Opinie o Ruthenia-Group Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ruthenia-Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ruthenia-Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruthenia-Group Sp. z o.o. w Kraków

Marta Nowy wpis

Dziękuję:)

Jolanta Nowy wpis
@Marta

Ale do kogo to kontakt jest?

Marta Nowy wpis
@Jolanta

Do Pana Dawid, który ogarnął mi płatność za transport.

Jolanta Nowy wpis

Jedyne co wynika z opinii sprzed lat na temat firmy to jej problem z wypłacaniem wynagrodzeń, dodatkowo usługi świadczone przez firmę ocenione zostały na niskim poziomie. Padła jedna sugestia nakazująca bezpośrednio firmie zmianę podejścia do zleceń - może to polepszyłoby jej wizerunek w oczach pracowników? Jest na forum ktoś pracujący w biurze lub jako kierowca firmy i chciałby omówić poruszone wyżej zagadnienia? Faktycznie dalej wynagrodzenia są niskie? Jesteście zadowoleni ze swojej pracy u nich?

Karol

To znana firma w Krakowie ?

xyz

Nie płacą podwykonawcom i nie płacą pracownikom. Wykonane prace są słabej jakości. Nie polecam współpracy z tą firmą. Omijać szerokim łukiem.

Brałeś udział w rekrutacji do Ruthenia-Group Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Gabriela

Wiele miesięcy minęło od ostatniej opinii pozostawionej na tym forum. Czym spowodowana jest taka sytuacja? Warto więc podkreślić to, jak ważna jest wymiana spostrzeżeń na temat Ruthenia-Group jako pracodawcy. Wszystkie merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które planują ubieganie się o zatrudnienie w tej firmie. Może wiecie, czy na przestrzeni czasu w firmie zaszły jakieś istotne zmiany w kwestii warunków zatrudnienia, o których należałoby wspomnieć?

nie placi za robote,

@5

Może państwo napiszę konkretniej. Bo tak można za każdą firmę tak napisać

adik
@anonymous

ja wiedziec ja robil

adik

to jest ..., grupa ukraincy załozyli firme i mysli ze bedzie zarabiac na fuszerce Moje sugestie dla Ruthenia-Group Sp. z o.o.: zmiencie podejscie do zlecen Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmiencie podejscie do zlecen

Zostaw merytoryczną opinię o Ruthenia-Group Sp. z o.o. - Kraków

Ruthenia-Group Sp. z o.o.
  • Karmelicka 64 lok. 9
    31-128 Kraków

Ruthenia-Group Sp. z o.o.