Meat-Pros

Opinie o Meat-Pros

Przecież ta Firma to kpina, nie polecam nikomu. Czy ktoś posiada może zdjecia ubrań w jakie są ubierani pracownicy... koszule stylizowane na znany w całej europie obóz. Chętnie nagłośnie sprawę mocniej. Stawka, warunki pracy i reszta nie podlega w ogółe żadnej dyskusji, po 12h od pon do soboty za 6 euro.

Joanna

Generalnie patologia jeszcze gorsza niż kiedyś ,pseudo szef ,który objal sztele po Ance to chyba osiagnal gorszego dna niz nie jeden. Wyzwiska,obgadywanie ,straszenie zwolnieniem . To już pod mobing się nadaje,tylko czekać aż ludzie zaczną się buntować a szanowny Pan dostanie sam dyscyplinarkę i zakaz szefowania bo chyba jednak nie nadaje się na to stanowisko biorąc pod uwagę zachowanie. Uwala godziny za wszystko,za mieszkanka odcinają po 300 euro a warunki gorsze niż w szopie,na leb się leje.,non stop chlanie. Cyrk na kolkach . Moze szanowy Pan B zainteresuje się tym co teraz się wyprawia bo jak tak dalej pójdzie to kolejna sztwle będzie musial zawinąć przez nieporadność pewnych osób . Pamiętaj - nadgorliwość gorsza od faszyzmu . A do pseudo szefa - przypomnij sobie czasy kiedy Ciebie tak traktowano ,a jak wiadomo na szacunek trzeba zasluzyc. Besli ludzie CIe nie sluchaja to musi być tego jakas przyczyna . Pozdro.

Zostaw opinię o Meat-Pros - Britz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meat-Pros