Opinie o W&BS Doradztwo Personalne w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy W&BS Doradztwo Personalne. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie W&BS Doradztwo Personalne o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W&BS Doradztwo Personalne w Kraków

buu Nowy wpis

Odradzam prace z paniami rekruterkami. Pod twarza profesjonalizmu kryje sie zwykla kobieca zawisc. Niepochlebne komentarze sa usuwane- ukrywane.

Amelia Nowy wpis

Zostałam zrekrutowana przez trzy osoby pracujące w tej firmie, był test, pytania merytoryczne, case studies, sprawdzanie języka, nadmienię tylko, ze nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z rekrutacja pracowników. Niemniej zostałam przyjęta na próbę, miałam w tym czasie być testowana. Nie sprawdziłam się, 50% wykonanych przeze mnie zadań było wykonane nieprawidłowo. Rozstaliśmy się w porozumieniu, ze żalu nie ma. Byłam bardzo młoda osoba, wchodząca dopiero na rynek pracy i nie ta ocena ale sposób obchodzenia się ze mną przez pracownice ten firmy, spowodował, ze porzuciłam plany dotyczące rekrutacji. Czułam wstyd niepowodzenia. Dopiero po jakimś czasie zrozumiałam jak zostałam potraktowana. Moja praca była cały czas porównywana na forum z praca stażystki, która pracowała tam już kilka miesięcy. Były nieprzychylne komentarze, szepty i lekceważący ton. Atmosfera była okropna. Uważam, ze to było bardzo nie w porządku. Tym bardziej, ze zrekrutowala mnie przecież firma zajmująca się rekrutacja…

Iza Nowy wpis
@Amelia

No tak.. :( w takiej sytuacji faktycznie może poczucie własnej wartości spaść. Szkoda, że nie mobilizowali do działania, pewnie jakąś technikę dżungli tu mieli? A jeśli tak to pewnie trzeba być silnym psychicznie, żeby tu właściwie pracować. Chyba, że źle się domyślam? Jakiś pracownik się odniesie?

Wiktoria Nowy wpis

Widzę, że firma pośredniczy w rekrutacjach, a ja tak się zastanawiam, jak dostać się bezpośrednio do nich. Co prawda na stronie nie widziałam ogłoszeń, ale myślę, że podeślę CV. Jestem po studiach z psychologii, ale bez doświadczenia, mam jakieś szanse, by tu pracować?

Właśnie zakończył się proces z moim udziałem (stanowisko Automatyka). Bardzo fachowa rekrutacja i obsługa. Polecam i pozdrawiam, Paweł

@Paweł

O, super, że się dostałeś! Podpowiesz jakie pytania zadawali, na co może warto się przygotować? Pewnie zaproponowali też dobrą kasę, skoro zdecydowałeś się podjąć tę pracę? :D

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie W&BS Doradztwo Personalne? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
gowork-owicz

od 2 do 9 stycznia 2017 ktoś wpisał słabe opinie z tego samego IP - chyba ktoś nie dostał pracy albo był źle oceniony podczas audytu, cóż pracujmy nad sobą, a frustracje zostawmy za sobą

@gowork-owicz

Ja napisałem jedną z tych opinii... zgodnie ze swoimi przekonaniami

MarianItalian

Nie jest to wzór kompetencji i merytorycznego przygotowania do prowadzenia procesu rekrutacji, szczególnie w branżach technicznych, przerost formy nad treścią...

Ireneusz K.
@MarianItalian

Zgadzam się w 100 %

MarianItalian

Wacek

Ogólnie to świetne doradzwto personalne serio polecam

mareczek

Wiecie - mój jezyk nie jest moze najlepszy ale mysle ze dogadalbym sie z wielom osobami bo zawsze jest jakis wspolny jezyk osob ktore szukaja pracy prawa albo pracuja razem ;) Tak najbardziej polecacie znajomsc jakiego jezyka ? mam nadzieje ze dacie mi rady konkretne co do tego jezyka zebym szybko znalazl prace

PIOTR

ludzie uczcie się jezykow! wtedy możecie dzialac na wlasna reke. w innym razie kazda agencja będzie was doic.taka jest prawda.

nieznany

Jeżeli kiedykolwiek masz jakieś wahania o podjęciu pracy w firmie Matisco (co w zupełności ci odradzam) i chciał bys się poradzić osoby która tam pracowała podaj swój nr tel; kontaktowego a w wolnej chwili skontaktuje się z wami...pozdrawiam

xxxxxx

Zgadzam sie z ta opinia.....dość ze wielka porażka to jeszcze szef w firmie MATISCO jest wręcz niemiły dla polaków uważa ich za nic,wszystko mu przeszkadza,czepia się drobnostek i wszystko trzeba robić biegiem .......a co na to agencja z Krakowa .Szczerze mówiąc jeżeli ktoś sie wybiera do tej firmy to nie polecam,przekonasz się sam po tyg pracy....

markus

zgadzam się w zupełności...tam jest jeden wielki stres i bieganina.szef pogięty na maksa(przy rozmowie udaje wspaniałego,miłego)a po 3 dniach jest wogóle kimś innym...odradzam komukolwiek pracy w tej firmie.Polacy robią tydz i odchodzą bo nie wyrabiają a dla niego to jest obojętne bo przyjdą nowi.......

zyga

ludzie kto wybiera sie do belgi do firmy matisco to stanowczo odradzam ,wyplate placi kiedy chce ,a robota to nie jest taka jak wam powiedzą w polsce,tu trzeba szybciej chodzic jak sie biega i wiecznie jest za mało i za wolno,[usunięte przez admina]

ube

Czy firma wbspraca.pl, pobiera opłatę po wysłaniu cv i za cały proces rekrutacji?

chetny

Karol - 2012-11-27 11:28:12 Już tak jest z ludźmi, że jeden zadowolony a drugi nie. Ja mam pozytywną opinię. Dużo zależy od podejścia do pracy i nastawienia. Są tacy co szukają pracy i wiedzą czego chcą i zwykle udaje im się trafić coś fajnego. A i są tacy co szukają idealnej pracy - jak ktoś znajdzie to super ale to dużo szczęścia trzeba mieć.ile mozna zarobic panowie po przerobieniu miesiaca?czy firma jest uczciwa?

Karol

Tomasz S

Wrescie ktoś się nim zajął.Juz wysłałem @ !

jacek

pracowalem przez nich w Belgii i bylem zadowolony to co bylo na umowie zgadzalo sie na miejscu ,jakbym mial korzystac ponownie pojechalbym bez wahania praca w desserrano bvba

Panie Zenku jak Pan mógł pojechać jak Pan nie podpisał umowy. Oni ie wysyłają bez umowy. Coś mi nie pasuje, jak można jechać bez umowy?????? Ja dostałem umowę i wszystko się zgadzało. To prawda że są obostrzenia za pijaństwo, no ale ja nie mam problemów z wódeczką. Ja pracowałem 9 miesięcy i nie maiłem problemów. Kasa wypłacana , mieszkanie ok. Andrzej

Zostaw merytoryczną opinię o W&BS Doradztwo Personalne - Kraków

• Jak się pracuje w W&BS Doradztwo Personalne?

Zobacz opinie na temat firmy W&BS Doradztwo Personalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W&BS Doradztwo Personalne?

W&BS Doradztwo Personalne