Opinie o West-Pol w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie West-Pol. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie West-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o West-Pol w Polska

O west polu mozna ksiazki pisac. Jeden wielki cyrk. Porąbana firma. Te wszystkie kozly nie kozly i ta cala rodzinka. Poprostu brak slow.

#terazrodzina
@Anonim

ta atmosfera przypomina świat wg kiepskich, tylko z tym że wszyscy pracujo za 1k.

Ninka
@Anonim

Hahahaaa dobre sobie pracowalam tam prawie 4 lata nic dobrego kie moge powiedziec ani o pracy ani o ludziach. Tacy pomocni chyba w obrabianiu komus (usunięte przez administratora) Manka Sylwia i emilia b.sa w tym mistrzyniami. Wiecej kierownikow na tej hali niz pracownikow krzysiek i koziolek to wielki smiech na sali a pieniadze jeszcze smieszniejsze a gnijesz tam od rana do nocy

@Ninka

art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś. O tym, co zostanie uznane za zniewagę decyduje przede wszystkim kontekst kulturowy, który rozpatrywany jest przez biegłych. Pomimo tego, że podobne wpisy niezwykle rzadko opatrzone są danymi personalnymi autora, nic nie stoi na przeszkodzie by do nich dotrzeć. Indywidualny numer IP rejestrowany jest na serwerach przy każdej takiej aktywności. Jeśli administrator portalu odmówi podania tego numeru, pokrzywdzony ma prawo zwrócić się do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który może wydać decyzję nakazującą ujawnienie danych. Po uzyskaniu numeru IP poszkodowany występuje z wnioskiem o ustalenie personaliów do prokuratury lub policji. Po ich uzyskaniu może wnieść prywatny akt oskarżenia, chyba że treści kwalifikują się do ścigania z urzędu zgodnie z odpowiednimi artykułami Kodeksu karnego.

Wiedziałem

Słyszałem że kobra i szwagier lecą do biura (cioty).W czoraj też byli (pedały)

sylwia

Słyszałam że kobra I szwagier do noszą do biura co za (usunięte przez administratora)

Kazik
@sylwia

To prawda ja też słyszałem. PODPIERDALACZE!!!!!!!!

sylwia
@sylwia

brakuje żeby dopchali ze dwa krzesła żeby nogi ich nie bolały, lub trzy bo jeszcze do Norberta.

Daga
@sylwia

Wreście jakiś ciekawy temat słyszałam że to najgorsze (usunięte przez administratora) Trzeba na nich uważać

Do analfabety
@sylwia

Słowo „donosić” pisze się łącznie.

Sylwia
@Do analfabety

Co boli że się ludzie dowiedzą. Takie dwie pijawy.kobra,szwagier!!!!!!!

nikita
@sylwia

(usunięte przez administratora) kobra I szwagier(cioty)

Nieznajomy
@sylwia

Co ty piszesz za glupoty. Z tego co wiem to Szwagier i Prezes sa rodzina maja inne tematy a nie jakieś dziecinne zachowanie jak w przedszkolu. Weźcie sie za robote a nie głupoty piszecie . A jeśli chodzi o Kobre to jest spoko lubi żartować i na pewno nie donosi.

Prosto w oczy
@sylwia

Jak ktoś tutaj chce kogoś o coś oskarżać to niech podpisze się swoim imieniem i nazwiskiem a nie używa pseudonimów podszywając się pod inne osoby... ale widzę , że to stało się tutaj bardzo modne i pewnie ta osoba jest dla Kobry i Szwagra słodko - miła i zal mi takich ludzi, którzy naprawdę nie maja odwagi mowic takich rzeczy wprost komuś prosto w oczy, ale co tam, lepiej wyżalić się na forum, zamieszać w to inne osoby i mieć wszystko gdzieś.... ale wiesz kim jesteś?! Pieprzonym TCHÓRZEM!!!

@sylwia

I co znów pobiegli do biura (szwagier, kobra) ale to są (usunięte przez administratora)

Matys

Nie chcial bym być w waszej skorze jak cobra i szwagier sie dowie kto takie bujdy puscil na nich sa wpożo pomogą pozartuja ale jeszcze nigdy nie slyszalem by na kogos donosili uwazajcie co piszecie na nie których ludzi bo sobie sami szkodzicie

12 pracowników potwierdziło że donoszą. Oni tylko grają

@Matys

Kobra i szwagier mogą nam wylizać (usunięte przez administratora)

Sylwester
@Matys

Nielisz im (usunięte przez administratora) i tak podwyszki nie dostanieś

Czy kandydat na stanowisko Kucharz / Kucharka w firmie West-Pol ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Miłu

I Pan Dominik rozwalił kolejną placówkę, Holdorf, do konca marca i koniec! Jak zwykle mieli za male pieniadze.

Igor

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Jeśli tak się traktujecie w firmie to atmosfera jest nie do pozazdroszczenia.

Normalny
@Igor

Faktycznie praca nie jest zła , ludzie zarabialiby tysiące, gdyby placili za trzepanie językiem po kątach....

Czy Prezes JAP dalej bzyka młode pracownice? Żona nie daje to trzeba szukać

Zainteresowana
@Agata

swiętojebliwy JAP??? Ja już to słyszałam kilka lat temu.... potem żona każe mu zwalniać te dziewczyny a oni w niedziele pod pachę do kościoła i koperta na kurie

Ciekawski
@Agata

O jakiego prezesa sie rozchodzi?bo tu jest wiele prezesów JAP ...

@Agata

S..... jest w ciąży ciekawe z kim P czy H zgadnijcie

@agata

zróbcie samcom testy DNA

P = dzieciorób

@Ciekawski

chodzi o chojnickiego szefa wszystkich szefów przykładnego męża i ojca 5 dzieci

@Ciekawski

prezes Jarosław

Daria

Cela z afrykanami to by mu (usunięte przez administratora) roz.....li. tak się nabijał z ludzi a teraz ludzie z niego się nabijają .żona powinna kopnąć go w (usunięte przez administratora)

@Daria

Pedał zajebany.Paweł (usunięte przez administratora)

@Sonia

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

@Sonia

Ten który Sylwie bzykał,przyjdzie czas i na niego .że nigdy nie ruszy ,bo nie będz...ie miał czym.!!!

OKO

Praca ciężka, niskie wynagrodzenie. Jeśli ktoś wybiera się na myjke do Zeven to nie polecam. Mieszkałem ze swoim kierownikiem, codzienne libacje, upijanie się do nieprzytomnosci, sikanie pod siebie. Zastepca kierownika podobny chlejus. Janusz alfons ich, najbardziej fałszywy ze wszystkich. Wszyscy normalni ludzie uciekają stamtąd po kilku dniach. Brak szacunku dla pracowników ze strony kierownika oraz innych zarządzających. Jeśli jesteś chory to z pójściem do lekarza wiąże się znajomości języka, bo firma w ogóle się tym nie interesuje, musisz załatwiać wszystko sam. Pozdrawiam trzy normalne osoby jakie tam poznałem Szymon, Piotr i Igor.

Herb
@OKO

100 % prawdy...

Xig
@OKO

Prawda

Bebebe

Hohoho to sie dzieje Pawelek na jezykach wszystkich.......nalezy mu sie????

Mała Miss
@Bebebe

a Jarosław AP?? Pierwszy ruchacz bogobojny

Daria

Sylwia i Paweł=wm

Cały czas wykorzystuje, bo dziewczyny się boją że stracą pracę.Bydle!!!

Belde

Co zawraca pajac

Rock

Co za bydle

Daga
@anonymous

Bo ma z penisem problemy(p)

Zulu
@anonymous

Ten kto pisze to ma rację raz do mnie startował, to dałam mu kosza.(pustak)

Sylwester
@Zulu

A może oskarżymy go o molestowanie

blablu

P =Ciota

Afdz

Norbert niech ci w biurze krzesło postawią kapusiu ????

wzdk
@Afdz

Zajmij się pracą a nie obgadywaniem

Bleblebl
@wzdk

Przeciez ram kazdy każdego obgaduje

SERWIS

Czas na szkołę życia ????ile można się bawić w przedszkolu tymi samymi zabawkami? ☺że to się wam nie nudzi !!!!!!??

Hahaha

Jak się komuś nie podoba to niech się zwolni a szkoła życia jest w Tunis fleisz

kmomokm

Patrzę na to co tu piszecie i mogę stwierdzić ze na kazdej lini sa zjebani ludzie nie tylko na 4, zadna z was nie jest inna.

bleble
@kmomokm

na 4 to masakra. co jedna to wredniejsza

bleble
@kmomokm

Bigosowe nie sa takie złe sa tam gorsze

szczera/y
@bleble

Ludzie teraz macie odwage wypisywac co kogo boli smarujecie na kazdego macie tyle odwagi zeby tak pisac to moze zacznijcie sie podpisywac a nie anonimowo i chyba czas zajac sie soba a nie kims! Pozdrawiam pracownik west polu

Bebebe

Wiecie co. Tak jest na obczyznie. . palak polaka w lyzcze wody utopil. Praca w west pol nie jest zła tylko Ci ludzie. Najgorsza linia jest linia nr 4. Wredne chamskie baby ktore tylko patrza zeby komus sie noga powinela. I bidulki nie maja swojego zycis i zyja zyciem innych. Zreszta tam robi tak 3/4 polakow. Niech kaxdy spojrzy na siebie i ocenia a nie wszystkich naookolo. Tam ludzie maja pozywke z czyjegos nieszczescia i tylko szukaja nowych sensacji.dlatego z dala od takich miejsc.

Schnitzel
@Bebebe

No to teraz się zacznie , pójdzie szybciej jak lawina jak Panie z 4 zaczną pisać o wszystkich i o wszystkim .. pisałyscie już wcześniej ,ale teraz już nie musicie być anonimowe ;) P.S. też nie lubię bigosu !

@Schnitzel

Niewiem czy ktoś pije do mnie z tym Bigosem ale odnoszę takie wrażenie że tak...Nie wypowiadalam się na tym forum tylko czytałam a to że ktoś pisze i podszywa się pod inne osoby robiąc im nie przyjemności to już inna sprawa.KAZDY może to pisać powtarzam KAŻDY.Milego weekendu. P.s.a ja lubię bigos;)

To wy zaczełyscie jakąs awanure ze ktos wam godziny zabiera a teraz sie czepiasie 4.

Ndjdnd

No właśnie niech się każdy zajmie swoim życiem, każdy wie które dziewczyny są naj bardziej chamskie możecie sobie pisać co chcecie, Koziołki jak przestaną pajacować i interesować sie życiem innych to inni też nie bedą się nimi interesować, kierowniczka Joasia nawet wylicza kolegom ile pieniedzy maja z rodzinnego a niby inni nie mają swojego życia, niech też zrobi sobie trójkę i też bedzie miała.

jacapraca
@Ndjdnd

huehue niech sobie wyliczy godziny pracy w sezonie.

Zostaw merytoryczną opinię o West-Pol - Polska

• Jak się pracuje w West-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy West-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w West-Pol?

West-Pol