Opinie o Instal Kraków SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instal Kraków SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instal Kraków SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Kraków SA w Kraków

LoLo

Dobry masz słuch .A ty czyjim Pieskiem jesteś albo byłeś ?

wujek dobra Rada
@LoLo

wez kolego wyluzuj bo ferment tylko robisz z opiniami o IK. Nie pisz bo nic ci do glowy nie przychodzi. A napisz ze Ci dobrze to zobaczysz co sie bedzie tu dzialo.

Justyna

Witam i jak się pan czuje panie Wiesławie skończyłeś Instal na lotnisku i teraz sam się musisz przebrać i robić Tylu fachowców zwolniles a tylko swoich piesków zostawiłeś którzy szczekają jak im zagra Jak to mówił K.......oby do emerytury i wystarczy Już się nie będzie pastwił na ludziach i zarabiał a gdzie są nasze środki czystości które wywiózł da Polski zamiast ludziom dać gdzie są nasze nadgodziny i sumienne wypłaty tylko swoim ludziom dał zarabiali po 2200 i po 2500

@Justyna

Justyna. Świetnie to ująłeś. Ciekaw jestem co z innymi pseudo kierownikami , Przybylskim i Pakulskim, . Piszcie Panowie . Niech wreszcie pojawia się informacje co w firmie sie dzieje i jak wykorzystuje się pracownika. Bez wulgaryzmow tylko obiektywne opinie. kto jest szczęśliwy z Instalem niech doda swój post ale kogo firma oszukała tez niech wpisze.

Magda

To idz mieszkać na griesheim z pluskwami szczurami plesnia i resztą świata!!!

Weronika

@Helo dziękuję za Twoją wypowiedź na forum. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś pozytywnego o pracy w firmie Instal Kraków SA? Czy nie ma żadnych plusów pracy w firmie? Jeśli są to opowiedzcie jakie dokładnie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OCZYSZCZACZ ODLEWÓW w firmie Instal Kraków SA? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Helo

Ja odczułem i to nie raz chory system i ludzie tam są dobrze ze tam juz nie pracuje a poza tym i tak sie tam cos rozje...bo ilez można tak było ciągnąć...

Weronika

@wujek dobra rada czy jesteś pewien, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy ktoś z was odczuł jeszcze mobbing w firmie Instal Kraków SA?

Weronika

@wujek dobra rada nie jestem pracownikiem firmy Instal Kraków SA. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tutaj po to aby pomóc w odnalezieniu informacji dotyczących pracy w firmie.

@Weronika

Szanowna Pani. Pracodawca jest dobry, daje prace, wypłaty sa na czas ale żaden z pracowników nie zna stawki godzinowej, nie wie ile bezie miał na rękę , ogólny stres , mobbing i wiele innych nieprzyjemnych sytuacji na budowach za granica. praca 300 dni w roku od 7 do 18 lub 20-tej- sobota 7-14 lub 16 za 7 lub 8 euro netto na godzinę. 200 do 250 godz w miesiącu Żadnych dni wolnych za wypracowane nadgodziny, urlopu czy odpoczynku. dramat w 3 aktach. i to sie nazywa wiarygodny pracodawca w postaci Spółki Giełdowej bo w nazwie ma SA a strzyże ludzi wedle przysłowia- każdy orze jak może- ....

Weronika

@wujek dobra rada czyli nadgodziny są płacone czy nie? Bo z tego co piszesz to jednak są płacone. Na jaką umowę pracujesz? Wszystkie informacje są istotne dla osób, które chcą zatrudnić się w firmie Instal Kraków SA w przyszłości.

@Weronika

Nareszcie napisał ktoś z kadry . Umowa jest jedna dla wszystkich do wglądu po do reki nie ma, wiec po co piszesz jaka mam umowę. Nadgodziny w/g polskiego prawa to każda powyżej 8 godzin 50% a trzecia jest płatna 100 % o czym pracodawca zapomniał i zapomniał również pracownikom to wszystko wypłacić. Kwestia czasu .

Sztywny

No witam ale jaja się dzieją we Frankfurcie u Kasperskiego ludzie odchodzą bo tak płaci za ostatni miesiąc średnia to 1400 Najlepszy numer odstawił Rafał zablokował wyjazdową bramę prycza żeby chłopaki autami nie wyjechali wcześniej niż o 18 .15 a przecież pracują do 18 stej tak więc wyszedł na idiotę Podziwiam ludzi którzy powiedzieli nie i odchodzą wielki szacun

za 200 godzin 1400
@Sztywny

To już jest koniec i nie ma juz nic... jesteśmy wolni... bo nie ma już nic... Instal, instal -oo,ooo, bye,bye..

NIEZBEDNY
@Sztywny

niewiecie co sie robi jak zastawia wyjazd prycza to ja wam podpowiem C ZEBABYLO GO TAK ZALATWIC ZEBY SAM LEZAL NA TEJ PRYCZY KILKA MIESIECY W SZPITALU TO NASTEPNYM RAZEM JUZ NIE BEDZIE ZAMYKAL

Syly

Siema, dostałem propozycje pracy w instalu ale z tego co tu czytam, zaczynam się zastanawiać.. poważnie taka lipa jest z zarobkami i atmosferą w firmie? Niczym w Mostostal Export z Wa-Wy który już nie istnieje???? I widzę podobna sytuacja ma miejsce tu.. przyjąć, czy nie tą prace? Zaznaczę że znam temat wentylacji, po niemiecku tez się dogadam. Warto sobie głowę zawracać ? Czy olać temat?

@Syly

Pracodawca wypłaca kasę na czas, trochę jest opóźnień, niestety dużo godzin w miesiącu a za te godziny nikt tobie nie zapłaci. Tzn zapłaci ale normalnie , żadnych 50 i setek . W mostostalu tez tak było co nie? Wszystko tez zależy od prowadzącego na jakiego trafisz. ja miałem dobrego ale go już co słyszałem nie ma już w instalu. A no i jeszcze jedno. urlopy tom porażka na całego 5 dni z dojazdem. wybór należy do ciebie...

Alcapone

Pozdrawiam ekipę z heningera bandę kapusiow i dupo lizow szczególnie Pan majster Tomasz D. bo inaczej tego nie można nazwać jak starych fachowców zsylaja do domu a młodzi ci co nic nie umią zostają. Nie ma to jak w Skandynawskich krajach

rr

a ile zarabiaja w sztudgarcie bo slyszalem ze maja po 11 na godz mnie smiech ogarnol ale udalem glupa ze wierze niewiem pocioty albo dupowlazy moga miec tyle ale tez robilem u polskich zlodzieji i 7,20 to max

grubcio

Hej na lotnisko powrocila sekretarka mowie o Winniku znowu trzeba bedzie jeszcze na niego zarobic ja bym sie nie pokazal po zajsciach jakie mial z K...... teraz bedzie musial wrocic do lask i pojdzie na pewno po trupach czyli odbije sie to na ludziach Ja tylko jednego goscia tam podziwiam Czeslawa jak by chcial to by im wszystkim jajka wybral

Winnicjusz
@grubcio

Ten facet, Winnik to śliski jegomość,. Mistrz montażu He he, he... Nie pobrudził się jeszcze przy pracy na budowie. teraz z Kasperskim się zagryzą . Ile inst-al kraków wyciągnie tropów z szafy ? już nie maja kogo dać.

byly

Podzielam kolegi wypowiedz i tak samo myślę jeszcze jak pracowalem w instalu nic się nie zmienilo dawno juz powinni ten hotel zamknąć a Kraków i Moers dobrze wiedza jak jest tak ze maja swich pracowników głęboko w d.....ie

maly

Hej ziomki ostatnio we Frankfurcie oczywiscie u pana Kasperskiego zostal pibity pracownik mieszkajacy na szczurowni czyli na Grischajmie bo gdyby byly mieszkania takie jak u innych kierownikow to by nie doszlo do tego no ale po co wynajmowac inne mieszkania jak z tych ma sie dobry obryw

memonemo

Wchodzę w temat : Czytajcie pracownicy Instal Kraków . W przypadku umów o pracę na czas określony zawieranych począwszy od dnia 22 lutego 2016 r. przy ustaleniu okresu wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony uwzględnieniu będą podlegały wszystkie dotychczasowe okresy zatrudnienia pracownika u danego pracodawcy, a więc także okresy zatrudnienia przypadające przed wprowadzeniem zmian. Takie stanowisko prezentuje Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w piśmie z dnia 16 października 2015 r. Jak czytamy w uzasadnieniu "(...) Zdaniem Departamentu Prawa Pracy w przypadku umów o pracę na czas określony zawieranych począwszy od dnia 22 lutego 2016 r. uwzględnieniu będą podlegały wszystkie dotychczasowe okresy zatrudnienia pracownika u danego pracodawcy, także okresy zatrudnienia przypadające przed zmianami. (…) Inna jest bowiem sytuacja pracodawcy, który stosując się do obowiązujących przepisów art. 33 Kodeksu pracy, wypowiada umowę o pracę na czas określony pracownikowi zatrudnionemu przed zmianą przepisów, a inna pracodawcy, który zatrudnia pracownika na podstawie takiej umowy już po zmianie przepisów ze świadomością, że przy wypowiadaniu tej umowy stosowany będzie art. 36 Kodeksu pracy. (...)".

Destructor

i ja dodam cosik od siebie . Od 18 września 2016 r. zaczynają obowiązywać wszystkie nowe zasady delegowania pracowników za granicę oraz przyjmowania ich w naszym kraju. Dzieje się tak za sprawą wejścia w życie ustawy o delegowaniu pracowników, która wprowadza przepisy unijnej dyrektywy. Część zapisanych tam zmian weszło w życie 18 czerwca tego roku, ale całość przepisów zaczyna obowiązywać pracodawców od 18 września. Oznacza to, że wszystkie firmy w UE wysyłające swoich pracowników za granicę, muszą zapłacić im minimalne wynagrodzenia obowiązujące w danym kraju oraz fakt delegowania zarejestrować. Do tego pracownik powinien mieć prawo do premii i dodatków przysługujących pracownikom miejscowym.

maly

Witam dzis w Frankfurcie bylo wielkie zebranie co do dalszej pracy LAG i jak zwykle przedluzyli na miesiac zeby jeszcze wiekszych dlugow narobic a powinni wziasc za dupe tylko jedna osobe ktora nonstop ulegala i uslugiwala przez wysylanie ludzi do pracy w jego prywatnym domu czyli do Klainego i ta osoba powinna poniesc konsekwencje a nie ludzie na ktorych sie to odbije o panu pisze panie Wieslawie pozdrawiam super chlopakow z lotniska

Weronika

Zainteresowani pracą w Instal Kraków SA? Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy http://www.instalkrakow.pl/pl/kariera_209.html

zibi

Hej ziomki to co się teraz wyrabia w instaluje to szok jak zwykle zarobki mieszkanie Jest paru ludzi których kierownik faworyzuje a reszta to odsunieci na boczny tor większości co kierownik mówi to są kłamstwa tylko ładnie oprawione a pieniądze są dzielone według uznania

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Kraków SA - Kraków

• Jak się pracuje w Instal Kraków SA?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Kraków SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instal Kraków SA
2.7/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Konstantego Brandla 1

Instal Kraków SA