Opinie o Femestage Eva Minge Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Femestage Eva Minge Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Femestage Eva Minge Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Femestage Eva Minge Sp. z o.o. w Kielce

klient
Klient

Sprawa dotyczy salonu w Białymstoku. Obsługa jest nierzetelna. zwłaszcza Pani kierownik . Obraza klientów wyzywa od kłamczuchów. Jest opryskliwa , niemiła zero [pozytywnego podejścia do klienta. Jeżeli trzeba sprzedać towar klient otrzymuje nieprawdziwe informacje odnośnie zwrotów , ze można zwrócić w ciągu 30 dni , nie informując , ze tylko na kartę podarunkową, a kiedy klient chce zwrócić to wszystkiego się wypiera. Zarzuca klientom nieuczciwość. Taka osoba nie powinna pracować z klientem. psuje wizerunek Firmy

???

Nie wiem czy wiedzą o tym wszyscy ale Pani A. Regionalna z regionu północnego została zwolniona.Wkońcu ktos zrobił cos mądrego w tej firmie.Tylko pytanie co dalej?moze to tylko poczatek zwolnien?czy wiecie cos w tym temacie?ja uwazam ze przez ten kryzys FEMESTAGE upadnie a wszyscy zostaną bez pracy...

Czy firma Femestage Eva Minge Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Nikt
Kandydat
@Pytanie

Można pomarzyć o pożyczkach pracowniczych...tu nawet nie ma premii ani dodatków za pełnione funkcje. Każdy, jak za czasów socjalizmu, ma po równo - czyli najniższa krajowa. O wszystko trzeba się prosić, i to tez z marnym skutkiem. Oszczędzają nawet na narzędziach niezbędnych do pracy - drukarki z odzysku, urządzenia do raportowania to samo, stary system sprzedażowy..ostatnio nawet tonery do drukarki są w deficycie, podobnie metki itp...często samemu trzeba coś kupić, żeby nie zarosnąć syfem na sklepach. Hitem są tez oszczędności na przesyłkach kurierskich i pracownicy sami często musza latać z towarem miedzy pobliskimi sklepami XD Nie polecam tego pracodawcy, inni oferują dużo więcej.

RudaBlondii Nowy wpis

Nie ????????????

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy Femestage Eva Minge Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

klient

Niezadowolona klientka
@klient

Zgadzam się w 100 % obsługa w Białymstoku jest tragiczna. Panie sprzedawczynie zajęte plotkami i siedzeniem na telefonach. Kilka razy odwiedziłam sklep ale przez obsługę juz tam nie wrócę.

Edys
@klient

Przewinęło się przez ten sklep wiele ludzi i nie dziwię się że jest tam taka rotacja,poprostu omijać go szerokim łukiem,wciskają kit i jeszcze te towary są słabej jakości a ceny zwalają z nóg

@Niezadowolona klientka

Ja mam wręcz odmienne zdanie,Panie które tam pracują są zawsze mile i uśmiechnięte,często pochłonięte praca przy której zawsze bez problemu pomogą i dobrze doradza,często wracam do tego sklepu właśnie ze względu na obsługę,dziewczyny przy tym upale pracują po 12 h bo większość sklepów w galerii pracuje w takim systemie zmianowym i podejrzewam że tu też a będąc w tym sklepie pół godziny jest się oblanym potem bo nawet nie ma klimatyzacji przy upałach(35°)dziwne że w dzisiejszych czasach klimatyzacja w sieciówce nie jest czymś normalnym

@Klientka

Co ty ściemniasz dobrze Ci zaplacila firma za te bzdury?przecież widać jakie nadęte chodzą I odstraszają klientów

@Klientka

Faktycznie może jest ktoś w grupie pracowników kto jest nadęty ale jest to mniejszość,spokojnie nikt nie zapłacił :)

@Klientka

Nie ktoś tylko wszystkie a klient powinien być ważniejszy niż telefon:D co to w ogóle za podejście do pracy:D

Ann
@Klientka

Kilka razy mierząc rzeczy w przymierzalni miałam okazję słyszeć o czym pracownice sklepu rozmawiały... Obgadywanie innych osób a wręcz wyśmiewanie. Jaki sklep takie pracownice

Kunta Kinte
@klient

Polecam złożyć skargę do UOKIK oraz Rzecznika Praw Konsumentów

@Kunta Kinte

No dokładnie bo to jest nie normalne a tym bardziej jak wchodzi się do przymierzalni a kotary są specjalnie za krótkie i tylko chodzą podglądają a potem wysmiewaja się

Kl
@Klientka

Czy uważa Pani że pracownice same montowały te kotary?pracownice non stop chodzą i poprawiają te kotary i dla nich też są one uciążliwe,a podglądanie napewno nie ma miejsca jedynie co to zerknięcie aby upewnić się czy w środku jest klient bo czasami nie widać bo ktoś czeka i się niecierpliwi,napewno nikt nie jest wyśmiewany

Klientka Nowy wpis
@Kl

Co ty nie powiesz kobieto:)a co niby ma napisać firma:D wiadomo ręka rękę myje:D

Moniiii Nowy wpis
@Klientka

Podejście pracownic jest tragiczne. Śmiechy..niemiłe komentarze.. najpierw polecam spojrzeć w lusterko i później się pośmiać z kogoś.

daga
Kandydat

Czy tak samo źle sytuacja wygląda w Femestage w Krakowie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Femka

Dziewczyny, czy dostałyście premię?

@Femka

Nie, a za co miała być wypłacana? Jak ostatni tydzień grudnia było już zamkniete.

@Femka

Tak, ale tylko jedna spółka na naszym salonie dostała,a dziewczyny co są na innej spółce nadal czekają. Pani kadrowa A.G ma czas... Masakra :)

Była Femka

Dziewczyny a dostałyście juz PITy?

Xxxxxxx

Brak zorganizowania w firmie... Nikt nic nie wie.. Osoby pracujące.. Też pozostawiają wiele do życzenia o regionalnej nie wspominając.

Femka

Wiecie coś o zamykaniu naszych salonów Femestage? Albo Czy już zamknęli w 2021r?

Feme
@Femka

Z tego co mi wiadomo to zamknęli w Szczecinie ale oststnio gdzieś nowy salon otworzyli, a na podwyżki dla nas nie ma "Zarabiaj najnizszą krajową i się ciesz że masz pracę " Tak mniej więcej to odbieram

Czy Femestage Eva Minge Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Nie, ta firma ma mało do zaoferowania niestety

Niestety pracownicy w tej firmie nie są doceniani. Można zapomniec o podwyzce, czy chociażby pochwale przez kierownika regionalnego. Obiecane premie tak na prawdę nie istnieją. Pracownik nie ma nic do powiedzenia I dowiaduje się wszystkiego na ostatnią chwilę. Kierownika salon nie posiada kilka miesiecy, czym równiez nikt się nie przejmuje. Pracownik sam musi się domyslac co I jak,od początku zostaje wrzucony na gleboka wode. Sama praca ciężka nie jest, gdyby polityka firmy była inna pracowałabym tam do dnia dzisiejszego.

Były Pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie.Jezeli chcecie mieć zdrowie psychiczne i fizyczne to proszę omijać te pracę że względu na osoby ,które pracują wyżej. Mam tutaj na myśli panią od vm.przez małe h ,która jest niezrownowazona psychicznie poprostu sadystka,ktora krzyczy,wyrzywa sie na ludziach za to ,ze taką ją Pan Bog stworzył albo,ze taką z siebie zrobiła.Pracowalam w tej firmie za trzy osoby,jeden mój etat i jedna studentka mało dostępna, potem z łaski przyjęli druga.Codziennie po 5 kartonów towaru do wyłożenia, gdyby były dwie osoby dodatkowo na etacie to nie było by problemu.Poprostu wyzysk totalny a regionalna zadowolona z tego powodu.Dokladnie chodzi o sklep w Malcie w Poznaniu.Ludzie przynosili cv ale nikt się nie interesował,żeby kogoś zatrudnić.Wieczne odsylki po 7 kartonów i odbiór po 5 kartonów przy jednym etacie.Pretensje,że nie wykonane.Prosi się o pomstę do nieba dla osoby od vm.i regionalnej.Omijajcie z daleka te firmę że względu na te dwie panie,bo to ludzie tworzą przecież firmy,atmosferę.Przykre doświadczenie z takimi sadystkami.

Mariusz
@Były Pracownik

Dlaczego nie polecasz pracy w firmie Femestage Eva Ming? Możesz mi to tak szczegółowo napisać? Nie ukrywam, że strasznie mnie to ciekawi bo jestem nowy w tym wątku. Napisałeś kilka naprawdę bardzo mocnych słów, więc może sprecyzujesz, dlaczego piszesz o wyzysku, jeżeli chodzi o tego pracodawcę? Poproszę o jakieś przykłady, które Twój wpis potwierdzą bądź jednoznacznie zdementują. Napiszesz coś co pomoże mi go zrozumieć?

Ha ha
@???

Bardzo dobrze, skargi poszły to i zwolniona została

@???

To masz zle informacje bo kierownicy regionalni nie zostali zwolnieni tylko pan prezes sprzedal w calosci FEMESTAGE monnari. Nie wszyscy chcieli przejść pod monnari dlatego jest taka sytuacja. A następni będą kierownicy z salonów femestage. Skoro nie wiesz jaka jest sytuacja to sie nie wypowiadaj.

ajajaj
@Pracownik

no proszę, jak niektórzy wolą odpuścić pracę bo najwyraźniej nie boją się o brak zatrudnienia. tylko pozazdrościć ;)

Ehh
@ajajaj

Twoje ograniczone myślenie jest przerażajace!

!!!
@Pracownik

Akurat wiem z pewnych źródeł, że regionalne zostały zwolnione, a ich salony wezmą pod skrzydła regionalni z Monnari. Jeden region, jedna firma i nie potrzeba dublowania stanowisk. To były nie potrzebne koszty, a wszystkie dobrze znamy zamiłowanie Pana O. do oszczędności.

@!!!

Same odeszły... Nie chciały pracować w Monnari..

@???

To co piszesz jest ponizej krytyki. Nie wnikam z kim i za co masz na pieńku ale na pewno masz. Czasem lepiej się zastanowić zanim napisze się brednie. Ale w internecie każdy madry. Ciekawe czy miałaś odwagę powiedzieć jej to w twarz? Odszedł z firmy cały dział operacyjny z prezesem na czele bo to co robi Monnari to kpina. To było pewne, patrząc po tym jakie zmiany wprowadzał pan O. Monnari szuka oszczędności to pewne, znajoma mówiła że zwolnień jest ogrom też u nich i wszędzie tną gdzie mogą. Po co niewygodne regionalne skoro pan O ma swoje. Widać po uciętych premiach i aneksach dla kierownika i zastepcy. Prawda jest taka, że jak to wszystko się skończy to nie będzie miał im kto salonów otworzyć. Musimy siedzieć czekać na rozwój sytuacji licząc na to że w ogóle dostaniemy wypłaty w całości a nie jakieś śmieszne jałmużny. Jestem przerażona jeśli będzie jak w Monnari bo to co mówią ich pracownicy to jakiś DRAMAT. Wtedy wyjdzie kto jest gorszy stare regio czy nowe porządki.

@Pracownik

Daj spokój nie warto tłumaczyć. Zastanawia mnie tylko to, że najwięcej zawsze wiedzą zwolnieni i byli już pracownicy... Każdy mądry w internecie jak już w firmie nie pracuje, wtedy pierwszy do wylewania swoich żali. Dajcie sobie wszyscy spokój i zajmijcie się czymś konostruktywnym a nie wiecznymi plotkami.

Lila
@Kozaku w necie...

To po co tu wchodzisz i to czytasz? Przecież każdy wie że to firma pisze te takie pozytywne dla Firmy opinie:) tak bronicie żeby ludzie nie dowiedzieli się jaki (usunięte przez administratora) tam macie i jakie jesteście mądre;)

@Lila

Ja akurat pracuje na salonie gdybyś chciała wiedzieć. Chodzi mi o to że zamiast wypisywać plotki zacznijmy się interesować co z nami będzie bo niestety czarno to widzę i skończy się tak że wywalą też nas....

Lila
@Kozaku w necie...

A co to ciebie może obchodzić co tutaj piszą ludzie:p piszą to co chcą przekazać innym A Ty nie musisz tego śledzić:D i wspierać firmę a może jeszcze dobrze wynagradzaja takich jak ty:p

@Pracownik

To nieprawda. Femestage juz wczesniej zostalo przejete przez monnari i dzialo normalnie, do momentu wybuchu pandemii, kiedy to cala centrala femestage otrzymala wypowiedzenia. Stalo sie tak prawopodobnie wskutek ciecia kosztow i ratowaniu monnari.

Wus
@Pracownik

@pracownik To najbardziej prawdopodobny scenariusz. Jednego nie noge zrozumiec- chociaz nie powinno mnie to dziwic ,bo w tej firmie zawsze byl problem ze szczeroscią - dlaczego te byle regio probuja temu zaprzeczac .Nikt o zdrowych zmyslach nie zostawilby pracy nawet w Monnari w okresie kryzysu pandemicznego. Smutne jest to ,ze nawet teraz potrafią z siebie robic osobe nierozumna ,ktora postapilaby tak lekkomyslnie ,tylko po to ,zeby utrzymac swoja pozycje przed przeciez juz byłymi i zwolnionymi pracownikami...jakis kompleks wyższości.

Amazon
@???

Są inne lepsze zakłady pracy tak jak naprzykład VW lub Amazona który cały czas rekrutuje przyszłych pracowników a do tego świetnie płaci! Najwięcej miałem 4,5 tys zł netto z kilkoma dodatkowymi dniami pracy

Xxxxxxx
@???

Oby tak było! Ta marka powinna już dawno upaść, nie czarujmy się.

Aaa
 Problem
@???

Nie zdziwilabym się jakby tak się stało, zobaczcie co dzieje się w Monnari..

Femka

Wiecie na jakiej zasadzie pracujemy teraz pod kratą? Co z nie wyrobionymi godzinami? Mamy postojowe czy co? Regionalna jak zwykle mówi, że nie wie! Od kiedy Monnari wykupiło Femestage dzieje się tragedia!

Byla femka
 Problem
@Femka

Dziewczyny czytajcie forum Monnari tam sie wszystkiego dowiecie. Godziny beda do odrobienia na bank. Monnari upada takze szukajcie nowej pracy po tym calym lockdownie. Powodzenia! Aha...co do Regionalnej to ona bardzo dobrze wie, tylko Wam nie mowi zebyscie sie nie buntowaly.

Aaa
@Byla femka

Ona dobrze mówi, poczytajcie opinie o monnari, ja tam pracuje dzieją się cyrki!!!

l_l

Firma MGK sklepy Ewy Minge w Poznaniu MASAKRA, unikać tej firmy jak ognia...

pb

Takiego bezprawia jak w tej firmie jeszcze na oczy nie widziałam.. Nie jest to co prawda firma Femestage, ale autoryzowane butiki Ewy Minge w Poznaniu, czyli firma MGK. Brak umowy, BRAK WYNAGRODZENIA, brak pieniędzy za nadgodziny, szef Jerzy Woźniak ma totalnie gdzieś swoich pracowników, ignoruje ich telefony. Zgłaszane przeze mnie usterki takie jak ogrzewanie (na sklepie było bardzo zimno) lub przeciekająca rura na zapleczu powodująca zalanie- w odpowiedzi otrzymałam ''trzeba to gdzieś zgłosić'', ale gdzie już się nie dowiedziałam. Kierowniczka Beata robiąca dobrą minę do złej gry, obracając wszystko w żart i również ciągłe ignorowanie problemów. Stany magazynowe kompletnie się nie zgadzają, system kasy abstrakcyjny. Jeśli np danej bluzki nie ma w spisie na kasie to trzeba ją nabić na inny produkt, na jakikolwiek inny i zmienić cenę! Nie wiem i nie chcę wiedzieć jak wygląda inwentaryzacja w tym sklepie po takich machlojstwach.. Brak kontaktu z szefem w związku z brakiem wynagrodzenia przez dwa tygodnie doprowadziło do skargi w Inspekcji Pracy, sprawa jest w toku. Stanowczo odradzam, nic dobrego was tam nie czeka...

Czy Femestage Eva Minge Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Oni od siebie to raczej nie chętnie dają cokolwiek oprócz tego co muszą

@Ona

A może wiecie czy nadal można wykupić u nich pakiet Lux-medu? Bo wcześniej była taka opcja

Nie

Hej,mam pytanie czy wy tez macie pytanie na chow o to czy przyszły do was plakat z monnari który ma być nad kasami.?

Tak
@Pracownik

Mogliby się chociaż wysilić i zrobić pytania dedykowane konkretnym markom a nie walą hurtem to samo do wszystkich i tylko człowiek traci czas na coś co go nie dotyczy. I ciagle te same pytania i zdjęcia co rano... Podobnie jest z wpłatą bankową..po co robić raport w dniu, w którym nie ma wpłaty?! Przecież „góra” ma podgląd do wszyskich danych jakie są w systemie w każdym sklepie, więc wiedzą o każdej wpłacie czy wystawionym KW/KP...ale nie, Ty musisz im wszystko podesłać pod nos. W ogóle brak przepływu informacji w firmie jest porażający; jedna osoba mówi jedno po czym druga co innego a trzecia w ogóle nie ma o niczym pojęcia...nie wiem jak to jeszcze funkcjonuje. I ciekawe kiedy wrócą dodatki, bo na miliard plakatów, pomoc dla szpitala i Plazę w Łodzi hajs jest a na pracowników jakoś nigdy nie starcza.

Dramat
@Tak

Tak dokładnie, zwróćcie uwagę, że w systemie pojawił się nowy Feme w Nowym Sączu, ale dla starych pracowników pieniędzy brak.

Rzucilamtarobote
@Dramat

Kasy dodatkowej nie bylo, nie ma i nie bedzie! Tutaj i w Monnari kierownik i reszta zarabia najnizsza krajowa. Przyzwyczajcie sie albo zmiencie prace. Pozdro Femki.

Nie szanują pracowników, w (usunięte przez administratora) ma nas kierownik regionalny (centralny), mydli tylko i wyłącznie oczy na kierowników wybiera osoby niekompetentne. Non stop dosyłają towar mimo że nie ma gdzie go wykładać bo wieszaki pękają w szwach. Na żadną premie nie można liczyć mimo że przy zatrudnianiu wszystko było przedstawione świetnie. No i oczywiście pensja śmiech na sali najniższa krajowa.. Serdecznie odradzam pakowania się w to (usunięte przez administratora)

@Pracownik

Pracowałem u państwa Chełkowskich w Kobylnikach koło Grodziska Wielkopolskiego , państwo Minge to rodzina państwa Ch . Przez te państwo siedział w więzieniu za rzekomy włam bo mają w policji znajomych i rodzinę , fakt że trochę nabroiłem ale to nie znaczy żeby dopisywać mi włamanie ! Minge i Chełkowscy niczego ani nikogo nie szanują !

Kamila
@Maciej

W 100 % się zgadzam z tą opinią ???

@Kamila

To ty Kamila Rita?

????
@Maciej

Super, tylko z tego co nam wiadomo to Pani Eva ma już niewiele wspólnego z Femestage a może nawet nic...

@Kamila

Jak tam twoja mama A (usunięte przez administratora)?

Pan Pastusiak to totalna pomyłka,zero organizacji,niejasne maile i wiecznie wiadomości pełne wykrzykników,robi z kogoś wariata a sam nie potrafi napisać maila z jasnym zadaniem,my jesteśmy tutaj od pracy a nie od domyślnia się co szanowny Pan miał na myśli,kolejna pomyłka tuż po Pani Aleksandrze

xxx
@Pracownik

Biuro Femestage jeszcze istnieje?

Upadek
@xxx

Z tego co mi wiadomo w biurze ze starej załogi zostało 5 osób na krzyż.

Fizol
@Pracownik

Kto to ten Pastusiak? Jakas nowa postac?

Eh
@Fizol

Regionalny z Monnari, który przejął obowiązki Roksolany. Nie da się z nim dogadać, wszystko ciągnie się niemiłosiernie... Dramat.

@Pracownik

Hej czy Wasze sklepy tez maja dyspozycje chowania wybranego towaru na zapleczu?co ma na celu to chowania towaru ?wie ktoś?

@Ona

Będziesz to sprzedawała jako jesień zima

@Polnoc

My chowamy towar ze sklepu na zaplecze a na sklepie coraz większe pustki

Polnoc

Jeszcze chwila, a dowiesz się dzisiaj że jutro się zamykasz bądź tego samego dnia

@Polnoc

To jakaś pewna informacja?czy domysły?

@Ona

Wnioski, pewności z Monnari nigdy nie masz, centrala się zawija towaru nie ma itp więc to jest równoznaczne

Annnn
@Polnoc

Czy zamknieto jakies salony Fem prócz Lubina?

@Annnn

Z tego co wiem nadal jest otwarty Lublin a czy Wy też pracujecie po 11,5 h na zmianie w maseczce?bo my sie juz dusimy...

Maciej

Skoro tak traktują pracowników oraz klientów jak rodzina pani Ewy Minge czyli państwo Chełkowscy z Kobylnik to nie ma co się dziwić że ta firma upada!

Hahaha
@Maciej

Jedyne co Femestage ma wspólnego z minge to wypłacanie jej pieniędzy za nazwisko w nazwie.

Lol
@Hahaha

I to też już niedługo, bo kończy się licencja. Nawet, na niektórych rzeczach i torbach jest już samo Femestage ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Femestage Eva Minge Sp. z o.o. - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Femestage Eva Minge Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Plac Wyzwolenia 9 lok. 1A
    40-423 Kielce
  • NIP: 9542735487 KRS: 0000403217
Femestage Eva Minge Sp. z o.o.