ProDeck Sp. z o.o.

Wieliczka

Opinie o ProDeck Sp. z o.o.

pff

No dobrze, ale jakich średnich zarobków może się spodziewać kierownik ds. kluczowych klientów? W końcu wiedzą jak zadbać o dwuskładnikowe wynagrodzenie

KtośSkądś

Ściągają na rozmowę i kontakt się urywa. Obiecują informację w określonym terminie po spotkaniu, ale nawet po upływie tego czasu i telefonach nie potrafią jasno wyartykułować odpowiedzi. Strata czasu, dość specyficzni ludzie.

Marek

Generalnie słabe produkty-opinia z rynku. Słabiutkie warunki pracy ale nie ma się co dziwić. Wynajmują hałd od jakieś firmy. Raczej szkoda czasu na rozmowę rektutacyjna. Siedziba firmy w słabo dostępnym miejscu.

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie ProDeck Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o ProDeck Sp. z o.o. - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProDeck Sp. z o.o.