Opinie o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Spokey Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spokey Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

Arleta

Ilu przedstawicieli zostało obecnie w marce Easy, czy planowane są jakieś przyjęcia, jak wyglądają obecnie podstawy netto - na rękę?

Kandydat

Jak tam z pracą w dziale handlowym? Doświadczenie mam, chętnie przerzuciłbym się na branże sportową bo dużo o tym wiem z własnego hobby . będzie cos?

Anahi
Klient

Bardzo polecam korkowy zestaw do jogi, wahałam się czy wybór tego materiału jest na pewno dobrym pomysłem, ale po chwilowym użytkowaniu stwierdzam, że tak.

... Nowy wpis
Kandydat

Widziałam ogłoszenie pracy na stanowisko magazyniera. Czy mógłby ktoś napisać w jakich godzinach odbywa się praca oraz czy weekendy są pracujące? Ile mniej więcej można zarobić w tej firmie? Czy są premie? Czy trzeba wyrobić jakieś normy? Pracuję na magazynie w innej firmie i myślę nad przeniesieniem się. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Spokey Nowy wpis
@...

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości osobiście, zachęcamy do wysłania CV!

Gość Nowy wpis
@Spokey

Witam czy idzie się z wami skontaktować telefonicznie w sprawie pracy ?

Spokey Nowy wpis
@Gość

Cześć, możesz spróbować zadzwonić na nasz sekretariat: 885889561.

zainteresowana
Kandydat

Czesc. Chciałam zaczerpnąc informacji na temat pracy magazyniera...na czym konkretnie polega? czy dostawy, skanowanie, wysyłka czy jeszcze są inne obowiązki? pytam bo tez pracuje na magazynie wiec mam jakies doświaczenie i chciałam porównać;) z gory dziekuje

@zainteresowana

Cześć! Szczegółowy opis stanowiskowy i zakres obowiązków znajduje się w ogłoszeniu: https://spokey.pl/magazynier

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Magazynier w firmie Spokey Sp. z o.o.?

@Pytanie

Cześć, na ten moment mamy 10 osób na tym stanowisku.

Arleta

@Arleta

To Spokey jest podzielony jeszcze na jakieś pomniejsze marki, czy jak to wygada?

@Ilia

No marka Easy należy do Spokeya, nie będę tu opisywał całej marki, ale ma swoją osobną stronę ze wszystkimi produktami itd więc zobacz sobie i może to trochę rozjaśni sytuację

@Ewol

Dziękuję, zobaczę w takim razie, ja jestem totalnie zieloną w temacie osobą na ten moment

@Ilia

No to właśnie najwyższy czas żeby się doszkolić i poczytać ;p powodzenia życzę

@Ewol

Powodzenia w czym? W czytaniu na temat marki? No dzięki, ale raczej sobie z tym poradzę :)

@Ilia

Chciałem być miły, ale widzę że jak ktoś się chce doczepić to zawsze to zrobi ;) nie wątpię że sobie poradzisz.

Illia
@Ewol

Przecież się nie czepiam, ale dopytuję, bo nie do końca zrozumiałem co masz na myśli

karma wraca
@Arleta

najlepszy ph byl Pan Dyrektor ze Szczecina brylant! prawa reka nie jakiego Johna Wielkiego! "

Kamila
@karma wraca

Zgadza się, miał też wiernego kolegę z Olsztyna, jeden wart drugiego

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spokey Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Magazynier (m/k)? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Darya
Kandydat

Będą się szykowały jakieś wyprzedaże na końcówkę sezonu?

Ciri
Kandydat

Czy godziny pracy w firmie są jakoś sztywno ustalone czy jest szansa na jakąś elastyczność?

Triss
@Ciri

Elastyczność, ale nie dowolność. Możesz przyjść do pracy między 7:30 a 9:30 i odpowiednie po 8h ją opuścić.

Ciri
@Triss

Coś takiego właśnie miałam na myśli pod hasłem "elastyczność" ;) Dziękuję.

Lilka
@Triss

Wiadomo że ramy czasowe jakieś muszą być, bo by zaczęli ludzie w nocy przychodzić

Klient

Planujecie w najbliższym czasie jakąś większą wyprzedaż?

@Kona

Cześć Kona, sprawdzaj na bieżąco naszą stronę, z okazji Dnia Dziecka szykujemy coś fajnego. Produkty z obniżonymi cenami znajdziesz w naszym outlecie: https://spokey.pl/outlet

@Spokey

Czyli już całkiem niedługo, to wstrzymam się z moim większym planowanym zakupem w takim razie ;)

Dzięki za cynka!

ciekawski
@Kona

a co masz w planach kupować?

ciekawski
@Kona

ja się czaję na orbitrek do domu ale nie bardzo wiem co wybrać

@ciekawski

Mam w planach dokupienie sobie kilku sprzętów do mojej "domowej siłowni" , muszę przyznać że spodobało mi się to rozwiązanie

@ciekawski

Co do orbitreków to wybór jest spory więc na pewno znajdziesz coś dla siebie, nie wiem też jakie masz względem niego wymagania

@ciekawski

Chociaż weszłam teraz na stronę i kuszą mnie piękne rolki, a akurat został mój rozmiar

Kln
Klient

Długo czeka się na dostawę produktów zamówionych na stronie?

@Kln

Wysyłka realizowana jest w dni robocze w 24h.

Kln
@Spokey

Tak szybko?? no to świetnie, i mówimy o opcji z kurierem?

Kupiec
@Kln

no a jakiej innej z gołębiem?? :D wszystko jest na stronie do sprawdzenia przy zamówieniu, żadnej Ameryki się tutaj nie odkrywa.

Kandydat

Czy ktoś już się zatrudnił na ten magazyn czy oferta nadal aktualna?

@Good

a wisi dalej na stronie? jak wisi to pewnie nadal aktualna. chyba nie jest tam aż tak długo z tego co kojarzę

@Kad

No owszem na stronie jest, dlatego pytam czy ktoś wie cokolwiek o jej aktualności, to że wisi jeszcze nie musi o niczym świadczyć

@Good

wewnątrz nie mówi się o takich rzeczach, bo tym się kadry zajmują. chcesz znać aktualność to wyślij cv, jak się odezwą to znaczy że była aktualna ;)

@Kad

Okej okej.. to tylko ciekawość, zawsze ktoś mógł coś wiedzieć, ale pewnie zrobię tak jak mówisz

@Good

no rozumiem ciekawość, ale takich rzeczy się nie przewiduje tylko po prostu sprawdza. żadna filozofia

Home office
Kandydat

Cześć. Czy jest możliwość pracy zdalnej? (oczywiście w przypadku gdy charakter stanowiska na to pozwala). Nie chodzi mi o cały tydzień zdalnie, ale np. w systemie jeden, max dwa w tygodniu dni home office, a pozostałe stacjonarnie? Myślicie, że byłaby szansa się dogadać w ten sposób?

Rest
@Home office

Szansa na dogadanie się zawsze istnieje. jakie stanowisko? albo chociaż jaki dział?

?
@Rest

a nie ma jakiejś odgórnej reguły jeśli chodzi o HO na stanowiskach biurowych?

Kandydat

I jak jest jakiś ktoś z tego działu i może co nieco opowiedzieć o warunkach to też będę wdzieczny

Memo
@Krups

tutaj dalej pytasz o dział handlowy? bo trochę się zagubiłem w tych wszystkich odpowiedziach

Z jakiego?

@Grass

Tak, chodzi o dział handlowy cały czas

@Krups

I co o nim chcesz wiedzieć? Jakieś konkrety?

@Grass

A ty jesteś z działu handlowego? Jaka panuje atmosfera? można liczyć na jakąś pomocną dłoń na początku pracy?

@Grass

I jak obowiązki? ogólnie duzo osób tam w dziale pracuje?

@Anna

Atmosfera - w porządku. Nie ma niezdrowej rywalizacji między pracownikami, raczej wszyscy są przyjaźnie nastawieni (bądź przynajmniej neutralnie, w końcu nie każdy z każdym musi się lubić). Oczywiście, że można liczyć na pomoc na początku.

@Anna

Obowiązki są tożsame ze stanowiskiem. Nie każdy pracownik działu handlowego wykonuje te same. Więc musiałabyś się określić. Jednak obowiązki są zazwyczaj ujęte w ogłoszeniu, więc spokojnie możesz szukać ich tam.

@Grass

Super to dla mnie ważne, bo miałam niestety już okazję być w firmie, gdzie chcieli chyba wrzucać od razu na głęboką wodę i nie było co liczyć na jakąkolwiek pomoc, bo każdy zajmował się swoimi sprawami i "nie miał czasu" żeby cokolwiek podpowiedzieć.

Kandydat

Długo czeka się na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej?

@Pytanie

pomocna będzie dla mnie nawet taka ogólna informacja

@Pytanie

Nie da się podać ujednoliconej odpowiedzi, która byłaby uniwersalna wobec każdej rekrutacji. Z reguły nie tak długo. Zależy od różnych czynników.

Klient

Chciałabym kupić rowerek stacjonarny spokeya, widziałam dobre opinie. Polecacie?

Który model?

@100101

No właśnie nie wiem, który dlatego zadaje pytanie. Wiem, że to forum nie jest do końca o tym, ale zobaczyłam opcje wybrania statusu klienta, więc pomyślałam, że kto jak nie pracownicy będzie najlepiej znał produkty spokeya

Nick
@Maja

To się określ w ogóle czego oczekujesz. Mechaniczny, magnetyczny? Do "zajeżdzania" codziennie, czy raczej okazjonalnie? Bardziej ekonomiczny, czy masz większy budżet? Pracownicy znają produkty, ale nie znają wymagań anonimowego pytacza, więc no, wróżyć z fusów nie będę.

@Nick

Szukam czegoś do treningu w domu około 3 razy w tygodniu, czy mechaniczny czy megnatyczny? nie wiem jaka jest różnica pomiędzy nimi. Z ceną też nie chce szaleć ani przepłacać, bo może być tak że za jakiś czas mi się znudzi.

Nick
@Maja

To proponuje poczytać o różnicach. Może XFIT? W przypadku niego nie przepłacisz, plus jest kompaktowy. O wagę nie zapytam, no ale ma ograniczoną nośność, to też trzeba mieć na uwadze.

@Nick

Tak poczytałam o nim i faktycznie widzę, że ma ograniczenie do 100 kg , ale myślę że spokojnie się zmieszczę :) Pytanie tylko czy jest tak samo stabilny pomimo swojej kompaktowości?

@Nick

Chyba wolałabym jednak coś większego, ale na razie widze, że wszystkie najlepsze opcje wykupione, mam nadzieję, że niedługo będzie dotowarowanie.

Kora
@Maja

Rower jest bardzo stabilny, swego czasu również z niego korzystałam, bo jest w przystępnej cenie.

Kandydat

Cześć, nie szukacie kogoś do prowadzenia bloga?

@Milena123

Ofert nie widzę, ale wolę podpytać, kto nie ryzykuje nie pije szampana

?
@Milena123

Czemu akurat chciałabyś prowadzić bloga? jesteś po jakimś dziennikarstwie czy coś?

@?

Tak, prowadzę też własnego bloga, więc szukam czegoś w tym rejonie i dodatkowo w branży, która mnie interesuje ;)

Pako
@Milena123

To jak chcesz ryzykować, to zagadaj bezpośrednio do firmy, my tu na gw nie jesteśmy decyzyjny w tych kwestiach..

@Pako

Domyślam się, że decyzyjni nie jesteście, ale liczyłam na jakieś podpowiedzi, może garść informacji z wewnątrz. W takim razie spróbuję zgłosić się prosto do firmy, może coś się uda.

Pako

To najlepsze wyjście.

Maxie
@Milena123

I jak? Ruszyło się coś w temacie? Daj znać ;)

Kandydat

Czy na magazynie w Spokeyu faktycznie wymagane jest doświadczenie?

kos
@Lutek

Nie. Nie miałem dośw i mnie przyjęli.

@kos

Trudne były początki czy szybko ogarnąłeś co i jak?

x
@Lutek

jakieś pojęcie mimo wszystko warto mieć

@Lutek

To nie jest nie wiadomo jaka filozofia. Ogarnąłem szybko i jak masz głowę na swoim miejscu, to też ogarniesz.

Torin
@Lutek

Ktoś Ci chyba nicka podkradł Lutek albo masz rozdwojenie jaźni, ale raczej stawiam na to pierwsze mimo wszystko

ten drugi
@Torin

A taktycznie to ja, patrzyłem na nick kolegi i wpisałem bezmyślnie, sorrki

Emilia
@Lutek

Napisałeś, że poszedłeś do pracy w firmie Spokey nie mając doświadczenia i bardzo szybko sobie poradziłeś z nauką nowych obowiązków. A czy miałeś jakieś specjalne szkolenia? Ciekawi mnie właśnie, jak pracodawca traktuje kwestie szkolenia pracowników. Daj znać, jeśli możesz.

Mezo
@Emilia

no raczej chyba nie nauczył się tego wszystkiego sam, jakieś początkowe szkolenie dłuższe lub krótsze zawsze musi być

ten drugi
@Emilia

Tak, zostałem normalnie i solidnie wprowadzony w ten świat.

Ola
Kandydat

Hej! Widziałam, że rekrutują do marketingu. Mógłby mi ktoś napisać jak wyglądają zarobki w tej firmie?

@Ola

Wyglądają tak, że wypłata przychodzi regularnie na konto, nigdy nie ma opóźnień. Stawka jest zależna od tego jakie stanowisko to jest konkretnie, jakie masz doświadczenie i wiedzę, a także jak się dogadasz na rozmowie rekrutacyjnej. Czy Twoje oczekiwania pokrywają się z oczekiwaniami firmy.

@Ola

Dokładnej stawki nie podam bo jej nie znam i myślę, że nikt nie chce chwalić się tym co ma w portfelu, skoro ktoś inny może mieć inaczej bo przedstawia sobą coś innego. Serio, idź na rozmowę i pogadaj tam, to jest najpewniejsze źródło i nie ma w tym ani grama złośliwości

Mona
@inf

mówisz teraz o jakimś konkretnym stanowisku czy ogólnie o tym jak wygląda to w firmie?

@Mona

Mówię o tym jak ogólnie to wszystko tutaj wygląda.

Kandydat

Czy aktualnie firma rekrutuje zdalnie?

@Pytanie

Jeśli tak, to w jaki sposób się to odbywa?

@Pytanie

Co za filozofia, rekrutacja zdalna wygląda tak samo, tylko zamiast rozmowy w siedzibie, masz rozmowę na jakimś komunikatorze i tyle, reszta tak samo

@Buła

A jeśli np mój sprzęt by zawodził albo byłyby jakieś problemy to co wtedy??

Skąd mam wiedzieć?

@Buła

No nie wiem, uznałem że skoro już się wypowiadasz w tym temacie no to cos tam wiesz..

@Pytanie

Nie mam pojęcia jak wygląda procedura w takiej sytuacji, nie dotyczy to mnie. To, że się wypowiadam w temacie, nie znaczy, że znam wszystkie jego meandry

@Buła

To może po prostu jeśli będę prosił i wykażę chęci na rozmowę stacjonarną to może się taka faktycznie odbyć, dla mnie to by było dużo mniej stresu że coś tam źle zrobię, źle się połącze, albo mi internet wywali

@Pytanie

Powiedz o swoich obawach na tej telefonicznej, pewnie coś uda się załatwić

@Buła

Tak zrobię, wielkie dzięki ze wszystkie porady mniej lub bardziej trafne. Dam znać jak coś uda mi się załatwić i dostać pracę, to opowiem o pierwszych wrażeniach

Lolo
Kandydat

Dlaczego poszukiwane są osoby do działu eksportu ?

yyy
@Lolo

Chyba nie rozumiem pytania. pytasz dlaczego firma rekrutuje pracowników????

@yyy

swoją drogą ciężko się dostać na ten dział? jakieś duże oczekiwania względem kandydatów? zastanawiam się jakiej osoby poszukują??

yyy
@Rodon

Nie wiem, to nie moja działka akurat

@yyy

okej w takim razie może poczekam na opinie kogoś innego, kto pracuje albo pracował na tym stanowisku

x
@Lolo

Bo tak.

@Rodon

dział eksportu jak dział eksportu. nie ma tam jakiś ogromnych wymagań które nie sposób spełnić, ot zwykłe takie jak dla pracownika.

@Rodon

Znaczy żebyśmy się źle nie zrozumieli. wymagania są normalne dla osoby która już coś takiego robiła, to wtedy nie powinno być zaskoczenie

doświadczenie trzeba mieć i to co najmniej 2 letnie z tego co pamiętam

@Morena

oj. to chyba nie mam czego szukać.

@Morena

no nic, dzięki.

Na ten moment nie

@Meep

To mnie teraz zmartwiłes. nie pytam nawet czy są jakieś widoki na przyszłośc bo pewnie i tak tego nie wiesz. no nic będe regularnie sprawdzał w takim razie

@Meep

a tak jak pisałem poniżej masz jakieś konkretne informacje na temat pracy atmosfery czy coś?

@Krups

Nie mój dział, ale nie rzuciło mi się w oczy, żeby się ludzie żarli między sobą

@Meep

No wierze Ci chociaz to trochę mało konkretne dla mnie informacje, najwyżej poczekam aż ktoś się jeszcze wypowie z wewnątrz, a jak nie no to trudno, jakoś to przezyje i sobie poradze

@Krups

I tak nie ma przyjęć, więc jak poczekasz to nic się nie stanie.

@Krups

Praca w dziale handlowym bardzo w porządku. Najlepiej jak masz doświadczenie na pewno w handlu i obyciu z klientem, ale branżowo też bardzo się przydaje, bo wtedy sam z siebie wchodzisz już do firmy z jakąś konkretną wiedzą. Poza tym myślę że warunki proponują całkiem niezłe a i ludzie fajni pracują, chociaż i tak raczej pracuje się samodzielnie

@Lasso

Dzięki bardzo za odpowiedź

@Krups

Na oferty na razie będziesz musiał jednak poczekać, bo wiadomo jaka jest sytuacja, ale sprawdzaj regularnie, w końcu coś się pojawi, powodzenia

@Lasso

Wiem, już mnie uświadomiono, nawet 2 razy ;)

@Krups

W sumie racja, to wybacz za powtórzenie, intencje były szczere jak najbardziej, niestety nic więcej w takiej kwestii nie da się poradzić

Kandydat

Aha i nie mam parcia żeby ta praca była na już teraz. mogę troche poczekać jak ktoś ma jakieś konkretne informacje. sory za spam ale taki ciąg myślowy

Miko
@Krups

Patrząc na spam, który urządziłeś, to chyba jednak parcie masz

Hejo
@Miko

Zwykły spam na tym portalu, widać że wpisy są moderowane, zero wiarygodności.

@Hejo

A to ciekawe, bo nikt mnie nie moderował, po prostu byliście świadkami mojego strumienia świadomości xd

what
@Hejo

ale moderowane niby na jakiej zasadzie bo chyba nie rozumiem Twojej wybujałej teorii

Zostaw merytoryczną opinię o Spokey Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Spokey Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 587 ocen.
Spokey Sp. z o.o.