Opinie o Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. w Krosno Odrzańskie

Jolanta Nowy wpis

Cześć, mam pytanie na temat pracy w Kromet i niepełnosprawności. Czy jest szansa na zatrudnienie w firmie dla osoby, która ma orzeczenie o niepełnosprawności? I jeśli tak, to czy są jakieś limity: czy przyjmują tylko z określoną grupą. Może są tutaj osoby, które znają dobrze firmę i miałyby ochotę napisać chociaż krótką odpowiedź, będę wdzięczna.

Rafał

Pracuję w tej firmie już od 6 lat. Trochę poznałem ją i mogę się o niej wypowiedzieć trochę wiecej. Jak na warunki płacowe to tak naprawdę zależy jak sobie wynegocjujesz. Spawacze są tu traktowani jak " święte krowy" więc ich sytuacja finansowa plasuje się na najwyższej pozycji na całą produkcję. Park maszyn czyli tłocznia - może służyć za muzeum techniki. To totalna żenada zaledwie dwie maszyny o które oparta jest większość produkcji to roczniki 2007. Pozostałe w najlepszym przypadku to albo lata 90-te albo pamiętają świetność Stalina. Zarząd wymaga precyzji i jakości ale jak ktoś ma jakikolwiek obraz pracy na takim sprzęcie to wie, że na wymaganiach może się to tylko skończyć. Nie jestem krytykiem tej firmy bo doceniam to że pracuję na 1 zmianę i robię w godzinach od 7-15 , a soboty oraz niedzielę mam wolne. Pensja jest na czas i to co mam na umowie to to samo co mam na koncie minus oczywiście to co Państwo zabiera. Ale jak szukasz możliwości rozwoju, chcesz zarabiać więcej jak przeciętny człowiek, szukasz pracy z nowoczesnym parkiem maszyn i dobrymi warunkami pracy ( nie chcesz brudu i potencjalnej pylicy) to Kromet odradzam. Nie ma tragedii ale miodu tu też nie ma. Chociaż pewnie znajdą się tacy co powiedzą że Kromet to totalna porażka ale sam albo sama zdecyduj. Aha i to najciekawsze to pracuję tu 6 lat jak wcześniej wspomniałem i ciągle słyszę że nie ma sprzedaży że jeszcze trochę a firma padnie. Jednak to chyba jakaś propaganda by ludzie nie chcieli podwyżek. Albo Prezes z Czarnkowa to filantrop i chwała mu za to ???????????? Pozdrawiam Rafał

wiarus Nowy wpis
Klient
@Rafał

Panie Rafale. Czytając Pana opinię, proponuję przekwalifikowanie na spawacza "tigiem". I małe wyjaśnienie: nie mam nic wspólnego z Krometem, a tę opinię przeczytałem przypadkiem. Tak się składa, że pracuję w firmie gdzie znajdują się dwie trzydziestoletnie obrabiarki CNC. Nie pozwoliłbym Panu ich czyścić - są więcej warte od Pana.

Andrzej Nowy wpis

Świetna firma z wieloletnim doświadczeniem i dlatego myślę, że konkurencja czuwa.

Ja Nowy wpis
Klient

Dlaczego w takiej firmie jak Kromer nie ma ochrony tylko jakiś monitoring, to jest bez sęsu żeby nie było ochrony

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cezary

Nie od razu Kraków zbudowano. Jest dobrze ,ale może nie idealnie więc nie narzekajmy ,a z pewnością firma poprawi to co trzeba.

Józek

Dobre opinie o firmie w internecie mówią same za siebie. Dobrze pracujesz to będzie dobrze w firmie!!

Cep Cepa Cepem Pogania

proszę uważać na g, bo tak prymitywne zachowania powinny być przebadane nie przez psychiatrę ale przez paleontologa, specjalisty od ludzi pierwotnych oraz organizmów kopalnych… oraz specjalistę od dzikich, agresywnych, chorych zwierząt

Franek

Na forum piszą głównie maruderzy bo niestety nie są za pan brat z dobrą pracą!!!

Olka

Warunki całkiem dobre, niezle pieniądze patrząc na firmy w okolicy. Poza tym praca na miejscu, bez pracy na zmiany a to dla mnie duży plus.

Lothers

Nie polecam sprzęt bardzo awaryjny. Kiepski serwis. Stan na 2 lata temu, moze coś poprawili ale z opini słyszę, że nie. Moje sugestie dla Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o.: Zadbać o jakość materiałów i wykonania oraz serwis.

Wiktor

Nikt na siłę nie trzyma ale niestety maruderów zawsze można spotkać. Może to inspiracja konkurencji?

Anonimowy

Ta firma to śmiech. Wszystko młotkiem zero technologii

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w Kromet Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Gastronomicznych, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

P.t

W końcu zaczęło się coś dziać w dobrym kierunku

GRINGO

szkoda czasu na taka firmę

miel

Czekam już dwa tygodnie na części , nie z powodu ich braku tylko dlatego że nikomu w tej firmie nie chce się ich wysłać. (usunięte przez administratora)

kali

10 lat temu jeszcze tak ale dziś już nic nie zostało tam takie jak kiedyś a płace aż śmiech mówi cale to tak jak w całym Krośnie .

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pocztowa 30
    66-600 Krosno Odrzańskie
  • NIP: 7640076843 KRS: 0000203740
Fabryka Maszyn I Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o.