Opinie o spokey.pl - Spokey sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spokey Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spokey Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

Anahi

Bardzo polecam korkowy zestaw do jogi, wahałam się czy wybór tego materiału jest na pewno dobrym pomysłem, ale po chwilowym użytkowaniu stwierdzam, że tak.

Yo
@Anahi

dzięki za opinie, chociaż to forum nie służy temu by opiniować nasze produkty, nie chodzi mi o nic złego, ale po prostu tutaj nie trafi to do odpowiedniego grona odbiorców.. tutaj są pracownicy albo kandydaci na pracowników

Leo

Good for you.

hm
@Yo

po co w takim razie jest łatka "klient" ?

Yo
@hm

przecież napisałem, że nie mam z tym problemu.. chodzi tylko i wyłącznie o to, że pomimo tego iż chyba całkiem niedawno wprowadzili opcje wyboru i jest tam właśnie klient, to wydaje mi się ze jednak nadal gowork jest znany z tego ze pisze sie tutaj opinie o pracy a nie o produktach, więc ludzie szukać opinii o właśnie produktach wcale tutaj nie zaglądają. A skoro się juz pisze opinie to chyba cel jest taki by inni to widzieli co nie?

hm
@Yo

no tak brzmi to całkiem logicznie chociaż nie nasza w tym głowa do kogo trafia opinia, tylko autora

Renata

Robiłam ostatnio zakupy na stronie internetowej Spokeya. Byłam bardzo zaskoczoną szybkością przygotowania zamówienia i jego wysyłką. WIem, że internet to potęga, ale nie spodziewałam się takiej szybkości :) naprawdę zasługuje to na pochwałę

@Renata

tak

Pracowałem w Spokey kawałek czasu. Może i nie tak długo jak niektórzy, ale swoje podstawy do tego, żeby w końcu się wypowiedzieć mam. Firma jest stabilna, działa na rynku od lat, w działach można się dogadać, wypłaty na czas z Zarządem można wszytko normalnie załatwić. Pracy jest sporo, wiem, ze teraz jest więcej ludzi niż wtedy kiedy ja się przyjmowałem. Z firmą rozstałem się pokojowo, zmieniłem zupełnie kierunek, w którym chcę się rozwijać i nie widziałem siebie już dalej w firmie, niemniej pracę wspominam nieźle i uważam Spokey za naprawdę fajne miejsce pracy.

jak dawno pracowałeś?

Joanna
@Lego

Jak tak dobrze wspomina, to pewnie gdzieś z 30 lat temu...

@Anonim

A jak oceniasz atmosferę? ja zawsze uważałem że to ważna kwestia jeśli chodzi o pracę bo też wpływa na naszą efektywność

@Arek

Nie narzekałem. Ale tak jak mówię - to było dosyć dawno. Nie jestem chyba najlepszą osobą do dawania rad kandydatom, bo mogło się trochę pozmieniać.

@Anonim

A to wiadomo, różni są ludzie, mogli się pozmieniać, chciałem tak ogólnie podpytać o Twoje odczucia z tamtego czasu :)

@Arek

No to napisałem właśnie swoje odczucia z tamtego czasu i nie musze chyba nic więcej dodawać, pozdrawiam

xyz

Myślicie, że bez wykształcenia wyższego jest sens wysyłać cv na speca ds personalnych? Czy nie warto tracić czasu? Wszystkie inne oczekiwania spełniam

Ross

dawaj, co ci szkodzi

@xyz

Jak to jest jedyny brak to możesz spróbować. Będziesz miał ciężej na tle ewentualnej konkurencji, ale może siądzie, jak cię zaproszą na rozmowę i się dobrze pokażesz, to szansę myślę masz.

tak

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spokey Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy w firmie panuje rodzinna atmosfera?

@Tomek

Zdecydowanie tak, ja chadzam tam do pracy z teściową...

rojo

co kto lubi

@Tomek

Atmosfera jest okej, ale czy aż rodzinna, to nie wiem.

Jessy

Czy w okresie przedświątecznym jest większy natłok pracy?

Fikoł
@Jessy

no jak wszedzie, zamówienia, prezenty, zakupy. ludzie się szykują na święta więc i pracy też zawsze trochę więcej niż zwykle

@Jessy

Nikitka

Wiem że moje pytanie może spowodować lekki opór ale pamiętajcie to jest forum nikt się nie dowie a firma może zyskać więc Planujecie przecenić bieżnie w najbliższym czasie? :D Weźcie powiedzcie :D

Smart move, nie powiem.

haha
@Nikitka

wyczuwam hasło nowy rok nowa ja. Kupisz teraz ale biegać zaczniesz od stycznia nie?

Alvaro
@Nikitka

Dla ciebie bejbe wszystko.

haha
@Alvaro

to kiedy ta przecena? może wszyscy zaczniemy biegać

cnfsd

Tu widzę adres Roździeńskiego Katowice, a necie się gdzieś spotkałem, że Niedźwiedziniec Chorzów, to w końcu gdzie?

Łukasz
@cnfsd

Pierwszy to biuro, drugi magazyn.

Afrodyta

W Katowicach na Załężu hala C box D stoisko F

Ez
@Łukasz

to dość spora ta odległość pomiędzy nimi, ale widzę że coraz więcej firm ma tak oddalone te dwa oddziały, szczególnie jak chodzi o sprzedaż

@Ez

Okej, okej. Wszystko jasne.

@Ez

Dzięki za odpowiedzi i sorry za kłopotanie, pewnie znalezienie tej informacji nie było takie trudne, mogłem się wysilić ;)

Ez
@cnfsd

nie ma sprawy, chociaż ja nic nie pomogłem, raczej tylko stwierdzałem fakt

Kupujący

Fajną macie tą stronę internetową. taka przejrzysta bez żadnych zbędnych dodatków, z perspektywy klienta jestem jak najbardziej na tak

Czym są zbędne dodatki?

@Kupujący

Tak z ciekawości pytam co masz na myśli, bo kompletnie nie mogę sobie zwizualizować nic takiego

@Hm

Chodziło mi o jakieś udziwnienia dekoracyjne, które sprawiają że strona nie jest tak przejrzysta jak powinna ;)

@Hm

Może wyraziłem się w jakiś dziwny sposób, w mojej głowie brzmiało to całkiem zrozumiale

@Hm

A okej, nie zczaiłem, że chodzi o layout

Pytanko

Wyprzedaże miało być, sorrki za literówkę

Czesiek

Jaki podalibyście największy plus pracy w firmie Spokey?

Karlos
@Czesiek

a jak dla mnie atmosfera chyba. ludzie są naprawdę porządni tutaj . oczywiście znalazłoby się tez więcej rzeczy które według mnie są dobre ale to widzę najbardziej

@Czesiek

Plusy: - darmowe mleko i kawa - elastyczne godziny pracy i przerwy Minusy: - zarząd kierujący się opiniami doradców nie mających wiedzy jak tak naprawdę wygląda Spokey od środka - nierówne traktowanie pracowników - brak informacji o tym, że coś robisz w oczach szefa nie tak, jesteś super, chwalony i nagle zostajesz zwolniony Wiele firm jest gorszych, ale ta do najlepszych też nie należy.

Czesław
@Karlos

Dzięki za wszystkie opinie

Jaskier
@Karlos

A długo już pracujesz? w sensie jak wyglądaly początki? dobrze Cię przyjęli i ogólnie łatwo się zaklimatyzować w ekipie??

Tańczący z Chińczykami

"jesteś super, chwalony i nagle zostajesz zwolniony" - E tam, nie ma czego żałować :-) Ja się zachowałem do końca w porządku - i to było najważniejsze. Pracy to mam multum :-) Pozdrowienia dla ekipy! Trzymajcie się ciepło w 2021

Six

Czy Spokey ma całą firmę w jednym miejscu pod jednym adresem czy jest to jakoś wyrozdzielane poza Katowice?

Kola
@Six

Kawałek niżej jest ta kwestia wyjaśniona, zeskrolluj sobie.

Six
@Kola

A to w takim razie przepraszam już widzę wszystko co mnie interesuje, dzieki

Kola

Spoczko spoczko.

Pytanko

Będą u was jakieś poświąteczne wyprzedarze?

Kol

Pewnie były po świętach.

@Pytanko

no okres wyprzedaży jeszcze trwa więc sprawdź i będziesz miał odpowiedź.

inf
@Pytanko

są wyprzedaże. w różnych sklepach można znaleźć ich produkty i są w naprawdę niezłych cenach. nie wiem co konkretnie potrzebujesz, ale coś by się może dla Ciebie znalazło

Remik
@inf

tak też widziałem promocje na bieżnie, rowerki, orbitreki i steppery także spoko jak ktoś coś potrzebuje skoro nie da się iść na siłownie czy coś, to po taniości można zakupić

Kandydatka

Czy Spokey prowadzi teraz nabór na dyrektora, który już został zwolniony?

Qwr

Może coś o zmianach w KRS? Są kolejne ...

Serio? Nie umywa się do innych renomowanych sklepów. Wyszukiwarka to dramat. Probowalas coś wyszukać? Ponad połowa klientów kupuje przez komórkę, użytkowość takiego rozwiązania w Spokey to na razie marzenie.

Korpi

a skąd Ty możesz wiedzieć skoro w firmie nie pracujesz? skoro na wstępie już chcesz obgadywać innych to raczej nie świadczy to o Tobie dobrze jako przyszłościowym pracowniku

Tańczący z Chińczykami

Jak widać, odpowiedzi na Twoje pytanie nie dotyczą meritum. Po prostu sprawdź w jakiejś wywiadowni gospodarczej jaki jest aktualny wpis do KRS , odpowiedzi będą szybsze, będą dotyczyć zadanego pytania, a na pewno będą bardziej GRZECZNE. Jako kandydatowi - powinno dać Ci to temat do przemyślenia - jakie jest traktowanie "potencjalnej siły roboczej" - jeszcze na etapie braku jakichkolwiek relacji pracownik - pracodawca.

Korpi
@Tańczący z Chińczykami

odpowiedź na pytanie jest jedna - moja. nie dotyczy meritum, bo dziwię, się, że kandydat do pracy podsyca dyskusję nie na temat samej firmy tylko konkretnych osób, co nie jest w porządku moim zdaniem. gdzie przepraszam moja wypowiedzi nie jest grzeczna? nikogo źle nie traktuję, a tym bardziej nie jestem reprezentacją na lini pracownik - pracodawca.

Marjusz

Widzę, że idzie ku dobremu, choć nie wiem czy im to cokolwiek pomoże

@Korpi

OK - nie mam zamiaru odbierać Ci Twojego poziomu grzeczności - niech będzie wskazówką dla kandydatów. Tylko tyle i aż tyle. Tak już jest że kandydaci do pracy przebierają w oferach i różne szczegóły są dla nich ważne. Sposób, stabilość, przewidywalność zarządzania jest jednym z nich.

Czy Spokey przeprowadza również rekrutacje w trybie zdalnym?

oczywisty

Owszem, informacja ta widnieje na stronie pracuj

@oczywisty

Dziękuję, nie zwróciłem uwagi.

oczywisty

To mało spostrzegawczy jesteś bo duży niebieski kwadrat jest dość widoczny :D

@oczywisty

Nie szukałem ofert tam.

oczywisty

Teraz już będziesz wiedział żeby zacząć, nie ma za co, pozdrawiam :D

herman

Czy godziny pracy to standardowa 8-16?

@herman

Może być 8-16, może być 7:30-15:30, a może być nawet 9:30-17:30. Ogólnie jest elastycznie - można zacząć w godzinach 7:30-9:30 i skończyć analogicznie po 8 godzinach

@odp

O, czyli mój ulubiony system. Dziękuję za odpowiedź

@herman

Haha no to gratuluję oby się dobrze pracowało, fakt jest to wygodne jeśli się potrzebuje coś załatwic z rana ;)

@odp

no właśnie to mialem na myśli, bo jednak praca 8 godzinna trochę ogranicza możliwości

Nidk
@odp

Załatwić z rana to jedno, tam w godzine za wiele nie załatwisz ale ja np mam daleko do pracy i jasne że mogę wstać o 4.30 i dojechać na 8 i budzić się do 11. ale też moge wstać godz później i faktycznie wystartować z efektowną pracą od 9

@Nidk

no i w taki sposób wszyscy są zadowoleni :D co tu więcej chcieć, dzięki

Connor

Poszedł ktoś na praktyki albo staż? co tam się robi?

@Connor

Ja byłem swego czasu na stażu tutaj. Co potrzebujesz

@Lego

Zastanawia mnie jak to wygląda, czy faktycznie da się czegoś nauczyć, czy jest szansa zostać na etat?

@Connor

Oczywiście na oba pytania mogę odpowiedzieć twierdząco. Zależy to w dużej mrze od Ciebie, czy jesteś "opornym uczniem" czy chłoniesz wiedzę i chcesz faktycznie się nauczyć i dajesz z siebie coś więcej

@Lego

No oczywiście, że dam z siebie 100 % chce jak najwięcej się nauczyć i zostać na etacie taki jest mój cel jeśli dadzą mi taką możliwość

@Connor

No to w takim razie nie widzę przeciwskazań ;)

@Lego

Teraz ja już również ich nie widzę, w pracy się nie spotkamy, ale dam znać jak wrażenia jak uda mi się coś załatwić.

Zostaw merytoryczną opinię o Spokey Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Spokey Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spokey Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spokey Sp. z o.o.?

Spokey Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 587 ocen.

Spokey Sp. z o.o.