Opinie o UBS w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie UBS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie UBS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UBS w Kraków

W pełnej krasie

Zalecam nagrywanie jakichkolwiek rozmów z HR. Przynajmniej na razie. Niedługo już nie trzeba będzie, bo w sądzie poproszę o obowiązek ich nagrywania jako środek prewencyjny. Pozdrawiam HR

Szymon

Firma woli zatrudniać obockrajowóćw aniżeli Polaków.

Pytając

Czyw tym roku będzie jakiś dodatek światęczny?

NaturalGasLong

Czy w UBS (Shared Service Centre) sa jakies bonusy za dany rok? Jesli tak to jak duze w stosunku do pensji i czy warto sie starac? Jesli to jest jakis ochlap typu 30-50% pensji to chyba lepiej robic minimum i szukac czegos lepszego i niekoniecznie w tej branzy...

Śmieszne
@NaturalGasLong

Ochłapy, w wysokości takiej jak mówisz, przynajmniej w przypadku moim i wielu innych. Niewarte jakiegokolwiek zachodu. Dla szych oczywiście grube miliony.

Nie szycha
@Pytając

Ja, żadną szychą nie jestem. W zeszłym roku dostałem premie w wysokości ok 110% normalnego wynagrodzenia

chris
@NaturalGasLong

Jeśli ma się lepsze oceny roczne niż średnie, to można liczyć na 200% miesięcznej pensji, ale zależy to od teamu i polityki bonusowej UBS, gdzie jeśli ktoś w teamie ma lepszą ocenę i większy bonus, to ktoś inny musi mieć ocenę gorszą i niższy bonus, żeby na średnio wyszedł bonus średni - jedna pensja.

Gocha
@Śmieszne

To prawda, managerowie w Polsce są zbyt zachłanni i nie lubią się dzielić

Też nie szycha
@Nie szycha

a u nas połowa osób 30% wynagrodzeń i tak niższych niż tu opisywane - jedyna premia, jedyne pieniądze za cały rok harówy, także jest i tak, nie ma to jak praca w szwajcarskim banku, śmiech na sali

bamb
@chris

A jak to działa w przypadku umów na czas określony? Gdy zaczynam pracę od 1 marca, to mam szansę na taki bonus, czy trzeba przepracować pełny rok zeby byc tym objetym? Czy moze w przypadku pracy przez niecały rok mozna dostac te premie proporcjonalnie?

Oluś

Python developer mnie interesuje oferta. Rekrutował się ktoś, ile cały proces ogólnie zajął? Potrzebne mi no niedługo delikatnie mówiąc, dlatego pytam jak coś. Zresztą nie lubię jak się procesy przedłużają czy coś. Wolę wiedzieć od razu.

3d
@Oluś

Mniej niż miesiąc od aplikacji do oferty, jeden godzinny interview z HM i team leaderem i dość szybka decyzja

Staż

Bardzo nieprofesjonalna rozmowa rekrutacyjna. Pierwszy telefon - pani z HR miła, pytania typu, czy jestem zainteresowany zostaniem w UBS po stażu, ile godzin chcę pracować. Telefon umawiający na rozmowę - ta sama pani, nie było problemu z wybraniem dogodnego terminu. Rozmowa - miało być 2 rekruterów, przyszedł tylko pan z Indii, nic nie wspomniał o braku drugiej osoby. Po jego pokoju cały czas chodziły różne osoby, ktoś nawet wziął gitarę. Był hałas. Potem na łóżku siedziała dziewczyna, która patrzyła na mnie, słuchała odpowiedzi. Wyglądała na zniecierpliwioną i ewidentnie chciała, żeby rekruter się pospieszył. (Była przygotowana do wyjścia, trzymała torebkę.) Następnym etapem miała być rozmowa z managerem, zrezygnowałem z dalszej rekrutacji.

Pytania tylko techniczne. Część pytań była normalna, dużo dziwnych i mocno specyficznych, pytania o wzory matematyczne, konkretne funkcje, których normalnie nigdy się nie używa. Uważam, że pytania były przesadzone jak na pozycję stażową za 27 zł za godzinę. Oferowali umowę zlecenie i pracę tylko stacjonarną.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Niezadowolony zatrudniony

To miejsce zaczyna przypominać (usunięte przez administratora) z lat 90/2000. Ciągle zmiany struktury, kadry zarządzającej, vendorow. Brak stabilizacji. Wszystko robione na szybko i po łebkach. Nadgodziny, kult pracy i ody do pracy z biura. Udawanie, że w biurze pracuje się lepiej. Na Makach w biurze przynajmniej była jakaś przestrzeń, na fabrycznej (oh, jakie to piękne nowe biuro) ludzie poupychani jak kurczaki (nie z wolnego wybiegu). Awanse i zmiany ranków na jakichś dziwnych zasadach (inaczej niż w innych korpo) - byle tylko nie dać ludziom zarobić. Układziki, obrabianie pup za plecami. Zwolnienie z powodu redukcji stanowiska możliwe wszędzie i w każdej chwili. Nie polecam.

Corporate Actions

Witam, Jaki to jest grade Corporate Actions ? Widełki płacowe, jak z atmosferą, czy jest dużo nadgodzin?

Eldoszka
@Corporate Actions

Corporate Actions to raczej jest nazwa zespołu. Grade pewnie zależy od job title i obowiązków.

Radoslaw

Przestancie zatrudniac obcokrajowcow we Eroclawiu. Najpierw powinni byc zatrudniani Polacy. To jest dyskryminacja. Obcokrajowcy maja gorsze wyksztalcenie mnieksza wiedze i gorzej znaja jezyki obce niz Polacy poza tym.

@Radoslaw

to idź pracuj w "polskim" osiedlowym warzywniaku, bo UBS nie jest polską firmą, jak i większość korporacji, płacących ogromne podatki w Polsce.

@hej

No i oficjalne, UBS przejmuje CS. Szykują się zwolnienia, pewnie głównie wśród CSu ale różnie to bywa.

@Ania

Macie może podany jakiś czas? Co u Was mówią? W CS dziś management podał, że fuzja do końca roku, podobno w UBS w jakieś prezentacji coś było o 2q 2023 ale to chyba za szybko? Przy takich wielkich bankach to i 2 lata może to zająć wg mnie.

Krzysztof

Dzięki wielkie za info. U nas na TH w CS też mówili że do końca roku ale na wszystkie niewygodne pytania np o zwolnienia była odpowiedź że to UBS zdecyduje potem. To by oznaczało przesunięcie na przyszły rok kluczowych decyzji kadrowych.

Pracownik ubs
@Krzysztof

HRowo zaczynaja się przygotowania do zatrudnień dużej ilości pracowników z CS

Pedro
@Pracownik ubs

ilość + rzeczy, liczba + ludzie

Var
@Pedro

To ,że będą zwolnienia w CS to pewne Przecież wg planu UBS chce sprzedać czesc biznesu CS (m.in. IB) ,a poza tym chodzi o efekt synergii

@Var

Zgoda. Myślę, że może to być nawet 50-70% pracowników CS w PL. Ale też uważam że SSC w Warszawie w ograniczonej skali UBS zostawi, inna sprawa kto tam będzie pracował i w jakich działach.

Domi

Ja nie pracuję ani w UBS ani w CS ale bym nie przesadzała z tymi 70% z CS do zwolnienia. Jak tylko UBS wprowadzi swoich ludzi do CSu to na 100% szybko ogarną kto jest wartościowym assetem a kto nie a taki wewnętrzny kandydat jest dużo lepszy gdyż będą mieli jak na dłoni historyczne oceny roczne danej osoby. Jestem przekonana, że najlepszym krzywda się nie stanie i HR UBSu już o to zadbać, no ale jak ktoś bimbał to sorry ale poleci na bank. Takie care ludzie, i tak jesteśmy w PL dla nich tania siła robocza i oszczędności dużych to nie znajdą na redukcjach.

hej

ważne, że ty jesteś "swój" dla szwajcarskiego banku, haha. Skoro nie podoba ci się zatrudnianie ludzi różnego pochodzenia w międzynarodowej korporacji, to nie trzeba w takich firmach pracować, zatrudnij się u lokalnego Janusza. No i skoro zatrudnili kogoś innego, a nie ciebie, no to ten ktoś jest lepszy od ciebie, ma leprze wyksztalcenie i doświadczenie oraz lepiej zna języki obce. UBS czy CS to są obce nie polskie firmy, czyli zgodnie z twoja logiką też muszą zabrać się z Polski i cała reszta obcych firm powinna zrobić to samo :)

War
@Domi

No ale zwolnienia nie wynikają z tego że ktoś jest slaby ale z tego że ubs ma inną strategie (m.in. sprzedaż IB) I efektu synergii (nie ma sensu mieć dublować dyrektorów tego samego dzialu) Najgorsze co można ludziom wmawiać to,że nic się nie zmieni, a później będzie placz

Radosław
@hej

NIe rozumiesz o co chodzi. Właśnie rzecz w tym że firma celowo zatrudnia obockrajowców tylko po to żeby była różnorodność chora polityka mają oni gorsze kwalifikacje to widać na Linkedin. Tak samo na managerow biora ludzi kobiety nie po studiach finansowych ten sam powod.

Izi
@War

I tak i nie. Nie zwolnią wszystkich w CS IB tylko część i zapewne wybierą do zwolnienia albo tych droższych albo gorszych albo tych co krócej pracują. Jakieś kryterium trzeba przyjąć.

@Radosław

rozumiem o co ci chodzi - muszą zatrudnić ciebie, bo uważasz siebie za polaka, natomiast twoja ksenofobia mówi sama za siebie i o twoim "wyksztalceniu" i "wychowaniu" plus ogromne kompleksy, obawy przed konkurencją, brak otwartego umysłu. Mówić, że cudzoziemcy mają gorsze wyksztalcenie to wielka glupo.ta. Kłaniasz się przed szwajcarami, chcesz u nisz w obsłudze pracować (czyli w ich polskim SSC) ale jak zatrudnią kogoś innego a nie ciebie, to nie, Radosław boi się, bo wie, że nie radzi sobie w warunkach otwartej konkurencji.

Karol88
@Izi

Macie już może jakieś newsy jak będzie wyglądała integracja systemów i portfeli UBS i CS po transakcji? Ile to potrwa, jaką będzie w tym rola polskich SSC?

hej

haha :) ale rozśmieszyła mnie ta pierwsza część twojego zdania. a cały komentarz mówi tylko o tym, że nie masz kontrargumentów :) skoro ty dajesz się traktować z góry, to tylko twoja wina, nie przekładaj to na innych. Po co pracujesz dla obcokrajowców (UBS) i w ten sam sposób dajesz się traktować z góry? Idź pracuj do prawdziwego polskiego warzywniaka na targu (uwaga, do biedronki też nie zatrudnisz się, bo to firma zagraniczna, czyli "obcokrajowców", haha)

Haha
@hej

Ogromne podatki. Prawie spadlem z krzesla.

Dzięcioł37
@Karol88

Słyszałem z wiarygodnego źródła, że UBS chce zostawić biuro CS w Warszawie, nic nie wiem o planach wobec Wrocławia. Sama integracja potrwa kilka lat. Raczej osoby z CS powinny się bać niż te z UBS.

Nobody
@Radosław

Prawaczku, najgorsze kwalifikacje w UBS Polska mają medażo polskiego pochodzenia których tam zatrudniają tylko po to aby wywierać presję psychiczną na pracowników.

Maciek
@Nobody

Jak widac duzo Polakow jest glupich nie dba o interesy swojego kraju i zgadzaja sie na zatrudnienie obcokrajowca ktory zarabia wiecej od nich mieszka w Polsce i nie zna polskiego jezyka kompleksy. Akurat sa ludzie w Londynie albo Zurichu ktorzy pracuja w Ubs albo Credit Suisse sa Polakami i maja wyksztalcenie z Polski i nie czuja sie gorsi od obcokrajowcow a ty buraku zdrajco stul pysk bo dla Polski nie robisz nic (usunięte przez administratora) jestes slaby psychicznie to ty lizesz tylek tym obcokrajowcom

Pong
@Radoslaw

Ja dostalam odmowe bo inni lepiej pasuja, ale nadal jest ogloszenia!?! Tez zauwazylam, ze na tym stanowisku w Wroclawiu i w Krakowie sa obcokrajowcy...To teraz tez wezma obcokrajowca? W USA jest America first...

Pong
@Maciek

W Szwajcarii najpierw sprawdzaja czy ktos jest w i z Szwajcarii a jak nie ma to cudzoziemiec w tym przypadku Polak. A w Polsce nie wiem jak jest.

Newcon

What is the salary range for senior Asset Transfer specialists and what's it like working in this team?

Awans

Po jakim czasie bycia na AO można przejść na AD? Są jakieś wymagania w latach doświadczenia?

Dajrektor
@Awans

AD unlike AO sie nie wysiaduje ( jak juz ktos trafnie podsumowal) AD jest za zaslugi. Moze byc po 2 latach a moze byc po 8 albo nigdy.

imploi
@Dajrektor

Z tym AO tez różnie bywa, niektórzy dostaną po 2 latach za "zasługi" a niektórzy dopiero po 5 jak wysiedzą ;)

Byly pracownik

Zalezy. Czasem 2 lata czasem 3. Sa kolejki do awansu. Czasem to w ogole sie nie dzieje

Czekajaca
@Byly pracownik

No wlasnie.. a propo “kolejek”. Bywa tez tak ze sie narobisz i nawykazujesz ale przed Toba w kolejce jest ktos kto juz 4 rok wysiaduje (z reguly tych osob jest kilka) do tego awansu wiec go nie dostajesz.

@Dajrektor

Raczej nikt nie będzie czekał 8 lat na to żeby dostać awans o jeden rank do góry. Jak chce się żeby doświadczony pracownik w firmie został to prędzej czy później trzeba mu dać awans i sensowną podwyżkę, a nie tylko 3-5 % inflacyjne, gdzie realnie z roku na rok zarabia się coraz mniej. Poza tym jeśli po + 5 latach pracy jest się dalej na tym samym ranku to motywacja spada do zera. Zgadzam się, że zasługi mogą ten proces znacząco przyspieszyć, ale moim zdaniem trzymanie kogoś więcej niż 5 lat na tym samym ranku to jakiś żart i jasny sygnał dla pracownika, żeby poszukać czegoś innego.

Oj nie...
@Awans

... chcesz byc AD, to aplikuj na ofertę na AD zamiast na to pracować. A jak jestes już w firmie, to najpierw idź gdzie indziej i potem wróć - tak będzie o wiele prościej, taki mamy klimat

Oferta pracy
@Oj nie...

Skąd wiadomo, że dana oferta na internecie jest na range AD, a nie na AO?

Początkujący

Cześć, jakie są realne stawki na EE? Czy 8k+ brutto jest osiągalne?

Rozmowa rekrutacyjna przez telefon - intern in finance group. Jakich pytań merytorycznych z zakresu finansów się spodziewać?

new hire

heeej niebawem zaczynam, jakie benefity oprócz podstawowej wypity? mówiono mi o dodatku za prąd - ile on wynosi? i czy za prace na własnym laptopie tez mogę liczyć na jakaś rekompensatę? cos poza tym jest?

Przemek

Cześć wszystkim, pytanie odnośnie ofert pracy. Mam 5 lat doświadczenia w finansach głównie korpo. Znalazłem stanowisko w UBS coś typu derivative specialist - czy jest szansa na ok 9k + brutto?

Jestem świeżo po ukończeniu studiów magisterskich z zakresu finansów i matematyki ale nie mam doswiadczenia Chciałem znaleźć ofertę pracy na pełny etat i umowę o pracę, natomiast wszystkie oferty które nie wymagają doświadczenia mają w nazwie Intership i zastanawiam się czy aplikując na staż moge dostać umowę o pracę, co jest dla mnie konieczne ze względu na ubezpieczenie . Dodam ze w niektórych ofertach stażowych jest określona forma umowy- zlecenie, a w niektórych jest napisane po prostu full time i temporary/ contract stąd też moje przemyślenia. Dodatkowo poradziłby ktoś gdzie aplikować w Krakowie bez doswiadczenia z takim wyksztalceniem? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Człowieczek
@Kandydat

Aplikuj na programy Graduate. Sam się na taki dostałem zaraz po studiach u konkurencji (tej która już konkurencją UBS nie jest :), od razu z umową o prace. Z resztą pracodawcy nie mają już nawet motywacji zatrudniać cię na zlecenie jeśli nie jesteś studentem. Co najwyżej 3 miesiące umowa o praktyki absolwenckie a potem już umowa o pracę. Poza tym dopowiem, że gdybyśmy mieli spełniać wszystkie wymogi z ogłoszeń o pracę to nikt by nigdzie nie aplikował. To, że gdzieś wymagają 1/2 lata doświadczenia nie znaczy, że nie możesz tam aplikować i mieć szans. No ale dla innych rada żeby po prostu nie przesypiać studiów jak kolega i nie mieć takich dylematów XD Robienie staży podczas studiów to dziś podstawa, zwłaszcza że jest do tego mnóstwo możliwości.

anonymousanonym
@Człowieczek

May I Ask how much salary they offered for graduate position?

Człowieczek
@anonymousanonym

4.8k g., but that was 2 years ago so starting salaries must have increased by now

it_guy
@Kandydat

jak jesteś po matematyce i finansach aplikuj od razu do ryzyka na AO. Na luzie się dostaniesz o ile ogarniasz jakiś język programowania (python lub R)

pracownica
@Kandydat

A jest jakiś konkretny dział / tematykę która Cię interesuje? Finanse, rysyko, audyt? Albo konkretny dział Asset Management, Global Wealth Management, Private & Corporate banking? Jest sporo róznych ofert nawet na entry-level, także mogę coś spróbowac podpowedzieć jeśli interesuje Cię coś konkretnego

@pracownica

@pracownica Najbardziej interesuje mnie Quantitative Risk, Risk Management albo coś z ogólnych finansów. Problem w tym, że znałam tylko dużo ofert na Intership. Ciężko mi znaleźć coś na entry-level, możesz coś doradzić?

@pracownica

Cześć, możesz coś podpowiedzieć na temat stanowisk w działach "Asset Management, Global Wealth Management lub Private&Corporate Banking ? Obecnie pracuje na stanowisku Doradcy klienta Premium w oddziale Banku i zastanawiam się czy mam realne szanse załapać się na stanowisko związane z inwestycjami ? Jeśli tak to na jakie stawki mogę liczyć ? O mnie: - Licencjat z Finansów i rachunkowości. - Doświadczenie w Bankowości ok. 4 lata. (od samego początku inwestycje głównie FIO oraz Produkty Strukturyzowane. Z dodatkowych uprawnień posiadam Certyfikat EFPA 2-stopnia. (Planuje w przyszłym roku podejść do CIIA) ( nie wiem czy ma to znaczenie w UBS).

Tutututu
@Paweł

Odradzam Ci zdecydowanie Asset Management - patrząc po znajomych to tam są najgorsze stawki, brak podwyżek, funduszy na szkolenia itp.

Maciek
@Kandydat

Firma nie zatrudnia ludzi po finansach i matematyce. Wolą ludzi po socjologii.

blox
@Tutututu

Możesz powiedzieć coś więcej o tym zespole? Właśnie się zastanawiam na udziałem w rekrutacji do niego. Na jaką kase można liczyć na stanowiskach administracyjnych?

Ciekawski

Ponoc ubs zatrudnia tylko na fixed term contract. True or False? Ktos cos wie?

Internals
@Ciekawski

Wiem ze niektorzy tak z cs do ubs sie przeniesli wlasnie w oparciu o taki fixed term contract

Finanse

Hej, jakie działy w finansach w ubs cechują się najlepszymi wypłatami? Gdzie warto aplikować?

Not fair

Dlaczego alignment tytułów ludzi z CS jest taki że w CS zwykły ENO jest automatycznie AO w UBS? Przecież w UBS na AO się pracuje parę lat, nikt na dzień dobry tego nie dostaje

Andi

Jako osoba z CSa zgodzę się z Tobą. Jednak gdyby było odwrotnie to byliby faworyzowani ludzie z UBS. Nie da się tego sprawiedliwie podzielić przy 1 poziomie dyrektorów więcej w UBS. Docelowo nas z CS pewnie za dużo docelowo nie zostanie bo przy wszystkich zwolnieniach lecą raczej ludzie z CS. Na co też nie ma co narzekać bo to UBS przejął CS a nie na odwrót. Luz. W ogóle to myślę że warto skupić się na sobie i nie patrzeć na ranki ludzi wokół ;)

Iiiiipppp

Nawet jeśli, to właśnie chodzi o to, że po paru latach dostajesz taki rank, możesz teraz siedzieć 3 czy 4 rok w UBS jako EE a ktoś z CS defaultowo wskakuje na AO. Tak wiem to nie są super istotne sprawy, po prostu trochę nie w porzadku z perspektywy pracowników UBS

Andi

Zaręczam Ci, że większość moich koleżanek i kolegów wolałaby mieć niższy rank w UBS z perspektywą stabilnej pracy przez lata niż wyższy w CS z perspektywą maks roku pracy, może krócej. Co te osoby z CS z tym rankiem zrobią po zwolnieniu, powieszą na ścianie zamiast plakatu?

Jjkkkkkkk

Sporo moich znajomych przeszło ostatnio z CS do UBS więc jak widać ludzie z CS wcale tak źle nie mają, wręcz przeciwnie, teraz łatwiej o zmianę zespołu czy awans

Pracownik AMO

Jednym słowem dramat, w większość przypadków w AMO team liderzy to osoby które odpowiednio długo wysiedziały swoje na stanowisku klepacza, wchodzącego w tyłek przełożonym. Bez absolutnie żadnych predyspozycji do bycia team liderem, co przejawia się pod każdym względem

Odp

Górne widelki dla AO w moim departamencie (GRC) to obecnie 185k rocznie.

Magda
@Odp

Czym różni się zwykły specjalista na rangu AO, od Team leadera na rangu AO? Są różnice w pensji i tp.?

Ttt

Raczej nie polecam. W niektórych działach masa nadgodzin i management uważa to za normalne. managerowie z innych krajów uznają to za standard i nic nie robią, aby cokolwiek zmienić. Nawał pracy, często niekompetentni współpracownicy z innych krajów. Ludzie przez to przebywają na zwolnieniach ze stresu. Atmosfera bywa napięta, niektórzy organizują sobie wyścigi szczurów. Spotkałam się tutaj wielokrotnie z bardzo niemiłym traktowaniem osób przez wyżej postawionych. Kasę radzę sobie wynegocjować już na samym początku, potem bardzo ciężko o awans i dobrą podwyżkę (oczywiście zależy od działu). Porównując do innych korpo, firma niestety nie dba o wellbeing, benefity są marne. Np. Na święta w zeszłym roku nie dostaliśmy ani złotówki. Inne firmy dorzucają chociaż przynajmniej dodatkowe dni wolne, tutaj w ogóle się o tym nie myśli. Wynagrodzenie i bonus są w miarę Ok, ale tak jak wcześniej wspomniane - gdy dobrze wynegocjujesz. Firma monitoruje chodzenie do biura i zdaje raporty do managera. Jednocześnie open space w ogóle nie sprzyja efektywnej pracy np. głośni pracownicy na callach, rozmowy, brak miejsca, gdzie jest cisza. Kursy, doszkalanie - zupełny brak. Jedynie jakaś bieda-platforma z filmikami i tutorialami, z której raczej nikt nie korzysta. Firma prowadzi też politykę „straszenia”. Przykładowo, jeśli nie ukończysz obowiązkowego szkolenia na czas, automatycznie wysyłana jest eskalacja do wszystkich świętych. W zależności od managera - może to straszne przewinienie uwzględnić w ocenie rocznej.

Aga
@Ttt

W jaki sposób monitorują fizyczne chodzenie do biura? Deklaracja pracownika czy system automatycznie czyta z logowań lub wejść do biura? Ile z domu maksymalnie można wynegocjować? Czy da się indywidualnie zwiększyć procent pracy zdalnej np z uwagi na sytuację zdrowotną?

Ttt
@Aga

Prawdopodobnie raporty z wejść do biura, tego nie wiem. Obecnie jest 1x w tygodniu, natomiast wyczuwalne jest mocne „zachęcanie” do 2 i więcej. Raczej nie ma szans na pracę zdalną, mogą jedynie osoby z sytuacja wymieniona w kodeksie pracy po nowelizacji. Ewentualnie jakiś super pracownik, na którym im zależy i może sobie wszystko wynegocjować.

True
@Ttt

zgadzam się oprócz tego że pensje tez niskie i ten zupełny brak jakichkolwiek dodatków do płacy, oceny specjalnie zaniżane, żeby to usprawiedliwić. Żadnych premii na święta, wakacje, no bieda z nędzą. Ciągły (usunięte przez administratora) i wyścig szczurów poza tym. Niedługo nikt nie będzie chciał tu pracować. Szwajcarska firma - śmiechu warte.

Barman
@True

Wysoki wskaźnik inflacji oraz inne czynniki wpływające na gospodarkę sprawiają, że niezbędne jest dostosowanie poziomu wynagrodzeń do kosztów życia. Takie działanie to waloryzacja płac.Niestety ludzie na stanowiskach w UBS o tym nie wiedzą,albo wiedzą tylko przyznają podwyżki sobie a zwykłych pracowników uważają za śmieci,przykre...

Zostaw merytoryczną opinię o UBS - Kraków

• Jak się pracuje w UBS?

Zobacz opinie na temat firmy UBS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 411.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UBS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 136, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UBS?

Kandydaci do pracy w UBS napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UBS
2.3/5 Na podstawie 405 ocen.
  • Krakowska 280
    32-080 Kraków