Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

On.

Ogłoszenia, które są na ol x 1200/1300 e na rękę, szkoda, ze nie napiszą ze przy 11 godz dziennie. Rzeczywista stawka na rękę po odtrąceniu wszystkiego wynosi od 5 do 5,5 e, ewentualnie za podlizywanie się możne uda się dostać 6!

Vanessa

Cześć wszystkim , ze znajomymi chcemy się wybrać do Niemiec do Firmy meat pros. Niby na taśmę na pakowanie mięsa. Chciałbym się dowiedzieć ile na czysto się wychodzi po odciągnięciu za pokój , czy pracuje się wam tam dobrze ? Jak z zakwaterowaniem da się przeżyć pare miesięcy ?

Edi
Kandydat

Siemka czy do pracy trzeba mieć znajomość języka niemieckiego?

Ogry Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest bardzo sympatyczna. Każdy po prostu robi to co do niego należy. Nie ma nacisków ze strony szefostwa i wszyscy traktujemy się tutaj z szacunkiem.

Rol Nowy wpis
@Ogry

A jakie ogólnie tempo pracy?

Szef kuchni Nowy wpis

nie jest źle. widac ze maja na wzgledzie dobro swoich pracowników.

Andrew

Hahaha Nie uwierzycie kogo intymne zdjęcia z pracy tu znalazłem przez przypadek Hahaha https://lead-go.com/p/cevO/PRQu/5kZW Trzeba się zarejestrować i wpisać nasze miasto Ładne nawet xD Ha(usunięte przez administratora) xD

Sioop Nowy wpis
@Andrew

Hahaha nie. Spadaj stąd spamerze.

Commando

Jak się ciężko i sumiennie pracuje, to można spokojnie zagrzać miejsca na lata.

Karolina
@Commando

Ciężko?? Mało przekonująco to teraz brzmi :/ To co Wam tam każą robić?

Pakowacz
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Pytania

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Siren

Każdy czasem narzeka, nawet ja. Ale to nie zmienia faktu, ze firma jest dobra, po prostu każdy ma czasem dość, ale to przechodzi.

green
@Siren

ktoś kto szuka miejsca idealnego nie żyje w realnym świecie, a chyba najwyższy czas wyrosnąć z dziecięcego świata fantazji

Lover Doll

Firma jak firma, kwiatów nie sypią przede mną jak wchodzę ale kurde znowu też nie ma co psów wieszać.

lord
@Lover Doll

zgadzam sie

Nick
@Lover Doll

A ja bym chciał. Raz na jakiś czas kwiatem rzucić. Firmy by to nie zabolało a mi byłoby miło..

Robo Bobo

Witam Was. W tej firmie już od dobrych kilku lat pracuje mój znajomy i wiem, że jest firmą na dobrym poziomie. Dla chętnych polecam ich oferty pracy ;)

Gumi
@Robo Bobo

to czemu znajomy sam nie napisze jakiejś opinii tykko ty piszesz za niego? chyba że też masz w planach się przyjąć

Robo Bobo
@Gumi

Piszę w swoim imieniu, nie w jego.

Pollan
@Robo Bobo

o, więc moze się znamy z twoim znajomym, bo ja tez zagrzałem tam miejsca na nieco dłużej i popieram w pełni, że nie ma sie do czego przyczepić, choćby sie chcialo

Kandydat

Plus ile mniej więcej osobowe są pokoje? Jest szansa na jedynkę (albo dwójkę jeśli jedzie się w parze) czy raczej nie ma opcji?

@Kora

Najlepiej zadzwoń do biura i zapytaj

@Kora

Bo myslę, że na różnych projektach to może różnie wyglądać

Ale może się da

Rafal
@Kora

a jeździł ktoś może w parze? czy można pracować też na te same zmiany czy rozdzielaja????

Lola
@Rafal

Pary z tego co pamiętam zawsze były traktowane jak świętość to znaczy jedna zmiana,pokój dla pary. Pary zazwyczaj mają jeden transport do pracy i się do tego przychylają.

Ela
@Lola

brzmi to trochę negatywnie z twojej strony? a to chyba plus dla osób które chcą tak wyjechać

Rafal
@Lola

czemu negatywnie?? przecież to bardzo dobre info ja tu nie widze nic negatywnego w wypowiedzi

Kandydat

Kwatery są zaopatrzone, czy trzeba zabrać ze sobą podstawowe rzeczy?

@Mexi

I jak robiliście z jedzeniem, braliście swoje, żeby zaoszczędzić, czy raczej na miejscu się zaopatrywaliście?

Xoxo
@Mexi

Dla własnej higieny chyba warto zabrać ze sobą własne sztućce, kubek oraz pościele. Jeśli chodzi o jedzenie to nawet nie chodzi o zaoszedzenie . Zanim się zaklimatyzujesz ,rozejrzysz chyba warto mieć coś na start.

atomek
@Mexi

dokładnie tak. na wyjazd zawsze lepiej mieć coś swojego i ewentualnie później tego nie używać, albo zwieźć z powrotem, niż jakby się na miejscu okazało że nic nie ma

dio
@Mexi

nawet w ogłoszeniu jest napisane, żeby mieć własne naczynia, pościel, kołdrę, poduszkę ze sobą, więc tak, trzeba.

dio
@Mexi

piszą też, żeby zabrać jakieś cieplejsze ciuchy

@dio

Nie no, to wiadomo.

@Xoxo

Okej, dziękuję

Nikt
@dio

Chodzi ci tutaj o ciuchy do pracy oczywiście że tam na siedzibie jest chłodno przez pracę przy mięsie?

@Nikt

Nie no do pracy to na pewno dają jakieś wdzianko specjalne

@Nikt

Zwłąszcza, że to praca z żywnością

@Nikt

Chyba, że pod spód w sumie

Err
@Gienka

a przy mięsie to nie ma się zazwyczaj takich kombinezonów białych? ja tak kojarzę

Err
@Gienka

wydaje mi się że spokojnie można się tego dowiedzieć w trakcie rekrutacji

lucky
@Gienka

tak,firma zaopatrza w ubrania spelniajace kryteria BHP ,pod "biale garniturki" ubieramy swoje cieple ,wygodne ubrania

Kandydat

hej, czy trzeba mieć jakąś znajomość języka obcego, czy z samym polskim i podstawami angielskiego też jest szansa?

duudidu

Jest szansa

@duudidu

ogólnie w firmie, czy na jakiś konkretnych lokalizacjach, kojarzysz?

duudidu

Musisz posprawdzać osobno

Hal
@Kora

udzielą ci takich informacji jak wybierzesz jakąś oferte albo oni ci wybiorą pod to co umiesz

Ralf
Kandydat

Cześć, mam wrażeniem że tylko potrzebują pracowników fizycznych, a co z koordynatorami?

@Ralf

zawsze na pracowników fizycznych jest największe zapotrzebowanie.. nic dziwnego w tym nie ma w zasadzie

song
@Ralf

jak nie ma oferty to pewnie nie ma pracy dla koordynatorów ale przedzwoń do biura i podpytaj może wiedzą cos więcej czasem się tak udaje załapać na jakąś prace

Ralf
@song

To w takim razie chyba faktycznie spróbuję się skontaktować bezpośrednio bo tak będzie najszybciej

@Ralf

Nie kojarzę ofert szczerze mówiąc

@Ralf

A obserwuje je od dłuższego czasu

korab
@Kora

a sory jesteś kandydatem. nie było tematu

@korab

Ale że o co chodzi?

Vanessa

Miki
@Vanessa

a czemu miałoby się nie dać przeżyć?? ja uważam, że jest w porządku i znajome osoby, które wyjeżdżały również nie narzekały. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie i wspaniale, ale ogólnie dobrze, chyba nic więcej nie jest potrzebne

@Vanessa

Hejka podpinam się do pytań czy faktycznie można zarobić do 1400 euro jak oferują? I czy da się normalnie mieszkać jak człowiek w tych kwaterach.

@Vanessa

Witam a kiedy się wybieracie? Bo my jedziemy na początku czerwca.

Miki
@Kasia5

a to już macie pewny ugadany wyjazd?

@Miki

Tak ugadany przecież wszędzie są oferty od nich

@Miki

Tak ugadany

Ania

Witam ja mam byc. W Środę. W. Eberswalde jakie są warunki

Dodo
@Vanessa

Jeśli na Rostock to nie polecam. Chyba że masz nadmiar gotówki . Pomoc przełożonych nie za darmo . Już Z góry musisz powiedzieć że zapłacisz . Typu założenie konta czy wizytę gdzie kolejek . Dajesz im w plape i prezenty masz dobrze do czasu za nim przyjedzie ktoś nowy i cię przebije.(usunięte przez administratora)

Lolo
@Dodo

A możesz powiedzieć o jakim dziale mówisz?? Bo właśnie wybieram się tam i chciałbym wiedzieć na kogo mam uważać. Bo z czego mi wiadomo to jest ich tam 5. A praca z czego kolega mówił jest w porządku. I nawet stawka nie najgorsza.

Lolo

Sporo wiesz. Pracowałeś tam ?? Jak długo? I co robiłeś?? Trochę nie zlewają mi się twoje informacje z moim kolega. Bo pracuje już tam pół roku i to on mnie namawia do przyjazdu.

Mhhh
@Vanessa

Zalezt ileasz godzin. Bus 50 euro za miesiac, zakwaterowanie maks 250 ale zalezy gdzie jestes. Na czysto po odliczeniu wszystkiego przy malej ilosci godzin nie wezmiesz mniej niz 1000euro ale praca jest a nie kręcą na godzinach. Wchodzac na produkcję masz umowe, po maks tygodniu medlunek i karte do lekarza szpitala itd, załatwiają Ci od razu tak jakby polski nip. Do rozliczenia podatków. Prawnie wszystko zalatwione jest maks do tygodnia czasu. Pozdrawiam

Młody
@Mhhh

Jaką umowe ? Czytaj ze zrozumieniem to co dostałaś bo to jest umowa w której jasno jest napisane że w każdej chwili mogą Cie wywalić i jeszcze obciążyć ubezpieczenie po pierwszym dniu l4 wylot nawet jeśli jest to wypadek w pracy.(usunięte przez administratora)

Cxxx
 Problem
@Vanessa

Ok 6/6,5€ odtrącają za wszystko co się da.. większego dziadostwa w życiu nie widziałem

Xxxx
 Problem
@Vanessa

Nie polecam! Żadnej pomocy od koordynatorów, jeszcze dostaniesz opieprz że o coś zapytałes. Stawka godzinowa niewiadoma i brakujące godziny co każdy miesiąc. Zjeżdżając minimum 200 euro mniej.

joa
@Ania

i co byliście czy jesteście w Eberswalde. kolega coś znalazł w fabryce konserw ale ja się boję tam jechać. bo nic nie wiem nawet nazwy agencji, Jaka jest umowa? Warunki? Będę wdzięczna za wszystkie infirmacje,

Hej
@Kasia5

Hej Kasia i co pojechaliście do pakowania kiełbasek ? Jak tam jest bo mam ofertę od nich . Kontakt : radoslaw2304@wp.pl

Kora
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.
Kandydat

I czy jest szansa wyjechać w parze, czy raczej się nie praktykuje?

Kandydat

Dzięki wszytskim za pomoc i odpowiedzi :)

Kandydat

Jak wygląda rekrutacja, wszystko można załatwić telefonicznie/internetowo? Sprawdzają jakoś umiejętności?

dp
@LuxDux

tak można załatwiac telefonicznie nie trzeba jeździć specjalnie

no pewnie

@LuxDux

tak to zawsze wygląda w przypadku agencji

@LuxDux

Inaczej by to nie miało sensu, wysyłają ludzi z różnych regionów Polski, nikt by się nie tułał pół kraju tylko, żeby odbyć rekrutacje w biurze ;)

@.

To moja pierwsza by była, więc no nie znam się za bardzo

No w sumie racja

@.

Nie wzięłam na to poprawki ;)

Jolka
Klient

Witam.Czy ktoś z was jest teraz może na dziale parówek lub konserw?Wyjeżdżam w tym tygodniu do tej firmy do pracy i chciałabym zasięgnąć troszkę informacji jak tam jest warunki itd.Pozdrawiam

Ewa
@Jolka

cześć Jolka. zorganizowałaś sobie sama dojazd i masz auto czy firma ci pomogła??? i czy długo zajęło ci dobranie tej oferty i załatwienie wszystkich formalności?

Ewa
@Ewa

Jolka
@Jolka

@Ewa Cześć Ewa.Transport we własnym zakresie sobie załatwiłam....czyli bus.Na miejscu będę z kimś dojeżdżała do pracy autem,dowiem się na miejscu.Formalnosci załatwiłam w jeden dzień.Bardzo fajna babka w biurze o wszystkim.mnie poinformowała.Jestes chętna na wyjazd?

donald
Kandydat

Komisjonowanie w GRUNHEIDE, był ktoś? jaki system pracy, po ile i w jakich godz?

kiks
@donald

a nie ma info w ofercie?

boy
@kiks

jakby było to by pewnie nie pytał. są podane tylko bardzo ogólne informacje z tego co widzę

kiks
@boy

a okej, ja sam nie byłem, więc nie pomogę niestety

Andrzej
Kandydat

jak jest ze zjazdami z wyjazdow, tzreba brac wolne i wtedy lepiej jechac swoim samochodem czy sa po prostu wolne dni i mozliwosc przedluzenia wolnego o kilka dni czy jest jakis bus firmowy ktorym mozna sie garnac do polski raz na jakis czas i ile trwaja mniej wiecej kontrakty?

stay
@Andrzej

trzeba się dogadać tam ze wszystkimi odnośnie zjazdów. ale to też zależy podejrzewam od lokalizacji jak to wyglada

Fame
Kandydat

Czy na miejscu są polscy koordynatorzy?

psot
@Fame

wiadoma sprawa są i można być z nimi w stałym kontaktcie jeśli coś jest nie tak

Fame
@psot

Okej czyli w razie problemów można się do nich zgłaszać i nie zostanie się olanym?

jagoda
@Fame

tak, jak najbardziej możecie się do nich zgłaszać

Radek
@Fame

Pracodawcą są Niemcy wiec skąd kootdynatorzy ? Są osoby pomagające się zameldować, ubezpieczyć i dostać do firmy

atomek
@Radek

No to jak inaczej nazwiesz takich ludzi? bo dla mnie to pokrewne..

Osi
@atomek

oj panowie co za różnica z nazewnictwem? najważniejszy chyba jest fakt, że jest ktoś kto pomaga, z kim można się skontaktować w razie czego

P.

pracowałem na wołowinie, nie narzekałem, pozdrawiam, P.

M.
@P.

jechałeś już z jakimś doświadczeniem? nie znam cię ale też pozdrawiam

@M.

tak, miałem dwuletnie doświadczenie.

Anna
@P.

A czy w Meat-Prosie osoby całkowicie bez doświadczenia są przyjmowane na takie stanowiska? Myślisz, że dadzą sobie radę i szybko są w stanie wszystko załapać? Nie jest to skomplikowana praca? Jak wygląda typowy dzień jeśli chodzi o obowiązki? :P

@Anna

niektóre stanowiska są bardziej skomplikowane, inne mniej. ale przyjmują też osoby bez doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Meat-Pros Sp. z o.o.