IGLOO Sp. z o.o.

Opinie o IGLOO Sp. z o.o.

niki

polecam tego pracodawcę!

New123

O ..... znikają negatywne komentarze ..... Czy za to się płaci ........ ?

Old

Masz kredyt ,nie masz wykształcenia,i boisz się powiedzieć co myślisz to zostajesz . Firma porażka i coraz gorzej.

@Old

to spadaj :)

Waldek

Chyba czas odejść. Praca tutaj jest bez sensu.

@Waldek

To odejdz co za problem. Moze przyjdzie mlody pracownik ktoremu bedzie sie chcialo pracowac a nie spacerowac i udawac

@pracownik

Tak przyjdzie młody na rozmowę i was wysmieje za taką stawkę, albo jak mu dacie więcej to i tak nie zrobi tego co doświadczony pracownik. Trzeba umieć docenić doświadczonych pracowników bo już nie raz ratowali du.. tym śmiesznym kierownikom nie ważne na którym dziale, A potem tylko wpatrując kiedy któryś z szefów na hale wchodzi i biegnie się pochwalić jaki to on mądry i co wymyśliłem np. Prosiak, wszystko byle by ktoś z pracowników wcześniej nie powiedział jak było na prawdę. Śmieszne.

@Janusz

masz racje wiele razy ratowaliśmy i w sumie ja nie narzekam doświadczony pracownik czyli jaki, ten kto długo pracuje ? czy doświadczony to ten który umie kombinowac jestes doswiadczony masz pomysly idz pomagaj nie masz odwagi bo tutaj piszac masz

@pracownik

Doświadczony to taki który zna się na robocie, ma pomysł na usprawnienie tego i owego, lecz dzieląc się tymi pomysłami z innymi ludźmi to właśnie tacy jak ty który jesteś pewnie jednym z tych tzw. Prawych rąk czy donosicielem lecisz po kryjomu żeby zabłysnąć w oczach kierownika, więc zamilcz bo pewnie rotowanie w twoim przypadku polegało na donoszeniu na współpracowników do kierownika. Wręcz przeciwnie nie brakuje mi odwagi gdyż na codzień głośno mówię o tym co myślę i co można zrobić żeby coś usprawnić i po jakimś czasie dopiero te pomysły są wdrażane jako pomysły innych Pozdrawiam wszystkich z montazu

@Janusz

Nie. nie, nie będę milczał. Bo w końcu wzięli się za montaż i dobrze. Ja również pozdrawiam pracowników montażu którym się chce :) Bo nie chce pracować na wydziale który ma ciągle jakieś problemy a tak na prawdę, w tyłku ma pracę.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej w firmie IGLOO Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
New123

He he dobre sobie kasa na czas ... Czy to coś wielkiego ... ?? Nie ma się czym chwalić !!! Ale dalej stawka +2 zł za nadgodzinki tym się można chwalić... Social żaden wysoki poziom .. opieka medyczna to tez już std. A co do problemów to podobno nie ma ich ten kto nic nie robi zatem pozdro dla autora postu, real jest całkiem inny ......

fta231

Kasa na czas, dodatkowy socjal, nie ma problemów. Jak najbardziej na tak.

Kuba

Pracowałem tam kilka lat. Chętnie bym wrócił bo tu gdzie teraz robię to jakiś dramat jjest. Niestety mam za daleko…

Bonzo

Nie wiem czemu tak duży ból doopy jest w komentarzach. Pominięci przy awansie piszą? Robię w Igloo 4 rok i jakoś wszystko jest w porządku. Chce ci się pracować to nikt się nie czepia. Pewnie że są różni ludzie ale to jak wszędzie.

Robson

A mi się podoba. Nie ma źle. Jak się umie żyć z ludźmi w zgodzie, to nie ma problemów. Płaca OK i bonusy jak np. opieka medyczna.

Józef

Atmosfera w pracy do bani, kasa słaba, za to ci śmieszni kierownicy i ich tzw. Prawe ręce przewyższają się w wymyslaniu wręcz idiotycznych metod pracy, brakuje spokojnej i ustabilizowanej harmonii w pracy

Ablamabóla
@Józef

Jakiej harmonii ci brakuje? To chyba normalne że chce się optymalizować produkcję. Może czassem jakaś metoda sie nie sprawdza ale po to sie zmienia, żeby wyoracować jak najlepsze.

@Józef

smieszni sa ci co udaja ze pracuja. oby sie wkoncu za nich wzieli. jakos podwyzki sa. dla tych co sie staraja, chca.

@Józef

Józef o ktorym wydziale piszesz ? bo chyba o montazu. najpierw nazekacie ze nie macie elementow. jak bedziecie mieli to zrobicie sztuki na dzien ale tak nie jest. potem jak macie elementy to wymowka ze urlopy. na innych wydzialach tez sa urlopy i sie planu trzymamy. jak czyta ktos z "smiesznych" kierownikow zrobcie premiowanie wydzialowe

Jan Kowalski

Atmosfera do bani, co drugi patrzy jak by się z tąd wyrwać zwodzony za nos, o pieniądzach szkoda gadać bo są tylko dla donosicieli i nie robów. Trzeba będzie się rozglądać za inna pracą A i jeszcze jedno, za cały ten bajzel odpowiadają kierownicy w większości i część tzw. Brygadzistów.

Mirek
@Jan Kowalski

Szkoda tylko, że przez niekompetencję ludzi, którzy kierują tym bajzelkiem cierpią zwykli pracownicy.

@Jan Kowalski

To prawda ze jest duzo nie robow, rozpuszczonych krzykaczy. Przez nich cierpia ci co chca pracowac. oby ich wyplewili

Jasiek

Zawsze oszczędzali na wszystkim. Marne materiały. Oby tylko wytrzymało 12 miesięcy. Potem wynocha. Oszczędzali na pracownikach. Ale już dalej nie można. Odchodzą dobrzy ludzie. Czas o tym pomyśleć.

Adolf
@Jasiek

Bez przesady z tą oszczędnością, co jak co ale chyba widzisz, ze inwestują i ciagle coś budują i się dzieje

Regan

Ile może liczyć na zarobek inżynier automatyk?

@Regan

3000 brutto

Miś

Coraz gorzej. I gorzej. Mało pracy, słaba kaska.

Juliusz

I znowu zmiany, ciekawe na jak długo Zero tolerancji dla donosicieli Robota coraz mniej przyjemności sprawia mi, a tu nawet ucichły dogadywania że jak nie pasuje to się zwolnij

Janka
@Juliusz

I tej roboty coraz mniej.

Janusz

Powodzenia życzę nowym brygadzistą, przyda się, a i wytrwałości w samodzielnym zarządzaniu, czas pokaże ile w was ambicji Ps.jak nie będzie szło to lepiej zrezygnować niż donosić

ekspert kadrowy

znalazłem tylko jedną opinię o firmie, reszta to portal kadrowy dla ludzi, którzy wiedzą lepiej od właścicieli jak zarządzać firmą i jej pracownikami. to cieszy, że mamy tyle dobrej kadry zarządzającej, biznesy rozwiną się w okolicy jak grzyby po deszczu

monter urządzeń chłodniczych
@ekspert kadrowy

mylisz się kolego, nie chodzi tu o to jak firmą zarządzają właściciele bo w gruncie rzeczy mają od tego właśnie "szeroką kadrę zarządzającą " i to o nich jest mowa we wpisach , widać pewnie jesteś jednym z tych śmiesznych kierowników którzy mają za wysoko nos zadarty a na zarządzaniu i współpracy z pracownikami się nie znają ,więcej pokory i zrozumienia metody pracy w tym zakładzie bo puki co atmosfera wskazuje na to że chyba wam "kierownikom " zarządzanie nie idzie , może czas przestać wsłuchiwać się w głosy donosicieli którzy po za podpierda....... nic nowego nie wnoszą do procesu produkcji

@Szerszeń ciekawe skąd Ty wiesz co myślą szefowie tej firmy, kto ma 'smykałkę i wiedzę' a kto nie ma...daj trochę czasu ludziom...

Szerszeń
@pracownik

Oj zdziwił byś się kolego, widać jesteś chyba krótki czas w firmie, więc Ci powiem że jakiś czas temu jak po zmianie nazwijmy to zarządu nowy kierownik produkcji narobił tyle zaległości że nie dużo brakowało żeby się to wszystko posypało, kilka osób doprowadziło to do porządku nie dostając nic w zamian po czym odsunęli się w cień, a na ich miejsce weszli donosiciele i karierowicze właśnie bez "wiedzy i doświadczenia" i jak im nie idzie to są zastepowani przez osoby z jeszcze mniejszym doświadczeniem Rewolucja tam trwa już kilka lat i nic się nie zmieniło na lepsze

Stefan

Jestem użytkownikiem lady chłodniczej IGLOO, jestem bardzo zadowolony, jakość i niezawodność! Gratuluje firmie dobrego produktu a sobie dobrego wyboru

Wanda
@Stefan

Co za bzdura ! Popracuje rok i się spieprzy.

Tom

Oferty pracy mają tutaj: https://www.igloo.pl/o-nas/praca-w-igloo.html

Skoczek
@Tom

Szukają bo każdy wartościowy człowiek uciekł :) Nie jest to związane z rozwojem bo takowy nie istnieje, co pragnę zauważyć.

mały
@Skoczek

Pracujesz w tej firmie?

Skoczek
@mały

Miałem tą nikłą przyjemność pracować. Nigdy więcej małych "firemek".

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOO Sp. z o.o. - Stary Wiśnicz

• Jak się pracuje w IGLOO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 27 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IGLOO Sp. z o.o.