Opinie o ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk w Kraków

Wiolka Nowy wpis

Hej, możecie coś więcej napisać o tym specjaliście ds. sprzedaży? ktoś już pytał właśnie o te widełki placowe ale jak widać bez odzewu, a szkoda bo potrzebuje się zorientować. kiedyś pisali już o tym, że z premiami było coś nie tak, że przeciętne wyszły. Teraz też tak jest?

Małgorzata Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Dzień dobry. Chciałabym zapytać jak wygląda praca w dziale zamków błyskawicznych. Czy to praca dla kobiet? Czy aktualnie są jakieś wakaty? Czy to praca w akordzie? Jednozmianowa? Jak z dyspozycyjnością?

Ayo Nowy wpis

A spawaczy to tu jeszcze biorą? kiedyś wiem ,ze brali ale oferta faktycznie ma jakaś dawna datę. Czy warunki pracy bardzo się różnią w zależności od zakładu? Nie chce zdradzać pod który mogę podlegać. Czy pod względem finansowym warto się kontaktować?

Maria Nowy wpis

Pojawił się nowy wakat na stanowisko specjalista da sprzedaży. Proszę o informację w jakich godzinach pracuje biuro (praca stacjonarna czy hybrydowa?) Jakich widełek płacowych można się spodziewać ?

Firma ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko USTAWIACZ MASZYN WTRYSKOWYCH. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Zarobki nieadekwatne do umiejętności? Macie jeszcze jakieś odniesienie co do tego? są właśnie powystawiane oferty, mnie o ustawiacza teraz chodzi. jakie są widełki placowe? I czy maja faktycznie duże wymagania? Czego należy się na rozmowie spodziewać? Ile trwa próbny?

Nieobecny

Obecnie premie zadne zarobli przecietne. adekwatne do umiejetności

Ela

sluzylam na policji teraz zażywam dopalacze w Alphie.

Artur

zombie drugs ♥

Asia

Witam, czy są obecnie jakieś przyjęcia na produkcję i ile teraz można zarobić na rękę?

Magdalena

magazynier faktycznie do dziś wyciąga tutaj 2,5 tys? jeśli tak to poda mi ktoś proszę stawkę dla inż utrzymania ruchu? szukają właśnie i tutaj też w ogłoszeniu niestety nie podali... widzę za to, że nawet sporo benefitów tu oferują, ile jest dofinansowania na wycieczki dla dzieci? i jeśli chodzi o kursy i szkolenia, za które firma płaci to sami mamy możliwość wyboru? i czy budżet jest ograniczony?

Firma Alpha Technology rekrutowała na stanowisko Magazynier. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 3600 PLN.

bolo

Teraz 2500 max

Grażyna
@bolo

Serio? A można w takim razie stawkę podbić sobie nadgodzinami? Są takie opcje czy jednak nawet w tym przypadku ich nie ma?

Edyta

Obecnie trwa nabór na posadę Inżynier ds. utrzymania ruchu - Automatyk. W wymaganiach jest wypunktowane, że trzeba znać programy (usunięte przez administratora) A czy na rekrutacji lub na okresie próbnym jest jakiś test z konkretnego programu?

Magdalena

Widzę, że jeszcze lata temu bywały tutaj poślizgi z wynagrodzeniem, ale jakoś pracownicy się z tym godzili. To dobrze, wyrozumiałość jest istotna. ;) Teraz też się takie coś zdarza? I ogólnie to zastanawiam się czy bywają w ostatnim czasie jakieś poślizgi na produkcji lub przestoje? Bo jednak sytuacja na świecie odrobinę się zamieszała i czy to w jakiś sposób w ostatnim czasie odbiło się na kondycji firmy? Wie ktoś może?

Jakie są widełki na operatorze maszyn CNC? Czy przy zatrudnianiu są zapewniane szkolenia ? I zastanawiam się ile godzin dziennie się pracuje? Dajcie znać bo może i bym cv złożył

Muzyk

Alpha Technology to super zakład pracy, miła atmosfera i sami sympatyczni ludzie. Można poczuć się jak w domu. Wszystkim polecam tę placówek.

mixx

Pracował ktoś jako pracownik produkcji obuwia i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Czy są przyjęcia do alphy niepołomice, na magazyn lub produkcję ?

Katarzyna
@Zainteresowany

Tak, wygląda na to, że są jakieś przyjęcia do Alpha Technology. Znalazłam mianowicie jedną ofertę pracy - zatrudniają teraz operatorów maszyn CNC, od których wymagają m.in. znajomości rysunku technicznego. Będziesz w takim razie wysyłał tam CV?

Dawid

@dostawca Pizzy ale mimo opóźnienia tyle ile powinno być?

Magda

Faktycznie wynagrodzenie jest z opóźnieniem?

dostawca Pizzy
@Magda

zdarzyło się kilka razy

Czy są obecnie nowe oferty pracy w firmie w oddziale w Krakowie ?

Zostaw merytoryczną opinię o ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk - Kraków

• Jak się pracuje w ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk?

Zobacz opinie na temat firmy ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk?

ALPHA TECHNOLOGY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sk
2.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Balicka 182
    30-149 Kraków