IGLOO Sp. z o.o.

Opinie o IGLOO Sp. z o.o.

Pan stukustukubeng

Podziękowania dla chłopaków z gilotyny pozdrawiam i dziękuję całej blacharni ,praca w waszym towarzystwie była super . Co do samej polityki firmy to jak cofnąć się w lata 44-89r Ps. Skoro góra potrafi kogoś (usunięte przez administratora).to i też powinna nauczyć się powiedzieć coś dobrego dla tych co się naprawdę starają . A nie wrzucać do jednego gara . Młodych uczycie ze nawet za ciężka pracę nic sie nie należy nawet parę miłych słów a jak już coś nie tak zrobi to od razu zostaje Zjebke przy wszystkich . A co do polityki firmy to jak cofnąć się w lata 44-89

Pan stukustuku beng

Podziękowania dla chłopaków z gilotyny i pozdrawiam Was oraz chłopaków z laserów , krawedziarek,centrum i tych co mają niebieskie kołnierzyki. Co do firmy i prowadzonej polityki to jak cofnąć się w lata 44-89

Rudy

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Nie polecam nikomu tego miejsca.Jest tam przede wszystkim zła atmosfera , człowiek się nie liczy. Gdy przychodzi okres zimowy są zwolnienia i nie jest ważne czy pracuje wie tam rok dwa czy dwadzieścia, jeśli jesteś niewygodny poprostu Cię usuwają. Nie prwcuje już tam pół roku i cieszę się z tego powodu.

Paliło

Kiedy ten kuta, odpowie za swoje czyny wraz z wasceliceami tej firmy

Kuba
@Rudy

Tak masz rację to jest wielka banda ciekaw jestem czy znowu ubiegłą się o pomoc rzodu bo podobno w marcu nikogo nie zwolnili to jest wielkim kłamstwem i oszustwem ktoś powinien za to odpowiedzieć

Dawca162

Pracowałem kilka tygodni na stanowisku zbyt ostatnie stanowisko czyli koncowy etap składania. Jak to na rozmowie była omówiona praca na magazynie a w rzeczywistości większość czasu na polu nieważne czy -10 C czy w deszczu i tak trzeba było robić nie mówiąc o starszych pracownikach którzy nie mieli zbytnio kultury osobistej do nowych pracowników nie mówiąc o konfidectwie do kierownika na każdym kroku nawet o głupie wyjście do kibla. Nie mówiąc o brygadziscie który miał każdego w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem i wszystkie polecenia dawał swojemu pracownikowi o imieniu Piotrek wózkowy który wogule kultury nie miał w sobie i każdego popędzal na każdym kroku i konfidectwo waliło u niego od początku. Nikomu nie polecam tej pracy za najniższą krajowa.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Renata

Wtej firmie można zaobserwować duże zmian. Dział sterylis który jeszcze 3 miesiące temu zatrudniał okolo50 pracowników już upada i oczywiście ludzie zostaną wyrzuceni na bruk żałosne jest to jak traktują tam ludzi nie dość że tyrali za śmieszne pieniądze to jeszcze ich wszystkich zwolnią , pozdrawiam zastraszonych biednych ludzi , wódz swoim plemieniem lepiej dowodził niż banda idiotów tam , Pan P.B naobiecywal gruszek a jak przyszlo co do czego zawinął się i uciekł , uciekł od problemu bo wie ile ludzi (usunięte przez administratora) zapewniając im pracę na max4 miesiace , brawo

Pawciu

Witam ,skąd tyle dyskusji o złej atmosferze o ludziach ,Do pracy się idzie po to aby pracować a nie oglądać się kto i co mówi, i myśli. Rób swoje bądź pracowity i zaangażowany w pracę którą wykonujesz. Nie mów za dużo, nie krytykuj, nie narzekaj ,bądź miły dla ludzi nie donoś na nikogo. To jest recepta na spokojną ,efektywną pracę bez strwsów i różnych problemów. Pozdrawiam

Michał co kichał
@Pawciu

Uprzejmie donoszę iż gdyż ponieważ poniekad masz kolego rację. Ludzi którzy mają takie podejście jest mało a dlaczego ?: 1) Stoją tak wysoko że sikają na to co kto mówi 2) Mają jeszcze odrobinę honoru i gardzą prostactwem 3) są dyrektorkiem któremu wszyscy donoszą 4) są zmuszeni napisać takie posta bo ktoś im kazał Pozdro dla donosicieli

@Michał co kichał

Bzdury piszesz jestem zwykłym pracownikiem i nikt mi nie płacił za pozytywna opinie o IGLOO Trzeba być kulturalny inteligentny pracowity i pracowity i nie wdawać się w chore dyskusje kto, co, kiedy. Jak komuś zależy na pracy to musi mieć uszy zatkane i być skupionym na pracy aby wykonać ją jak najrzetelniej. Nikt nikogo na siłę nie przyjął do pracy nie pasuje można się zwolnić i spokój więc po co takie oczernianie wszystkich i wszystkiego????

@Pawciu

To TY chyba Kolego pracujesz chyba na szlachetek szklarni;-)

Piotruś Pan

Pan rzecznik największy kapuś z swoim giermkiem pieluchomajtkiem .

Lato

Dyrektor jest tylko narzędziem do osiągnięcia celu wyznaczonego przez właścicieli. Aby zrealizować postawione sobie cele zatrudniono bezwzględnego, apodyktycznego i pozbawionego moralnych zasad człowieka. Ten dobiera sobie ludzi łatwych (nie koniecznie profesjonalnych) do sterowania, nie dyskutujących tylko grzecznie wykonujących rozkazy. Każdy kto śmiał głośno wyrazić swoje zdanie został usunięty. Lista tych osób robi się coraz dłuższa a na celowniku są już kolejne. Pytanie kiedy i czy w ogóle to się skończy? Bo zwolenników dyktatora nie brakuje. Przykre to, bo to ludzie stanowią wartość tej firmy...

Zimno
@Lato

Hmm czy mowa tu o głównym dyrektorze ?

Bez przesady

Jacek

Dyrektor to wielki hu,

małpa

bardzo fajna firma

Waldek
@małpa

Ty (usunięte przez administratora) chyba żartujesz

Filip
@małpa

Chyba zartujesz

Pawciu

Witam dziś zostałem zwolniony z pracy w IGLOO pracowałem ma sterlisach, przez półtora tygodnia, potem przerzucili mnie na lakiernie gdzie pracowałem prawie trzy tygodnie,. Od 2 listopada zachorowalem na silna anginę z gorączke prawie 40 C Po dwóch tygodniach wróciłem do pracy i okazało się że w tym czasie przyjęto dwóch nowych pracowników na lakiernie a mnie zwolniono. Taka dziwna polityka firmy bardzo mi przykro z tego powodu, bardzo mi zależało na tej pracy!!!! Najbardziej zaufany człowiek w całej firmie to kierownik Arkadiusz Klasa gość z klasą. Pozdrawiam!!!!!

KARDYNALSKI

Słuchajcie rawda jest taka że jak robisz dobrze czy źle to i tak cie wydymają. Dla nich liczy się tylko by było zrobione a kto i na jakiej siedzi stawce i umowie mają w czterech literach....

Wilku

Krótko i na temat. Bez wiadra wazeliny (Konduktor straży pożarnej) dorobisz się tylko garba . Kamery na każdym kroku, nawet w KIBLU .

Kuba
@Wilku

Ciekawe ile płaci firmą za usuwanie negatywnych komentarzy

Kolarz

Witam wszystkich pracowników firmy igloo w tej firmie pracują tylko Huje.starzy pracownicy podpierdalaja nowych pracowników do kierownictwa że nowy się stawia.dotyczy to linia nr 2.brygadzista linia 2 to kurwa.unikajcie tej hukowej firmy wyzysk (usunięte przez administratora) i dorobisz się garba

Ilona
@Kolarz

Masz rację dyrektor to wielki hu, (usunięte przez administratora) szmaciasz

sterylis1

Sterylis Pan Piotr fajny gość, jednak każdy to widzi, że jak nie ma efektów to trzeba zrobić zmianę . na początku było nas około 24 osób i produkowaliśmy więcej niż teraz gdzie jest nas ponad 50 osób . Więcej osób mniejsza efektywność . Wreszcie ktoś to podjął właściwą decyzję o zmianie .

Ster.
@sterylis1

Śmieszne jest to co piszesz i sam sobie zaprzeczasz ;) , powiedz pod kim wtedy byłeś gdy były was 24 osoby ? Chyba pod panem Piotrem nie ? I co niczego nie brakowało prawda , praca szła , zauważ że wraz z rozrastaniem się działu i przyjmowaniem nowych pracowników zaczęło nagle brakować materiału i nagle zaczęło się robić źle , kogo go wina ? Dyrektora czy bandy bezmozgich osłów którzy za wszelką cenę robili mu płd gore byle by go wygryźč , pomysł logiczne , i co teraz masz lepiej ? Bo obecna kadra zarządzająca na tym dziale to jest nieporozumienie i już nie mówię tu o lini bo jeszcze jakoś pchają ale przygotówka pod tą zacna obsadą dowodzącą ludzi to już jest Masakra mobing mobing mobng , zero pojęcia o czym kolwiek ale z batem chętnie latają śmiech

@sterylis1

Haha komentarz napisany przez kadrę kierownicza. Atmosfera między pracownikami za czasów pana Piotra robiła robotę. Kierowniczka Iza pokrzykujaca i wrzeszczaca Na dlugoletnich pracowników to porażka., Robiąca zamęt na każdym dziale. Najpierw wiedzą i doświadczenie! Niestety w tej firmie nawet niesprawiedliwe (usunięte przez administratora) jest ważniejsze. Pracownik, który naprawdę pracuje nie jest dopuszczony do głosu przez robiące zamęt osoby!!!! Stanowczo odradzam

Sterylis

Cały dział sterylis serdecznie pozdrawia dyrektora Pana Piotra B , był pan świetnym przełożonym i osoba na odpowiednim stanowisku , niestety został pan przeniosony na inny dział bo poprostu był za dobry takie są realia firmy igloo nad czym wszyscy ubolewamy , sterylisy bez Pana ręki nad nami to już nie będzie to samo , stworzył pan świetny team , gratulujemy organizacji pracy bo tylko pan Piotr ma pojęcie o pracy i zarządzaniu ludźmi mamy nadzieję że szybko do nas wróci , Życzymy samych sukcesów !

tzn Xenna
@Sterylis

Jak mu "wartykanista " pozwoli :) .Ludzie obudzcie się

Ave

Zgadzam się w 100% ale zawsze lepiej dać kogoś kto nie skończył nawet szkoły do zarządzania (usunięte przez administratora) i tyle , pozdrawiam Pana Piotra , marnuje się tu ..

Xo

Pan Piotr zbudował dział od podstaw zatrudnił ludzi ogarnął wszystko , zawsze można było liczyć na jego pomoc a teraz został przeniosony , śmiech na sali , jako pracownicy jesteśmy oburzeni zaistniała sytuacja , Pan Piotr powinien zarządzać ta firma od podstaw !!!

Ty

Zwolnili Pana Piotra B wstyd taki porządny człowiek ciekawe co za (usunięte przez administratora) robiła mu pod górę!

Hahahahahah
@Ty

Zwolnili? Masz zle info. Szkoda P. B bo robil dobra robite i szanowal ludzi. Ale na szczescie go nie zwolnili i nie wywoluj burzy

Kamil

Jaka umowę proponuje ten pracodawca?

Pawciu

Komu zalezy na pracy i chce pracowac nie wdajac sie w niepotrzebne dyskusje i komentarze to bedzie prwcowal.Trzeba tylko zamykac uszy i skupic sie na powierzonej robocie.zgodnie z umową i jest dobrze.

Śmieszne

Zgodnie z umową? Niby jaką? ... Haha

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOO Sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

• Jak się pracuje w IGLOO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IGLOO Sp. z o.o.