W&BS Doradztwo Personalne

Kraków

Opinie o W&BS Doradztwo Personalne

Agata

W tej chwili natomiast można dzięki W&BS Doradztwo Personalne wziąć udział w szeregu rekrutacji zarówno na terenie Polski, jak i poza nią - w tym drugim przypadku poszukiwany jest PROGRAMISTA CNC - praca w Danii. Jak wyglądają rekrutacje do pracy w tym kraju? Trzeba znać język, czy wystarczy znajomość angielskiego?

Agata

@michał czy próbowałeś odpowiedzieć na wspomniane przez Ciebie ogłoszenie o prace? Czy dostałeś odpowiedź zwrotną? Aktualnie firma nie prowadzi rekrutacji, więc prawdopodobnie komuś udało się skutecznie przejść proces rekrutacji.

gowork-owicz

od 2 do 9 stycznia 2017 ktoś wpisał słabe opinie z tego samego IP - chyba ktoś nie dostał pracy albo był źle oceniony podczas audytu, cóż pracujmy nad sobą, a frustracje zostawmy za sobą

Michał
@gowork-owicz 19.01.2017 17:30

Ja napisałem jedną z tych opinii... zgodnie ze swoimi przekonaniami

MarianItalian

Nie jest to wzór kompetencji i merytorycznego przygotowania do prowadzenia procesu rekrutacji, szczególnie w branżach technicznych, przerost formy nad treścią...

Ireneusz K.
@MarianItalian 02.01.2017 11:02

Zgadzam się w 100 %

MarianItalian

Wacek

Ogólnie to świetne doradzwto personalne serio polecam

mareczek

Wiecie - mój jezyk nie jest moze najlepszy ale mysle ze dogadalbym sie z wielom osobami bo zawsze jest jakis wspolny jezyk osob ktore szukaja pracy prawa albo pracuja razem ;) Tak najbardziej polecacie znajomsc jakiego jezyka ? mam nadzieje ze dacie mi rady konkretne co do tego jezyka zebym szybko znalazl prace

PIOTR

ludzie uczcie się jezykow! wtedy możecie dzialac na wlasna reke. w innym razie kazda agencja będzie was doic.taka jest prawda.

nieznany

Jeżeli kiedykolwiek masz jakieś wahania o podjęciu pracy w firmie Matisco (co w zupełności ci odradzam) i chciał bys się poradzić osoby która tam pracowała podaj swój nr tel; kontaktowego a w wolnej chwili skontaktuje się z wami...pozdrawiam

xxxxxx

Zgadzam sie z ta opinia.....dość ze wielka porażka to jeszcze szef w firmie MATISCO jest wręcz niemiły dla polaków uważa ich za nic,wszystko mu przeszkadza,czepia się drobnostek i wszystko trzeba robić biegiem .......a co na to agencja z Krakowa .Szczerze mówiąc jeżeli ktoś sie wybiera do tej firmy to nie polecam,przekonasz się sam po tyg pracy....

markus

zgadzam się w zupełności...tam jest jeden wielki stres i bieganina.szef pogięty na maksa(przy rozmowie udaje wspaniałego,miłego)a po 3 dniach jest wogóle kimś innym...odradzam komukolwiek pracy w tej firmie.Polacy robią tydz i odchodzą bo nie wyrabiają a dla niego to jest obojętne bo przyjdą nowi.......

zyga

ludzie kto wybiera sie do belgi do firmy matisco to stanowczo odradzam ,wyplate placi kiedy chce ,a robota to nie jest taka jak wam powiedzą w polsce,tu trzeba szybciej chodzic jak sie biega i wiecznie jest za mało i za wolno,[usunięte przez admina]

ube

Czy firma wbspraca.pl, pobiera opłatę po wysłaniu cv i za cały proces rekrutacji?

chetny

Karol - 2012-11-27 11:28:12 Już tak jest z ludźmi, że jeden zadowolony a drugi nie. Ja mam pozytywną opinię. Dużo zależy od podejścia do pracy i nastawienia. Są tacy co szukają pracy i wiedzą czego chcą i zwykle udaje im się trafić coś fajnego. A i są tacy co szukają idealnej pracy - jak ktoś znajdzie to super ale to dużo szczęścia trzeba mieć.ile mozna zarobic panowie po przerobieniu miesiaca?czy firma jest uczciwa?

Karol

Tomasz S

Wrescie ktoś się nim zajął.Juz wysłałem @ !

jacek

pracowalem przez nich w Belgii i bylem zadowolony to co bylo na umowie zgadzalo sie na miejscu ,jakbym mial korzystac ponownie pojechalbym bez wahania praca w desserrano bvba

Andrzej

Panie Zenku jak Pan mógł pojechać jak Pan nie podpisał umowy. Oni ie wysyłają bez umowy. Coś mi nie pasuje, jak można jechać bez umowy?????? Ja dostałem umowę i wszystko się zgadzało. To prawda że są obostrzenia za pijaństwo, no ale ja nie mam problemów z wódeczką. Ja pracowałem 9 miesięcy i nie maiłem problemów. Kasa wypłacana , mieszkanie ok. Andrzej

Rysiek

Ja byłem w Belgii prawie rok. Ta firma WBS wysłała mnie z ekipa z polski i nie moge narzekać. Robota podobna jak inne, ale nie było problemu z wypłatami i wszystko było załatwione jak trzeba. tam się jedzie do pracy ludzie drodzy. Jak ktoś szuka przygód to niech się nie wybiera do pracy za granicę.

Andrzej Matysek

a ja byłem 2 razy przez tą firmę w Belgii i jestem zadowolony. Każdy pracodawca jest inny ale jak ktos myśli, że go obsypią workiem euro i bedzie siedzial na tylku to się rozczaruje. Ja w budowlance jestem od 15 lat i wiem ze trzeba czasami ostro pracowac. No to taka uwago do tego pana co sie szybko meczy. Pewnie ze gonia do roboty no ale jak macie nawiar na jakies miejsce gdzie sie baki zbija i placa to DOBRZE ZAPLACE za namiar

ZENEK

JA MIALEM JECHAC JAKO BRYGADZISTA MURARZY STAWKA BYLA USTALONA . NA MIEJSCU DOWIEDZIALEM SIE ZE BEDE JEDNAK PRACOWAL JAKO ZASTEPCA BRYGADZISTY I STAWKA W DOL.( usunięte przez administratora )

rom

Zgadzam się. Byłem za pośrednictwem WBS z Krakowa w firmie MATISCO.( usunięte przez administratora ). Zero nadgodzin, tylko ciągłe ganianie...... szkoda gadać

aabb

Jeśli masz zamiar jechać za pośrednictwem WBS do Belgii do firmy Matisco w Nazareth to odradzam!!!( usunięte przez administratora ) Generalnie nerwówka i stres:(

Marika8
@aabb 26.10.2010 18:13

Byłam na stażu i mam bardzo pozytywne wrażenia. Dużo się nauczyłam i było fajnie. Mają ciekawe projekty. Byłam już w 2 innych firmach niby z tej branży, ale tam było inaczej. Uczestniczyłam w 2 projektach i to mi dało więcej niż rok studiów. Bardzo profesjonalnie pracują i dzielą się tym z praktykantem. Jak skończę studia to chciałabym w takim miejscu pracować.

sb

Szkoda,ze nie ma opini o tym posredniku nie wiadomo czego sie mozna spodziewac!?

Ireneusz K.
@sb 25.10.2010 16:43

Słabi są, niewiele wiedzą o stanowiskach na które rekrutują

Michał
@Ireneusz K. 06.01.2017 15:33
Słabi są, niewiele wiedzą o stanowiskach na które rekrutują

Ogłoszenie na sales manager'a (branża elektroenergatyczna) wisi od dwóch lat na pracuj pl i na W&BS... więc albo maja zbyt rozbudowany HR albo to ściema. Miałem nie przyjemność rozmawiać z jakąś gwiazdą z tej agencji, jednak nie bardzo wiedziała o co chodzi w tej gałęzi przemysłu. Monitoruje możliwość zmiany pracy, w tej branży, od jakiegoś czasu... to ogłoszenie cały czas tam jest, wątpię by nie znaleźli nikogo kompetentnego przez 2 lata ... Pewnie budują sobie bazę CV.

Zostaw opinię o W&BS Doradztwo Personalne - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W&BS Doradztwo Personalne