Kromet Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Gastronomicznych

Krosno odrzańskie

Opinie o Kromet Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Gastronomicznych

P.t

W końcu zaczęło się coś dziać w dobrym kierunku

GRINGO

szkoda czasu na taka firmę

miel

Czekam już dwa tygodnie na części , nie z powodu ich braku tylko dlatego że nikomu w tej firmie nie chce się ich wysłać. (usunięte przez administratora)

kali

10 lat temu jeszcze tak ale dziś już nic nie zostało tam takie jak kiedyś a płace aż śmiech mówi cale to tak jak w całym Krośnie .

Zostaw opinię o Kromet Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Gastronomicznych - Krosno odrzańskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kromet Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Gastronomicznych