Opinie o Instanco Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instanco Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Instanco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instanco Sp. z o.o. w Poznań

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Instanco Sp. z o.o.?

Ja Nowy wpis

Każdy może zostać członkiem Instanco sp zoo. Zatrudniamy zarówno do biura jak i na produkcje.

Nick Jonas Nowy wpis

Widziałem wasze witrynki w Żabce! Wyglądają bardzo fajnie :)

Zadowolony klient Nowy wpis

Robią fajne rzeczy. Polecam :)

Tak

Fajna, dynamiczna firma. Dużo ciekawych projektów.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Instanco Sp. z o.o. na stanowisko Key Account Manager ds. Eksportu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Współpracuję z tą firmą zawsze z pozytywną atmosferą oraz bardzo dobrą jakością pracy.

@Adam

Dziękujemy! Staramy się jak możemy :)

Jacek

Są Twoim zdaniem perspektywy na poprawę pewnych aspektów o których wspomniałeś? Jak długo pracowałeś w Instanco i co sądzisz o samej atmosferze w pracy? Było w porządku pod tym względem? Daj znać co sądzisz, czekam na info! :)

Robert

Podejście do potencjalnie nowych pracowników/ kandydatów bardzo nieprofesjonalne jak sama rozmowa w sprawie pracy. Na rozmowie okazuje się, że do wyboru jest wyłącznie umowa zlecenie lub kontrakt managerski. "Oddzwonimy we wtorek, nie robimy jak inni zawsze dajemy znać"- niestety brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Potwierdzają się słowa poprzedników, jeśli do wszystkich spraw tak podchodzą należy się dobrze zastanowić nad wyborem tej firmy.

Jaka jest kultura pracy w Instanco Sp. z o.o.?

John back to home

Brak tak najlepiej można ją opisać w krótkich słowach.

@John back to home

Atmosfera w firmie jest przyjazna. Wspolpracownicy się wspierają, często można też liczyć na wsparcie przełożonych. Firma oferuje duże możliwości rozwoju i samorealizacji ????

Fajnie
@John back to home

Firma się rozwija jak mało która a ekipa jest najlepsza na świecie. Jak ktoś pisze „brak” to znaczy że tutaj nie pracuje :)

Jacek

O, fajnie że wyjaśniłeś kwestię atmosfery w Instanco. Co z kolei możesz napisać na temat zarobków? Czy oprócz podstawy są tu jakieś premie i bonusy? :)

Me

Atmosfera w firmie jest zawsze miła, a pracownicy się nawzajem wspierają. Moim zdaniem firma jest świetnym miejscem do rozwoju .

Zuzanna

Jak oceniacie obecną atmosferę między pracownikami w Instanco? I jak wyglądają relacje z szefostwem? Czy można liczyć na wsparcie z ich strony? :)

@Zuzanna

Bardzo dobrze, szefostwo ok :)

Zuzanna

A z iloma osobami się równocześnie pracuje? Czy czasami są w ogóle organizowane jakieś wspólne wyjścia integracyjne lub wyjazdy? Dopytuje bo jednak dla mnie ważną kwestią jest atmosfera pracy :) Jak wiadomo, na początku zatrudnienia jest mały stres jak to będzie :D

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Instanco Sp. z o.o.?

Umowę na stałe można dostać po okresie próbnym.

Czym Instanco Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Jednym z dodatków są premie kwartalne - udział w zysku.

Czy Instanco Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Nie, ale mamy inne benefity pozapłacowe.

Fajna firma

Firma jest super i ludzie też. Gdyby nie to że musiałem się przeprowadzić do innego miasta to dalej bym tam pracował bo bardzo mi się podobało.

Stefan

Pozytywnie oceniasz firmę Instanco. Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię? Chciałbym dowiedzieć się, jak dokładnie wygląda tam praca oraz czy pod względem oferowanego wynagrodzenia pracodawca ten jest godny polecenia.

Wojtek

Byłem we wtorek na rozmowie o pracę na stanowisko handlowca. Pierwszy etap z sales managerem, drugi z prezesem: miałem przygotować plan pozyskiwania klientów w wybranym przeze mnie obszarze. Po rozmowie zaproponowano mi pracę, w ciągu 24h miałem dostać wzór kontraktu menedżerskiego (ogłoszenie na pracuj.pl mówiło o dowolności: albo uop albo kontrakt). W poniedziałek dostaję info od sales managera że jednak dziękują za współpracę - bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Proszę pamiętać że to nie tylko przyszła firma ocenia kandydatów, również kandydaci oceniają firmę. Nie mam pretensji że odrzucono moją kandydaturę, mam żal że zrobiono to w ten sposób.

Mija
@Wojtek

Miałam dokładnie tak samo. Bez jakiekolwiek tłumaczenia się , zrezygnowano z mojej kandydatury. Porażka

Wojtek
@Mija

kiedy to było?

M1986

Pracownicy przychodzą zostają kilka miesięcy po czym rozglądają się za nową pracą. Nie ma przydzielonych jasnych zadań oraz porządku pracy (każdy co chwile łapie się czegoś innego). W umowie niby jest zakres obowiązków - pokrywa się on może w 50% z rzeczywistym planem. Podobnie jest z premią (niby określone warunki) - czyli nigdy nie wiesz ile zarobisz na koniec miesiąca, bądź wymagania aby otrzymać premię ni jak się mają do kondycji i możliwości firmy. (usunięte przez administratora)

Bożena
@M1986

Organizacja w miejscu pracy oraz jasny podział obowiązków to bardzo ważne elementy wpływające na komfort pracowników. Czy jako pracownik firmy Instanco Sp. z o.o. próbowałeś wyjaśnić dlaczego wykonywane przez Ciebie obowiązki znacząco różnią się od tych, które zostały wyszczególnione w umowie? Mówisz, że warunki otrzymywania premii są niejasne. A jak oceniasz podstawę wynagrodzenia, jest wystarczająca?

@Bożena

(usunięte przez administratora), nie tylko ja ale sam właściciel często podkreślał czym kto się zajmuje i do kogo należą jakie obowiązki natomiast po kilku dniach wszystko wraca na stare tory - system strażaka - gdzie się pali tam się gasi. Warunki otrzymywania premii są bardzo jasno określone i nie ma żadnych obiekcji co do tego natomiast patrząc na wypłatę nie jesteś w stanie dojść żadnym kluczem do tego w jaki sposób została ona przyznana. Podstawa średnia jeżeli chodzi o aktualny rynek pracy, owiana wielką tajemnicą wielokrotnie podkreślane słowa - że nie można się tym faktem dzielić.

Instanco
@M1986

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Pracujemy na harmonogramach zadań oraz planach sprzedażowych. Nie ma możliwości aby ktokolwiek realizował inne zadania niż te, które są ujęte w planie, a są bardzo jasno ustalone i przydzielone do konkretnej osoby. Nie jest to zgodne z prawdą. Niemniej jesteśmy otwartą organizacją i zawsze rozmawiamy o niejasnościach wewnętrznie. Jeśli pracuje Pan/Pani u nas, zapraszamy do rozmowy. Wszystko możemy ustalić, usprawnić i poprawić.

Witam, proszę o opinię o firmie. Jest oferta pracy w dziale sprzedaży. czy ktoś ma info jakich warunków można się spodziewać? Jakie dokładnie narzędzia pracy? Dziękuję za pomocne info

@Michał

Też jestem tego ciekaw. Czy mógłbyś opisać proces rekrutacyjny jeśli już zdecydujesz się wybrać na rozmowę kwalifikacyjną? Jestem ciekaw jakie warunki proponuje firma i jakich widełek płacowych można się spodziewać. Będę wdzięczny za odpowiedź!

Jacek

Skąd takie różnice zdań? Niektóre osoby piszą, że nie są zadowolone ze współpracy, Ty natomiast twierdzisz, że Instanco to dobry pracodawca. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Z czego konkretnie jesteś zadowolony? Chodzi o zarobki, atmosferę, warunki pracy? A może coś innego? Koniecznie daj znać, takie wpisy są bardzo cenne dla innych ludzi odwiedzających ten wątek.

Rafał
@Jacek

Jest wiele nowych projektów, dużo wyzwań. Dla kogoś kto lubi jak się dużo dzieje, nie jest nudno, może się wykazać to jest fajna opcja.

Ktos2019

Niestety nie polecam tego pracodawcy. Brak szacunku dla pracownika, premia wypłacana na podstawie „widzi mi się”... brak decyzyjności i brania odpowiedzialności za swoje decyzje. To nie jest firma z która można wiązać przyszłość, jedynie „zahaczyć się na chwile”

Mija
@Ktos2019

Co to znaczy na podstawie "widzi mi sie" premia wypłacana? Nie jest wpisane w umowie ile i kiedy tej premii się dostanie? A co to znaczy że brak decyzyjności ? Możesz coś więcej @Ktos2019 napisac na ten temat?

Instanco
@Mija

Premia w naszej firmie w zależności od stanowiska określana jest za realizacje zadań lub za realizacje konkretnych wartości np. sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Instanco Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Instanco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanco Sp. z o.o.?

Instanco Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 20 ocen.

Instanco Sp. z o.o.