Meat-Pros Sp. z o.o.
counter
4 1414 1469 5 1
On.

Ogłoszenia, które są na ol x 1200/1300 e na rękę, szkoda, ze nie napiszą ze przy 11 godz dziennie. Rzeczywista stawka na rękę po odtrąceniu wszystkiego wynosi od 5 do 5,5 e, ewentualnie za podlizywanie się możne uda się dostać 6!

Tak7Nie
Vanessa

Cześć wszystkim , ze znajomymi chcemy się wybrać do Niemiec do Firmy meat pros. Niby na taśmę na pakowanie mięsa. Chciałbym się dowiedzieć ile na czysto się wychodzi po odciągnięciu za pokój , czy pracuje się wam tam dobrze ? Jak z zakwaterowaniem da się przeżyć pare miesięcy ?

TakNie14
Green

Słuchajcie są ofert, jedna jest na dolnośląskie na pracownika produkcyjnego, a druga na Niemcy i to można bez doświadczenia

Róża
Kandydat

Podobno szukają do biura w Bielsku. W jakich godzinach się tam pracuje?

@Róża

Skąd taka informacja? bo nie było takiej oferty pracy na stronie meat prosa?

Róża
@?

Na innej stronie z ofertami, jober

@Róża

Nie znałem wcześniej takiej strony, ale faktycznie widzę pełno ofert teraz

Melania Nowy wpis

Biuro pracuje od 7 do 15/ 8 do 16

Enia Nowy wpis
@Melania

można sobie wybrać na którą się pracuje czy to jest zalezne od stanowiska????

Melania Nowy wpis
@Enia

Nie wiem, przepisałam info z ogłoszenia, nie pracowałam w biurze.

Ifgj Nowy wpis

Nie polecam nikomu Rostock

Kandydat

Chciałbym rozpocząć pracę, ale w Polsce, jest taka szansa? niekoniecznie chce wyjeżdzać za granicę a pracy potrzebuje

lemur
@Jerry

tak, jest szansa, poszukaj czy są oferty, czasami wpadają do pl, najczęściej do Kutna

@lemur

okej, to w takim razie posprawdzam, dzięki za informację, naprawdę potrzeba mi pracy

elka
@Jerry

proszę zadzwonić na biuro do Meat pros oni tam przełączą na rekrutacje i się wszystkiego dowiesz :)

@elka

super tak zrobię, dzięki!

Henryk
@Jerry

Jak będziesz miał jakieś informacje czy przyjmują chętnie do pracy itd to daj proszę znać

tomek
@Henryk

jak chcesz też pracy i wiedzy jak to przebiega to też zadzwoń przeciez to cie jeszcze do niczego nie zobowiazuje a bedziesz wiedzial od razu a nie czekał czy ktos Ci napisze albo nie

tomek
@Henryk

oczywiscie to tylko sugestia zrobisz jak bedziesz uważal

stella

pracowałam z nimi i było całkiem wporzo, trochę szło się urobić po łokcie, ale finalnie hajs się zgadzał i nie żałuje

Sorry
@stella

a za granicą pracowałaś czy w Polsce?

@Sorry

za granicą

Sorry
@stella

początki byłī ciężkie? w sensie dla kobiety? bo mi jako facetowi bywało trudno muszę przyznać, ale warto było pienieżnie jak najbardziej

@Sorry

początki zawsze są trudniejsze, ale ja już nie takie rzeczy robilam i żadna praca mi nie straszna :)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wiktor

Dużo osób z Ukrainy tam pracuje?

tom
@Wiktor

jakie to właściwie ma znaczenie??

Nick
@tom

dokładnie to samo sobie pomyślałem czytając to. jak to ludzie uwielbiają patrzeć innym na ręce zamiast na swoje

Oburzona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Z Firma KB Pros ciężko się skontaktować. Czekam na Abrechnung za sierpień 2020 już 3 miesiące. Dzwoniłam do nich i pisałam co dzień maila. Obiecali że mi wyślą z dnia na dzień, potem zablokowali mnie na tel nie mogłam się dodzwonić. Zawsze mi wysyłali Abrechnung co miesiąc a teraz tego ostatniego nie mogą już 3 miesiące mi wysłać, dlaczego? Czyżby mi potrącili za hotel pracowniczy z czego nie powinni bo nie ma tego na umowie tylko mówią że potracaja 300 Euro jednorazowo i teraz nie chcą mi pokazać Abrechnungu żeby nie było że się nie zgadza wypłata? To jest bardzo niekompepentne że strony tej Firmy i nie tylko ale nie będę o tym pisać bo już tam nie pracuje. Zależy mi tylko na Abrechnungu.

Kandydat

Czy do Polski też teraz przyjmują?

Bowary
@roofie

chyba tak wydaje mi sie ze widzialem oferte i na Polske i na zagranice

@Bowary

O, to super. Jesteś w stanie mnie poinformować gdzie?

Bowary
@roofie

wpisałem meat pros praca i tam gdzieś wyskakuje chyba na ich stronie

@Bowary

Tak, zgadza się, oferty są na ich stronie. wielkie dzięki

Kandydat

Czy żeby zatrudnić się w Meat Prosie trzeba jechać do Bielska?

odp
@Gedz

Eee no nie raczej, telefonicznie też możesz i mailowo wszystko pozałatwiać, przynajmniej jeśli chodzi o pracę za granicą

odp
@Gedz

no bo tak właściwie jaka praca Cię interesuje?

ewa

Chce Pan pracować w Pl czy za granicą na rozbiorze?

@ewa

Chodziło mi o pracę za granicą

ewa
@Gedz

przyjmują aktualnie do Britz, Valluhn i Heiligenstadt, proszę zadzwonić na nr podany na ich stronie :)

@Gedz

Omijaj cie tę firmę meat pros to (usunięte przez administratora) jak już podpiszesz umowę to zapomnij że gdzieś się dodzwonisz zero rozliczeń miesięcznych zero ubezpieczenia zero wsparcia od koordynatora pozdro dla (usunięte przez administratora) a pensja 6€ na godzine. Jak się zwolnisz to dwa tygodnie pracy po 11 h dziennie to zero wypłaty to kara na rozliczeniu będzie jako zaliczka której nigdy nie widziałem. (usunięte przez administratora)

@ewa

dzięki sprawdzę sobie. a za dalsze wspaniale rady dziękuję, ale sam zadecyduję gdzie będę pracować ;p

Bonton
@Gedz

A teraz jakoś wyjeżdżasz czy dopiero sprawdzasz opcje?

On.

Tak7Nie
Weronika

Zgadzam się!!!

B

Zgadzam się

turli
@On.

jedziesz zeby zarobic czy popracowac 8h i bajlando?

Byly pracownik
@On.

Pracowałam kilka miesięcy w Rostock. Nigdy moja pensja nie przekroczyła 1000 euro. A dla nowo przyjętych bez koneksji nie ma ani godzin ani normalnej stawki. Praca często po 5, 6 godz. Później wypad do domu. Nadgodziny tylko dla nielicznych. A że o paski wypłat nie można się doprosić nikt nie zna ani swojej prawdziwej stawki, ani za co i ile są potrącenia.

Aktualny
@Byly pracownik

Szczerze zostałem przyjęty bez żadnych koneksji i nadgodziny czasami mi wpadły ale czasami (wyjeżdżam od nich regularnie) to jedna kwestia, tłumaczenie różnicy między stawką brutto a netto sobie daruje, ale na logike zarabiasz +/- 4k za prace która nie jest ciężka a skoro piszesz że pracowałeś po 5-6h to tym bardziej gdzie w polsce zarobisz tyle za tyle pracy?

Byly pracownik
@Aktualny

Proszę Cię. Za ponad 190 godz pensja 1020 euro. I gwarantuje praca nie była lekka. Więcej nie udało mi się zarobić.

Noriaki
@On.

to ja bym rozwazyl byc lizusem i miec korzyści, a nie strzepić się w internecie i nie miec z tego nic

Sebo
@Weronika

Zgadza się

Vanessa

TakNie14
Miki
@Vanessa

a czemu miałoby się nie dać przeżyć?? ja uważam, że jest w porządku i znajome osoby, które wyjeżdżały również nie narzekały. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie i wspaniale, ale ogólnie dobrze, chyba nic więcej nie jest potrzebne

TakNie2
@Vanessa

Hejka podpinam się do pytań czy faktycznie można zarobić do 1400 euro jak oferują? I czy da się normalnie mieszkać jak człowiek w tych kwaterach.

@Vanessa

Witam a kiedy się wybieracie? Bo my jedziemy na początku czerwca.

Miki
@Kasia5

a to już macie pewny ugadany wyjazd?

@Miki

Tak ugadany przecież wszędzie są oferty od nich

@Miki

Tak ugadany

Ania
@Kasia5

Witam ja mam byc. W Środę. W. Eberswalde jakie są warunki

Dodo
@Vanessa

Jeśli na Rostock to nie polecam. Chyba że masz nadmiar gotówki . Pomoc przełożonych nie za darmo . Już Z góry musisz powiedzieć że zapłacisz . Typu założenie konta czy wizytę gdzie kolejek . Dajesz im w plape i prezenty masz dobrze do czasu za nim przyjedzie ktoś nowy i cię przebije.(usunięte przez administratora)

Lolo
@Dodo

A możesz powiedzieć o jakim dziale mówisz?? Bo właśnie wybieram się tam i chciałbym wiedzieć na kogo mam uważać. Bo z czego mi wiadomo to jest ich tam 5. A praca z czego kolega mówił jest w porządku. I nawet stawka nie najgorsza.

Lolo

Sporo wiesz. Pracowałeś tam ?? Jak długo? I co robiłeś?? Trochę nie zlewają mi się twoje informacje z moim kolega. Bo pracuje już tam pół roku i to on mnie namawia do przyjazdu.

Mhhh
@Vanessa

Zalezt ileasz godzin. Bus 50 euro za miesiac, zakwaterowanie maks 250 ale zalezy gdzie jestes. Na czysto po odliczeniu wszystkiego przy malej ilosci godzin nie wezmiesz mniej niz 1000euro ale praca jest a nie kręcą na godzinach. Wchodzac na produkcję masz umowe, po maks tygodniu medlunek i karte do lekarza szpitala itd, załatwiają Ci od razu tak jakby polski nip. Do rozliczenia podatków. Prawnie wszystko zalatwione jest maks do tygodnia czasu. Pozdrawiam

Tak1Nie3
@Mhhh

Jaką umowe ? Czytaj ze zrozumieniem to co dostałaś bo to jest umowa w której jasno jest napisane że w każdej chwili mogą Cie wywalić i jeszcze obciążyć ubezpieczenie po pierwszym dniu l4 wylot nawet jeśli jest to wypadek w pracy.(usunięte przez administratora)

Cxxx
@Vanessa

Ok 6/6,5€ odtrącają za wszystko co się da.. większego dziadostwa w życiu nie widziałem

Xxxx
@Vanessa

Nie polecam! Żadnej pomocy od koordynatorów, jeszcze dostaniesz opieprz że o coś zapytałes. Stawka godzinowa niewiadoma i brakujące godziny co każdy miesiąc. Zjeżdżając minimum 200 euro mniej.

Kandydat

Jak początki w robocie? Pomagają czy raczej trzeba samemu się wykazać

@Pytanie

Nikt Ci nie pomoże sam musisz wszystko ogarniać i tylko pośpiech i darcie (usunięte przez administratora)szczerze odradzam jeszcze za tak marne grosze

Forti
@Pytanie

Zgadzam się że trzeba być ogarniętym i robotnym, umieć się wykazać i pokazać przede wszystkim że jest sie samodzielnym pracownikiem. nie osobą nad którą trzeba stać i jej pilnować. Czy to źle? Zależy dla kogo. Bo jeśli wyjeżdżają do pracy młodziaki co myślą że zwojują świat, a jak przychodzi co do czego to nie dadzą rady i chcą pomocy no to sobie faktycznie nie poradzą. Ale jeśli jedzie osoba która już potrafi ciężko pracować i przede wszystkim chce jej sie to ja nie widze zadnego problemu. To nie przedszkole żeby za rękę prowadzić

Git
Klient

Jakie są warunki w Kutnie

....
@Git

Zależy o który zakład w Kutnie chodzi. K2 Spoko trzeba swoje dopiero..... Ale ciężko nie jest. Zarobki jak na tą okolicę normalne szału nie ma ale tragedii też nie

Redo
@....

O, nawet nie wiedziałem, że w Kutnie to więcej niż jeden zakład, na którym można pracować z MP jest. Dobrze wiedzieć

Tara
Kandydat

Jak wygląda rekrutacja? Są jakieś poszczególne etapy, czy raczej szybka akcja?

Maniek
Kandydat

to nawet bez spotkania tylko zaraz zaczyna się robote? :D w sensie wszystko da się załatwić telefonicznie

erk
@Maniek

No tak to u mnie wyglądało, ciężko, żeby osoby z całej Polski przyjeżdżały do biura na rekrutację :)

Maniek
@erk

eee no to klasa. dzięki ;)

Cxxx
@Tara

Szybka akcja, przyjmują kogo się da bo niektórzy zjeżdżają po paru godzinach lub pierwszej wypłacie a teraz to już jest takie (usunięte przez administratora) ze się w głowie nie mieści

Kandydat

są teraz jakieś otwarte rekrutacje?

Roko
@praca

no trzeba by poszukać ofert po internecie no to będzie odpowiedź ;d

@Roko

myślałem, że może ktoś z wewnątrz powie ale poszukam równolegle też, ciężko mi było znaleźć jak patrzyłem ostatnio

anna
Klient

tak, Eberswalde :)

Duke
@anna

ja znalazłem na ich stronie dwie oferty na różne lokalizacje i w Polsce i za granicą także radzę sobie tam zerknąć

@Duke

bardzo wam dziękuję, musiało mi umknąć...jeszcze raz dzięki :)

Duke
@praca

spokoo po coś się tu wchodzi nieee i żeby poszukać informacji i ich udzielić jak sie coś wie

Anka
@Duke

Dostałam propozycje pracy na Produkcji wędlin, co mnie zaskoczyło to formularz zgłoszeniowy. Miałam go wypełnić i zrobić skany wszystkie dokumentów, typ; konto bankowe, akty itp. I posłać e-mail. Biuro w Polsce jak i w Niemczech daje dużo do myślenia. Przed podjęciem pracy sprawdzacie dokładnie wszystkie Dane Firmy, Ja pracy nie podjęłam, bo mama obawy czy ta firma rzeczywiście istnieje pod wskazanym Adresem. Pani od rekrutacji do teraz się nie odezwała.

Ada
@Anka

Istnieje, nie jest to żaden wałek, wyjeżdżałam z nimi 3 razy, dokumentów potrzebują jak każda firma wysyłająca za granicę. Ale no jak uważasz, niektórzy wolą być przezorni i nic w tym złego nie ma

lel
@Anka

jak może nie istnieć co za bzdurne teorie tutaj padają hahahah :D jak pracuje właśnie za granicą to co? nie istnieje? :D

Saraaaaa123
@Anka

To skoro nie powysyłałaś dokumentów, to po co Pani od rekrutacji miałaby się odzywać? Nie chcesz, to nie, przecież nie będą się konkretnie o Ciebie upraszać

lel
@Saraaaaa123

a to też prawda

Kandydat

Jakie lokalizacje proponuje Meat-Pros?

Za granicą to są Britz, Buckeburg, Konnern, Rheinstetten, Rostock

@Marines

No to jest kilka do wyboru. Chyba że to firma wybiera gdzie się pojedzie?

@?

Nie no, raczej nie ma tak, że rekrutacja na wszystkie jest w tym samym momencie, więc w dużej mierze to od tego zależy, ale aplikujesz zazwyczaj na konkretną ofertę do konkretnej lokalizacji

@Marines

A no właśnie o to mi chodziło, czy oferty są osobno, czy idziesz a oni Ci daja to co mają i wysyłają. Dzieki za to

@?

Spoczko. Może tak jak mówisz też się zdarza, tego nie wiem, ale no ja tak nie miałem i inne osoby, które znam też, więc raczej nie

@Marines

Jak to wszystko ogarnę i posprawdzam to dam coś znać jak też nie zapomnę

Eff12

Witam, za niedługo mam jechać z chłopakiem do Buckeburgu do pracy przy pakowaniu. Mamy zabrać pościel sztućce itp. do pokoju. Mówili ze 1400-1600 euro wyjdzie netto po opłaceniu mieszkania. Jedziemy swoim samochodem. Czy opłaca nam sie jechac tam?

Zawiedziony
@Eff12

(usunięte przez administratora)Siedzisz w pokoju max 2 osobowym w 3 - 4 osoby i kazda z osob placi 200 e.(usunięte przez administratora).Szczerze nie polecam

Zuzia12
@Eff12

Odpuscie sobie warunki zależy gdzie traficie Niby koordynatorzy na pierwszym spotkaniu są boscy później możesz zapomnieć że w czym kolejek ci pomogą jeśli pracujesz na nóżkach zapomnij o dodatkach netto możesz zarobić 5.70 lub 6.30 zależy na jaki dział trafisz (usunięte przez administratora)

Pakowaczka
@Eff12

1400-1600netto po oplaceniu mieszkania? gdzie tak mowili? bo brzmi niewiarygodnie!

mirek

1400 to dostaniesz,ale za 220 godzin pracy

Kandydat

Jak relacje z koordynatorami? jest ok?

Pudo
@Pytanie

Jak dla mnie spoko, każdy pracownik ma kontakt z koordynatorem jeśli tego potrzebuje i tego kontaktu faktycznie chce

AB

Tak

ciekawy
@Pudo

długo już pracujesz czy jesteś nowym pracownikiem?

Pudo
@ciekawy

A to ma jakieś znaczenie? Trochę już pracuję.

ciekawy
@Pudo

nie ma jakiegoś konkretnego znaczenia.. pytam z ciekawości, bo zastanawia mnie jakie są staże pracy w firmie

Toper

Ja pracuję dłużej niż 3 miesiące i nie życzę sobie żeby ktoś taki jak Ty, kto nie zna mnie ani mojej sytuacji mnie obrażał anonimowo w internecie ;) osiagnąłeś kolego bardzo niski poziom nic tylko pogratulować

Toper

Nie, to nie realna opinia, to nieobiektywne wypociny, które obrażają innych

Ttt
Kandydat

Jak wyglądają kwatery w Rostock Knud-Rasmussen-Straße ? Czy są pralki? Jak wygląda pokój?

Shin
@Ttt

a co tam jest za robota, nie kojarze tej lokalizacji? powiesz cos wiecej???

@Shin

Na Rostock to jest produkcja kiełbasek, pakowanie wyrobów mięsnych

Shin
@Nolan

aaa okej rozumiem, dzięki wielkie za odpowiedź, myslałem że już mi nikt nie odpowie :D

@Shin

No to Cię zaskoczyłem ;) nie wchodzi się tu tak często, więc czasem trzeba poczekać trochę na odpowiedź

Kris
@Nolan

i jak jest na tych kiełbaskach spoko? interesuje mnie tylko chociaż takie ogólne wrażenie i odczucia

@Kris

No to ogólnie wrażenia są takie, że spoko, ja tam mogę polecić w sumie

boi

To było pracować a nie palić jana, to nikt by cię nie zwolnił

Pablo

Pracowałem z tą firmą i nie zgodzę się z tyloma złymi opiniami, jasne, ilu ludzi tyle opinii, ale ludzie złoci, weźcie się za robotę, a nie za biadolenie. też czasem coś się nie zgadzało z wypłatą, ale nie miałem nigdy problemu w Buckeburgu, żeby się dogadać i uregulować ewentualną pomyłkę. Ja robiłem swoje i nie narzekałem ani na biuro, ani na prace. Chętnie pojadę znowu. Pozdrawiam

@Pablo

dokładnie kolego, da się? da się. ale niektórych to chyba roboty nie nauczono, wiadomo, że łatwiej pracować japą niż łapą i narzekać, zamiast zająć się robotą

Pablo
@coo

da sie, da sie tylko trzeba chcieć pracować, a nie zdziwiać o wszystko ;)

@Pablo

prawda. pozdrawiam cię serdecznie.

@coo

Tak tak pracować i o wypłate nie pytać ????

@Młody

nie dorabiaj rybie uszu nikt o niczym takim nie mówi więc po co to tak gadać?

Uber
@Młody

Takie gadanie jakby się za darmo tutaj pracowało, a jak chce się dobrze zarabiać to trzeba też dobrze pracować bo nie ma nic za darmo

coo

matko jedyna w życiu bym nie pomyślał, że osoby, które się piszą na pracę fizyczną za granicą to takie ptysie miętowe, którym rąbek u spódnicy przeszkadza, za mało pracujecie i wam (usunięte przez administratora) do głowy wpadają jak pisanie swoich żali i trenów na goworku, naprawdę nic lepszego do roboty nie macie?? w trakcie pracy takie pierniczycie kocopoły, czy po pracy zamiast odpoczywać zaprzątacie sobie łby pie.rdolami? trzeba zapier*alać i to wie każdy kto podejmuje taką pracę, a jak ktoś jest zbyt delikatny czy leniwy to nie uderza w taką branżę, to chyba logiczne?? a jak wyjdzie jakaś pomyłka z biura to zamiast z nimi sprawy rozwiązywać to od razu buczeć na gw, że oszukujo no matko święta co się z tym światem porobiło to ja nie wiem

Tak3Nie
eh
@coo

tez mnie smieszy to plakanie na goworku ze cos jest nie tak albo ze biuro nie odbiera albo cos tam. tak jakby ta strona miala magiczna moc rozwiazywania wszystkich naszych problemow w swiecie rzeczywistym no fajnie by bylo fajnie

damian
@eh

Bo wiek wcale nie jest wyznacznikiem dojrzałości

Kubik
@damian

a szkoda szkoda, na pewno by niektórym było łatwiej w życiu :D

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-biała