BUDIMEX-DROMEX SA

Poznań

Opinie o BUDIMEX-DROMEX SA

użytkownik zarejestrowany

Z całą pewnością dużo zależy od tego czy potrafimy dogadywać się w firmie z pozostałymi pracownikami. Praca normalna jak ktoś wie co należy do jego obowiązków to nie będzie narzekał. Mam w firmie już odpowiedni staż to z pewnością jest mi łatwiej ale generalnie jest spoko.

użytkownik zarejestrowany

Świetna firma i praca. Jak czytam wypowiedzi narzekających pracowników to część już by nie pracowała.

multi-kulti

Odradzam wspolprace- zwlaszcza na stanowiskach typu specjalista, kierownik, inzynier-firma nie wywiazuje sie z warunkow umowy pomimo swojej mocnej pozycji na rynku. Brak dialogu na lini pracodawca-pracownik

użytkownik zarejestrowany

Czy może ktoś napisać kilka informacji o pracy dla montera kanalizacji sanitarnej? Czy trzeba mieć duże doświadczenie w tej pracy? Czy trudno sie dostać?

Anna ciekawska

Witam, Ostatnio pojawiły się oferty pracy na stanowisko ekonomista w Budimexie? Czy warto tam przesyłać Cv? Jak wygląda praca na tym stanowisku?

A.Z.
@Anna ciekawska 2 tygodnie temu

Praca ekonomisty na kontrakcie w Budimexie jest naprawdę ciężka - zwłaszcza "zamknięcie miesiąca" lub cykliczne "mastery" - często zdarza się, że nocuje się w biurze, notorycznie też musisz zabierać pracę do domu (jeżeli masz dzieci i musisz przed 17:00 wyjść z baraku, w którym jest biuro) lub pracujesz do 19:00 i dłużej. Szkolenia są marne i rzadko za to firma często robi imprezy firmowe (czyt. chlanie na potęgę za ciężkie pieniądze). Dużo jest nepotyzmu i bez pleców b.ciężko o awans lub dobrą premię . Wiele osób pracuje "po znajomości"- nie przejmują się obowiązkami, bo mają "plecy", więc ich zadania dodatkowo dostają pracownicy "z ulicy". Krótko mówiąc - harówka za marne pieniądze i frustracja, że np. żona dyrektora rejonu- ekonomistka od przeszło 14lat (bez awansu-nie zależy jej, bo ustawiona) przychodzi/wychodzi z pracy kiedy chce, nie wpisuje dni wolnych -ma super premie i wynagrodzenie, często paliwo do samochodu na koszt budowy, żyje jak królowa, a Ty zasuwasz za nią i za siebie...

użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś zna odpowiedź na pytanie użytkownika ''joannna_jjj''? Aktualnie firma BUDIMEX-DROMEX SA poszukuje Mechanika - Kierowcy. W ofercie napisali, że oferują możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze organizacji, opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe), pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole. Czy ktoś aplikuje z was?

joannna_jjj

Witam, Proszę jak wygląda praca na stanowisku ekonomisty ?

joannna

Witam, Proszę jak wygląda praca na stanowisku ekonomisty ?

użytkownik zarejestrowany

@Gwidon czy aplikowałeś do firmy BUDIMEX-DROMEX SA? Jak przebiegłą rozmowa kwalifikacyjna? Jakie pytania miałeś na rozmowie? Czy wymagania są duże? Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytania użytkowników Nowy i Gregorek?

Gregorek
użytkownik zarejestrowany

Poradźcie mi czy lepiej wybierać pracę w kraju z BUDIMEX-em czy może zdecydować się na wyjazd za granicę?

Nowy

Mam jechać do pracy jako zbrojarz do minden jak tam wygląda praca i mieszkania z góry dzięki za pomoc

Gwidon
użytkownik zarejestrowany

BUDIMEX-DROMEX to dobry pracodawca, taką informację otrzymałem i myślę, że mogę spokojnie aplikować do firmy. Trochę nie rozumiem niektórych opinii na forum. Przecież nie ma idealnych firm.

onon

Cześć, napiszcie coś ciekawego na temat Biura Rynku Niemieckiego( Kraków) jak się tam pracuje?

Kazik
użytkownik zarejestrowany

Czy jesteście pewni, że nie można napisać o firmie BUDIMEX-DROMEX coś pozytywnego? Wiadomo, że firmy budowlane mają generalnie wrogów ale wynika to ze specyfiki funkcjonowania. Może warto wspomnieć o pozytywach?

Marek
użytkownik zarejestrowany

Mają długą listę ofert pracy, czyli mają sporo roboty. Fajna firma, kiedyś pracowałem w Budemex-ie i miło wspominam.

fedek

bylem niedawno na rozmowie w budimexie z dyrektorem inwestycji. na stanowisko majster sieci sanitarnych (ponad 10 cio letnie doswiadczenie) zaproponowano mi 3000zł brutto czyli jakies 2200 na reke. jak oceniacie?

Mareczek
użytkownik zarejestrowany

Pracuję tu i jestem zadowolony z firmy. Jeśli ktoś nie uzgadnia wszystkich warunków przed podpisaniem umowy to do kogo pretensja?

Szczerze nie polecam. Obiecanki od poczatku poznien jest zero ze wszystkiego co obiecali. Kasa czesto jest ustalana netto a pozniej daja Ci ja jako brutto i dowiadujesz sie o tym przy podpisaniu umowy wiec albo podpisz albo nara. Szkolenia sa raz na kilka lat z programu ktorego sie uzywa w tej tylko firmie wiec nie sa to przyszlosciowe szkolenia. Pracownicy nie sa zadowoleni i jak poszlam na kontrakt po miesiacu sporo odeszlo bo ich oszukano. Ludzie zastanowcie sie czy tego chcecie bo tak jest zarowno wsrod ekonomistow jak i inzynierow. Radze sie zastanowic. To nie jest opinia o Poznaniu ale o calym Budimexie

Jędrulek
użytkownik zarejestrowany

Jeszcze parę let temu każdy przyjąłby pracę w BUDIMEX-DROMEX z pocałowaniem ręki a teraz tylko narzekania. Co się dzieje, że praca w dobrej firmie nie daje satysfakcji?

użytkownik zarejestrowany

Branża budowlana to specyficzny kierunek. Pracuje w firmie sporo osób przypadkowych, jak to na budowie i właśnie z tego powodu jest dużo problemów. Uważam, że dobrzy fachowcy mają tu miejsce do pracy dobre!.

miki

katastrofa ludzie dajcie zarobić a nie za grosze człowiek tyra

użytkownik zarejestrowany

Czy dowiem się gdzie obecnie firma prowadzi jakieś inwestycje? Widziałem aktualna ofertę pracy i wynika, że firma ma duże potrzeby kadrowe. Chociaż w tej branży to w lecie zawsze są potrzeby. Jak się w firmie pracuje w jakiej atmosferze? Podpowiedzcie.

użytkownik zarejestrowany

@Jurekco w Twojej opinii sprawa, że firma jet solidnym pracodawcą? @Ekonomistka Ty również jak rozumiem jesteś zadowolona z pracy w BUDIMEX-DROMEX. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o pracy na Twoim stanowisku oraz możliwościach rozwoju jakie są zapewniane przez firmę? @zizu88 rozumiem, że podczas swojej rozmowy o pracę miałeś wrażenie, że osoby ją przeprowadzające nie były przygotowane merytorycznie. Jeśli masz chwilę, to zachęcam do opisania Twoich doświadczeń z procesu kwalifikacyjnego tutaj: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,3195,1,1 Tak, by informacje te były łatwo dostępne dla osób, które szukają informacji przed swoją rozmową.

użytkownik zarejestrowany

@xyz wspominasz, że firma kładzie duży nacisk na rozwój pracowników. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy możecie liczyć na kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Jurek
użytkownik zarejestrowany

BUDIMEX-DROMEX jest przede wszystkim stabilnym pracodawcą.

robur

Ostatnio pojawiło się kilka aplikacji na stanowisko Geodeta. Ktoś jakieś opinie? Jaki charakter pracy, jakie zarobki? Z góry dzięki!

zizu88
@robur 24.04.2017, 23:59

Witam, ostatnio bylem w budimeksie na rozmowie o prace na stanowisku geodeta-kolejowy. Był pan manager geodeji i jakis geodeta co niby sie na kolei zna. Po rozmowie kwalifikacyjnej uznalem ze pan menedzer ani pan geodeta budimeksu nie maja zielonego pjecia o kolei i prac z nia zwiazana. Nie zadali zadnego konkretnwgo pytania zwiazanego z obsluga podbijarek i obsludze inwestycji kolejowych. Za to ja oczywiscie zadawalem ww panom pytania na kture nie uzyskalem odpowiedzi. Szkoda bylo czasu i pieniedzy na ta rozmowe o prace poniewaz chcialem porozmawiac z ludzmi kompetentnymi ale tak nie bylo. Zarzadalem zarobków w kwocie 6500 zl netto zobaczymy jak sie to potoczy. pzdr

użytkownik zarejestrowany

@Filipto ważne, by dobrze się czuć podczas wykonywania swojej pracy. Co uważasz za największy plus pracy w BUDIMEX-DROMEX SA? @budco sprawia, że tak oceniasz pracę w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

Filip
użytkownik zarejestrowany

BUDIMEX-DROMEX SA ta firma to historia, jestem długoletnim pracownikiem i nie zamienię jej na żadną inną. Współpracownicy też mi się udali, stworzyliśmy udany zespół i możemy na siebie liczyć jak ktoś potrzebuje pomocy.

bud

Budimex to najwiekszy syf. Omijajcie szerokim łukiem.

użytkownik zarejestrowany

@Roman rozumiem, że polecasz pracę w firmie? Czy każdego miesiąca tak wyglądają godziny pracy, czy zależy to od okresu?

Roman

zarobki owszem fajne ale co się dziwić jak na co dzień robi się po minimum 12 godzin a czasami od świtu do późnej nocy, więc w miesiącu wyrobisz tyle godzin co przez 2 miesiące, no chyba, że trafisz na kierownika który dobrze pisze godziny w zeszyt a wyjść można szybciej:) Warunki mieszkaniowe różne od chlewów do całkiem spoko mieszkań. Atmosfera pracy również, są ludzie na poziomie bydło oraz dresiarze, no ale nie ma się co dziwić na taką ilość zatrudnionych zawsze będzie grupa marginesu. Dojazdy na miejsce pracy we własnym zakresie i własnym środkiem po całym kraju, ale jeśli robisz przy budowie dróg i dobrze żyjesz z ludźmi z wytwórni mas bitumicznych ,to kup starszego diesla jak oni a na ropę już nie będziesz musiał wydawać.:D

Roman

użytkownik zarejestrowany

@Derekco najlepiej wspominasz w pracy w firmie?

Derek
użytkownik zarejestrowany

Co nowego robi firma? Byłem pracownikiem ale musiałem zmienić zamieszkanie i rozstałem się z firmą , ciągle mile wspominam tamten czas. Czy prowadzą nowe budowy?

spawacz

witam koledzy spawacze jak się pacuje spawaczom w niemczech z budimexu mógłby ktoś coś więcej napisać dzieki z góry.pozdrawiam.

Karol

Ile można zarobić w tej firmie na stanowisku Specjalista Inżynier ? Czy zarobek 5000 netto podstawy jest realny?? Region Polski zachodniej.

Gregor
użytkownik zarejestrowany

Budimex S.A.. Dawniej Budimex Dromex to solidna, profesjonalna firma.

Maniek

Panowie gdzie lepiej na kontrakcie w BUDIMEX czy PEKABEX

Janusz
@Maniek 22.03.2017, 21:15
Panowie gdzie lepiej na kontrakcie w BUDIMEX czy PEKABEX

Podobno PEKABEX lepiej płaci.. zależy jaki poziom stanowiska Cie interesuje

użytkownik zarejestrowany

@Kalifco wpływa na Twoją negatywną opinię? Chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy w firmie.

użytkownik zarejestrowany

W zeszłym tygodniu ruszyło wiele rekrutacji do firmy BUDIMEX-DROMEX SA. Jest możliwe rozpoczęcie pracy w Poznaniu jako Kierownik ds. obsługi klienta. Czy któraś z ofert Was zainteresowała?

PRZEMO

CZY WARTO WYJECHAC Z BUDIMEX POZNAN DO NIEMIEC JAKO BETONIARZ NIECH KTOS NAPISZE PRAWDE O TEJ FIRMIE

Jerzyk
użytkownik zarejestrowany

To się nie ma co zastanawiać. Praca w takiej firmie to sukces.

xxx

dostalem dzis propozycje pracy w budimex do remscheid czy warto tam jechac???

użytkownik zarejestrowany

Czy Budimex prowadzi teraz jakieś inwestycje za granicą? Bardzo bym chciał załapać się z nimi na wyjazd!!. Pewna firma, znana marka fajnie by było!!. Czy ktoś wie jakie teraz są stawki dla cieśli lub zbrojarza?

budimex kupa syfu
@Jedrek 19.01.2017, 17:55

takie zarobki ze orobisz sie jak glupi a tyle to w wiekszej firmie w polsce zarobisz na delegacjach oczywiscie krajowych

Łukasz

Mam pytanie, co to za stanowisko "Specjalista - inżynier" widzę, że od jakiegoś czasu pojawiają się ogłoszenia na takie stanowisko. Przyznam że dosyć niespotykane w innych dużych firmach. Jakie to stanowisko daje możliwości rozwoju w strukturze firmy?? Jaki jest zakres obowiązków na budowie/biurze??Czyli jak można awansować z tego stanowiska?? Jak plasuje się w strukturze firmy?? Jaki jest przedział zarobków??

Michal

A jak praca spawacze w Niemczech ??

Grzesiek

Witam Wie ktoś ile płacą kierownikowi robót/budowy? Mam duże doświadczenie w domkach jednorodzinnych, których zrealizowałem ok 80 w swojej karierze, poza tym budynki gospodarcze, garaże i nadzory nad dociepleniami budynków. Zrobiłem też kilka domów wielorodzinnych. Teraz chciałbym popracować w dużej firmie przy dużych inwestycjach i aplikuje na kierownika robót/budowy. Jestem dobrej myśli! Czy z moim doświadczeniem jestem w stanie dostać tam 6000 netto?! Będę wdzięczny za odpowiedź.

PRZEMO
@Bobi 23.02.2017, 13:54
Pracowałem w Budimexie 4 lata. Jak trafisz na budowę na plusie to jest miło i sympatycznie. W przypadku, gdy budowa będzie z g...

tylko mam jechac do niemiec na prefabrykaty betonowe a tez nie wiem do jakiej niejscowosci sie dostane

xyz
@Bobi 23.02.2017, 13:54

240h w tygodniu?? To trochę trudne, nie uważasz? I zdecydowanie przesadzone... Nadgodziny się zdarzają, szczególnie w okresie największego zaawansowania prac, ale pracująca sobota jest odbierana (o ile taka wypada). A w której firmie budowlanej pracuje się po 8h dziennie? Bo ja takiej nie znam... Firma bardzo dobra, stabilna i kładąca duży nacisk na rozwój pracowników

Skrzywdzona

Pracowałam w Budimeksie około 8 miesięcy i uważam to za najgorsza porażkę w swoim życiu. Na stanowisku specjalisty ds ekonomicznych zaproponowano mi wynagrodzenie 2500 netto na okresie próbnym jednak nikt nie poinformował mnie że w tej kwocie będą się zawierały nadgodziny. Umowa jest tak skonstruowana że ryczałt za nadgodziny wkalkulowany jest w wynagrodzenie podstawowe i tym samym można pracować po 24 godziny i nie dostać ani grosza ponad podstawę.Praca na kontraktach to jedno wielkie oszustwo pracy jest dla kilku osób ale dlatego żeby obniżyć koszty kontraktu jest tylko jeden ekonomista na danym kontrakcie który zajmuje się papierologią od A do Z. ( NAWET UMOWAMI PRAWNYMI JEŚLI PRAWNIK NIE MA CZASU - BO AKURAT MA KILKA KONTRAKTÓW POD SOBĄ). Reasumując roboty było tyle że pracowałam minimum 10 godzin ( czasem zdarzało się że byłam w pracy od 8.00 rano do 21.00) dziennie za 2500 netto , po okresie próbnym otrzymałam pensję 2800 netto z tym że musiałam swoim prywatnym samochodem jeździć pomiędzy budowami a także dowozić dokumenty do biura ekonomicznego rejonu.Po odliczeniu paliwa zostawało mi 2200 na rękę za 10-11 godzin pracy dziennie. Nie wspominam o ogromnym stresie wszystkie robione pod napięciem bo miało być na wczoraj , do tego okropna kierowniczka która nigdy nie chwaliła i ciągle miała o coś pretensje - stara panna siedząca od rana do wieczora w robocie i wymagająca tego od innych. Nie wierzcie w to co mówią na rozmowie wstępnej to są wszystko brednie. Praca na kontrakcie jest nie do przejścia dla normalnego człowieka który chce być zdrowy fizycznie i psychicznie. Podczas rozmowy telefonicznej kiedy zaproponowano mi tę prace zapytałam o godziny - odpowiedź brzmiała : pracujemy od 8.30 do 16.30 czasem trzeba zostać ale to sporadycznie - nie wierzcie w te brednie !!! po pół roku pracy w tej firmie byłam już wrakiem człowieka. Podczas mojej obecności w Budimexie tylko z mojego kontraktu zwolniło się 5 osób. Krew człowieka zalewa jak zarobi parę groszy w takich nerwach a Ci u góry zbierają taką kasę za ogromne budowy a ich pensje to kilkadziesiąt tysięcy złotych !!! Nie cenią pracownika jak nie ty to kolejny i tak w kółko. Rotacja jest ogromna. Dlatego przestrzegam wszystkich przed praca w tej firmie - szczególnie tych którym zależy żeby jeszcze pożyć. Można nabrać doświadczenia ale również stracić wiarę w ludzi i sens pracy. Aha i jeszcze jedno - co pół roku wypłacane są premie uznaniowe za pracę którymi strasznie zachęcają na rozmowach wstępnych.Ja po pół roku pracy nie dostałam ani grosza bo okazało się że zabrakło mi tygodnia do pełnych 6 miesięcy pracy !!! Pozdrawiam wszystkich skrzywdzonych przez te korporację.

Kalif
@Skrzywdzona 06.10.2016, 20:23

Bardzo współczuje . Ja unikam takich firm i dziękuję za wypowiedź

Ekonomistka
@Skrzywdzona 06.10.2016, 20:23

Chyba w innej firmie pracowałaś. Nie ma czegoś takiego, ze zabrakło Ci 2 tygodni do 6 m-cy i nie dostajesz premii. Premię ja dostałam po przepracowaniu 1 m-ca w firmie. Uważam, że firma jest bardzo dobra, społecznie odpowiedzialna i etyczna. Wynagrodzenie jest ponad przeciętne. Co do ogromu pracy to zależy od kontraktu, na jednym jest lepiej na innym trudniej, ale ludzie są na tyle pozytywni, że to rekompensują.

T

W Lublinie szukają kierownika robót elektrycznych czytaj frajera który namęczy się przy Hamptonie z firmą Supremus (która nigdy nie robiła poważnych inwestycji) a póżniej powiedzą : murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść:)

Zostaw opinię o BUDIMEX-DROMEX SA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDIMEX-DROMEX SA