Opinie o Próchnik S.A. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Próchnik S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Próchnik S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży skórzanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Próchnik S.A. w Łódź

Maja

Pracuję w Próchniku i nie wierzę ,p.M.B?Człowiek o wysokiej kulturze osobistej,konkretny,rzeczowy,pomocny.Straszne rzeczy-wymaga wiedzy, a dla niektórych to za dużo zdecydowanie. Nic nie robi bo pewnie kurz z tych nie ofoliowanych koszul powinna rolować.

mfjsiddi

Cała prawda regionalna działa na niekorzyść firmy to co robila z inwentaryzacjami to szok zabierała z naszego sklepu ciuchy i wysyłała do drugiego żeby prezes sie nie denerwował ogólnie fałszywa baba sama nic nie robiła ..

Podstawa to 1350 zlotych więcej nie dostaniecie .. są premie Ale prezes trzyma łapę w jednym sklepie dostaniecie w drugim nie jak zrobisz 20 tyś to masz 800zl + podatek.. inwentaryzację jak są duże braki zabierają premie ciągła rotacja ludzi przez to .. wymagają target a brak rozmiarów w sklepie.. regionalna Małgoska B. Nic nie robi jedyne co wprowadziła do sklepów to wyższe target bo ma ambicje i kazała ofoliowac koszule śmiech na sali.. za 1300 zł macie znać produkt od podszewki historię firmy i za brak znajomości promocji są nagany to wszystko dostajecie do nauki ... naloty na sklepy ciągłe myślą że nic nie robicie tragedia nabawilam sie w tej firmie nerwicy .. nie doceniają pracowników na poziomie 50-60 tysięcy regionalna w każdym sklepie ma swojego konfodenta i zarazem największego nieroba..

erd

Świetnie, że można liczyć na profesjonalne szkolenia @qwerty, bo prościej przez to wypełnia się obowiązki. Wiecie tylko czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo znacznie umila to zatrudnienie, a przez to zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Próchnik S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
ANN

Dostałam ofertę pracy do tej firmy, nie skorzystałam i nie żałuję. Bardzo słaba podstawa i ewentualna premia do wyrobienia. Socjalu żadnego nie ma. Miałam ofertę na kierownika, który jest tam zwykłym sprzedawcą, nie mającym na wiele rzeczy wpływu. Pracowałam w dwóch korporacjach zagranicznych i niestety muszę z przykrością stwierdzić, że ta polska firma jeszcze sie wiele musi nauczyć. Ogólnie praca na przeczekanie.

selerek

Chyba powinieneś w takim razie złożyć aplikację, żeby wiedzieć jakie są tam warunki umowy

adam

a ile zarabia tam sprzedawca. to ze szybko mozna awansowac to tylko plus, ale zarobki tez sa dobre?

adam

Bezrobotna

witam wszystkich , bardzo proszę o szczera informacje jak jest w prochniku jak wygląda współpraca z regionalnymi , jaki jest system wynagrodzenia i jak wyglądają umowy szczerze chodzi mi o Poznań ?Będę wdzięczna o szczera odpowiedz bo nie wiem co mam robić !!!

gość_

Praca w Próchniku jest naprawdę godna polecenia. Pracuje dość długo i jestem zadowolona. Firma bardzo przyjazna i traktująca pracowników z poszanowaniem jeżeli się dobrze pracuje to na 100% zostanie to zauważone i docenione w formie awansu i podwyżki :)

Nie polecam pracy na magazynie !!! Masakra (usunięte przez administratora)

gość -były pracownik

Nie polecam pracy w tej Firmie ,żałuję że porzuciłam inną pracę dla obiecanek cacanek,już tam nie pracuje a dzień w którym się zwolniłam uważam za najlepszą decyzje w moim życiu.Jedna wielka sitwa, możesz się dorobić nie awansu ale garba.A wszyscy ludzie którzy maja olej w głowie po prostu się zwolnią.

Nie polecam pracy w Próchnik. Po kilku miesiącach pracy jako sprzedawca, awansowałam na kierownika, ale w momencie kiedy kończyła mi się powoli umowa o pracę na czas określony, to regionalna bez podania konkretnej przyczyny podziękowała mi za współpracę. Czas wypowowiedzenia umowy? Zapomnijcie! Dowiedziałam się na kilka dni przed zwolnieniem.

gość - pracownik

Polecam pracę w firmie Próchnik, dobry system motywacyjny uzależniony od wkładu pracy. Miła atmosfera, liczne szkolenia, wysoki samorozwój. Praca stała i pełne zadowolenie. Mówię o pracy na stanowisku sprzedawca. Trzeba być dobrym sprzedawcą

xoxox

Byłam w Szczecinie na dniu probnym, nie polecam, pracowalam 6 godzin po czym nikt do mnie nawet nie zadzwonil podziekowac. Dziewczyny pracujące tam są bardzo mile i nie wiem jak one wytrzymują w tym sklepie. Opinie o kierowniczce jak najbardziej trafione. Brak kultury i obgadywanie klientów to norma. Poprostu wyzysk i próba załatania braków w personelu naiwnymi ludzmi, na infoludku znowu ogloszenie ze poszukuja do pracy. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!

fiki

a ja pracuje w Vistuli i odchodzę tam jest wyzysk też a pracy mega,idę do próchnika za większą kasę niż na dzień dzisiejszy zarabiam.Mam tylko nadzieje ze popracuje w tej firmie długo i ze to zmiana na lepsze.

Loa

No trudno się dziwić. Z dnia na dzień zamykają sklepy, tną, tną, koszą

Obserwator

UUUU po wypowiedzi TTT można powiedzieć kij w morowisko a reczej jednostkę ADMINISTRACYJNĄ bravo Tofik czy WAZA jak zwał mniejsza o to , chyba coś w wypowiedzi było realnego ze sie sypią po mału kolejne wypowiedzi .

TTT2

A co do pracy to szczerze odradzam. Jest to praca dla osób które juz nic lepszego nie znajdą i nie mają aspiracji na nic więcej. Poza tym teraz juz nie zatrudnia sie na firme ale na podwykonawce, zeby doic jeszcze bardziej. pozdro 600

TTT2

Pani Ewka zawsze w formie