Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"

Chojnice

Opinie o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"

Dominika

Czy ktoś odpowie użytkownikowi forum ''Ala''? Podzielicie się swoją opinią na temat pracy w firmie Zakłady Mięsne "Andrzej Skiba"? Czy polecilibyście to miejsce pracy? Jakie są plusy pracy w tej firmie? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w Zakładzie Mięsnym.

Ala

Czy ktoś wie jak pracuje się u Skiby zakłady mięsne w Chojnicach albo NA IGŁY jak się jedzie ?jak tam jest co kobiety tam na produkcji robią ?ile zarabiają ?Czy ktoś jest w temacie?

Dominika

@zosia ;) czy rozmawiałaś z pracodawcą na ten temat? Warto porozmawiać i rozwiązać problem. A za co zwalniają jaki jest ich powód? Niestety obecnie nie ma żadnych ofert pracy, natomiast zachęcam do śledzenia, może coś się pojawi w najbliższym czasie.

premia jest ruchoma w każdym miesiącu jest inna

rzeznik potrzebny
@xxxx 07.06.2017 12:06
premia jest ruchoma w każdym miesiącu jest inna

@rzeznik potrzebny 19.07.2017 18:45
firma luksemburska potrzebuje rzeźników dobre zarobki info na facebook... rzeznik potrzebny,,, zapraszam...

czesc a na dział konfekcji tz na pakowanie też potrzebują?

pola

ile u Skiby jest % premii uznaniowej??

adam

Ktos mi mowil kiedys, ze ma premie co miesiac taka za dobra prace 1500 srednia krajowa+200+ do wyplaty +nadgodziny plus dodatek 50% i 100 %

adam

ile można zarobić przy pakowaniu u skiby? na umowę o prace? czy to prawda, ze jest co miesiąc premia od 200 zł na pakowaniu początkujący pracownik

@adam 05.06.2017 01:27

to prawda,ale zadaj sobie pytanie czy chcesz pracować po 12 godzin codziennie,nigdy nie skończysz po 8 godzinach......jeśli chcesz tyle pracować to aplikuj podanie a napewno sie dostaniesz:)

@xxxx 05.06.2017 11:29

To premia 200 zl to za nadgodziny ? Czy taki dodatek za dobra prace? Bo to jest roznica

zosia ;)

Ja odradzam pracę na Bydgoszczy masakra przełożona liczy się tylko z sobą nie z pracownikami .pracują dziewczyny pojedynczo w dużym ruchu i nikogo nie przyjmują tylko zwalniają skandal .

bezka

@ gienek serio prowadzą sprzedaż starego mięsa? To jak na mój gust nadaje się żeby zgłosic to bezpośrednio do sanepidu - oni od razu zrobią z tym porządek po nałożeniu odpowiednio wysokich kar pieniężnych

Gienek

Odradzam zakupy i pracę w sklepie "SKIBA" na ulicy Legionów w Grudziądzu MASAKRA !! DNO i wodorosty!! Kierowniczka sklepu myjąca nawet kości(sic!) nie wspominając już o innych produktach. Sprzedaż starego mięsa to normalka. Załoga zmienia się częściej niż podpaska w okres. Ten sklep raczej długo nie pociągnie.

Ryszard

Nie kupuję kiełbasy mają twardą skórę i sama soja,po upieczeniu szynki to 50% wody wyciekło tak szprycują mięso,jak widziałem skrzynki ciągają na haczyku na brudnej zakurzonej rampie więcej nie kupuję mięsa

mariusz62,2

Witam jestem stałym klientem sklepu w Gnieżnie, ogólnie nie narzekam towar zawsze świeży bardzo dobrze widoczny,ekspedientki zawsze czysto i skromnie ubrane. Natomiast mam zastrzeżenie dwie z trzech ekspedientek obsługuja w niebieskich nitrylowych rękawicach co wygląda bardzo nie estetycznie i nie higienicznie.

Dyling

Jak cieszy cie praca za 1800 zl to śmiało wal :0

Rolnik

Nie martwcie się o zarobki, dostaniecie teraz podwyżkę i to spora. Zakład kupuje żywiec o 25% taniej to ma kasy jak lodu, na pewno podzieli się z pracownikami swoim zarobkiem.

darek

@edek chyba śnisz o 2000 zl przy 8 godzinach chyba przy 180 godzinach ostrej roboty pracuje to wiem porażka siedze bo musze ale robie to co reszta zwijam manele. Tempo jak na zachodzie płace jak na wschodzie nieporozumienie pracowalem w 2001 roku na starym zakladzie robilismy po 700 sztuk i malem 2500 wtedy to byly zaklady miesne a nie dzis pomylka totalna jak i kierownictwo majstrowie mobing i patologia tyle powiem

szwagier

Witam do nicku mirek za 2 tysie przeżyć w Polsce mieszkanie zapłać opłaty samochód utrzymaj i do pracy dojechać 20 km i 2 dzieci do szkoły pewnie i da się godnie żyć za te pieniądze .Pewnie i na wczasy można odłożyć gdzieś zagranice .śmiać mi się chce co ten łopata pisze

mirek

Zgadza sie ale z tego co wiem maja wsparcie ze wschodu sciagaja ukraincow woli ich niz zaczac placic konkretnie fachowca z polski...smiech na sali zeby tylko kiedys przez nich nie musial zwijac interesu pozdro :) a wracajac do nicku lopata widze ze za duzych wymagan od zycia nie masz ze wyzyjesz za 2 tys zl he

szwagier1

To prawda pierwsza umowa to umowa zlecenie najniższa krajowa a potem na czas określony i 11 zł brutto i duże tempo średnio to ok 4500 półtusz na 8 godz

merry

Do Paweł Osobiście tam już troche nie pracuje ale z tego co wiem to na poziomie 1600 do 2000 zl w miesiacu mozesz liczyc szału nie ma :) A tempo dobre rozbiory ponad 2 tys

Paweł

witam może mi ktos powiedzieć ile na początek zarabia nie wykwalfikowany pacownik przy rozbioże wiepszowiny? Jest możliwość podwyższenia płacy z biegiem okresu w którym sie pracuje?

magda

właśnie-to oni dostają nagrody-to oni chełpią się zasługami ,a nikt nie pochwali zwykłego żuczka,a to właśnie ich zasługi,ich pomysły. Miłe słowa do ludzi....

martyna

witam-czy w tak wielkim zakładzie nie ma kogoś nad tymi kierownikami,w cudzysłowiu regionalnymi?czy nikt tego nie widzi co się dzieję?że oni tworzą korporację!która nie walczy o klienta,bo panie,które są na sklepach na pewno walczą ! pomimo tak wielu konkurencji i niższych cen-bardzo wielu klientów przychodzi właśnie dla NICH !tylko,że dla nich się to nie liczy-OBRÓT !i jeszcze raz OBRÓT !tylko kto na tym skorzysta? premię dostanie kierownik regionalny,za fakt ,że dobrze zarządza,pilnuje i przynosi zyski firmie-a jak w danym m-cu jest mało to kierownik sklepu dostaje opie......rz,Panie(usunięte przez administratora) proszę się tym zainteresować,bo ludzie na sklepach to wielki potencjał i zyski-tym bardziej,że pracują u pana po kilkanaście lat i dbali o to,żeby i pan i oni mieli dobrze :) pozdrawiam

ex post

Zm Skiba zakład może i dobry, nie ma co narzekać na świeżość mięsa czy jakość wędlin bo o takie rzeczy dbają, lecz niestety kierownicy regionalni nie do końca są kompetentnymi ludźmi. Sposób zwalniania pracownika woła o pomstę do nieba. Najlepszy pracownik to taki który wciska wszystko klientom co popadnie, bez znaczenia czy klient wróci czy nie.

franek

zgadzam się z Meeryy-chociaż na zakład pracy nie ma co na narzekać,tym bardziej na właściciela,to chyba dobry człowiek.Owszem otworzył taki zakład,zarabia,ale zatrudnia pracowników,bez opużnień płaci,ponadto dla kobiet zawsze w dniu ich święta daje prezent (to bardzo miłe i ie spotykane w innych miejscach pracy ) są bony w ciągu roku.Naprawdę superrr,ale co do podwyższania swoich kwalifikacji to bardzo nad tym ubolewam nie ma takiej opcji-praca w kazdy prawie weekend i jak to zrobić?Tak jak mówię zakład i szef bardzo ludzcy tylko ludzie poniżej,którzy opiekują się sklepami nie za bardzo-nie ujmując wszystkim-bo są na prawdę prze fantastyczne osoby,które dbają o swoje sklepy i swoich pracowników,którzy się w całości oddają swojej pracy.Bo to ich praca i drugie życie i mogę stwierdzić,że zawsze można na nich polegać pomimo tak wielu obowiązków. I proszę to uszanować-pozdrawiam i mam nadzieję,że będzie lepiej-WIERZĘ W TO ŻE BĘDZIE

Meryy

Rynek zbytu spory ale nie odczuja tego pracownicy bynajmniej nie na pensjach ;) Tylko wiecej pracy a finansowo cienko jak zawsze. Chociaz wydaje mi sie ze z biura lubia sobie tu popisac heheh pozdrawiam was :)

Ana

Gratuluję otrzymania uprawnień eksportowych do USA - tak trzymajcie!!!!

mate

Witam, potrzebuję kontaktu z jakimś magazynierem ze Skiby, byłym, lub obecnym. Proszę pisać na maila we2302@wp.pl. Na pewno nie pożałujecie kontaktu. Pozdrawiam

dane

Zakłady Mięsne "SKIBA" Andrzej Skiba ul. Derdowskiego 23 89-600 Chojnice Tel. 52 39 65 600, e-mail skiba@zmskiba.pl

Klient

Informuję Państwa, że w dniu 30.10.2014r. o godz 20.45, przyjechałam specjalnie kilka kilometrów śpieszęc się, żebym zdążyła przed zamknięciem punktu mięsnego ,,Skiba" ul.Stawowa, licząc na zakup wędlin i mięsa, szynki i inne. Ekspedientka zdziwiona, że coś od niej chcę kupić, oznajmiła mi, że idzie do domu i mam się postawić w jej sytuacji, że ona chce iść do domu szybko i nie będzie mi nic kroiła, bo maszynę juz ma popsikaną płynami i jak mi pokroi to się zatruję a do rana to wywietrzeje, dała do zrozumienia wyraźnie, że w ogóle nie ma mnie ochoty obsłużyć, wyszłam z niczym, kto trzyma takiego beznadziejnego pracownika co to za Firma. Jaka firma i obsługa takie wyroby. Jestem zażenowana podejściem obsługi, kobieta zdziwiona, odmawia mi obsługi bo śpieszy się do domu. Ponadto brak dbałości o mięso i wędliny, muchy, płynem spryskuje szyby nad wędlinami otwartymi. Myślę, że jeżeli punkt jest czynny do 21.00 do tego czasu powinnam mieć możliwość zakupu towaru, bez łaski. Takiego pracownika nie trzymała bym nawet jednej minuty. A później się dziwią, że sprzedaż nie idzie jak się ma pracowników którzy zniechęcają klienta, ul.Stawowa, Netto. Sama jestem pracodawcą takiego pracownika nie trzymała bym nawet jednej minuty. Jeden niezadowolony klient przynosi kolejnych niezadowolonych, opinia idzie w świat. To jest działanie na niekorzyść Firmy. Niezadowolony klient.

lysy

Witam. Wiecie czy sa wolne miejsca pracy u SKiby? Do kogo sie zglosic jesli tam pojde. Czy dostane tam prace na pelny etat? Pozdrawiam

technoboy

na rozbiorze jak dużo umiesz to dostaniesz lepszą stawkę.przeciętny pracownik zarabia 1500, 1600 na ręke więc grosze bo z nadgodzinami. chcesz więcej możesz w soboty chodzić. zdarza sie im niestety oszukiwać z wypłatą dokładnie chodzi o nie wpisywanie wszystkich nadgodzin. więc nie polecam

Paweł1985

witam koledzy , czy ktoś może mi pomóc i napisać ile zarabia średnio wykwalifikowany rzeżnik u skiby i za ile godzin? pozdrawiam

Karol

Amadeo. Masz racje finansowo jest inaczej jednak jest inna wartość. Ale cos za coś siedzisz tu a nie w domu z rodzina. Pozdrawiam :)

karol

witaj kolego. pracowalem u skiby aktualnie za granica. Powiem tak za granica duzo sie nie rózni praca i tempo od tego co panuje w Zm skiba ;) Za mojej kadencji u Skiby rozbieralo sie 2 tys świn na zmiane teraz podobno 2 zmiany sa ale jedna rozbioru potem reszta wyrabiana jest na drugiej zmianie. Ogolnie unikaj Niemiec jezeli tam jedziesz jak i ja tu siedze to powiem jedno Nie jest lekko i slodko. Ale jak to mówia chcesz mieć euro w portfelu (usunięte przez administratora)przyjacielu :) Pozdrawiam

xxxx

proszę dzwonić do kadr, dział zatrudnienia do pani.JOANNA BRUSKA

borys77

czy ktoś z Państwa mógłby mi pomóc? poszukuje kontaktu do osoby odpowiedzialnej za zatrudnienie pracowników fizycznych - będę bardzo wdzięczna za pomoc

mariusz

Do autora powyższego tekstu! Po pierwsze: piszesz,że pracowałeś co znaczy albo się kompletnie nie nadawałeś do tej pracy,albo miałeś dwie lewe ręce do pracy.Po drugie:czy te panie są leniwe to już napewno ocena nie nalezy do ciebie i nie wypisuj takich bzdur.Jesli ktos jest w temacie to wie jakie są fakty.Piszesz,że zakład ponosi straty,ale ile juz zyskał,dzieki temu,ze ty juz tu nie pracujesz...Po trzecie całość tekstu jest tak sformułowana,że świadczy o twoim niskim poziomie intelektualnym,a swoje kompleksy możesz leczyć w inny sposób,a nie w internecie.

Zaklady Miesne "A. Skiba" to firma z ponad 15-letnim doswiadczeniem. Atmosfera pracy w niej panujaca jest dobra. Praca w firmie pozwoliła mi na podwyższenie moich kwalifikacj

Zostaw opinię o Zakłady Miesne "Andrzej Skiba" - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Miesne "Andrzej Skiba"