Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

holymoly

Cześć, czy tutaj znajdę oferty tylko do Polski i Niemiec? Jakie są najlepsze lokalizacje według Was albo gdzie pracujecie i jest naprawdę spoko?

@pasibus

Prawda, nie każdy zna ten luksus posiadania samochodu.

Asia

Czy normalne jest gdy każą wysłać skan dowodu osobistego? Czy to jest bezpieczne?

Dlaczego??
@Asia

Dopiero teraz zobaczyłam że powielam temat, ale kurczę, to normalne?

Czaja

Witam wybieram się do pracy wtej firmie na produkcję szaszłyków w marcu jak wygląda zakwaterowanie dodam że jade sam I jak z wypłatą ile można zarobić na czysto ? Bo nikt nie napisal tu jeszcze ile się zarabia

@jasin

mam m.in. na mysli jakies l4 lub urlopy

Asia

plastik
@Asia

brzmi podejrzanie, wszyscy muszą to zrobic?

GuGu
@Asia

Tak myślę że to jest normalne przy zatrudnieniu zwłaszcza przy pracy za granicą

Fus
@plastik

To taka podstawowa czynność raczej, najwiarygodniejszy sposób identyfikacji pracownika

Tortel

Poza tym jakieś dokumenty trzeba załatwić?

Burek

Ale dają jakieś takie konkretne wytyczne i wskazówki? nie ma z tym bałaganu ani żadnych niedociągnięć?

Kader

Do wszystkiego się można przyzwyczaić, a praca tutaj nie jest jakaś przerażająca więc na spokojnie i dobrze będzie

szarak
@Kader

Praca w porządku. Zarobki okej, osobiście mogę polecic szczególnie jak czegoś szukacie na cito

omar
@szarak

a czy oni też kogoś tak na szybko szukają? chodzi mi o to czy rekrutacja faktycznie sprawnie idzie, ktos tam niżej pisał że tak ale chcialbym sie jeszcze upewnić

Bambus
@omar

Bardzo sprawnie, sam byłem zdziwiony jak jakiś czas temu aplikowałem bo nastawiałem się na znacznie dłuższe terminy

Andżela Nowy wpis
@szarak

Co to znaczy na cito, w ciągu tygodnia wszystko da się ogarnąć razem z dokumentami i umową?

nastak Nowy wpis
@Andżela

no może nie w ciągu tygodnia ale na prawdę bardzo sprawnie to idzie z tego co wiem

Dlaczego?? Nowy wpis
@Asia

Dopiero teraz zobaczyłam że powielam temat, ale kurczę, to normalne?

Dlaczego?? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czemu firma chce skan mojego dowodu? Tak mogą?

asdf

Hej, chciałbym się wybrać do pracy przez nich do pakowania wyrobów mięsnych w Buckeburg. Widzę, że mocno dyskutujecie o pracy tutaj i zachęca mnie fakt, że można u nich zarobić i kasa jest na czas, ale czy ktoś podałby kwoty jakie proponują? Bo ani tutaj się nie doszukałam ani w ofercie...a co do kwater to sporo odtrącają? Czy trzeba się zgodzić na ich kwaterę, czy można na przykład wyjechać przez nich, ale zamieszkać u rodziny, która mieszka w Niemczech?

Muman
@asdf

Ej, ciekawe pytanie z tym zakwaterowaniem . Jakby ktoś to rozwinął to byłoby fajnie bo w sumie może to lepszy pomysł ?

wcgdp
@asdf

No pewnie nikt nie poda konkretnych stawek, o tym to myślę najlepiej gadac bezpośrednio z biurem/rekrutacją

@asdf

Pracowałam 4 lata temu, za ponad 200h otrzymałam 1300€.. wtedy odtrącali za pokój 250€, teraz pewnie więcej. Ogólnie jak jesteś na swoim to wtedy masz większą kasę.

Trafiłem na archiwalną ofertę pracy na produkcję i zarobki mnie zszokowały. Tzn, pozytywnie bo oferowali 8 000–10 000zł. Dacie czy serio można liczyć na takie pieniądze i jak stoją teraz z przyjęciami?

pasibus

chyba przyjmują skoro oferty wiszą

@pasibus

Gdzie znalazłeś te aktualne?

Legolas
@KsI

Wpisz sobie nazwę firmy i dopisz oferty pracy. Najszybciej będzie i powinny ci się wyniki wyświetlić

Pracowałam w tej firmie 4 lata temu w DE. Możliwe że coś się zmieniło, choć szczerze wątpię. Za ponad 200h pracy otrzymałam ok.1300€

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Serwisant rowerowy
Ruta Sp. z o.o.
Czaja

turysta
@Czaja

jak ja zasiegnalem jezyka to sa to pokoje wielosobowe, ale jest wszystko w porzadku jezeli chodzi o standard, takze luz. A z wynagrodzeniem sam jestem ciekaw, poniewaz z kolega planujemy zatrudnienie

dexti
@turysta

a zmiany po ile godzin są nie wiecie? wszędzie tak samo?

Kod
@dexti

Podbijam pytanie jeszcze nie byłem na takim wyjeździe więc nie orientuje sie czy zmiany sa jakieś konkretne czy najczęściej właśnie jedna

Lubczyk
@Czaja

Najpewniej w ofercie jest podana jakaś konkretna stawka, tak mi się przynamniej wydaje że mi niedawno mignęły jakieś widełki jak szukałem dla siebie

hektor
@Lubczyk

tak, są podane widełki stawek a jak coś to zawsze się można skontaktować z firmą i dopytać

fugur
@hektor

jak się kontaktować? odpisują na maile?

hpbd
@fugur

Po co mieliby podawac maila jesli planowaliby na nie nie odpisywac...

Fus
@hpbd

Wiesz jak to jest, czasem to tylko formalność XD czyli tutaj odpisują?

jasin

jak cos trzeba zalatwic to tez bez problemu macie kontakt z przelozonymi?

@jasin

mam m.in. na mysli jakies l4 lub urlopy

holymoly

Kros
@holymoly

To pewnie zależy od tego czy chcesz pracować w Polsce czy zagranicą. O co dokładnie pytasz? Bo wtedy może łatwiej będzie odpowiedzieć.

piernik
@Kros

pewnie glowne zainteresowanie to pieniadze czyli gdzie mozna wiecej zarobic ;) a dolaczajac sie do ptyania wlasnie bym sie dowiedzial czy ogolnie firma legitna? wyplaca wszystko na czas?

oslo
@piernik

popracowalem chwilę i mogę rzec, że firma legitna jak to ująłeś ;) wypłaca wszystko także bezproblemowo z tym

duch
@oslo

a pracowales w pl czy de? co mozesz powiedziec na temat pracy tu oprocz tego ze placa w terminie?

Karol
@oslo

Na jakim stanowisku pracowałeś? Jak za granicą to co zakwaterowaniem? Załatwiają i jest pomoc z wszystkimi dokumentami? Jak już wspominałeś o wypłacie to powiesz jaki jest poziom?

zup
@duch

ja sobie pracowalem w niemczech i sobie chwale wyjazd, troche sie zarobilo, popracowalo a teraz na razie przerwa, szukam czegos zupelnie nowego w polsce. ale na dobry poczatek przygody z praca za granica polecam, agencja jest ogarnieta :D

Borow
@zup

a gdzie dokładnie w niemczech byś polecał? jaka lokalizacja?

drwal
@zup

a jak z wypłatami? w sensie wszystko na czas i było okej?

Mlyniec
@drwal

mi sie nie spóźniali z wypłatami i wypłacali w całości, wiec firma uczciwa ale mogliby troche podnieść stawki

derek
@Mlyniec

na jakiej umowie robisz? na warunkach polskich czy niemieckich?

derek
@derek

bo to normalnie jest zatrudnienie na uopa wtedy niezaleznie od tego czy w de czy pl?

Szalony
@derek

w ogłoszeniu widziałem, że w niemczech na niemieckich ale to spoko

bagda

nie no podejrzewam ze raczej do niemiec wtedy ale to jedynie moje domysly wiec ktos moze powiedziec jak jest :D

bagda
@Szalony

wybierasz sie teraz na jakis wyjazd najblizsyz? :D

Berowo
@bagda

ja bym jechał, macie jakąś grupę, żeby się zgadać na wspólny wyjazd

Berowo
@bagda

bo w grupie raźniej chyba a ja pierwszy raz jadę

miesz
@Berowo

wyzej grupa sie zbierala. ja to na razie przerwa, ale powiem ci ze agencja jest na tyle ok ze bede jechal jeszcze za jakis czas z nimi

Nord
@miesz

popieram jeździ się z nimi porządnie, bez(usunięte przez administratora) jak to czasem na takich wyjazdach bywa

t-rex
@Nord

mozesz cos wiecej powiedziec o tym jakie warunki tam miales/masz? jaka umowe sie podpisuje np i na jaki czas

Green
@Nord

Dopytam jeszcze, jak długo czekałeś na odpowiedź że Cię biorą? Jak to wygląda w takich agencjach?

Samanta
@Mlyniec

a jakie stawki tam teraz obowiązują? myślisz, ze nie da się z tym nic zrobić, żeby jednak je podnieśli? zdarzały się już podwyzki w firmie, od kiedy z nimi wyjeżdżasz?

Klarnet
@t-rex

to w takich wyjazdach jest okres próbny czy po prostu zwykłą umowę się podpisuje?

pnm
@Klarnet

zwykła umowa

fiwi
@pnm

jaka to jest umowa, na niej wszystko sie do polski wlicza?

Kaki
@fiwi

Ja się dopytam może, jak to wygląda tutaj ze zmianą lokalizacji po czasie?

Kaki
@fiwi

Chodzi mi o to czy jeśli najpierw pracowałbym w Polsce to potem mogę wyjechać do Niemiec?

Samiec
@Kaki

Ja bym pytał rekruterów jak to jest ze zmianą lokalizacji tutaj, ja tak nie robiłem więc ciężko coś doradzić

Tryc
@Samiec

jest może podany gdzieś do nich jakiś kontakt mailowy?

mar
@Tryc

polecam znalezc ich strone internetowa i wejsc w zakladke kontakt

Zosia
@zup

a możesz powiedzieć na jaki czas pojechałeś i czy często miałeś zjazdy w Polsce? W ogóle oferują pracę sezonową na kilka miesięcy, czy można pracować tyle ile się chce? No i skoro napisałeś, że trochę się zarobiło, to powiesz ile byłabym w stanie tak na czysto odłożyć po odtrąceniu wszystkiego?

kabanos
@piernik

legitna jak najbardziej wyjeżdżałem już kiedyś z inną firmą i była masa zamieszania i przeciąganie terminów ale tutaj ogólnie wszystko było tak jak było mówione i mnie się nikt z wypłatami nie spóźniał

kabanos
@piernik

i plusem było też to że na wyjeździe pracownicy mają kontakt z koordynatorem a nie że na miejscu okazuje się że w sumie każdy musi sobie sam ze wszystkim radzić

rolnik
@kabanos

podziwiam tych koordynatorow ze im sie chce wszystko tak ogarniac, bo pewno ludzie do nich z czyms przychodza codziennie

rolnik
@kabanos

to wy tu po ile dni w tygodniu najczesciej pracujecie?

szprecham
@zup

potwierdzam nikt cię nie wywiezie i nie zostawi samemu sobie jak w niektórych agencja, wszystko naprawdę na poziomie, sam jak pracowałem to właśnie żeby szybko zarobić co mi sie udało a przy okazji fajnych ludzi udało mi się poznać

szprecham
@szprecham

a i nawet trochę słownictwo się udało poszerzyć także z mojej strony jak jak najbardziej polecam zwłaszcza jeśli ktoś nie jest pewny czy spróbować

swetrowy
@Berowo

wiesz może czy są np na fb albo gdzieś jakieś grupy które się zbierają i wspólnie ogarniają wyjazd czy nie bardzo?

Kosogłos

podbijam pytanie czasem to są opowieści nie z tej ziemi XD lepiej usłyszeć z pierwszej ręki jakieś w miarę wiarygodne informacje

@kabanos

Czyli polecasz bardziej wyjazd do innego kraju niż tutaj? Ciekawi mnie co oznacza ze jest umowa o prace na niemieckich warunkach? Czym się to różni? I wypłaty są w pln ?

manadaryna

tez sie z checia tego dowiem, oraz czy macie jakies ciekawe benefity ?

Rzecki
@szprecham

pamiętasz może skoro pracowałeś jak było z organizacją na takim wyjeździe? wszystko miało ręce i nogi?

nisko
@manadaryna

no takich typowych benefitów to raczej nie ma bo to nie tego typu praca, chyba że dobry kwaterunek uznać za takowy :)

nisko
@Rzecki

mi nie zdarzyły się problemy z organizacją na wyjazdach to co było obiecane to dostałem

puzel
@nisko

lepsze to niż nic. dobra kwatera to i tak dużo, bo rzadko kiedy się tak trafia

puzel
@nisko

czyli organizacja bardziej na plus niż minus?

gotye
@puzel

ja od siebie moge dodac ze i warunki i sama organizacja na duzy plus, nie spotkalem sie jeszcze chyba z tym zeby w ktorejs firmie bylo to tak dopracowane

@puzel

pracować się da, zarobić się da, można robić i w polsce i w niemczech. jedyny minus to sam początek trzeba szybko ogarniać co i jak a nie zawsze ktoś chce ci pomagać ale jak juz to przejdziesz to jest spoko, wiec podsumowujac chyba mozna powiedziec ze na plus

@gotye

tutaj tez moge dodac ze organizacja rzeczywiście jest w porządku, szczegolnie jak jeszcze sobie jakis samochod ogarniesz (o ile za granice lecisz)

Olbrzym
@bonsior

A to jest tam jest zapewniany jakiś transport pracowników na miejsce czy trzeba sobie samemu?

Rollo
@bonsior

Można się z kimś zgadać po prostu jeśli chodzi o samochód?

@bonsior

A z językiem jak, idzie się dogadać ze słabym niemieckim, czy bez niego ani rusz. Co do tych początków, chodzi o ogarnianie np. formalności, żeby wyjechać czy o samą robotę chodzi?

pasibus

może i wygodniej ale jak ktoś nie ma auta to i busy dobre

@pasibus

Prawda, nie każdy zna ten luksus posiadania samochodu.

Hej, zauważyłam, że bardzo często pojawiają się te same ogłoszenia na stanowiska biurowe w Bielsku. Ktoś coś może wie na ten temat? coś jest nie tak?

Szejk truskawkowy

Pewnie potrzebują ludzi no tak już jest jak firma się rozwija

nima
@Kandydat

jeśli chodzi ci o jakąś podejrzaną rotacje czy coś w tym stylu, to raczej nie ma nic takiego, po prostu taki okres w którym potrzebują więcej ludzi do pracy w biurze

@nima

Tak, o to właśnie mi chodzi bo mam wrażenie, że ciągle są te same ogłoszenia w krótkich odstępach czasowych choćby na sekretariat - gdzie wiadomo pracuje jedna osoba. Z ciekawości postanowiłam zapytać skąd taka rotacja na tym konkretnym stanowisku :)

Justyna

Dzień dobry, o ile dobrze kojarzę to w tym roku firma szukała pracownika biurowego z językiem hiszpańskim. Jesli ktoś z was brał udział w rekrutacji, lub pracuje w biurze, proszę o odzew:) Myslicie, że warto wziąć udział w kolejnej rekrutacji, czy raczej zarobki nie są adekwatne do obowiązków i nie ma co sobie głowy zaprzatać. Tak w ogóle, to pracownik biurowy zajmuje się w firmie jedynie sprawami administracyjnymi, czy w zakres wchodzi również rekrutacja?

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownika działu rekrutacji. Firma oferuje pracownikom duże możliwości rozwoju i awansu. Na czym polega ten rozwój? Organizowane są jakieś szkolenia/kursy? Jeśli chodzi o awans, to po jakim czasie od zatrudnienia można go otrzymać? Jest jakaś zasada, jeśli o to chodzi? Poza tym, na jak długo otrzymuje się tę umowę o pracę? :)

wojskowy

i dopytam odrazu, czy są jakies benefity w pracy? jak ogolnie wyglądają warunki pracy, organizacja, atmosfera?

bonsior

tak zakwaterowanie tez na plus w porzadnym stanie pokoje mialem

Panko
@bonsior

Gdzie jechałeś jeśli mogę spytać? Lepiej do polski czy za granicę?

@bonsior

to iluosobowe pokoje miewałeś? czy zdarzyło się, że miałeś też prywatną łazienkę? poza tym, firma w całości opłacała to zakwaterowanie?

juliusz

ja tez, juz pomijając nawet kwestie finansowe to mam super doswiadczenia z wyjazdami z tej firmy wiec narazie przy tym zostane

prze
@juliusz

ile trwa taki jeden wyjazd?

Rollo
@prze

W ofertach nie jest to wyszczególnione, to od lokalizacji zależy czy wszystkie po tyle samo trwają?

Pierwszy
@prze

podbijam pytanie jako że nigdy nie byłem zastanawiam się czy jest opcja wyjechać na pierwszy raz tak na 3 miesiące czy cos koło tego

lexi
@Pierwszy

chyba tak, raczej wszystko zalezy od projektu tak jak ktos wyzej napisal

Na dłużej, to znaczy na ile? Pół roku? Rok? Daj znać, na co się nastawić, bo mam zamiar tu aplikować...

Lubczyk

A w ogłoszeniach nie jest napisane na ile taki wyjazd jest?

hpbd
@Lubczyk

I tak sie dowiesz jak sie do ciebie odezwa, wtedy mozesz nawet pierwszy zapytac o to.

Izka

Hej, mąż chciał się do nich zatrudnić w Tykocinach do uboju zwierząt, na stronie mają info, że poszukują, wie ktoś czy ta oferta jest aktualna? Z tego co widzę, to oferują strój roboczy, pytanie tylko co jaki czas jest ta odzież wymieniana? Bo jednak jest to praca rzeźnika, więc raczej często takie ubrania się brudzą i szybko stają się bezużyteczne.

Polip
@Izka

Wiesz co, raczej na ich stronie to myślę że aktualne oferty są :)

pnm

do tygodnia? może dwóch musisz czekać, zależy na jakim etapie rekrutacji się wstrzelkisz

Tak, ofert na stronie dość sporo. Pakowacz wiadomo ile może zarobić? Osoby bez doświadczenia są brane pod uwagę?

lexi

jak nie masz w wymaganiach nic napisane o doswiadczeniu to raczej nie trzeba miec i nie jest brane pod uwage

Nowa

Czy ktoś pracuję lub pracował w Bauerngut Buckeburg i może się wypowiedzieć czy warto wyjechać tam do pracy?

Koniak
@Nowa

Ale ta nazwa brzmi dziwnie :D Powiesz jakie stanowisko tam oferują?

Kaome

Czy na pakowaniu trzeba wcześniej mieć jakieś doświadczenie żeby pracować?

Kaome

Jak wyglądają początki? Ktoś pewnie ci pokazuje co masz zrobić?

prom
@Kaome

no tak, przez pierwsze dni mniej wiecej bedziesz się poduczał co gdze i jak, chociaż tak miedzy nami to jakos skomplikowane to to nie jest

hmm
@prom

Mogę prosić jakiś kontakt do Pana/Pani? rozumiem,że pracuje Pan/Pani tam? jakiś email itd można? mam kilka pytań bo mam zamiar tam aplikować.

kebab
@prom

ten czas jak się uczy człowiek, no powiedzmy bardziej przyzwyczaja do roboty to jest tak samo płatny czy jakaś inna stawka obowiazuje?

welonka
@Koniak

w tym miejscu jest wiele stanowisk, z tego co sama szukalam to jest produkcja szaszlykow, mięsa, dział produkcji, pakowanie wyrobow, etykietowanie szynki

gracz
@prom

skoro pracowałeś to może mógłbys powiedzieć czy wyjechałeś z jakąś spoko ekipą? było z kim pogadać na miejscu?

Panko

do ilu osób można się zebrać? jest jakiś limit?

Pierwszy
@Panko

W ogóle jak się zgłasza na taki wyjazd to on jest pewny czy musi się zebrać konkretna liczba chętnych żeby ruszył?

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownika działu prac . W ogłoszeniu napisano o pracy w młodym zespole . Czy to oznacza , że podczas rekrutacji są konkretne wymagania dotyczące wieku ? Jeśli chodzi o awans , który jest możliwy , to ile trzeba na niego czekać ... ? Ile czasu musi minąć od zatrudnienia ?

Artur

czesc, chyba nikt o to nie pytal jeszcze, a ja sie zastanawiam czy za granicą trzeba mieć swoje auto, czy jest jakis transport dla pracownikow? nie widze zadnej wzmianki o tym w ofertach

inspo

to akurat jest jasne ale co jak ktoś nie ma opcji załatwić transportu sam? czy to jest wymóg taki?

inspo
@Artur

po prostu niech ktoś napisze czy jest ten transport jak coś czy nie

Czy ktoś pracuję w konnern przy pakowaniu produktów mięsnych i może się wypowiedzieć jak tam jest?

Hypno
@Ania

Szukają tam jednej osoby czy więcej?

Hypno
@Ania

Wiesz coś o wymaganiach? Jaką umowę proponują?

telo
@Hypno

skad ktos oprocz pracownikow z biura ma wiedziec ile osob szukaja... najczesciej takie wyjazdowe oferty sa na wieksza ilosc osob nastawione

@telo

Ile trwa taki jeden wyjazd, to jest do ustalenia? Podczas takiego wyjazdu są jakieś dni wolne żeby móc wrócić do domu?

Tykwa
@telo

w grupach sie jezdzi albo w parach czy pojedynczo raczej?

fremek
@Tykwa

własnie można w jakieś grupy się łączyć ?

Malwa

Oj, żeby nie przepadł mój komentarz między tymi "wyjazdowymi"! Firma szuka u nas w BB księgowej z trzyletnim doświadczeniem, chciałam się dowiedzieć o wysokość zarobków i w ogóle o klimat w ksiegowosci. Panowie, nawet jeśli tylko coś tam zalatwialiście, napiszcie, ile osób tam siedzi, jakie są dla interesantów. To już będzie coś :)

Już drugi raz od września szukają na stanowisko pomoc w dziale księgowym. Ktoś z Was wie, jakie są zarobki? Jest możliwość, żeby awansować na samodzielną księgową i po jakim czasie? I jeszcze coś, czy jeśli nie mam wykształcenia kierunkowego, ale ogółem dwa lata pracowałam jako młodsza księgowa, to może być dobry "zamiennik"? :)

karmel

nie ma nad czym się zastanawiać, lepiej wysłać od razu tym bardziej, że masz doświadczenie :)

Morek

W wymaganiach jest coś o wykształceniu? bo własnie szukam tego ogłoszenia i nie widzę niestety

Morek

Wydaje mi się, że warto raczej takie informacje wyczytać w ofercie i jeśli chcą wykształcenia to tak zazwyczaj jest, ale skoro masz doświadczenie to dlaczego by nie spróbować

storkos
@Morek

tam pisza o wyksztalceniu wyzszym i doswiadczenie tez jest wymagane

aram

ktos mi powie jak wyglada tutaj proces zatrudnienia?

@aram

czy te oferty ktore sa na stronie firmy sa nowe i aktualne?

@aram

wystarczy wypelnic formularz i ktos oddzwania?

zabson
@aram

to musi byc na biezaco zmieniane przeciez inaczej to by nie mialo sensu, zerknolem ci teraz to widac ze sa aktualne jak maja je na stronie

tixon
@aram

jesli wypelnisz formularz to znaczy ze kandydujesz wiec tak, ktos sie jak cos odezwie do ciebie

Mariusz
@tixon

I co? Wszystko jest załatwiane przez telefon czy zapraszają na rozmowę do biura? Można w razie co umówić się zdalnie online? Wiesz może?

Szalony

Na rozbiorze w ofercie jest napisane, że pracuje się tylko od poniedziałku do piątku na jedną zmianę, ktoś wie jakie to są godziny? Czyli się nie pracuje nigdy w soboty? Od razu się dostaje ubranie robocze?

Sally

Cześć, czy firma oferuje może pracę na sam okres wakacyjny?

@Sally

zależy mi na szybkich informacjach, bo wakacje się już zbliżają a ja bym chciał jak najszybciej mieć stabilną pracę

@Sally

Nie wiem, czy akurat na wakacje mają wzmożoną rekrutację, ale ogólnie u nich na stronie są formularze do zgłaszania się cały czas, więc jak podeślesz to masz moim zdaniem dużą szansę

@Sally

A interesuje cię praca za granicą? Bo tam w sumie zawsze na wakacje robi się popyt, więc możesz to rozważyć

@Morgan

A powiesz coś więcej o tej pracy? Bo widzę, że masz zaznaczone, że tam pracowałeś. Jak Ci się podobało?

@Sally

No mi się pracowało nie najgorzej, chociaż no akurat w moim przypadku miałem nieco większe ambicje, więc wreszcie poszedłem szukać czegoś więcej, ale dobrze wspominam pracę tutaj. Sama robota dosyć ciężka, ale na ludzi dobrych trafiałem to się dobrze robiło.

Paratyk
@Morgan

A jak warunki pracy w Polsce i za granicą? Gdzie lepiej się zatrudnić?

Grażyna
@Morgan

A stawka, jaka była za tę ciężką pracę? Długo tu pracowałeś, czy szybko zmieniłeś pracę przez te ambicje? Czyli szans na rozwój nie ma?

rickroll
@Paratyk

To raczej zależy czy masz ochotę pracować w Polsce czy za granicą, z tego co widziałem oferty to umowy w niemczech są na niemieckich warunkach więc poczytaj co Ci bardziej odpowiada

kiesa
@Paratyk

lepiej za granicą bo lepiej to pienieznie wychodzi, a warunki bardzo podobne

Barabasz
@rickroll

a jak to jest np. ze składkami? wtedy wszystko w niemczech odkladane? emerytura tez?

Derek
@Barabasz

robilem kiedys na brytyjskiej umowie w polsce, to wszystko szlo do anglii, nawet zdrowotne mialem tam wykupione wiec zakladalbym ze tutaj jest tak samo, ale fajnie jakby ktos poparł bo w sumie to dosyc wazne

czesc

krotko i na temat roboty sie nie boje i chce sie czegos zalapac . bez doswiadczenia da rade tutaj ?

czesc
@czesc

i czy prace dzieli sie na jakies cierzsze lrzejsze ? czy to zalezy od miasta do ktorego jest sie wysylanym co bede robil ?

Declan
@czesc

To pewnie zależy wszystko od stanowiska i miasta, w którym chcesz pracować, więc jak doprecyzujesz to może coś pomogę ;))

Declan
@czesc

No tak, zobacz sobie na ich stronę co będziesz robić i jakie tam są oferty..

MPE
@czesc

moze nie nastawiaj sie na niewiadomo jakie luksusy bo nie jest to praca z kwiatkami ale zle ci tu nie bedzie jak sie juz wprawisz

kalamar
@MPE

a interesuje cie praca gdzies w polsce czy typowo za granicie wyjechać? praca fajna, ale jak robisz gdzies za granica to fajnie z kims jechac zeby moc pogadac i nie wpasc w taka monotonie

xan
@czesc

da rade bo doucza cie co trzeba. najwazniejsze to miec tu checi i silno psyche :) reszta jakos pojdzie

@xan

No właśnie. Wszyscy piszą ze to nie jest praca dla każdego, ty że trzeba mieć silną psyche. Aż tak jest nieprzyjemnie? Co konkretnie należy do obowiązków. No i jak płacą? Bo to mnie głównie interesuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.