West-Pol

Opinie o West-Pol

GRUBY

czy ktoś pracuje w Lotte jestem ciekawy jak tam jest ILE GODZIN SIE PRACUJE NO I ZAROBKI BO SŁYSZAŁEMŻE 1500EURO MOŻNA WYCIĄGNĄĆ

Anonim

Co wy piszecie praca poprostu super Atmosfera przecudowna Ludzie mili i kazdy biegnie z pomoca kazdy kazdym bardzo sie interesuje.......kto jest blizej koryta to zyje jak krol kto dalej to wystarczy garsc psychotropow i do przodu.......pozdro????????????Bardzo polecam.

Joanna

@WP MACHT FREI.o jakich przekrętach w West-Pol mówisz? To poważne oskarżenie. Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Polecam Ci zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin ponieważ , nie możesz nikogo obrażać.

WP MACHT FREI.

WESTPOL MACHT FREI. FIRMA TOTALNY WYZYSK I PRZEKRETY ZA 200 H MASZ MARNE 900 EURO, KOMBINACJE NA PODATKACH I WSZYSTKIM INNYM. CHCESZ LUB MUSISZ BYĆ NIEWOLNIKIEM TO WEST POL CI TO ZAPEWNI. RADZĘ PISAĆ DONOSY DO URZĘDU SKARBOWEGO I ZOLL'U JAK MACIE JAKIEŚ KONKRETNE INFO O PRZEKRETACH A MOŻECIE DOSTAĆ NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ O WEST POL KARĘ, PROSZĘ ZAMÓWIĆ SOBIE BEZPŁATNE STARTERY LYCA MOBILE NA LYCAMOBILE.DE WYKUPIĆ PAKIET I WALIĆ DONOSY DO STEUER AMT'U. POZDRO...

????✈????✈

teraz macie chciane 8 godzin to dużo czasu na odpoczynek albo powrót do PL✈✈✈✈✈

Joanna

@Kamil jaka sytuacja panuje w firmie West-Pol? Czy możesz powiedzieć coś więcej o tym? @mee....meee... widzę, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy udało Ci się może dostać jakąś podwyżkę? Jak długo pracujesz w tej firmie?

mee....meee...

Napisze coś szczerze od siebie.Obecnie pracuje w Ringheim . Jest to najlepsza praca jaką kiedykolwiek miałem.Spełniam się zawodowo i jestem usatysfakcjonowany.To praca nie dla każdego!Trzeba wykazać się ponadprzeciętną siła(do dzwigania kist), wyrobionymi mięśniami nóg(długie stanie), uporem,zaciętością,a do tego niebywała inteligencja(trzeba rozróżniać rodzaj mięsa i dodatkowo zapamiętać nazwę po niemiecku!)Ci, co wstawiają te negatywne opinie, to po prostu osoby,które nie poradziły sobie,a teraz z pewnością żałują ze zjechały! Godziny pracy jak dla mnie ok. W końcu przyjechałem tu tylko do pracy,co robić po? Ludzie przemili, bardzo pomocni, na pauzach bardzo rodzinnie. Bardzo polecam ten zakład, o niemiecki nie trzeba sie martwić, zawsze znajdzie się ktoś, kto pójdzie z tobą do lekarza nawet w przypadku biegunki czy bólu głowy. Pozdrawiam serdecznie moich szefów Krystiana, Pawła G.,Dawida,Krzyska,Tomka,Norberta i Pawła M.

Kamil
@mee....meee... 31.08.2017 23:08

Chłopie zastanow sie co Ty w ogole piszesz. Rodzinnie na PAUZACH ? Ha ha chyba sie mineles z powolaniem... Od kilki dni sledze wpisy i nie moge w to wszystko uwierzyc. Fakt praca nie jest lekka i te godziny wykanczaja, ale praca jak wszedzie. Sytuacja jaka tam panuje to porazka totalna!! Mysle ze takie sprawy mozna poruszyc gdzies indziej niz na forum bo wszyscy sie z Was smieja, szczegolnie z KOZIOLKA. Sprawy mozna inaczej pozalatwiac i nie trzeba nikogo obrazac itd. Jesli chodzi o Twoich szefow to z tego co sie orientuje sa Nimi Krystian W i Paweł G reszta to pionko ktorymi sie posluguja wiec nie obrazaj swoich Szefów !! Pozdrawiam

Anonim

Kto chce zarobic to zarobi a jak ktos przyjezdza zeby glupa palic to mowi sie trudno. Nikt nie mowil ze bedzie lekko,a tez nikogo nie trzyma tu nikt na sile......nie pasuje zwalniac sie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrawiam.

✈✈✈✈ ---- Polen

pamiętajcie że jesteście tak doceniani i i szanowani w waszej jakże ciężkiej pracy w Polsce. Bo przecież tyle się dorobiliście waszym opierdalaniem przez miesiąc pobytu w Grośtajm, dlatego być może ci starczy na jakiś stary przechodzony samochód przepierdziany przez 20dziestu Niemców,ale nie masz się czym martwić! bo wiadomo że na polskich wsiach jak np. niepart to będzie niewątpliwy hit =) =) Dalej---- możesz już tylko zjeżdżać i jechać po całym salomonie że tak ci było źle ohh ahhh, zamiast np szukać kolejnej roboty pod twój opierdaling albo chłopa żeby cię utrzymał i się z tobą "żenił"(5oo+) bo jesteś taka piękna❤.

Koko
@✈✈✈✈ ---- Polen 28.08.2017 00:28

Po pierwsze kto tu mowi o calkowitym zjezdzie do Polski ;) Chyba tylko glupiec by siedzial bezczynnie w domu i czekal az Manna z Nieba poleci.. Wystarczy ruszyc glowa i znalesc sobie lepsza prace , godniejsza uwagi i wynagrodzenia. Jesli satysfakcjonuje Cie 500 + to do roboty i bedzie z czego sie utrzymac ;) ;) Nie kazdy wiaze przyszlosci w Salomonie , ale widze kogos PRAWDA W OCZY KOLE !!!!

Anonim 12345
@Koko 28.08.2017 03:27

Ale wy pie...... Jeba....Patologia

Liniowa

Ooo ktos sie odwazyl w koncu... Wielkie Brawa i uklony do KOKO . Widze obiektywna opinie , bo jak czytam, to smiac mi sie chce z Was wszystkich. Przedszkole ... Co jedena to lepsza opinia. W tym zakladzie nigdy nie bylo sprawiedliwosci i nigdy nie bedzie. Kto bedzie trzymal z tzw. KOZIOLKIEM to bedzie wychodzil szybciej, bedzie mial lzejsza prace itd. A reszta bedzie od czarnej roboty, nikt tego nie zmieni. Prosze udac sie do West-polu w Chojnicach w celu wyjasnienia zaistnialej sytuacji.

✈✈✈✈ ---- Polen

Kogo to obchodzi jak niedobrze ✈Polen✈ za 10zł za godzine.

Swój swojego broni ale obcy ludzie widzą to innaczej, to że ludzie za nim biegają zeby wyjść wszcześniej to Kozioł tak nauczył bo jak sie za nim nie bedzie chodziło to jako ostatniego cie wypuści. Ha ha znalazł sie obronca Koziołka biedny kozioleczek nigdy nie winny wszyscy zle robia tylko nie on. Żenada

mlekodajek

sprawdza się tutaj przysłowie : krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje =)

Szaszłyk

WITAM !! Czytam sobie te wszystkie komentarzy odnośnie Grossostheim i stwierdzam , że Wy sami nie wiecie czego chcecie.. W powyższych komentarzach piszecie, że jest tak źle ,ale jakoś nie kojarzę żeby ktoś dał wypowiedzenie , jakby było tak naprawdę ciezko i niedobrze to byśmy tu wszyscy siedzieli?! Jak wam tak źle to do biura i na POlske ,a nie wypisujecie komentarze jak Wam strasznie biedactwa!! Wypisujecie obelgi na temat koziolka , tylko szkoda ,ze zadna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie napisze, że jak chce wyjść wcześniej do domu bo ma sraczke, albo jak zbliża się jej urlop to biega za nim już od tygodnia i jest tylko" Pawelku będę mogła wyjść wcześniej bo jadę na urlop ? " Czemu nikt o tym powyżej nie wspomniał ?? O Prezesie też piszecie , a czemu nikt nie napisał ,że nie robi nikomu problemu praktycznie z niczym ? Potrzebujesz jechać na urlop czy inne rzeczy załatwić to zawsze pomoże .. widzę że wszystkim komentującym powyżej to wszystko gdzieś umknęło .. pozdrawiam z pauzy i do zobaczenia przy stole !

Szaszłyk

Bajoo
@Szaszłyk 25.08.2017 12:04

Brawo Ty . Zgadzam sie w 100 %

Kozioł najwiekszy dupowlazl z ktorym sie spotaklem. Kretacz jak ich malo! Ustala godziny pracy tak zeby jego "kocjane siostry" wyszly wczesniej a ty po 15 godzin jeb. Nt nie masz czasu na cieply posiłek. Bo odrazu kapiel i spac i na 6 do pracy. Haha żenada.

Anonim 12345

Praca w Ringhiem w westpolu to juz powinno się zajac wlasciwe biuro! Krystian prezes w ogole nie wie co sie dzieje na hali jaka tam jest atmosfera lub inaczej brak atmosfery. Osoby (niektóre) ktore juz dluzszy okres tam pracuja wchodza nowym osoba które chcetnie chca sie nauczyc pracy na poszczególnych liniach na psyche! To jest nie do opisania. Znajda sie osoby (jest ich nie wiele) z którymi da sie przepracowac mile te 12/14 godzin pracy bez jakis zaczepek wyszydzania kto jak pracuje.Fakt zwracaja uwage jak cos zle zrobisz,ale napewno nie wchodza na psyche jak poszczegole tam osoby! Ze sie do niczego nie nadajesz,ze po tygodniu pracy juz masz wszystko wiedziec jakie ida folie na poszczegolne artykuly i same plany juz powinienes znac na pamiec haha! Bo sa tam takie idiptki i idioci co juz przy nich powinienes po dniu pracy spiewac plany i folie na pamiec haha debile!!!! Krystian pewnie o tum nic nie wie,ale tak jest na liniach!!!!!!!!Co to do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoła jest? Czy praca? Sa takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co mysla,ze sa panami tego zakladu a taka prawda,ze to Ci sami ludzie co my! I tez sie na wszystkim nie znaja a potrafia scieme walic a na Ciebie gadac! Glupota ludzka nie zna granic! Chetnie bym sie ujawnil,ale nie chce pogorszyc sytuacji. Przepracowalem nie dawno nie caly tam rok i w zadnym wypadku tam bym nie wrocil jezeli brygadzista jest pan Pawel zwany Kozlem! Najwiekszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciemniacz lubi sie.podlizywac i kapowac Krystianowi zeby trzymac sie tego stanowiska bo na frostach niedal by rady! Trzyma tylko ze swoja rodzinką i ich znajmomi reszte to potrafic zgnoic wyszydzac i smiac caly Koziolek brawo dla Ciebie!. A konkretnego nie potrafi doradzic i pomóc! Mam nadzieje,ze za te przekrety ktore tam sa m.in za sprawka Koziolka to sie kiedys skonczy i Koziolek sie doczeka sprawiedliwości za swoja nie przypisana wladze na hali i za to jak pptrafi sie smiac z ludzi a sam.byl swiezakiem i ppchodzi z wiochy. Panie Kozle odrazu Warszawy za swoje czyny nie wybudujesz haha. Jezeli zmienia sie tam warunki i atmosfera pracy a brygadzista NIE bedzie pan Kozioł ktory sie sam nim zrobil to i beda sprawiedliwe wyzsze stawki za ta prace- chetnie wroce tylko nie wiem czy to realne pozdrawiam! To jest cala prawda o tym zakładzie. Tez bylem wyszydzany wismiewany ze sie do tej roboty nie nadaje ze stoje ze nic nie robie. Az w koncu juz nie wytrzymalem zjechalem .Na prawde atmosfera i te osoby ktore juz tam robia po 2,3,4 lata sa bardzo nie sympatyczni!!!!!!!! Powinni te osoby juz dawno pozwalniac bo przez takie OSOBY nie ma.nowych mlodych ktorzy na pewno by sobie bez problemu poradzili bo robota nie jest ciezka i jakos specjalnie trudna. Zegnam. I przemyslcie swoja decyzje jezeli wlasnie tam sie wybieracie.

Anonim 97

Witam. Przedstawie wam prace w West pol Ringheim. Wyzysk malo powiedziane! Atmosfera? Fatalna jak nie polizesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie bedziesz mial/miala dobrego stanowiska. Jezeli przyjezdzasz jako swiezak-współczuję! Obgadywanie na 100% wysmiewanie sie. Jesli jestes juz przypisany na jakas linie.osoby tam juz pracujace dluzszy okres z Ciebie drwia,smieja wchodza na psyche,ze sie do niczego nie nadajesz. Masakra jakas. Brygadzisci tez sa tam"zajebisci" z jednym z ktorym bylo kozna pogadac normalnie na poziomie jak czlowiek z czlowiekiem to jest Dawid. Bardzo przyjemny do pogadania i do udzielenia pomocy. Czlapek następny as wielce narobiony idiota a w biurze jak tylko nie bylo juz Krystiana i Guta to spal cala zmiane niz pilnowac planów. I najwiekszy as "pan" Koziol. Najwiekszy idiota ktorego poznalem. Najchetniej to bym mu pysk obil za to wywyzszanie sie ponad wszytskich. Nosi sie jak gówno w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nic wielkiego nie robi tam. Aby lazi i trzyma z tymi kto mu lize [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A on natomiast lize [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Krystianowi poniewaz gdyby nie on to by na pewno nie zostal tym brygadzista za to chodzenie. Najgorszy i wscipski maly karzel! Na pewno nie jeden ktory sie tak zwolnil przez niego najchetniej obil by mu ta zaklmana falszywa twarz! I tego mu życzę. Pochodzi z wiochy a pana gra idiota najwiekszy nierob i klamca! A jak cos mu sie nie podoba to.leci do biura i kapuje u Krystiana cwaniak.Co do Krystiana to nie mam zlego zdania tylko za duzo slucha tego koziolka a on najwieksza scieme wali i ze wszystkich drwi tak jakby on byl jakis piekny i zapracowany haha! Pan Gut tak samo niby taki mily a nie wie co sie dzieje na hali totalne dno. Nie polecam twgo zakladu. Mozna sie wykonczyc psychicznie przez nie ktore cwianiary na linii i cwaniakow. Wszyscy wszechwiedzacy a gownem sa! Tak samo byli traktowani jak swiezaki i dlatego sie zgrywaja. Prawda jest taka,ze Krystian powinien tam polowe ludzi zwolnic.na charakter i ta atmosfere ktora tworza te mordy zaklamane. Bardzo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] atmosfera! I dlatego tam nowi nie chca przyjezdzac bo starzy odrazu ich wejda na psyche taka prawda!!!!! A co do zarobkow to jest tak,ze kto nie lize [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ten bedzie zarabial po 1000 euro za 12 14.godzin [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w -1 stopnia na hali powodzenia i NIE POLECAM!!!!!!! jezeli nie będziesz oszczedzal to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przywieziesz do Polski i ani czasu zeby wyjsc do sklepu na pozadane zakupy. Zanim chcielibyscie sie wlasnie tam wybrac to przemyslcie sowja decyzje z 100 razy! Zegnam i pozdrawiam pana Koziolka haha.

Pracownicy Westpol Ringheim

Jeśli w najbliższym tygodniu nie dojdzie do spotkania ze ścisłym szefostwem firmy Westpol , to w takim przypadku zgłaszamy równocześnie pozew zbiorowy do niemieckich i polskich organów ścigania tego typu nieuczciwych praktyk .

Joanna

@Anonimpróbowaliście wysyłać informacje o sytuacji, o której wspominasz bezpośrednio do firmy? Jeśli w firmie występują nieprawidłowości jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków przez pracowników to również najskuteczniej informować i załatwiać takie sprawy wewnątrz firmy.

Do Westpol Chojnice
@( ͡° ͜ʖ ͡°) 23.07.2017 20:53
To co piszesz to nic nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko dlaczego nikt się tym nie zajął od strony prawnej tym co trzeba , najwyższy czas zrobić z nimi porządek !!!

Pracownicy Westpol Ringheim
@Joanna 05.06.2017 10:14

ja

prezydent BUL 2017-06-03 23:24 Ciekawe czy bedziesz tak pisal jak kolejny zaklad gdzie west-pol pracuje zamkna:-)

Anonim

Do Szefostwa. Niech sie panstwo zainteresuje sytuacja pracownikow w Ringheim bo ludzie sa zmuszani do pracy ponad swoje sily pracuja po 12, 13 a nawet 15 godzin i wielu wyrazilo chec zgloszenia sprawy do zoolantu, ambasady albo jeszcze gdzies dalej... . W biurze powierzono wladze Pawlowi M. (Koziol) ktory ciagle obraza i skloca ze soba ludzi wymyslajac na nich nie stworzone rzeczy ktore sa jednym wielkim klamstwem. Prace ustawia tak zeby jego rodzina i znajomi jak najkrocej pracowali i zeby mieli jak naj lzej przez co cierpia inni. Nie ma on w ogole zielonego pojecia jak powinna prosperowac taka firma.

prezydent BUL
@Anonim 21.05.2017 13:47

zmień pracę i weź kredyt ;D

murzynowo

piszcie co tam ciekawego w murzynowie bo nudy ;p

A co z pracownikami czy zapewniają pracę

robiszalbonierobisz
@Biały 16.04.2017 18:04
A co z pracownikami czy zapewniają pracę

do domu albo vion salalomon xd

@Biały 31.03.2017 13:26

tak

Joanna

@gość2017-03-10 14:44 możesz powiedzieć coś więcej na temat sytuacji w firmie? Chętnie usłyszymy coś na temat tego jak Ty odbierasz warunki zatrudnienia oferowane przez West-Pol?

gość
@Joanna 13.03.2017 15:11

Ogólnie to już tam nie pracuje ale nie polecam , jak chcesz mieszkać w normalnych warunkach i zarobić to daj sobie spokój z West-pol , warunki zatrudnienia to czysty wyzysk , przykładowo w Ringheim jest prowadzona podwójna ewidencja czasu pracy , robisz po 14/15 godzin plus soboty bez dodatków za godziny nocne i święta , za to wszystko zarobisz na czysto około 1000 € ....

jk

i w końcu dojdzie do zamknięcia Vionu w Zeven :) na kim teraz "słodki" będzie się znęcał psychicznie? i wyzywał pracowników?

meksyk

Ubojnia zamknięta,splajtowała....NIE SŁUCHAJCIE WEST-POLU ŻE ZMIANA WŁAŚCICIELA!!!!!To nieprawda........To koniec......

wiki

Tragedia....masakra.ponoć zamykają zakład Zeven. Nie polecam

Jonas

Nie polecam pracy w West-Pol w Ringhaim

meksyk

Ale jaja się robią na uboju.Niedlugo pęknie bańka

Ktosik

A czy ktoś wie gdzie teraz podziewa się ( usunięte przez administratora ) ? Pracowała w Lingen albo w Zeven? Podobno już w Westpolu nie pracuje.

meksyk

West-pol okrada na pensjach.Kombinuje z podatkami,można to udowodnić.

Wlad

Stawka jest solidna sam pogadanj z ludzmi ktorzy tam pracujo. Co najwazniejsze mozna normalnie pracowac

jazgt

@Olek ale wiesz co mniej więcej oznacza to, że dają zarobić? Jakieś konkretniejsze sumy może znasz? :)

Olek

Ja slyszalem, ze ich oddział w Szczecinie od niedawna daje niezle zarobic. Zmienila sie gora i ida na reke. Z tego co wiem to teraz szukaja Polakow bo Ukraincow maja juz dosc. Co prawda jest tam pod firma jakas z Czestochowy, ale toWest pol ustala wszystko i idzie sie dogadac z nimi. Jakby co to moge dac namiary.

Tomek J

Nie polecam tej firmy. Pracowaelem tam ponad rok..............totalne dno....wyzysk....wyciskaja ciebie jak cytryne i gow....z tego masz....teraz doszly wszystkie wolne czwartki i wyplaty zmalaly o ok 25 % teraz to ponizej 1000 sie schodzi.................porazka

OKO

Praca ciężka, niskie wynagrodzenie. Jeśli ktoś wybiera się na myjke do Zeven to nie polecam. Mieszkałem ze swoim kierownikiem, codzienne libacje, upijanie się do nieprzytomnosci, sikanie pod siebie. Zastepca kierownika podobny chlejus. Janusz alfons ich, najbardziej fałszywy ze wszystkich. Wszyscy normalni ludzie uciekają stamtąd po kilku dniach. Brak szacunku dla pracowników ze strony kierownika oraz innych zarządzających. Jeśli jesteś chory to z pójściem do lekarza wiąże się znajomości języka, bo firma w ogóle się tym nie interesuje, musisz załatwiać wszystko sam. Pozdrawiam trzy normalne osoby jakie tam poznałem Szymon, Piotr i Igor.

ola

Arbeiten
@ola 12.10.2016 05:20
Nie polecam....istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za marne pieniądze.Pracowałam 2 lata....strata czasu...

Jak nie polecasz to dlaczego robilas tam zwei jahre??? Glupoty piszecie, pracowac trzeba a jak chcecie miec wiecej niz 1k euro to zostaja jakies kursy na wozki widlowe spawacz itp... Firma jest OK, pozdro dla pan lekkich obyczajow :-*

xyz

Przepracowałem w west-pol'u jakiś czas. Zarobki bardzo słabe stawka godzinowa wychodzi ok. 5,6 e/h tak więc szału nie ma. Największa wypłatę jaką dostałem tam przez pół roku to 1100e. Warunki mieszkaniowe zmienne. O jedno-os pokoju mozna zapomniec, raczej ciasno. Co jakiś czas zdarzają się przeprowadzki. Ja przez ten czas mieszkałem w 3 miejscach. Na mieszkanie odciagaja 180 e/msc. Duzo bardziej sie oplaca dograc sie z paroma osobami i wynajac we wlasnym zakresie. Wychodzi taniej i ma sie pokoj samemu. Umowę miałem w pełni niemiecką. Praca zależna od zakładu do którego sie trafi, ogolnie nie jest zle, aczkolwiek troche narobic sie trzeba. Chyba, ze sie trafi do Holdorfu... z reka na sercu po pierwszym dniu zostaje 1 na 10 osob. Ogólnie praca w ostatnim czasie była mało stabilna. Malo godzin, kontrakty z rzeźniami w ostatnim czasie tez byly malo stabilne. Ogólnie nie polecam tego pracodawcy. Jednak to czy bedziecie z nimi wspolpracowac zalezy od was. 1000 euro wg mojej oceny nie jest zlym pieniadzem. z przykroscia to pisze, ale w naszym kraju takie pieniadze za taka robote sa marzeniem. Ale to już wg indywidualnej oceny.

Szukajaca pracy

A czy ktos jest w stanie powiedzieć pare szczerych słów o zakładzie west-pol w rzeczenicy ???

Rooo

Jednym slowem zlodzieje,tak naprawde nie wiesz za ile pracujesz,co miesiac wystawiaja ci jakies inne stawki godz raz wychodzi 7 euro,raz 5,chyba zalezy od ich humoru...A na sam koniec jak sie zwolnisz o odlicza ci wszystko,jakies nie stworzone rzeczy,kary,swiadectwa zdrowia itp do domu wrocisz z niczym....Rudy to jednym slowem oszust,obiecuja zlote lasy a ci do czego....nie polecam

Puma12290

Tak to co pisza prawda przy 200godzinach masz 1000€ wyplaty robisz od 6 rano i nie wiesz do ktorej czasami jest tak ze nie masz czasu isc na zakupy a jak wypadnie ci taki dzien jestes zmeczony marzysz zeby sie polozzyc spac bo zmeczony, robisz os poniedzialku do soboty tylko niedziela wolna ... Fakt umowa o prace legalna niemiecka nie Polska !!!na niemieckich umowach wyplaty bylo o 200Euro wiecej dwa urlopy jeden platny 26 dni drugi bezpłatny , tez 26 dni .. Warunki mieszkalne srednie jak nie masz auta to tez nie pojedziesz na zakupy do Netto czy do lidla sklep ktory jest w pobliżu drogi .... Pracuje w Wes- Pol.. Nie robia dobrego wrazenia... A zalatwianie spraw z lekarzem czy w razie innych gdyby wypadlo problem bo nie ma kto ci pomóc nie znasz języka jestes udupiony:(

fogres

nie bądż naiwny albo ktoś kazał ci tak napisać albo jesteś tak naiwny,ja osobiście zastanawiam się czy nie podać tych idiotów do sądu bo to śmierdzi wałkiem na kilometr ,takie gnoje dorabiają się na polaczkach

naiwny

witam,Pani z biura pisała mi że firma potrzebuje pracowników do Zeven,jak wyglądają zarobki na czysto za pełny miesiąc?? prosze o poważne odpowiedzi

lulu

Porażka mobing wyzysk syf i i arab który pomiata Polakami..i co drugi polak za centa cie podpier.....masakra..a zwłaszcza na kistach

zenek

ha ha daj spokój biznes biznesem ale polacy to taki naród że za parę groszy potrafią zabić,zdeptać,napluć w twarz..... pracujesz tam? skoro tak to nie masz się czym chwalić to najgorsze polskie dziadostwo jakie widziałem ...układy,włażenie w du..pe, żałosne i jeszcze psychol gorzki,takiego pacjenta jeszcze nie widziałem no ale cóż to nie jego wina że matka natura odebrała mu rozum,no i te zarobki,west pol to jedna wielka pijawka która bez skrupółów wypija polską naiwną krew

świr

słyszał ktoś że mają zmienić nam na umowy niemieckie oczywiście mówię o zeven gdyby tak było moż zarobki się polepszą

ja

teraz to sie w zeven narobilo trzeba uwazac na zlodzieja ktory grasuje po piwnicach dywany rowery i wiele innych rzeczy mu sie przydaje UWAGA BO SZYMON GRASUJE

Zostaw opinię o West-Pol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie West-Pol