Opinie o Sema Print Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sema Print Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sema Print Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sema Print Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

@hahaha

Nie polecam pracy w sema print pakowanie towaru nie polega na pakowaniu tylko na robieniu wszystkiego za marne grosze w 40 stopniach goraca

Natalia

@Hahaha, rozumiem, że pracujesz w SEMA PRINT. Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy są one dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w SEMA PRINT? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w SEMA PRINT o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Hahaha

Nie, tylko handlowcom którzy i tak nic nie robią :)

Natalia

@Witold, a czym chciałbyś się zajmować w SEMA PRINT? Może warto po prostu wysłać swoje CV do firmy? @Xyz, a Ty pracujesz w tym miejscu? Jeśli tak, to podziel się proszę z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy. @##Slonica Ela###:)), rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w SEMA PRINT, ale komentarze takie jak Twój, pisane w obraźliwym tonie, nie będą tolerowane na forum GoWork.pl. Proszę Cię o bardziej kulturalne wypowiadanie się, ponieważ komentarze obraźliwe względem innych osób będą usuwane z forum.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Sema Print Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowości? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Witold

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Xyz
@Witold

Warto pytać.

Uprzejmy

Tylko kto zatrudni na kasie w tesko taką chamską kobitę jak ty :)

Cezary

Pewnie ktoś zapomniał dodać słowo o premii?

Co teraz dzieje się teraz w SEMA PRINT? Ostatni post zamieszczony został 2 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

Uprzejmy

Gowork macie walniętego tego robota spamującego podbijającego wpisy nie uwzględnia miesięcy.

Waldi

SEMA PRINT ma opinię dobrego pracodawcy i nie chce mi się wierzyć w to co pisze @Pepe. Po drugie jak jest tak źle to zmień pracę!!!

m
@Waldi

Zmienił z tego co kojarzę to gostek co z dwa tygodnie pracował na transferze

IKAIKA

Ja tam pracowałam i nie mam się czego uczepić. Lubiłam tę pracę i w porównaniu z innymi było bardzo OK.

Natalia

@pepe czy opisywane warunki zgłaszałeś do kierownictwa? Wiele z opisywanych sytuacji przekracza prawa pracy i normy produkcyjne. Warto dać znać o takich przypadkach wyżej lub skierować na forum gowork, gdzie pracodawca może odnieść się do opisywanego stanu rzeczy.

Pepe

UNIKAĆ JAK OGNIA !!! Na start nie dostajesz szatni bo za mało mają i musisz kłaść rzeczy na posadzce narażając się na kradzieże, tyrasz jak wół i jeszcze musisz zostać po godzinach bo ktoś inny się opie***lał. Jak nie będziesz zostawał to cie zwolnią i zatrudnią ukraińców na czarno oczywiście. Musisz przychodzić w soboty, na sali sauna, opary rozpuszczalnika prekraczają normy. Do tego co jakiś czas wpierniczą ci nocki. Firma uduś !!!

jg

Świentnie, ze atmosfera teraz u nich dopisuje @friend, bo w końcu dbanie o dobre relacje przyczynia się do sukcesu w firmie.

blablabla

Ja nie mam dobrej opinii o tej firmie. Towarzystwo wzajemnej adoracji z okolic firmy. Firma na zadupiu a autobusy słabo kursują. Sauna na hali nawet w zimny dzień. I te bajeczne 8 złotych na godzinę... Nie polecam.

lol

praca dla osób bez perspektyw , brak szansy na wyjście z pracy wcześniej , poza wymienionymi okej

M
@lol

8g w pracy normalnie straszne :) Skąd się tacy ludzie jak ty lol biorą :/

elektron

Praca, jak każda inna , płacą tak jak się ustali i kasa zawsze na czas. Więcej takich pracowników, jak Pani Technolog A.... , nigdy nie odmawia pomocy. Kobieta .... :)

JAK NAJDALEJ OD SEMA-PRINT

Widać, że pozytywne opinie pisane są na zlecenie szefów. Na rozmowie o pracę mówią ile będziesz zarabiać - a jak przychodzi do podpisania umowy zlecenie (bo przecież nie dadzą ci o pracę) to się okazuje, że jak przepracujesz 3 miesiące to ci podniosą do tej sumy, o której była mowa. Po tym czasie jednak nie dostajesz przedłużenia umowy - a pracowałeś przez ten czas za 1/2 kwoty. Wystarczy zobaczyć ile mają ofert pracy - co chwile ktoś wylatuje lub nie wytrzymuje oparów farb i gorąca na hali. PS. Jeśli ktoś myśli o pracy na wypizdowie niech się liczy z tym, że autobusy niezbyt często kursują, jest to jedna wielka dziura zlokalizowana blisko więzienia.

drewnojad

"Lol" - powiadasz ze firma spełnia wszystkie normy? To albo jesteś pracownikiem biurowym i nic nie wiesz co się dzieje na produkcji, i/albo jesteś szefem. Na szczęście ja mam ten problem z głowy bo już mnie tam nie ma, ale sam miałem problemy zdrowotne [i nie tylko ja].krótko mówiąc - wyzysk, i szkoda na to zdrowia za takie grosze!! A dostać umowę o pracę to chyba jakiś cud...

Pracuś

Chyba nie jest źle skoro większość pracowników jest zadowolona z pracy. Nowi Młodzi nic nie umiejący przychodzą i chcą od razu zarabiać kokosy - a tu co? zonk? Żeby zarabiać trzeba coś umieć robić. Za darmo nic w życiu nie ma ale może w tym problem. Niezgodze sie z tym BHP, firma jest za poważna żeby sobie pozwolić na takie łamanie praw. A że nie ma czasu na palenie fajek... to nie knajpa tylko praca. Też uważam, że firma spoko

Lol
@Pracuś

jak masz wątpliwości odnośnie chemii to zobacz na str gł. firmy (ISO itp.) chyba sobie firma nie pozwoli na chorobotwórcze farby skoro spełnia wszystkie normy, co? Weź pomyśl logicznie sam zamiast czytać opinii ludzi, którzy chyba sami nie wiedzą co pisać, tylko czują się "oszukani"

LuLu

Niestety łamane są podstawowe zasady BHP, nadgodziny są tam normą - dowiadujesz się, że zostajesz dziś w pracy dłużej i nic że masz dziecko czy zaplanowałeś sobie dzień. Dyspozycyjność, oddanie firmie i wypłata starczająca na egzystencję za pracę wykonywaną w oparach czystej chemii, której jednak brak między ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Sema Print Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Sema Print Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sema Print Sp. z o.o. sp.k.?

Sema Print Sp. z o.o. sp.k.
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wadowska 2
    31-990 Kraków

Sema Print Sp. z o.o. sp.k.