BUDIMEX

Rzeszów

Opinie o BUDIMEX

jula 79

Witam, Ostatnio pojawiły się oferty na stanowisko Ekonomista. Czy warto wysyłać tam Cv? Jak ocenianie pracę na tym stanowisku ?

Dave

Wiem ze tu sa opinie ale macie jakies dobre namiary na prace zagranice najlepiej zbrojarza potrzebuje pracy zagranica nawet od zaraz dzieki wielkie z góry

aaa
@Dave 08.09.2017, 19:57

w zaleznosci gdzie mieszkasz dzwon albo do Rzeszowa +48 17 850 68 56 - po godz 8.00 albo do Poznania +48 61 861 32 05 po godz 7.00 i popros o polaczenie z rekrutacja. Generalnie jesli cos potrafisz i nie masz lewych rak do roboty to biora wszystkich na wczoraj...

Młodzieżowka

Firma Budimex oddział w Rzeszowie praca na odlewni. Musze przyznać ze to juz przesada ,pracujemy bardzo ciężko i nikt tego nie docenia ,jeszcze dochodzi do tego ze brakuje pracowników za których musimy pracować , no nic czasem tak bywa , powiem jedno jak nie będzie widocznej poprawy w wypłatach to ludzie pojadą do domu i kontrakt padnie . Albo dacie nam lepsze pieniądze albo do widzenia .Pozdrawiam i nie polecam pracy na odlewnia w Isselburg.

Zadowolony
@Młodzieżowka 21.08.2017, 12:46

Jeżeli nie odpowiada szanownemu panu praca to droga wolna. Nikt na nierobow i niedorozwiniętych intelektualnie robił nie będzie. Nie masz ochoty pracować na odlewni to sie ODLEJ na ścianę w swojej wiosce. Masz problem to wracaj do Polski.

michu

ja bym bardzo chciał pracować dla budimexu ale nie da się wytrzymać 12 h w robocie - no ludzie. Dwie godziny dziennie dojazd - godzina na kiblu i nawet na zrobienie prania czasu nie starczy. Co dopiero mówić o zadbaniu o własne dzieci. Których krwa nie mam i od 12 lat nie mam - i nie będę miał bo jestem tylko śmieciem do wyrychania na 3 msc w roku - a potem zwyrodnienia stawów, choroby zawodowe i radź sobie sam. A o takiego wała! Kobiety w bdmx - apelujemy do was - opamiętajta się bo inaczej nic z tego dobrego nie będzie. Kochajta nas roboli, baby z budowlanki bo inaczej same sobie robicie pod górkę.

mich
@michu 03.07.2017, 20:59

i w ogóle - na obwodnicach i gdzie nikomu nie zawadza - tyrać na dwie zmiany roboli 6:00-14:00 14:00-22:00 można wciskać i III zmianę ale w 2/1 - wystarczy kierol przylezie od 9-17 i spoko.

Jacek 78

Dostałem ofertę pracy w Hanowerze jako zbrojarz proszę o opinie.

@Jacek 78 01.07.2017, 16:32
Dostałem ofertę pracy w Hanowerze jako zbrojarz proszę o opinie.

w hanowerze? to po co w ogóle chcesz gadać z polakami? z budimexem? salon piękności zamiast biura. Zatyraj się na śmierć najlepiej. Już lepiej jechać na krzywy ryj za granicę. Uwiążesz się umową z jakąś hiszpańską firmą - co to zniszczyła pół polskiej przedsiębiorczości - i po co ci to? Będziesz się łasił i prosił i w chlewie mieszkał.

michu

omijać szerokim łukiem. Każdy powód i wymówka dobra. Wszystko pięknie i gładko - szkoda że tylko wirtualnie. Nie będę tyrał po 31 dniówek w miesiącu!

Turecki

Trzeba powiedzieć obiektywnie, że byłem na kontrakcie w miejscowości Biele.eld. Kontrakt marzenie, tylko kierownik wymagający i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] konsekwetny. Jesteś chętny do pracy, chcesz zarobić to polecam ten kontraktr Budimeksu. Zjechałem bo nie są tam tolerowani ludzie z uzależnieniem od alkoholu. Praca i płaca bardzo dobra. Atmosfera bardzo dobra, kwatery super. Chcesz się w spawaniu rozwinąć to polecam ten kontrakt. Nieroby i pijaczyny na tym kontrakcie jadą do domu po 1 miesiącu pracy. Trzeba bardzo uważać na kierownika tego kontraktu. Nie daje 2 szansy NIKOMU. Zjechałem z tego kontraktu ale nie mam pretensji. Sam sobie wypracowałem zjazd. Pozdrawiam Akademię w B.

spawacz
@Turecki 13.05.2017, 19:51

Co za debil robi sobie reklamę z kontraktem w Bielefeld? Przecież to wszystko o tym kontrakcie pisze jedna osoba! Trzeba mieć nie tak pod sufitem!!

Rudy ale nie fałszywy

Co tu tak na forum dużo informacji o ktr. w miejscowości Bie....ld. To jest akademia, tylko dla wybranych. Bardzo dobry ktr. Budimexu. Praca bardzo dobrze zaplanowana, od samego początku wiesz na czym stoisz. Praca bez Niemców, trzeba jednak uważać. Kierownik to stary wyjadacz. Nie daje szans pseudofachowcom. Nierobów rozpoznaje od razu. Pijaczyny to nawet kilku dni tu nie są w stanie przetrwać. Polecam ten kontrakt dla ludzi, którzy chcą się czegoś w spawaniu nauczyć. Kierownik bardzo obiektywny, daje szansę na rozwój i podciągnięcie kwalifikacji. Nie toleruje pijaństwa, brakorobów i nieudaczników ale służy pomocą i wie jak nauczyć spawać. Polecam ten kontrakt. Zjechałem z tego kontraktu ale nie mam żadnych pretensji. Kwatery super, płaca i atmosfera też. Panie kierowniku, chętnie wrócę. Na pewno wie pan kto to napisał. Mój nick mówi sam za siebie.

Syryjczyk major

Ten ktr w B nie jest dla uzaleznionych od alkoholu. zjechalem szybko po wpadkach za alkohol. Kierownik nie daje szans dla uzaleznionych.

Jacek Placek
@Syryjczyk major 07.05.2017, 19:05

Budimex nie jest Firmą dla NIEROBÓW i PSEUDOFACHOWCÓW. Panowie spawacze i monterzy. Proponuje zostać w kraju i popierać PiSdy. Dostaniecie 500+ i po co się męczyć pracą w UE. Zostańcie w kraju tam będziecie chodzić srać za stodołę i chwalić PiSojebów za 1500 zł. UE nie jest dla Was. Pracujcie w Polsce za marne grosze. Rząd PiSd da Wam 500+ i możliwość realizacji Waszych szczytnych celów. Wasze cele w Polsce są na miarę Waszych marzeń. Pozdrawiam CIEMNOTĘ z podkarpacia. Dla Was to tylko obornik na polu.

Dzon Americano

Bylem na kilku ktr. w Budimexie, Plauen, Hosena i inne. Ktr. w Bie...ld to inna bajka. Kierownik to wzmagajacy czlowiek. Trzeba przyznac wymagajacy ale obiektywny. Wszystkich traktuje tak samo. Jestes fachowcem lub masz chec do pracy to jestes mile widziany. Pijaczyny i nieroby maja zjazd po 1 miesiacu pracy.

Ważniak

Byłem na ktr. w Bie.. 2 lata. Potwierdzam wpisy poprzedników odnośnie tego ktr. Zasady tu są określone od samego początku. Praca w zespole i dobre zachowanie na kwaterze. Jesteś dobry i chcesz pracować to jesteś mile widziany. Otrzymałem akceptację po 2 latach przepracowanych na kolejne 2 lata po karencji. Na początku mojej pracy zostały jasno określone moje warunki pracy i to co jest oczekiwane. Potwierdzam, że ten ktr. nie jest dla pijaczyn i nierobów. Pseudofachowcy na tym ktr. nie mają racji bytu. Kierownik wymagający ale sprawiedliwy i traktuje WSZYSTKICH jednakowo. Trzeba przyznać, zna się na robocie a niedojebów i nierobów poznaje od razu. Kto chce normalnie pracować i zarabiać to polecam ten ktr. w Bie..feld. Nie jest tu łatwo ale z czystym sumieniem polecam ten ktr.

Pietrasinski scyzor

Na ktr. w Bie... byłem prawie 2 lata. Kierownik wymagający ale fachowiec znający się na rzeczy. Nie ma tu Niemców na hali, a pot po plecach nie płynie. Praca dobrze zorganizowana, dobrze płatna i wiesz na czym stoisz. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Jeżeli nie jesteś uzależniony od alkoholu to polecam ten ktr. Chcesz zarobić to bardzo polecam ten ktr. Pijaczyny i nieroby nie mają tu miejsca.

Franek W

Byłem na ktr. w miejscowości B. Potwierdzam to co napisali poprzednicy. Kierownik bardzo wymagający, sprawiedliwy i FACHOWIEC. Wszystko tu jest przygotowane, praca bezpieczna, dobrze płatna. Organizacja pracy i warunki BHP na najwyższym poziomie. Na Płacę nie ma co narzekać, fachowcy mile widziani. Jeżeli chcesz pracować polecam ten ktr. Nie ma tu żadnych pociotków a praca jest naprawdę dobrze zorganizowana. Tylko cieniasy i pijaczyny niech tu nawet nie myślą o pracy. Było tu wielu cieniasów. Trzeba przyznać kierownik tego ktr. to znający się na rzeczy fachowiec, organizator pracy i eliminator pseudofachowców. Chcesz pracować w firmie Budimex to polecam ten ktr.

Jaś z ćhałupek
@Franek W 07.05.2017, 17:12

Byłem na tym ktr. w miejscowości B tylko 1 miesiąc. Potwierdzam jednak panujące tam zasady. Kierownik zajebiście wymagający a ludzie nowych traktują z dozą dużej ostrożności. Umiesz wpisać się w pracę zespołową to będziesz szybko akceptowany. Jesteś słaby to nie masz szans na ten ktr. Zjedziesz po okresie próbnym. Obiektywnie przyznam ten ktr. jest dla ludzi, którzy potrafią pracować w zespole i chcą zarobić. Tu liczy się praca zespołowa i dobre zachowanie na kwaterze. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre.

Bulionik

Byłem na kilku ktr. Mostostalu i Budimexu. 2 lata byłem na ktr. w miejscowości B. Kierownik wymagający i traktuje wszystkich jednakowo. PSEDOFACHOWCY niech tam nie jadą. Praca bez Niemców na hali ale niech nikt nie mysli, że będzie lekko. Płaca dobra i traktowani są wszyscy RÓWNO nie ma tu żadnych Pociotków. Jesteś dobry to polecam wszystkim ten ktr. Można tu zarobić i nie jest ciężko. Trzeba jednak wiedzieć, że zachowanie na kwaterze i w pracy ma duży wpływ na ocenę przydatności. Płaca dobra, atmosfera też. Polecam ten ktr. ale niech nikt nie myśli, że będzie łatwo.

Ptak

Byłem na 2 ktr. w Budimexie. 1 trochę ciężki i zrezygnowałem, nie dawałem rady. 2 ktr w miejscowości B. Wymagający KIEROWNIK, traktuje wszystkich jednakowo. Nie ma tu żadnych Pociotków. Praca bez Niemców na hali, ale niech nikogo nie zauroczy , ze będzie lekko. Robisz swoje, umiesz zachować się na kwaterze, będziesz mile widziany. Kierownik wymagający ale daje czas na naukę. Tylko pseudofachowcy odjeżdzają z tego ktr. po 1 miesiącu. PIJACZYNY i PSEUDOFACHOWCY po okresie próbnym jadą do domu. Na tym ktr. jeżeli chcesz pracować to będziesz 2 lata.

pawel

Może ktoś powiedziec jak wyglada praca operatora CNC w odlewniach żeliwa? Czy warto zawracac sobie głowe ta ofrta pracy

Roman

Zarobki owszem fajne ale co się dziwić jak na co dzień robi się po minimum 12 godzin a czasami od świtu do późnej nocy, więc w miesiącu wyrobisz tyle godzin co przez 2 miesiące, no chyba, że trafisz na kierownika który dobrze pisze godziny w zeszyt a wyjść można szybciej:) Warunki mieszkaniowe różne od chlewów do całkiem spoko mieszkań. Atmosfera pracy również, są ludzie na poziomie bydło oraz dresiarze, no ale nie ma się co dziwić na taką ilość zatrudnionych zawsze będzie grupa marginesu. Dojazdy na miejsce pracy we własnym zakresie i własnym środkiem po całym kraju, ale jeśli robisz przy budowie dróg i dobrze żyjesz z ludźmi z wytwórni mas bitumicznych ,to kup starszego diesla jak oni a na ropę już nie będziesz musiał wydawać.:D

nuke

Tomek Z. to na 10 zdałeś ty, a resztę skasowali hahaha.

piokoio

Witam, chciałem się zatrudnić do firmy budimex jako spawacz wysłali mnie na próbki w spawaniu, za które kazali płaci 100 kałci jak nie przejdę próbek to 100 przepada i to ma być firma jęczę na rekrutacji chcą zarabiać to jakie kpiny robiłem dos sporo próbek po innych firmach i jeszcze mi płacili zatok, a nie odwrotnie za próbki się nigdzie nie płaci.

Tomek Z.
@piokoio 04.03.2017, 08:21

mam nadzieję, że ty nie spawasz tak jak piszesz... Ja próbki tez zdawałem, jak zdałem i wyjechałem, pieniądze przyszły na moje konto. Pracuję do dzis i krzywdy nie mam

@piokoio 04.03.2017, 08:21

A co myślisz, że za darmo robisz próbki. Nikt za cieniasów i niedorozwojów umysłowych płacił nie będzie. Przyjeżdza taki ciemniak z wiejskiego zadupia chodzący srać za stodołe i zgrywa wielkiego fachowca. Słoma z butów wystaJE SMIERDZI GNOJEM A UDAJE WIELKIEGO FACHOWCA. Firma Budimex powinna przestać zatrudniać to BYDŁO. Szkolenie na początku z ogólnych zasad zachowania. Przyjeżdza taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na ktr i myśli, że kierownik kontraktu będzie tego chama uczył kultury. Niedorozwój umysłowy zwany panem spawaczem niech zostanie w Polsce. Polska PiSdojebów jest dla ciemniaków z podkarpackiego zadupia.

przemo

Dostłem ofertę pracy z Budimex Poznania na wyjazd do pracy w Niemczech czy ktos moze mi napisac prawde o tej firmie jak jest i czy oplaca sie wyjechac

@przemo 23.02.2017, 12:24

Dla pseudofachowców na pewno nie jest godna polecenia.

dila

Dostałam właśnie propozycję pracy jako młodszy specjalista ds.ekonomicznych w 2800 zł netto + dodatek mieszkaniowy. Czy to dobra oferta jak na te firme? Powiedzcie jak to jest rzeczywiscie z pracą w nadgodzinach, jaka atmosfera? gdzie dają prywatna opieke medyczna? Z gory dziekuję wszytskim, którzy zechca się podzielić swoimi doświadczeniami.

hary

Witam ile może zarobić ślusarz monter w niemczech czy nadgodziny są dodatkowo płatne jakie warunki mieszkaniowe? z góry dzieki za odp. Czy warto bo mam stałą robote i sie wacham

Rambo

Co powiecie o pracy spawacz czy warto wziasc jaka jest prawda i jak z zarobkami powiedcie cala prawde jak to tam wygląda

Juzwa
@Rambo 09.02.2017, 00:06
A podstawa ile jest ile się zarobi

Ja tam sie na tym nie znam ale z rodziinym i kindergeltem wychodze dobrze i nie bende zmienial firmy, a pracuje jusz dobre 10 lat

Rambo
@Juzwa 09.02.2017, 10:00
Ja tam sie na tym nie znam ale z rodziinym i kindergeltem wychodze dobrze i nie bende zmienial firmy, a pracuje jusz dobre 10 l...

W budimexe robisz 10lat

klient budimexu

Budimex to totalna tragedia. Przestrzegam przed tą żenadą.

T

Jak jest w Budimexie z zapłatą dla podwykonawców? Czy ktoś z województwa lubelskiego z zakresu instalacji elektrycznych i teletechnicznych może się wypowiedzieć o współpracy z budimexem?

Skrzywdzona

Pracowałam w Budimeksie około 8 miesięcy i uważam to za najgorsza porażkę w swoim życiu. Na stanowisku specjalisty ds ekonomicznych zaproponowano mi wynagrodzenie 2500 netto na okresie próbnym jednak nikt nie poinformował mnie że w tej kwocie będą się zawierały nadgodziny. Umowa jest tak skonstruowana że ryczałt za nadgodziny wkalkulowany jest w wynagrodzenie podstawowe i tym samym można pracować po 24 godziny i nie dostać ani grosza ponad podstawę.Praca na kontraktach to jedno wielkie oszustwo pracy jest dla kilku osób ale dlatego żeby obniżyć koszty kontraktu jest tylko jeden ekonomista na danym kontrakcie który zajmuje się papierologią od A do Z. ( NAWET UMOWAMI PRAWNYMI JEŚLI PRAWNIK NIE MA CZASU - BO AKURAT MA KILKA KONTRAKTÓW POD SOBĄ). Reasumując roboty było tyle że pracowałam minimum 10 godzin ( czasem zdarzało się że byłam w pracy od 8.00 rano do 21.00) dziennie za 2500 netto , po okresie próbnym otrzymałam pensję 2800 netto z tym że musiałam swoim prywatnym samochodem jeździć pomiędzy budowami a także dowozić dokumenty do biura ekonomicznego rejonu.Po odliczeniu paliwa zostawało mi 2200 na rękę za 10-11 godzin pracy dziennie. Nie wspominam o ogromnym stresie wszystkie robione pod napięciem bo miało być na wczoraj , do tego okropna kierowniczka która nigdy nie chwaliła i ciągle miała o coś pretensje - stara panna siedząca od rana do wieczora w robocie i wymagająca tego od innych. Nie wierzcie w to co mówią na rozmowie wstępnej to są wszystko brednie. Praca na kontrakcie jest nie do przejścia dla normalnego człowieka który chce być zdrowy fizycznie i psychicznie. Podczas rozmowy telefonicznej kiedy zaproponowano mi tę prace zapytałam o godziny - odpowiedź brzmiała : pracujemy od 8.30 do 16.30 czasem trzeba zostać ale to sporadycznie - nie wierzcie w te brednie !!! po pół roku pracy w tej firmie byłam już wrakiem człowieka. Podczas mojej obecności w Budimexie tylko z mojego kontraktu zwolniło się 5 osób. Krew człowieka zalewa jak zarobi parę groszy w takich nerwach a Ci u góry zbierają taką kasę za ogromne budowy a ich pensje to kilkadziesiąt tysięcy złotych !!! Nie cenią pracownika jak nie ty to kolejny i tak w kółko. Rotacja jest ogromna. Dlatego przestrzegam wszystkich przed praca w tej firmie - szczególnie tych którym zależy żeby jeszcze pożyć. Można nabrać doświadczenia ale również stracić wiarę w ludzi i sens pracy. Aha i jeszcze jedno - co pół roku wypłacane są premie uznaniowe za pracę którymi strasznie zachęcają na rozmowach wstępnych.Ja po pół roku pracy nie dostałam ani grosza bo okazało się że zabrakło mi tygodnia do pełnych 6 miesięcy pracy !!! Pozdrawiam wszystkich skrzywdzonych przez te korporację.

biskup
@Łukasz 20.10.2016, 16:26
Czy startując do pracy w tej firmie miałaś jakieś doświadczenie, czy zaczynałaś zaraz po studiach?? Czy musiałaś pracować też w...

Traktują lepiej bo to zazwyczaj dziewczyny są. :) Posiłki są.

Łukasz
@T 22.10.2016, 18:11
Wszystkich nie z układu - traktują tak samo, czyli byle jak. Porządne premie budowy mają Ci co mają mieć ......

Czyli warto być w układzie :) Co trzeba zatem zrobić, żeby w nim być?? Dostać się do pracy po znajomości z kimś na kierowniczym stanowisku??

T

W Lublinie szukają kierownika robót elektrycznych czytaj frajera który namęczy się przy Hamptonie z firmą Supremus (która nigdy nie robiła poważnych inwestycji) a póżniej powiedzą : murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść:) T

kierowca

Mam pytanie: Czy nowy kierownik kontraktu w Wangen zrobił już (a może wreszcie) porządek po swoim śp. poprzedniku? Bo to co tam było to wołało o pomstę do nieba!! Czy zarząd Budimexu nie wiedział co się tam działo czy nie chciał wiedzieć? Życzę nowemu kierownikowi aby w pył rozbił tą dawną mafię rodzinno- koleżeńską dawnego kierownika! Wierzę, że obecny kierownik już pozbył się tych jajogłowych chamów , nierobów i podpier............dalaczy! Życzę dużo zdrowia i charyzmy w działaniu nowemu kierownikowi! Myślę, że pod Pana kierownictwem na budowie będą pracownicy znający temat i wykazujący się pracowitością! Wierzę, że raz na zawsze znikną podpierd....cze! I wstyd mi za młodych pracowników z Podkarpacia z okolic Przeworska , którzy tak dzielnie do dawnego kierownika (usunięte przez administratora) wszystkich!! Wstydzę się za was!!

Świętoniowa
@kierowca 21.08.2016, 13:08

Z tymi donosicielami od Przeworska to prawda! Ale oni chyba myśleli, że jak nie będą podpi......alać to nie zarobią na chleb! To przecież młodzi ludzie i tak schamieli.

Praca na budowach 10h dziennie przez cały rok. Większe premie budowy dla wybranych znajomych KK. I nieważne co obieca HR. Branżystów (elektryków, sanitarnych) traktuje się jak piąte koło u wozu. Na kontraktach często KK nie chcą branżystów (bo i tak mają podwykonawców) więc zatrudnienie po 1 kontrakcie niepewne.

Głodny wiedzy

Witam wszystkich w temacie Mam jedno małe pytanie ile zarabia monter konstrukcji stalowych w firmie budimex oddelegowany do Niemiec

Anonim

Firma nie godna polecenia!

grać w otwarte....

Panowie przyjmując się do pracy w Budimexie i będąc na rozmowie w Rzeszowie proszę nagrywać tą swoją rozmowę. To nic nie kosztuje włączyć dyktafon w telefonie! Jest to później bardzo przydatne gdy np. zostaniecie orżnięci przez tą firmę i zapomną o ustaleniach jakie z wami poczyniono. Nagrywać rozmowę wolno gdy to dotyczy was i wy w tym uczestniczycie! I pamiętajcie Panowie, że są na Podkarpaciu firmy które monterom i spawaczom płacą z góry ustaloną kwotę netto za przepracowaną roboczogodzinę! I nie zdarza się,że czym więcej przepracowanych godzin to wypłata jest zaniżana! Nie do pomyślenia jest aby kwota wypłaty 1600 Euro nie mogła być przekroczona przy przepracowaniu 200 godz w miesiącu!

Cichy
@Lajkonik II 16.08.2017, 10:02
Niezależnie pod jakim nickiem piszesz, to czuba z Wybrzeża "czuć" na odległość! Na Podkarpacie nie narzekaj bo chłopa...

Kto tu dopieszcza moją połowe. Kolejny amator i przereklamowany fachowiec. Kolejny Jaś z Chałupek czyli zadupia podkarpackiego. Fachowcy z podkarpackiego zadupia wracać do kraju i pracować w imię PiSd za 1500 zł.

Też Lajkonik
@Cichy 07.09.2017, 19:39

Zmień lekarza, leki i pampersa! I opuść Tworki jak najszybciej!

roni

Witam. Tak dla wiadomości tych którzy wybierają się do Rzeszowa i zamierzają pracować w Niemczech wedle informacji z ogłoszenia. Otóż sprawa wygląda tak praca jako zbrojarz betoniarz czy praca na formach to na początek 1500 euro,za 10 godzin co codziennie i 5 godzin w sobotę,nie trzeba być dobrym z matematyki,by wyliczyć ze wyjdzie 6,5 euro za godz.netto,niewiele.Warunki mieszkaniowe mogą być różne od wynajętych domów,przez adaptacje biur po kontenery,wszystko zależy od szczęścia.Dają na busa w obie strony,ubrania .Umowy są dwie jedna Polska na stawkę 20 zł/godz. druga Niemiecka tak aby wyszło 1500 euro ,wygląda to bardzie na delegowanie do pracy tam.Sama osoba pana z którym rozmawiałem sprawiała wrażenie dobre,reszta to zależy kto czego i za ile szuka,mnie ta oferta nie powaliła.

lobos

Witam. Dostałem propozycje pracy w Budimexie na werk remscheid powie mi moze ktos czy warto tam jechac jaka atfosmera zarobki. z gory dzieki

Inżynier

Pracuję w Budimexie od ponad 3 lat i niestety jak w każdej korpo, jak masz plecy i to masz szybko awans. Płaca też jest średnia ale nadrabiają benefitami. Ekipy są w większości młode. Niestety co lepsi inżynierowie i kierownicy uciekają do innych firm. O docenieniu pracownika nie ma co marzyć. Firma dobra na start by złapać doświadczenie i uciekać gdzie indziej :)

gosc

Witam. Jestem spawalnikiem i wiem że Budimex szuka inzynierów spawalników. Ale piszą ze w postach ze spawalnicy szlifują, tną spawają itd. Czy to prawda?

użytkownik zarejestrowany

Sam jesteś chłopkiem od płóga oderwany i jeżeli Cię stać jeżdzić po polsce i za fri wydawać 250pl to sobie jeżdzij ,,mam 15-letnie doświadczenie w lipcu odnowidęm dokumenty spawalnika a teraz pracuje w Belgi za 12Eu i wuj kładę na RZESZÓw i na pana ródzielca co ściąga pociotków za moje 100pl i nazywa ich spawaczami ...Powodzenia życzę tym za 7.50eu..

pracownik BUD.RZESZOW

Panowie kieruje tą opinie przedewszystkim do przyszłych pracowników spawaczy i monterów P.od rekrutacji,,,,,wiadomo kto,,, pobrał opłatę za próbki 100pl.i nie dotrzymuje słowa oferty nie aktualne ,,,próbki zdałem czekam już ponad miesiąc i nic,,moje koszta 120pl paliwo +czas jeden dzień urlopu + oczekiwania nie przedłużyłem umowy w firmie której pracowałem i NIC,,,Radzę się zastanowić zanim nawiążecie jakąkolwiek wspólpracę z tą firmą z RZESZOWA>a jeszcze jedno kolega mnie polecił a sam uciekł z tego bagdna inni znajomi też to zrobili

@pracownik BUD.RZESZOW 29.01.2016, 09:51

Przyjeżdża Pan Spawacz na kontrakt. Potrafi bardzo niewiele, aspiracje płacowe wysokie. Kultura chama z wiejskiego zadupia. Pretensje o WSZYSTKO do innych tylko nie do siebie. Zostań w Polsce PISOwatej i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 1500 zł. Jeżeli nie odpowiada praca w Budimexie to droga wolna. Nikt w Budimexie nie bierze na siłę. Praca na kontrakcie weryfikuje od razu CIENIASA Pana SPAWACZA z polskiego zadupia. Negatywne opinie są pisane przez ludzi wywalonych po 1 miesiącu pracy na ktr. Masz CIENIASIE lepsze oferty to spie.....j na inne ktr. np. EXBUD-Skanska, Wilsko i inne. Nikt w Budimexie nie trzyma chama z polskiego zadupia na siłę. Szukaj lepszej możliwości, bardziej płatnej.

Lajkonik
@obiektywny 13.05.2017, 18:54

Czyżby cham z Trójmiasta zeżarł wiadro anabolików i wypisuje głupoty?! Zapomniał może , że kop w ten świński ryj należy się właśnie jemu!!

ewelinkaw24

Szukam fachowców na budowę. Zabudowa k/g obiekt przemysłowy. Ktoś chętny?? 1600-1700e miesięcznie (w tym mieszkanie) (usunięte przez administratora)

Pracownik Budimexu

(usunięte przez administratora) z podpoznanskich ląk, chyba najwiekszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kontrakcie, gdzie sie pies nie zesra to leci do kierownika. Metr 50 w kapeluszu gówna. Tepic,tepic,tepic

m,ody34

panowie mam oferte pracy jako betoniarz w kolonii. Jak tam jest? atmosfera jaka?

premier

W co w końcu wierzyć

pan

Witam chciałem ,się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku spawacza czy idzie tam zarobić , czy tylko taka ściema co piszą , jak z mieszkaniem bo szukają spawaczy proszę o informację.

Zdzich Z.
@scyzoryk 29.07.2015, 20:16
Najlepiej nagraj sobie rozmowę z WIERCHUSZKĄ czyli z A lub B. A odnośnie płacy i zakwaterowania to poproś o czyste i jasne ujęc...

Kolego scyzoryku wypisujesz niedorzeczności. Obrażasz uczciwych ludzi,bo każdy pracownik wyjeżdżający na kontrakt dostaje informację ile zarobi netto, choć z uwagi na wprowadzenie przez Niemców brutto, stało się to dość trudne do określenia w 100 % - nie wiem czy wiesz, ale podatek zależny jest od wielu czynników i właściwie dla kazdego człowieka okreslony jest indywidualnie. Niemniej jednak 99,9% pracowników z 1200 jakich zatrudnia Budimex wie ile zarobi za dany miesiac i chce dalej pracowac z Budimexem. Wydaje mi sie,że Twój post to klasyczne topienie frustracji, napisz o sobie ile usterek zrobiłes, i czy Cie za nie obciązono. Odpowiedz znam, na pewno powiesz zdarzyły się i nie obciazono mnie, bo TAKA jest prawda. Czasem warto sie zastanowic, jak sie o kims pisze i zacząc od siebie, czy samemu jest sie w porządku

@pan 28.07.2015, 12:48

Przyjeżdza Pan spawacz na ktr. i myśli, że za niego będą robić inni. Tępak po kursie, bez doświadczenia przekwalifikowany z KELNERA lub Piekarza z aspiracjami Fachowca. Firma Budimex powinna zrezygnować z tego rodzaju FACHOWCÓW. Kwatera to nie chlew do jakiego są przyzwyczajeni pseudo fachowcy z Podkarpacia. Banda pijaczyn szukająca zarobku. Firma powinna takich ludzi eliminować na starcie. Cham z podkarpackiego zadupia myśli, że złapał Pana Boga za nogi. Kwalifikacje żadne a aspiracje płacowe na najwyższym poziomie. KELNERZY i inni pseudofachowcy niech pracują na podkarpackim zadupiu. Obowiązkowe szkolenie z zachowania się w WC i na kwaterze. Psedofachowcy z podkarpackiego zadupia niech siedzą w Polsce. Chama z wiochy można nauczyć kultury tylko przez kopnięcie w jego chamski wiejski RYJ.

mbk

witam gościu z filii budimexu w Rzeszowie dał ogłoszenie o pracę że szuka elektryków i pracowników fizycznych, interesowało mnie raczej to drugie bo elektrykiem nie jestem, dzwonię do niego a on mi mówi że nie ma problemu, że wyśle mnie na kurs i uprawnienia będą, chodzi o podłączanie i rozłączanie jakiś maszyn do przeróbki konkretnych materiałów, pytam się go ile miesięcznie na rękę, a on mi mówi że 3500tys., z tym że podpisując umowę wyraża się zobowiązanie ze jest się do dyspozycji firmy na min rok (w praktyce jakieś pół roku, bo inaczej trzeba zwracać im kasę za kurs), sam nie wiem czy się w to pakować bo wydaje mi się to trochę podejrzane, zbyt piękne żeby było prawdziwe, tym bardziej że przecież elektrykiem nie stanę się z dnia na dzień, jeżeli ktoś wie coś więcej na ten temat to proszę o info.

ptak

wszędzie kłamią a na kontrakcie w Wilburgstetten klan rodzinny ojciec synkowie przyszła synowa no i swat a Krzysio dalej kręci lody panowie z Krakowa mu przytakują ciekawe czy ktoś zrobi z tym porządek może pan jestem albo mnie niema wiemy o kogo chodzi panowie wstyd totalna poraszka tylko kontrole wam ściągnć

andrzej

Przeważnie umowy są czasowe do konca kontraktu a to do konca roku bardzo rzadko na stałe ryczałt za nadgodziny to nie ryczałt poniewaz jest on ruchomym składnikiem wypłat ! Praca dla osób starszych chcących juz doczekać swego na tym łez padole

felix

Ludzie jakie na stałe zatrudniają na umowy czasowe i jak jest robota kontrakt to pracujesz dalej a jak nie mat to do widzenia praca po od rana do nocy dokładają ryczałt za nadgodziny oczywiście na rozmowie nic nie mówiąc ustalasz stawkę a potem ją dzielą na pensję + ryczałt czyli tak naprawdę ryczałt wynosi ZEROOOOOOOOOOOOOO złotych WYZYSKIWACZE NIC WIĘCEJ

użytkownik zarejestrowany

monter
@Szczery 20.12.2016, 08:04
Widzę że potwierdzasz to że to banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nieudaczników tam pracuje . Bo jak można wys...

Jak się będziemy dawać tej ba......dzie to wnet zmuszą nas do wykopywania ziemianek i tam mieszkania!! Brawo, ze któryś z pracowników ujawnił ten temat na forum! Gdyby temat podjęła któraś z niemieckich instytucji antykorupcyjnych to firma może nieźle beknąć! Ale takich rzeczy wobec pracowników nigdy nie wolno czynić! Na szczęście na Podkarpaciu nie tylko Budimex oferuje pracę na terenie Europy Zachodniej!

PiSk
@monter 12.01.2017, 20:30

Ta banda zwana BUDIMEX daje taki jak Ty szansę. Praca i godny zarobek. Jeżeli nie odpowiada to droga wolna i zarobki za 1500 zł na podkarpackim ZADUPIU,

do A i B

Czy to prawda , ze pracownicy Budimexu Rzeszów na budowach zewnętrznych (w Niemczech) śpią w kontenerach bo firma nie chce im wynająć normalnych mieszkań z kuchnią, łazienką, pralką itp.? proszę o odzew pracowników tejże firmy. Czy to prawda czy tylko plotki? Pozdrawiam.

@do A i B 10.05.2015, 16:58

Pracownicy zatrudnieni w Budimeksie powinni mieszkać w chlewach razem z trzodą chlewną. W Rzeszowie powinni robić specjalne szkolenia aby to bydło umiało się zachować . Podstawowy kurs zachowania się w WC, użytkowania sprzętu AGD, ogólnych warunków i zasad zachowania się. To co to bydło wyprawia na kwaterach przechodzi ludzkie pojęcie. Firma powinna obciążać finansowo tych pseudo ludzi. No cóż chama z zadupia można nauczyc kultury tylko przez kopnięcie w jego świński ryj.

ktoś

Czy ktoś z was pracował w oddziale budimex budownictwo infrasrtuktralne południe

Zostaw opinię o BUDIMEX - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDIMEX