MEAT-PROS Sp. zo.o.

Opinie o MEAT-PROS Sp. zo.o.

Od ostatniej opinii dotyczącej pracy w MEAT-PROS Sp. zo.o. minęło już sporo czasu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

fiki

wydaje mi się, ze firma jedna z lepszych, ale można spokojnie do nich aplikować, bo mają tez swój oddział w Berlinie i to tam opłaca się pracować na pewno.

bocian

No własnie ala, ja tez chętnie bym się dowiedział.

ala

po prostu tam nie jedź.

bb

czy wiecie cos na temat rzezni w weisswasser może ktos pracowała tam

TO JEST HAŃBA DLA POLSKI NIECH (usuniete przez moderatora) SAM ZAGNIE RĘKAWY I (usuniete przez moderatora) JAK JEGO PRACOWNICY.W PONIZANIU I W POGARDZIE

Zostaw opinię o MEAT-PROS Sp. zo.o. - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEAT-PROS Sp. zo.o.