UBS Service Centre
counter
2 329 981 5 1
TURTUR Nowy wpis
Kandydat

Jakie są wymagania językowe w UBS? poziom B1 wystarczy?

ZlyNick Nowy wpis
@TURTUR

nie

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Tragiczne zachowanie działu rekrutacyjnego w IT. Robi się zwykle zadanie, na które poświęca się czas, a sam UBS nie ma nawet kultury, aby dać znać kandydatowi, że nie chcą go zatrudnić. Jeśli chcecie dobrą pracę przy tworzeniu oprogramowania to na pewno nie tutaj, zanim firma nie dorośnie do standardów: profesjonalnych i ludzkich.

ola10
Kandydat

Cześć wszystkim, zamierzam aplikowac do UBS w najbnliższym czasie, jednak zależy mi głównie na pracy zdalnej, tzn. mój narzeczony mieszka za granicą i stamtąd chciałabym wykonywać pracę, czy będzie taka możliwość i w jakim wymiarze mozna maksymalnie pracowac zdalnie? dzieki z gory za pomoc :)

Perez
@ola10

Raczej ciężko, może jeszcze w granicach UE da radę.

ola10
@Perez

Ok dziękuję a teraz w obecnej sytuacji pracownicy wykonują pracę zdalną czy pracują stacjonarnie w firmie?

ttt Nowy wpis
@ola10

Nie jest możliwe pracowanie spoza granic Polski

ex-UBS employee

Pracowałem w UBS przez 7 lat, moje ogólne wrażenia o firmie są pozytywne i zawsze polecam firme innym, ale jak to bywa na brutalnym rynku krakowskich korpo, lolajalnosc nigdy się nie opłaci bo trzeba zmienić firme żeby podciągnąć swoją pensje do szybko zmieniających się standardów na rynku. Podsumowując w punktach to o co pytacie na forum: - angielski jest ważny, musisz umieć porozumiewać się swobodnie, zdarzają się role ze cześć zespołu jest za granica (Szwajcaria, UK, US) wtedy spora cześć pracy to siedzenie na „callach” na których czasem trzeba się wypowiedzieć, umieć wytłumaczyć, coś doradzić. Wiec musisz umieć dobrze mówić - menadżerowie to tylko albo az ludzie, zdarzają się trudni i zdarzają się wyluzowani. Dużo zależy od ilości pracy. Jeżeli jest presja z góry to menadżer jest bardziej zestresowani i ciśnie swoich pracowników. Ale to jest loteria. Można trafić naprawdę dobrze ze albo nie ma presji albo sobie menadzer z tym dobrze radzi, a może byc trudno. - za to ten wysoki management w PL nie sprawia wrażenia ze ma dużo do powiedzenia. Może w kwestiach administracji lokalnie tj. biura, pracy z domu itp. A tak to jak nasz prezydent, instytucja reprezentatywna. Decyzje i to co ma bezpośredni wpływ na obowiązki pracownikow przychodzi z góry od bezpośrednich menadżerów w funkcji dla której pracujesz - przez to ze firma jest szwajcarska, kultura pracy tez jest dosyć sztywna. Jest dużo polityk, procedur. Trochę taka grzeczna szkoła, jest dużo zakazów/sugestii i trzeba się pilnować żeby być „poprawnym politycznie” - w porównaniu do innych firm nacisk na hierarchie jest tu dosyć mocno wyczuwalny. Każdy ma bezpośredni dostęp do informacji na jakim ktos jest „ranku” i każdy dosyć uważnie na to patrzy z kim rozmawia/pisze i jak dostosować rozmowe - godziny pracy 8,5h, zazwyczaj elastyczne tj. Przychodzisz o której chcesz (zazwyczaj nie wcześniej niż 7:00) i wychodzisz 8,5h później (chyba ze specyfika zespołu albo menadzer mówi inaczej). Nadgodziny się zdarzają ale nigdy nie spotkałem się z sytuacja ze były wymuszane, zazwyczaj to była decyzja samego pracownika. A zawsze znajda się tacy ambitni co maja ciśnienie o awans wiec i zostają dłużej - praca zdalna możliwa. Teraz w covidzie nawet konieczna. Nie dają sprzętu ale jest zwrot za tzw amortyzację sprzętu. Jak zgłosisz wartość sprzętu ok 3k to dostaniesz ok 80-100zl miesięczne. Ale nic poza tym nie dają, żadnych monitorów itp. - każdy zespół ma jakis fundusz na wydatki typu integracje czy kursy dla pracowników. Jeżeli trafi się dobry menadzer któremu nie żal i dba o ludzi to może zadbać o pokrycie kosztu kursu językowego (głownie angielski dla juniorów żeby się podciągnąć) albo innych szkoleń np. projektowych - pensje... zależy od ranku i funkcji. Ale +/- uderzalbym na rozmowie na 7k EE, 11k AO, 16k AD (wszystko brutto). Zależy czy IT czy finanse czy inne. I zależy jak dobrze potrafisz się sprzedać. Lepiej próbować więcej bo później ciężko o solidna podwyżkę. Bonusy ok. 8% rocznie - awansy i bonusy raz w roku - luty. To zawsze gorący okres, pare osób jest zadowolonych, ale tez niestety dużo rozczarowań i złości. A później kwiecień, maj fala odejść

Tak8Nie2
Ameba
@ex-UBS employee

Bardzo konkretna wypowiedź. Jakie są stawiane wymagania na stanowisko z zaszeregowaniem AD i jaka jest różnica w porównaniu do AO ? Chodzi o doświadczenie, ewentualnie jakieś certyfikaty.

@Ameba

zależy od teamu, naprawdę, nie da się zgeneralizować tego mając kilkaset teamów w Polsce od IT, po finanse, po HR, po administrację. Generalnie na EE zawsze to są entry-lvl, od braku albo roku doswiadczenia do około 3-5, AO 3-8, AD 5+. Ale to zależy głównie od umiejętności, Ci w IT będą wchodzili na wyższe ranki od początku, bo polityka firmy umożliwia im na wyższe widełki płacowe, a Ci w teamach supportowych to AD zobaczą swojego managera-managera i na callu.

hello
@ex-UBS employee

Yes, another brainwashed person opinion. Read between words. You have to be politically correct. What it means is...

TakNie2
Ameba
@:)

Czyli w działach supportować AD to raczej manager zespołu ? Nie ma tak ze np w zespołach 15-20 osób jest np 5 AD ?

aa
@Ameba

w działąch supportowych menedzer ma czesto AO:) a są teamy w ryzyku gdzie są sami AD+

do Ameba
@Ameba

@Ameba dokładnie tak jak napisał aa - często są teamy, które np klepią głównie w samym excelu proste rzeczy, są na słuchawce etc, tak jak nazwałem supportowe - i tam potrafi być 20 osób, w tym 4 na AO ( np. 2 z nich są managerami ) plus jeden AD który jest managerem tych 2 AO. A są teamy w ryzyku, IT etc gdzie są teamy 6 osobe same AD. Im więcej wymaganych umiejętności, tym większe płace, a więc to wiąże się z rankiem bo są widełki. Ot co ;)

ola
@do Ameba

Czy w tych teamach gdzie sa proste taski, mozna na EE otrzymac zarobki 5-7 k brutto?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

maria
Kandydat

Witam, mam takie pytanie- od czego zależy wielkość zarobków w tej firmie, tzn. co oprócz angielskiego jest mile widziane w CV i co trzeba umieć/ wiedzieć? Np excel, drugi język, poprzednie doswiadczenie? Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne w firmie? Jest to rozmowa telefoniczna czy zapraszają do biura? dziekuje z gory za odpowiedz :)

Nick
@maria

Wielkość zarobków zależy od pozycji na której pracujesz - są stosunkowo sztywne widełki płacowe. Liczy się doświadczenie (praktycznie jak wszędzie), odnośnie drugiego języka to tylko jeżeli masz pozycję gdzie są wymagane 2 języki. Na + międzynarodowe certyfikaty finansowe.

Agnieszka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Hej, na jakie zarobki można liczyć jako HR Operations Specialist?

Lex
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Kandydat

Wiecie moze do kiedy praca zdalna w UBS?

TakNie1
Ala

Witam jeśli mam krótkie doświadczenie w state Street ok pół roku i innym banku polskim ok 2 lat +ang b2 to na jakie zarobki mogę liczyć na start?

N
@Ala

~6k na EE.

Ala
@N

Rozumiem, mam jeszcze pytanie czy jest jakiś onboarding nowych pracowników? :)

@Ala

Jest, ale w mojej ocenie niezbyt dobry jak na liczbę formalności, które trzeba załatwić. Trzeba dostarczyć bardzo wiele dokumentów, wnioskować samemu o dostępy, prawie nie ma szkoleń z obsługi systemów np. do rejestrowania czasu pracy, nie ma szkoleń z systemu oceniania pracowników. HR nie podaje wszystkich informacji, np. że można wnioskować o dodatek za pracę na własnym komputerze, nie dostaje się instrukcji jak wnioskować o dostęp do platformy MyBenefit, jak należy wysłać świadectwa pracy, żeby mógł zostać naliczony urlop. Jeżeli spotka się kogoś życzliwego w zespole, kto pomoże to pół biedy, ale można nie trafić na taką osobę. Przed rozpoczęciem pracy trzeba wyrazić zgodę na kontakt zatrudnionej przez UBS firmy z Twoimi byłymi pracodawcami i zadawanie pytań o to, jakim byłaś pracownikiem. Mnóstwo formalności, formularzy do wypełnienia i sporo stresu.

Korpoosadnik

Hej, Czy jest szansa na 11-12k brutto na seniorze przy 6 letnim doświadczeniu w finansach/księgowości? Jak się ma sprawa z home workingiem? Z góry dziękuję za info!

Kazik
@Korpoosadnik

Wyślij CV i w przypadku otrzymania odpowiedzi podaj takie wymagania finansowe rekruterowi, a wtedy się dowiesz.

Tak3Nie8
@Korpoosadnik

Hej, co do wynagrodzenia to uważam że powinno Ci się udać tyle wynegocjować, a może nawet odrobinę więcej. Co do pracy zdalnej to z tego co mi wiadomo do 3 dni tygodniowo, ale zalecane 2. To jednak może być jednak zależne od działu, słyszałem że są tacy, którzy wcale nie mają takiej opcji.

Korpoosadnik
@requestor

Bardzo dziękuję za informację!

Mirek
@requestor

Mam pytanie czy doświadczenie w innym polskim banku na infolinii gdzie obsługa obejmowała przelewy, kredyty, rachunki itp również po angielsku z klientem anglojęzycznym będzie brane pod uwagę przy negocjacji wynagrodzenia?

@Mirek

Wydaje mi się, że kwestia tego czy miałeś kontakt z językiem angielskim w trakcie poprzedniej pracy nie jest sama w sobie istotna - ważne jest po prostu to, abyś ten język znał. Możesz wszak spotkać się z sytuacją, że osoba przeprowadzająca z Tobą rozmowę kwalifikacyjną będzie Anglikiem albo Amerykaninem. Dlatego też trudno powiedzieć czy w ogóle rzutuje to na wynagrodzenie - w końcu znajomość angielskiego uznawana jest tu za podstawową, a zarazem skrajnie oczywistą umiejętność.

Tak3Nie
mirek
@requestor

Bardzo dziękuję za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie na czym polega praca w UBS w finansach np. czy jest to jakieś klepanie raportów, tabelek w excelu? Do czego najbardziej przydaje się angielski? Dziękuję za pomoc.

Tak1Nie2
@mirek

To zależy od działu i od zespołu. Mogą to być: "klepanie raportów i tabelek w Excelu" (to drugie może być proste lub skomplikowane - zależnie od procesu), praca z aplikacjami, wprowadzanie danych i wgrywanie plików do systemów, zakładanie kont, wykonywanie przelewów, weryfikowanie poprawności danych, wyjaśnianie nieścisłości i rozwiązywanie problemów, czytanie i opracowywanie dokumentów finansowych, zbieranie danych od różnych zespołów, odpisywanie na maile dotyczące finansów (np. zapytania), dostarczanie danych innym zespołom i pomoc w rozwiązywaniu ich problemów, praca nad modyfikacją i usprawnianiem procesów, szkolenie nowych pracowników.

byłypracownik

Pracowałem kiedyś w UBS i nie ma chyba w Krakowie drugiej firmy tak niedbającej o pracowników. Image tej firmy w krakowie próbują ratować sponsorując bieg charytatywny zamiast po prostu poprawić atmosferę w pracy i liczyć na polecenia pracowników. Polityki wewnętrzne to jest antypracowniczy dramat. Praca z domu tak, ale na własnym sprzęcie poprzec citrixa bo firma zarabiająca miliardy oszczędza na laptopach dla pracowników. W obecnych czasach krakowskie firmy w pozwalają pożyczyć monitory żeby było Ci wygodniej, tutaj firma liczy że pracownik sam sobie zapewni sprzęt ze swojej marnej pensji. Awanse dotyczą tylko specyficznych sytuacji i działów. Niektóre wszystkich wrzucają na AO/AD nawet gdy kompetencji brak. W innych trzeba się kisić na EE. Nie da się awansować wewnętrznie (sic!). Można stanowiska zmieniać tylko w ramach tego samego ranku. Oczywiście awanse i podwyżki możliwe tylko raz w roku więc jak nie udało Ci się w lutym to czekaj w najlepszym przypadku 12 miesięcy. Zarząd krakowski zarabia miliony złotych (można łatwo sprawdzić w KRSie) mimo że ledwo duka po angielsku, szwajcarski dziesiątki milionów franków (chwalą się w internecie) a ty szary pracowniku spróbuj złożyć wypowiedzenie dzień przed wypłatą bonusa to mimo że przepracowałeś cały poprzedni rok dostaniesz za niego okrągłe 0 zł.

Tak14Nie6
Atomek
@byłypracownik

Ej, ale przecież dorzucają się do laptopa jeśli o to zawnioskujesz.

Tak10Nie
@Atomek

Tak, można, jeżeli ktoś w firmie Ci powie, że jest taka możliwość i o tym wiesz (nawet jeśli sam pobiera taki dodatek to może Ci nie powiedzieć). Dostajesz też dodatek ze sporym poślizgiem (od kolejnego miesiąca albo za dwa miesiące od daty złożenia wniosku). Dodatek wynosi kilkadziesiąt złotych miesięcznie, z tego co wiem.

Ania 1

Cześć, mam pytanie jak najszybciej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w UBS? Co trzeba wiedzieć, o co pytają po angielsku i jakie umiejętności trzeba posiadać na ten rank EE? Od czego zależą zarobki? Czy atmosfera w teamie jest napięta czy raczej nie? Z góry dziękuję za każdą opinię. Pozdrawiam serdecznie,

odp
@Ania 1

ciężko odpowiedzieć nie znając nazwy teamu ;] rozmowa zależy, może być cała po angielsku, może być tylko połowa. umiejętności to chyba w ofercie pracy miałaś, nie?

@Ania 1

Nastawiaj się na rozmowę prowadzoną w całości po angielsku. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie: mogą w tym języku podjąć jakikolwiek temat.

ania 1
@requestor

Ok dziękuję bardzo za informację a w jakich godzinach dzwonią ? 8-16?

Ania 2
@ania 1

Nie, 23–04.

Tak4Nie2
angie
@Ania 2

Dlaczego Polacy są tacy zawistni i negatywnie nastawieni jeden wobec drugiego? To nas osmiesza na arenie międzynarodowej bo zawsze jesteśmy podzieleni, nie umiemy darzyć się miłością.. Odpowiedz 23-4 co miała na celu? Jesli byłby to telefon z USA to rzeczywiscie mogłaby być prawda. Pozdrawiam wszystkich zakompleksionych lubiących dogryźć drugiemu aby sie podbudować :)

Tak7Nie2
@Ania 1

Zależy od stanowiska, ale przynajmniej część rozmowy będzie w języku/językach obcym/obcych, których używania wymaga stanowisko. Możesz zostać zapytana o to, co wiesz o UBS, czym się zajmuje UBS w Polsce, co wiesz o finansach, o konkretnych produktach związanych ze stanowiskiem pracy, na jakie aplikujesz, o Twoje dotychczasowe doświadczenie, motywację (dlaczego aplikujesz), jak zachowujesz się w stresujących sytuacjach, o Twoje wady i zalety, jakie funkcje Excela znasz i w jaki sposób używałaś Excela w pracy do tej pory. Co do atmosfery w teamie - zależy od teamu, może być napięta, szczególnie jeśli manager nie jest zbyt "pozytywnym człowiekiem", sam ma bardzo dużo obowiązków i przez to łatwo się irytuje, "koledzy" nie są pomocni, trzeba pracować po godzinach, pojawiają się problemy, opóźnienia, a to się zdarza. Jeśli praca wymaga dużej dokładności i trafi się na niezbyt życzliwych ludzi, to można mieć do czynienia z "polityką piętnowania błędów", nawet jeśli zrobi się coś źle nie ze swojej winy. Teamy które kojarzę nie są zbyt zżyte. Oczywiście zdarzają się bardzo fajni ludzie, ale to na kogo się trafi, to loteria.

Miguel
Kandydat

Witam W jakim stopniu wykorzystywany jest język angielski na ranku EE i czy gdy znam drugi język na poziomie ok a2 i doświadczenie w bankowości to można otrzymać lepsze warunki finansowe? Co jeszcze wpływa na poziom zarobków?

Lol
@Miguel

Znasz język na poziomie A2? Co to za znajomość języka, gdy potrafisz tylko się przedstawić i opowiedzieć gdzie byłeś na wakacjach?

Tak5Nie
ana
@Lol

Za bardzo życzliwe to forum nie jest, wszystkim się wydaje, że są strasznie ważni dla firmy..

Piotr
@ana

Dokładnie :(

@Miguel

A jaki język znasz na poziomie A2? Z tego co widzę, to w UBS są stanowiska głównie z niemieckim (jeśli chodzi o języki inne niż angielski). Za samą znajomość języka nic się nie dostaje jeśli stanowisko nie wymaga używania tego języka (przykładowo jest sporo osób dla których rosyjski czy ukraiński są językami natywnymi, nie dostają z tego powodu dodatkowych pieniędzy). Ogólnie mam wrażenie, że w korporacjach na stanowiskach wymagająych znajomości 2 języków poziom B1 to absolutne minimum, a często potrzebny może się okazać poziom B2, czasem wyższy. Jeśli znasz więc jakiś język, za którego znajomość pracodawcy są skłonni płacić, warto po prostu poświęcić czas na naukę, żeby wskoczyć na wyższy poziom. Co do doświadczenia w bankowości - to na pewno jest wartościowe jeśli aplikujesz na pokrewne stanowisko i zwiększa Twoje szanse + warto się pochwalić wiedzą na temat finansów. Poza tym oczywiście na plus znajomość Excela. Język angielski w UBS jest wykorzystywany na co dzień - trzeba czytać dokumenty finansowe po angielsku, odpisywać na maile współpracowników, uczestniczyć aktywnie w telekonferencjach z zagranicznym szefostwem, kontaktować się z pomocą techniczną po angielsku, część szkoleń jest w języku angielskim. Trzeba załapać "korporacyjny bełkot", słownictwo biznesowe, finansowe. Poziom B2 w mowie i piśmie powinien wystarczyć, ale warto skończyć kurs biznesowego angielskiego - przydaje się, gdy trzeba pisać bardzo oficjalne maile.

Student

Czy UBS prowadzi obecnie rekrutację na staż / praktyki? Jeśli tak, na jaką stawkę można liczyć? Czy są to zarobki wyższe niż najniższa krajowa, czy raczej nie ma na co liczyć?

były intern
@Student

25zł brutto/h albo 31 jeśli są odpowiednie umiejętności. nie ma innych stawek w całej polsce. umowa zlecenie.

Tak3Nie
Wro_pyt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Hej, mam pytanie. Otrzymałam telefon z hr z Krakowa z informacją o tym, że są zainteresowani moją aplikacją. Wysłali mi maila z spotkaniem skype. Spotkanie się odbyło, menager powiedział mi, że mam czekać na telefon z ich strony co do dalszych kroków. Następnego dnia znów do mnie zadzwonił rekruter z HR ale tym razem z Wrocławia (tam gdzie docelowo aplikuję) z kolejną już propozycją spotkania. Tyle, że jak poinformowałam panią rekruterkę z Wrocławia, że miałam już rozmowę z menagerem z Zurycha była dość zaskoczona i kazała mi czekać na feedback w przyszłym tygodniu. O czym to świadczy ? Czy to kolejny etap rekrutacji, czy HR nie ogarnął ?

jula

Czy wystraczy angielski na poziomie komunikatywnym czy też potrzebna jest jakaś bardziej zaawansowana znajomość języka do pracy tam?

Eire
@jula

Praca ktora wykonujesz jest w jezyku angielskim, tym samym poziom "komunikatywny" nie przejdzie

SEDOL
@jula

Niewykonalne - często bardzo dokładnie musisz omawiać różne detale ze swoim kolegą/szefem Anglikiem lub Amerykaninem.

@jula

Poziom angielskiego B2/B2 II wystarczy. Z niższym poziomem może się udać rozpocząć staż. Im wyższy poziom znajomości języka, tym łatwiej, szczególnie gdy trzeba czytać teksty związane z finansami i techniką. Można też znać dobrze angielski i na początku wielu rzeczy nie rozumieć jeśli zespół posługuje się korpo żargonem.

Ada

Hej, wiecie może czy można prosić o podwyżkę po okresie próbnym? Jak to wygląda z podwyżkami w UBS?

T
@Ada

Chyba zartujesz. Nie ma takiej opcji.

Ada
@T

A po roku pracy, czy jest szansa? Szukam jakiejkolwiek informacji na temat podwyżek..

Jasio
@Ada

Najszybciej to zwolnic się i zrekrutować ponownie z wyższym rankiem

nicky
@Ada

zgadzam się, zero szans na podwyzki, nawet w sytuacji, gdy jesteś jedynym pracownikiem w teamie i po Twoim odejściu proces się wali. Potwierdzone info ;)

T
@Ada

Po roku dostaniesz jakieś drobne

Krystyna
@Jasio

Czy to znaczy, że kompletnie nie dają podwyżek? A jak inne aspekty pracy w takim razie?

Jasio
@Krystyna

Dają. Ale nie spotkałem się do tej pory by dzień podwyżek był najsmutniejszym dniem w pracy dla pracowników.

@Ada

Nie ma szans, chyba że było się na stażu i dostaje się "normalną umowę". Ew. podwyżka (z tego co wiem, zwykle bardzo mała) może być raz rocznie i tylko jeśli manager dobrze oceni.

Rand

3 lata na ranku EE. Zawsze klepali po ramieniu, że robota zrobiona super, ale nie przekłada się to na kasę. Mam dość..

Tak5Nie
adrian00
@Rand

Hej, czy rank EE to jest jakieś początkowe stanowisko w firmie? Jakie zarobki na tym ranku można realnie wynegocjować i czy praca jest ciekawa czy monotonna i jaki poziom stresu? Ciężko się dostać? Z góry dziękuję za informację :)

trustworthy
@Rand

No litości, takie schematy zauważa się już po roku, po czym pisze się CV i wysyła je do kolejnej firmy, pytając o większą kasę. 3 lata siedzieć na tym samym stołku, widząc że perspektyw na podwyżkę nie ma żadnych to (usunięte przez administratora) Jakie to było uczucie widzieć że dołączają kompletnie zieloni ludzie z AO lub nawet AD na starcie?

Eemployee
@trustworthy

Prawda. Stażyści przechodzący ze swoich umów na rank ee dostają więcej niż osoby pracują pare lat w firmie ????na podwyżkę (które są 1 do roku) nie ma za bardzo co liczyć chyba, ze trafisz na fajnego menago, który się postara (rzadko się to zdarza). Ale wtedy również podwyżka to pare stow brutto oczywiście. Z mojego doświadczenia w paru zespołach nie ma rozgraniczenia pomiędzy ee a ao (w zakresie obowiązków gdzie ao nieraz maja dwa razy tyle Pieniedzy co ee). Ee małe robociki, roboty dużo, bardzo często chaos. Podobnie jak z podwyżkami jest z awansami. Mnóstwo ludzi po prostu odchodzi gdzie indziej po lutowym rozczarowaniu.

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Z tego co wiem to na stażu można liczyć na około 4000 brutto. Jak wyglada sprawa później? Jeśli UBS zgodzi się na przejście na normalny etat, na jakie zarobki można liczyć?

Ola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Szukam opinii o stanowisku KYC Onboarding Specialist. Jak wygląda praca, czy dużo deadlinow w ciągu dnia ?

alice

Cześć wszystkim, mam pytanie jak wygląda proces rekrutacji, tzn. już po wysłaniu CV czy jest jakaś rozmowa telefoniczna po polsku/ angielsku jeśli tak to w jakim czasie oddzwaniają po wysłaniu aplikacji oraz jak wygląda rozmowa w biurze? Czy można negocjować zarobki czy są one narzucone? Z góry bardzo dziękuję za informacje

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o UBS Service Centre - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

UBS Service Centre