Dora Metal Sp z o.o.

Czarnków

Opinie o Dora Metal Sp z o.o.

Lidia

@fatuus Dlaczego masz takie zdanie o kierownikach? Powiesz coś więcej na ten temat? W ofercie pracy nie ma mowy o stawce. Można wyczytać, że napisane jest, że zapewniają satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny, docelowo stałe zatrudnienie, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym, możliwość rozwoju zawodowego, szeroki pakiet socjalny, kursy i szkolenia stanowiskowe.

fatuus

Niektòrzy monterzy maja ponizej 14 zł /h a tu ogloszenie zatrudnimy monteròw za .....14zł/h jakaś pomyłka? Obecni kierownicy to porazka.Swoje i do domu.Firma ogolnie bardzo dobra od strony terminu płatności płacy i ogòlnych standardòw pracy.

AMIGO

Może potrzebują specjalistów, ale jest zawsze jakieś "ale". Potrzebują "Frajerów" jak ich stali pracownicy idą na wakacje to cytuje mówią: " Jak się sprawdzisz to dostaniesz umowę". Sprawdzasz się pierwszy miesiąc, trzeci, mija rok i drugi, a oni nadal nie wiedzą, albo nie chcą wiedzieć na jakich umowach mają zatrudnionych pracowników. Oferty pracy na stronie Tego pracodawcy to totalna ściema. W PUP Czarnków też szukają jeleni na umowy zlecenie. I później wyobrażam sobie prezesa Firmy W dzień dobry TVN jak mówi :" potrzebujemy wykwalifikowanych pracowników, a nikt na nie nie odpowiada". Jesteś uczciwy, chcesz pracy lepiej nie aplikuj tutaj żadnych aplikacji bo po prostu cie w y d y m a j ą. Pozdrawiam wszystkich strudzonych ciężką pracą pracowników tej firmy. PS zastanawiam się gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy.

Lidia

Poszukują teraz na stanowisko Konstruktor/Technolog zapewniają szeroki pakiet socjalny, oraz atrakcyjny system motywacyjny. Natomiast trzeba znać programy AutoCad (3D) i SolidEdge (3D)

Fachmistrz

Umowy na produkcji to tylko zleceniówki, znajomi na umowy o pracę. Jeśli chodzi o pracę na produkcji to tylko, aż tylko problem , że nie można korzystać z telefonu komórkowego. Jeśli chodzi o pracę w biurach to różnie , jedni zadowoli czyli znajomi reszta nie tak jak w każdej firmie. Zarobki "tajne" ale każdy wie ile zarabia. Jeśli chodzi o wypłatę pensji to na zleceniu nawet tego samego dnia co kończy się miesiąc na umowie do każdego 10 dnia miesiąca. Socjalne podobne jak w samo-rządówce. Plusy: - wypłata pensji -socjalne - możliwość robienia nadgodzin - premie - bardzo przyjaźni współpracownicy Minus: - brak możliwości skorzystania z telefonu w nagłej sytuacji - należy wyrobić odgórnie nałożoną normę jeśli chodzi o pracę na produkcji - pracuje więcej pracowników biurowych niż produkcyjnych - duża rotacja pracowników - kamery - ciągłe kontrole przez agencje ochrony - często uzbrojeni w bron krótką - rodziny - czyli tak jak w każdej firmie Moje ogólna ocena firmy to 3+. Są w Powiecie Czarnkowsko Trzcianeckim gorsze firmy. nie ma co narzekać.

Mumin

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat Pana Mateusza z Haspolu dyrektora operacyjnego? Szukają na stanowiska handlowe? Warto?

aluś

nie warto

@aluś 05.05.2017 14:33
nie warto

Aluś możesz trochę więcej szczegółów? Czas mnie goni :)

Mumin

Witam, czy może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w Haspol? Jacy ludzie, atmosfera i ogólna opinia? Czy warto się zainteresować pracą? Dzięki za odpowiedzi :)

mrs

Wita ile w tej firmie zarbia średnio spawacz TIG?

Nowy

Witam. Ile mozna zarobic na obrobce wstepnej? Jestem doswiadczony. 10 lat w gieciu na prasach krawedziowych, wykrawarkach CNC i laserach. Ponadto, wozek widlowy, i inne maszyny jak zgrzewarki i elektronarzedzia. Mozecie podac ile mozna sie spodziewac na poczatek brutto? Dziekuje za odpowiedz.

baran

25 lat i .............

Nowy Rok
@baran 21.12.2016 17:48
25 lat i .............

Noworoczne Urbi et Orbi

cśśś

Hej, ale wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę czy manaegera? Dobrze by się było załapać, bo dają zarobki adekwatne do powierzanych zadąń.

MNICH

Dużo mieszania przez nowych kierownkòw a efekt marny.

ostatnio to się dzieje

Dziobak

Idź na rozmowe i powiedz ile oczekujesz.Znajac życie dostaniesz wiecej od ludzi którzy już tam pracują co spotka się z ich zazdrością i za jakiś czas sam zrezygnujesz bo nie wytrzymasz tej atmosfery.

Pitbul

Sama firma z zewnątrz robi dobre wrażenie ale praca w niej to już jest nie małe wyzwanie. 2 prezesów i każdy ma inną wizję, wszędzie są kamery przez które prezesi wszystko widzą , panuje zakaz używania telefonów komórkowych.Atmosfera pracy jest ogromnie napięta,cały czas wyczuwalna jest "spina".Konstruktorzy i technolodzy siedzą w boksach z widokiem do przodu na plecy kolegów siedzących przed nimi a za wszystkimi siedzą kierownicy mających wszystko na oku.Na produkcji ludzie nierzadko mają większą wiedzę niż konstruktorzy i technolodzy,którzy boją się do tego przyznać.Bardzo ciężko jest przeforsować jakiś pomysł bo jak już się tam pracuje to ma się pracować jak na akord a nie myśleć i gadać.Dokumentacja produkcyjna to jakiś koszmar , rysunki są tak pokreślone albo tak wyblakłe od starości że czasami nie wiadomo o co w nich chodzi. Szef technologów jest tak zadufany w sobie że nie idzie z nim o niczym pogadać sam wszystko wie najlepiej i inne opcje nie wchodzą w grę. Duża rotacja pracowników świadczy o tym że ciężko jest się tam zaaklimatyzować a w regionie jest dużo fajnych przedsiębiorstw gdzie można się normalnie dogadać i które umieją docenić wkład i zaangażowanie pracownika.

PracawFinlandii

Witajcie. Poszukujemy do pracy w Finlandii konstruktorow z doswiadczeniem w meblach nierdzewnych dla gastronomii. Znajomosc Solid Edge, Solid Works, Pro-E, Autocad, Macrostation. Szlifierzy, spawaczy, monterow, operatorwo pras krawedziowych, wykrawarki cnc, laser. Firma posredniczy w rekrutacji w calej Finlandii. Uczciwie i profesjonalnie. Pelen zakres socjalu i zakwaterowanie. Zwrot kosztow podrozy. Biuro w Espoo, niedaleko lotniska w Vantaa. Odpowiadamy tylko na CV ze zdjeciem wyslane na adres: workinfinland@suomi24.fi

zorro07

weekend nie dla wszystkich

MNICH

Dwie skrajne opinie,to jak właściwie jest,może ktoś odpowie?

Bob

A mnie się tutaj dobrze pracuje.

A to ciekawe..........

tomek - w tej firmie celem nadrzędnym jest kasa dla właścicieli a później certyfikaty, nagrody i odznaczenia, prawdę mówiąc nic innego się nie liczy niestety a już na pewno nie licz na szacunek dla pracownika

tomek 2

Tomuś to wyjaśnij czemu mają taka rotację w działach rozwoju , bo może jest tam wielki B... albo ktoś nie szanuje pracowników. hmmmm znam kilka osób które tam pracowały I już nie wrócą ps 2 ilość wpisów świadczy o tym że w firmie nie dzieje się dobrze poprostu jest

he

Nie oszukujcie się:P

Siła

Dora Metal- Polecam! Solidna firma, solidny pracodawca.

Kryspin

( usunięte przez administratora ). Pracuje w tej firmie 7 lat, nikt mi tu krzywdy nie robi, wręcz przeciwnie wiele razy firma mi pomogła. I wcale nie pracuje w biurze.

Santos

A mnie się dobrze pracuje. Zarobki ok.

kolos

Pracowniku bardzo ciekawe to co piszesz:) Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do własnej indywidualnej opinii na dany temat i nie zależnie od tego czy jest ona negatywna czy pozytywna. Właśnie po to są takie portale jak ten. Skoro twierdzisz, że to nie prawda to chyba nie masz zielonego pojęcia o tej firmie. Radzę tobie zająć się pracą lub czymś innym pożytecznym bo jak dotychczas tylko ty wypisywałeś bzdury i łamiesz prawo do wyrażania opinii poprzez szantaż.

Powyższe opinie stanowią nieprawdziwe oskarżenia skierowane w stosunku do firmy Dora Metal. Osoby które wpisały powyższe okarżenia ewidentnie mają w interesie zaszkodzenie firmie. Spewnością sprawa trafi do sądu, osoby wypisujące nieprawdziwe treści zostaną ujawnione i odpowiedzą przed sądem za pomówienia.

...

Gratulacje za odwagę za napisanie prawdy!

lipa

Na stanowisko Tyracz-niemowa najlepiej 24h

dodaj

no dodaj

Zostaw opinię o Dora Metal Sp z o.o. - Czarnków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dora Metal Sp z o.o.