Młodszy Maszynista Chłodni

Chojnice
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa14.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Poszukujemy Młodszego Maszynisty Chłodni

Obowiązki

  • nadzór nad instalacją chłodniczą amoniakalną w zakładzie,
  • stała współpraca z firmą serwisującą instalację chłodniczą,
  • naprawa i bieżące usuwanie drobnych usterek w obiegach chłodniczych.

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechaniki maszyn
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • badania do celów sanitarno – epidemiologicznych (lub chęć wyrobienia)
  • mile widziana podstawowa wiedza techniczna z zakresu chłodnictwa

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • darmowe wyżywienie
  • pakiet sportowy
  • dofinansowania do karnetów MKS Chojniczanka
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty przedpłacone z okazji świąt
  • dofinansowania wypoczynku
  • nieoprocentowane pożyczki w ramach PKZP

Benefity

Karty na posiłki
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym