Opinie o Thessla Green Sp. z o.o. w Kokotów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Thessla Green Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thessla Green Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thessla Green Sp. z o.o. w Kokotów

Elżbieta Nowy wpis

Praca na produkcji na umowę o pracę z tego co napisano w ogłoszeniu, widziałam, że padła tu opinia, że ktoś przez tydzień nie dostał umowy bo księgowa była na urlopie dlatego się zwolnił, księgowa też człowiek odpocząć musi. Jakim schematem idą umowy, chodzi mi o to po jakim czasie można się spodziewać umowy o pracę na czas nieokreślony?

On Nowy wpis

Witam , chcialem sie spytac jakie sa warunki w firmie . Najlepiej jakby sie wypowiedzial jakis pracownik .

Szary człek Nowy wpis

W moim odczuciu firma nie poważna, brak umowy od pierwszego dnia pracy, gdzie miała być umowa o pracę, na pytanie o umowę otrzymałem odpowiedź z działu kadr że szef jest na urlopie, wróci może za tydzień, nie wiadomo, jak wróci to podpisze umowę, podobno nikt inny nie jest władny aby takową podpisać. Więc póki co tzw. praca na gębe, czyli szkolenie, badania itd.. Ekipa na magazynie jak i kierownik raczej w porządku, co ciekawe pierwszego dnia mojej pracy wparowała jakaś kobieta z kontroli z kapownikiem i stoperem w ręku, mierzyła czas pakowania, bacznie obserwując wszystkich do okoła. Być może miałem nie fart, jednak traktowanie pracownika w ten sposób już od pierwszego dnia pracy, niezbyt dobrze świadczy o tym pracodawcy. Ku zdziwieniu działu kadr ze względu na niejasne warunki zrezygnowałem.

@Szary człek

Wow, a o jakiej (usunięte przez administratora) mowa, bo mnie ciekawi sytuacja na posadzie zakupowiec. A czy jak na start jest jakieś szkolenie, to czy jak odbywa się ono bez umowy, to i tak ma się wypłatę za ten czas nauki? Może jakoś kombinują i nie chcą płacić za naukę.

Adela

Dopiero co wleciała oferta dla technika utrzymania ruchu. Mnie interesuje głównie pensja, bo napisali, że widełki płacowe to 5100 - 5300 zł brutto miesięcznie. To jest pensja na czas początkowy na jakiś okres próbny? Czy to jest pensja już stała, normalna i trzeba czekać na jakieś podwyżki, aby dostać więcej? A może co miesiąc dodają do tego jakieś premie?

Firma Thessla Green Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technik utrzymania ruchu. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Dankur38

Nie polecam w ogłoszeniu było napisane co innego a jak przyszło co do czego to jest zupełnie odwrotnie. Atmosfera w firmie szczerze mówiąc słaba kierownik traktuje pracowników olewająco i arogancko. Praca pod presją czasu. Nowy pracownik ma się wszystkiego nauczyć w ciągu dwóch dni potem pracuje sam na własną odpowiedzialność.

Po pewnym czasie można stwierdzić że są problemy z zarządzaniem w tej firmie, nie wiadomo kto, co, kiedy i dlaczego. Częste działania poza instrukcjami lub procedurami. Komunikacja z pracownikami oparta na kłamstwach, manipulacjach, przeciąganiu w czasie i próbach przykrycia lub przemilczenia problemów zgłaszanych z dołu. Zgłaszanie problemów nie daje prawie żadnego efektu. Potwierdzam inny komentarz że pracownik jest przerzucany z miejsca na miejsce. Przyuczenie - wydaje się na początku ok, ale to mocno zależy od stanowiska bo na niektórych brak, zlecone prace są inne niż opisywane na początku, zdarza się praca w warunkach innych niż normalnie na stanowisku no i także z niebezpiecznymi urządzeniami. Niektóre narzędzia i instrukcje chyba nie spełniają żadnych wymagań. Widać nacisk na jakość produkcji, ale poszanowania pracownika i porządku brak. Pracownik jest raczej tylko numerem i znaczy tyle co nick użyty w tej opinii

Zofia
@0000

Widać same negatywy w Twojej opinii. To może być bardzo frustrujace jak coś zgłasza się przełożonemu a on nic z tym nie robi… Ale może jednak są jakieś pozytywy? Jak wyglądają kwestie finansowe? Można dobrze zarobić?

Retro
@Zofia

Zarobki na montażu niewiele większe niż najniższa krajowa. Lepiej iść do biedronki. Spokojna praca i wiesz dokładnie jakie masz obowiązki.

Roman
@Retro

Są jakieś perspektywy na podwyżki w tym roku?

@Roman

Zawsze są :)

Olga
@..

I ogólnie to z jakim efektem? ;)

Były pracownik.

Nędzne zarobki, duże wymagania, brak sicjalu, Nie polecam tej firmy, zwłaszcza praca u rafałka...

Nowy pracownik

Witam, czy są obecnie przyjecia do Was, może być na linie albo na wózek widłowy mam udt,

Małgorzata
@Nowy pracownik

Wygląda na to, że akurat w tym momencie w Thessla Green nie szukają nowych pracowników - nie znalazłam żadnej oferty w sieci. No ale Ty pytałeś o to już jakiś czas temu. Czy ostatecznie udało Ci się zatrudnić w tej firmie? Daj mi koniecznie znać!

Roman

Zawsze można zmienić firmę tylko czy uda się znaleźć równie dobrego pracodawcę ?

Mrs. WHO

Niestety w firmie jest już praca dwuzmianowa. Wynagrodzenie bardzo nieadekwatne do wykonywanych obowiązków. Pracownik jest przerzucany z miejsca na miejsce, ze stanowiska na stanowisko. Kierownictwo nie kieruje się dobrem pracownika tylko wyzyskiwaniem jak najwięcej nawet w kwestii nadgodzin. Umowy są nie chętnie zmieniane ze zlecenia na umowę o pracę i są problemy z przejściem z umowy agencyjnej na umowę z pracodawcą. Reasumując nie polecam tej firmy przyszłym kandydatom.

Sierpień

CZY MOZESZ COS WIECEJ NAPISAC O PRACY W TEJ FIRMIE CZY PRACUJA TAM KONIETY?

on

@cv a na jakie stanowisko?

cv

Zaproponowali mi 3000 brutto na start,

produkcja

czy warto pracowac na tej produkcji ?

JankoM

Firma jedyne czym może przyciągnąć to praca na jedną zmianę. Pieniądze marne, większość osób na umowach czasowych, z wielką łaską odnawianych. Niestety kierownictwo firmy zupełnie nie szanuje ludzi i nie dziwi fakt, że kto bardziej kumaty ucieka z firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Thessla Green Sp. z o.o. - Kokotów

• Jak się pracuje w Thessla Green Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thessla Green Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thessla Green Sp. z o.o.?

Thessla Green Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 741
    32-002 Kokotów