Alpha

Dobczyce

Opinie o Alpha

Patrycja

@albipiszesz, że w firmie wiele jest miejsc pracy, ale jednak brak na nie chętnych. Czy widać, by ta sytuacja wpływała na jakieś zmiany ze strony pracodawcy? Rozumiem, że Twoja opinia dotyczy głównie pracy na magazynie i dziale produkcji. Wspomniałaś również o tym, że można liczyć na dodatkowe benefity, tylko nie wszyscy pracownicy o tym wiedzą. O czym jeszcze warto wiedzieć przed podjęciem pracy w Alpha?

albi

Praca w tempie 200%. Minimalna krajowa + premie motywacyjne . Do reki 1800zl. Produkcja - praca 8h, magazyn - 10-12h,brak chetnych. Presja kierownictwa,wyrabianie norm, wyciskanie z czlowieka wszystkiego co wartosciowe jak z cytryny,polowa zalogi - ukraincy,dasz palec - stracisz reke. Zaloga - produkcja i magazyn - w zasadzie nie jest informowana o przywilejach z funduszu socialnego. Biuro za to korzysta na maxa.Jeden z przykladow: Po roku pracy dowiedzialam sie,ze sa darmowe wejsciowki do Aquaparku w Krakowie.Rodzinne.Jednak tylko dla wtajemniczonych.Ogolnie - zarobki glodowe,nerwowosc,presja,duza rotacja pracownicza - duzo wolnych wakatow,a reszta zalogi musi to nadrobic. Brak chetnych o czyms swiadczy? Do przemyslenia.Dla zdesperowanych,ja akurat jestem zdesperowana i cierpie,ale jeszcze troche.

ober

Dla mnie idealnie jest to, że zapewniona jest prywatna opieka medyczna. W końcu o takie socjale jest dość trudno, a tak przynajmniej nie trzeba się o to martwić, Pewnie do tego i tak dorzucają odpowiednie socjale jeszcze, ale wiadomo coś o benefitach? Pozdrawiam

kolo

Witam forumowiczów chciałem śię zapytać czy za prace w Alpha na czterobrygadówce są dodatkowe dni wolne od pracy ja winnych firmach ,czy są wypłacane nadgodziny .

anonym

Zarobki mają te osoby co są "KREATYWNE" jakby. Podszkolenie to chyba z języka międzynarodowego.

Tuter

Jakby ktoś szukał informacji na ich temat to tutaj co nieco można zobaczyć http://elektrotermia.com.pl/pl,oferta,instalacje_elektryczne,realizacje,budynki_przemyslowe,zaklad_produkcyjny_alpha_dobczyce.html Chyba wszyscy wiedzą, że Alpha zajmuje się produkcją gotowych wyrobów wykonanych z tworzyw sztucznych głównie dla przemysłu motoryzacyjnego

JaGraf

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Alpha ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Firma Alpha Vision Sp. z o. o. istniejąca od 2006 roku na Polskim rynku, jako dostawca rozwiązań interaktywnych poszu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5708418?keywords=&region=

Zmienić kierownictwo,począwszy od Dyrektora,zmienić system produkcji,szanować pracownika,uczyć się od pracowników a nie od tych wyżej posadzonych,dawać zarobki adekwatnie do warunków pracy,zlikwidować większość niepotrzebnych osób z biur. Oto przepis na sukces,i dobrze prosperującą firmę. Przeczytaj to Dyrektorku milion razy i wkuj to do łba!!!

kubu

mam pytanie ide tam na praktyki w listopadzie i jakiej atmosfery mam sie spodziewać i czy dosstane coś za to ?

Ciasteczko

Mam pytanie, jakie są zarobki zwykłego pracownika na produkcji tylko proszę o szczerą odpowiedź.

Anon

Nie, nie zostali zwolnieni bez wypowiedzenia.

Oszukany

Napiszę tylko tyle , że wartości człowieka są im obce.

Anon bis

Zwolnieni bez świdczeń prawnych ? Nie wiem co masz na myśli. Napisz coś więcej. Zazwyczaj umowy śmieciowe wygasają same ( czas określony ) lub wypowidanane są zgodnie z prawem bez podania przyczyny. Pracodawca nie ma obowiązku dawania "świadczeń prawnych" , co kolwiek masz na mysli

Pracowałem prawie 3 lata. Zostaliśmy (prawie 20 osób) zwolnieni na podstawie redukcji pracy i bez żadnych świadczeń prawnych. Nie spodobało mi się to, ponieważ większość z nas pracowała bardzo dobrze i była za to chwalona.

obserwator

Cała góra do wysadzenia.Ludzie ci nie mają pojęcia o pracy z człowiekiem.Nieudacznicy i karierowicze,gówniarze i tyle.Cwaniaki bez charakteru.Zginęli by w normalnej pracy gdzie nie lubi się wazeliniarstwa.

ciekawy

Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz.

Ciekawy

A jak tam wygladaja kierownicy? Daja w kosc? Z doswiadczenia wiem, ze dzial jakosci jest najbardziej upierdliwym dzialem. Jak to wyglada w Aphie?

Anonim 2

Zmienić przede wszystkim Dyrektora!!! To jest Priorytetem,a nie jakieś zamówienia i śmieszne warunki,jakimi sie zgodziła Alpha zoobowiązaćdla klienta. Ot prawda cała.

w sumie zakład jest oki tylko wkurza mnie ze wynagrodzenie nigdfy nie jest 10 tego kaxzdego miesiaca tylko albo 13 albo 14... ludzie my pracujemy pełna para i chcemy kase w terminie

ANONIM

wedlug mnie zbyt duza odpowiedzialnosc operatora wtryskarki w stosunku do wynagrodzenia. po za tym przy maszynach zamiast dwoch osob czesto pracuje jedna, maszyny sa przyspieszane, ludzie sa opieprzani za byle co. To jest praca jedynie dla ZDESPEROWANYCH!!!!

Zostaw opinię o Alpha - Dobczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpha