Opinie o Marcin Masier Intercom w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marcin Masier Intercom. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marcin Masier Intercom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Masier Intercom w Kraków

Nie potrzeba tu jeszcze może zegarmistrza? Okazuje się, że w zeszłym roku taka oferta była widoczna na stawkę liczona od 6,400 zł. ze względu na doświadczenie interesuje się praca. O ile jest jeszcze możliwa to ile dostanie na początek osoba z kilkuletnim stażem?

Arek W. Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie około 6 lat. W skutek popełnionych własnych błędów zostałem zwolniony. Nie było większych konfliktów, współpraca z pracownikami i kierownictwem układała się dobrze (zmieniłem tryb życia i chętnie bym, jeśli byłaby taka możliwość, powrócił). Także polecam.

Jerzy Nowy wpis
@Arek W.

Co powiesz o zarobkach w Intercomie? Czy stawki proponowane przez firmę były konkurencyjne? Były jakieś premie i dodatki oprócz podstawy? Mam nadzieję że opowiesz też coś i o tym :D

Arek… Nowy wpis
@Jerzy

Nie ma ja pisanie samemu postów przez obecnych pracowników… pozdrowienia Jurek Zarobki… w miarę ok. Ale minimalna na papierze a reszta pod stołem … pracownik do emerytury kij z tego ma a firma dyma skarb Państwa w pupę bez mydła z uśmiechem na ustach

Tor

(usunięte przez administratora) ,zarozumiałość , brak porozumienia między ludźmi w firmie . Na podstawie krótkiej pracy tam wywnioskowałem ze toksyczność między pracownikami a przełożonymi jest tak duża ze aż nieprzyjemna . Wpływa to na samopoczucie w pracy jak i ciągły niepokój czy aby jako pracownik wykonujesz należyta prace dobrze i zaraz ktoś nie będzie się ciebie czepiał .

Małgorzata

Dzień dobry, jak często w Intercomie zdarza się, że jest poszukiwany nowy pracownik? Obecnie nie widziałam żadnych aktualnych ofert pracy :( Dlatego też zastanawiam się czy są jakieś szanse na zatrudnienie w firmie w niedalekiej przyszłości :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Marcin Masier Intercom spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy w firmie Marcin Masier Intercom praktykowane są premie/ nagrody kwartalne/ roczne? Na stanowisku Jubiler, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

Rudy

Praca w firmie Intercom to najgorszy czas w moim życiu. (usunięte przez administratora) Panowie dyrektorzy wydają sprzeczne rozkazy, po czym mieszają z błotem pracowników za ich wykonywanie. W firmie panuje (usunięte przez administratora), firma (usunięte przez administratora) pracowników i Państwo wypłacając minimalną na konto (usunięte przez administratora)Ponad to karze pracowników za niewypracowanie etatu co jest ciężkie przy godzinach otwarcia galerii. Ponad to z firmy odeszło większość fajnych osób bo nie wytrzymało (usunięte przez administratora) Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Macie zapewniona kuchnie na przerwy?

Ciekawy

Czy zarobki spadły ? Ile teraz jest najniższa krajowa? Bo widziałem ogłoszenie 2600-2800 brutto.

obecny

No jeden się uwziął "uczciwy" i co chwilę pisze to samo. Każdemu ze znajomych, który wiem że się sprawdzi polecam tą pracę. Leniwych nie ściągam bo wstyd później za nich. Dbanie o pracowników? Umowa o pracę to umowa jak każda inna - obustronna- trzeba coś dać żeby dostać więc należy dbać o siebie wzajemnie. Amen

Kowal

Pracowałem nie polecam. Wszyscy stamtąd uciekają. (usunięte przez administratora) Odpowiedzialność finansowa bardzo duża a zarobki marne. Traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) Czas pracy po 12 a nawet 13h. Nie wypłacają nadgodzin. Premii brak. Nie wróżę tej firmie świetlanej przyszłości. Rotacja pracowników jest tak duża ze pracodawca nie będzie nawet wiedział kiedy wyniosą mu pół firmy. Za braki oczywiście obciążane są osoby które zostają. Mam nadzieje ze reszcie osób która została uda się znaleźć lepsza prace. Nie bójcie się zmian na lepsze! Bo gorzej napewno być nie może. Trzymam kciuki

Czy Marcin Masier Intercom oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa

Umowa o pracę :)

Jeremi

Spokój na forum jest dowodem na to, iż ludzie są zadowoleni z pracy a to nie sprzyja korzystaniu z forum, polecam pracę.

szlachta

Bo trzeba pracować...

Darek

@Sefer nie polecasz, bo? Zdradź, dlaczego nie jesteś zadowolony

Sefer

Nie polecam współpracy

Las

dla leni jest wszędzie źle. Polecam w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Masier Intercom - Kraków

• Jak się pracuje w Marcin Masier Intercom?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Masier Intercom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Marcin Masier Intercom
  • Szybka 27 lok. 4