Opinie o bytom.pl - VRG S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bytom S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bytom S.A. o rekrutacji.


Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bytom S.A. w Kraków Prof. Michała Życzkowskiego 19

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bytom S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

ja Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Do 10 kazdego dnia miesiąca

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Bytom S.A.?

Jaasa
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Pytasz o salony ? W każdym może byc inaczej... Generalnie gdzie więcej bab, tam gorzej ???? Podłość ludzka nie ma granic.

Łucja Nowy wpis
Inne
@Jaasa

A to mężczyźni w ogóle się tu zatrudniają? w sensie raczej za dużo ich nie ma chyba, że źle myślę? i nie ma nikogo odpowiedzialnego za pilnowanie atmosfery? ptz., wszyscy są dorośli..

Jaasa Nowy wpis
Pracownik
@Łucja

Oczywiście, że się zatrudniają. Myślę , że kirlerownik powinien działać jeżeli widzi, że atmosfera siadła , że są konflikty .

Paweł
Inne

Radzę uważać na ten sklep. Oddaje środki w kwocie niższej niż zamówienie twierdząc, że odesłano mniej produktów. Reklamacje na nic się nie zdają, jeśli chcesz by sklep Cię okradł to zamawiaj w Bytom czy Vistula. Zdecydowanie odradzam, a raczej przestrzegam. Latami zamawiałem problemów nie było, ostatnio powtórzyło się w dwóch zamówieniach odesłanych w tym samym czasie.

klient
Inne

Reklama bytomia polówki , z wytatuazowanym facetem masakra ,zwymiotowałem na ten widok !!!!!!!!! Nigdy od takiego rynszt....... nic nie kupię

Łucja
Inne
@klient

Aż tak źle ten Pan wyglądał z tym tatuażem? Gdzie się znajdował, że aż tak Cię to obrzydziło? :(

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bytom S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(177 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
(743 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Kraków
Autodesk Sp. z o.o.
(12 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
(870 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy w Bytom S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ja
Pracownik
@Pytanie

Nie

Joanna
Inne
@Ja

A rozmawiał ktoś z szefem by cokolwiek zmienić? No bo w sumie to jest taki aspekt, który motywuje pracowników.

Dapper
Inne

Firma traktująca przedmiotowo klienta reklamującego produkt, który przetarł się w trakcie codziennego użytkowania, ze względu na niską jakość wŁoSkIeJ lUkSuSoWeJ tKaNiNy. Oczywiście jeśli mają wcisnąć produkt klientowi, to będą go na rękach nosić - byleby u nich kupił. W przypadku reklamacji produktu, dział reklamacji wywiązał się świetnie ze swoich korpoobowiązków, odrzucając reklamację, bo pewnie w ramach targetów jakie ma nałożone, odmawia zdecydowaną większość reklamacji, tak by im się opłacało. Wróżę zarządowi jak i całej firemce rychły upadek. Całkiem przyjemnie będzie się patrzyło na koniec tego przedsiębiorstwa.

Lidia
Inne

Ma ktoś z Was kartę lojalnościową na sklepy stacjonarne? Ciekawe, ile upustu ma się przy zakupie, czy opłaci się wyrabiać kartę, podawać swoje dane itd...

Klientka
Inne

Nie polecam salonu w Białej Podlaskiej bardzo niesympatyczne panie wiecznie siedzące w telefonach i na prośbę o pomoc lekceważą klienta.

Gość

Firma, która w żaden sposób nie szanuje i nie dba o pracownika. Wymagania z kosmosu, plany często zbyt "optymistyczne", ale tylko dla tych, którzy je wyliczają, a nie próbują je zrealizować. Jeśli coś się nie podoba to do widzenia, niezależnie od doświadczenia i stażu pracy w owej firmie.(usunięte przez administratora)Chyba czegoś innego można by było spodziewać się po tak renomowanej firmie, ale jednak coś w tym jest, że pozory mylą :)

Witamy w Bytom
Były pracownik
@Gość

Zgadzam się w 100%!

Były pracownik
Pracownik

Pandemia pokazała jak zarobić i się nie narobić kosztem pracowników: https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary Wystarczy wpisać NIP swojego pracodawcy i sami zobaczycie ile co niektórzy wyszarpali z tarczy, a pracownicy z obniżoną pensją ???? nie rozumie tylko dlaczego zarząd VRG sam tego nie sprawdza.

Buda
Były pracownik
@Były pracownik

Bo zarząd wszystko to wziął dla siebie

Pytanie
 Pytanie

Czy w Bytom S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ana
Pracownik
@Pytanie

Niestety nie. Odradzam prace w tej "firmie"

Marek
Były pracownik

Idealnym profilem kandydata do pracy w tej firmie, jak i w ogóle w VRG, jest typowa pancia-utrzymanka swojego partnera. Taka, która idzie do pracy, bo jej się nudzi w domu siedzieć, a dorobi sobie na waciki (bo na wiele więcej z wypłat i premii, które da się wyrobić raz na kilka miesięcy, nie starczy), która "modą się nie interesuje" (cytat byłej współpracownicy) i której jedynym celem zawodowym będzie odbębnić zmianę i niczym więcej głowy sobie nie zaprzątać. Poznałem wiele takich i dlatego Bytom nie jest i nigdy nie będzie poważną marką modową z takimi "kadrami".

Jarek
Były pracownik
 Pytanie
@Marek

Co za odważna opinia, skąd ta wiedza o premii raz na jakiś czas?

Zuzanna
Inne

Jako, że Bytom S.A. to bardzo duża firma, widzę, że znajduje się tutaj bardzo dużo opinii zarówno od pracowników jak i klientów sklepów. Ja chciałaby się skupić na warunkach pracy, jakie zapewnia ta firma? Czy pensja jest stała, czy można liczyć na przykład procent od sprzedaży?

prawdasamasieobroni
Inne

Kupiłem kilka par spodni. Po roku na każdych pojawiły się białe paski na całej długości nogawki. Prawdopodobnie podkładają nitki do farbowania, żeby kolor zeszedł po kilku praniach. Takie napędzanie rynku, zeby kupić nowe za 200-300zł Reklamacji nie uznali bo po co lepiej stracić klienta niż wymienić spodnie na nowe. Nie polecam. Nigdy więcej nie kupie w Bytom S.A. Nie polecam

4
Magda
Inne

Czy premia jest od pierwszych dni?

Pracownik
Pracownik
@Magda

Tak premia jest naliczana od pierwszych dni.

Zuuzza
Pracownik
@Magda

Oczywiscie, ze nie. Nawet wyplat nie ma na czas...

Pracownik
Pracownik
@Zuuzza

Ja miałam naliczaną premię od kiedy przyszłam do pracy. Nawet na tej pierwszej umowie na czas próbny.

Zuuzza
Pracownik
@Pracownik

Widac co salon - kierownik to inne zasady albo właśnie ich brak

Majka
Kandydat
 Pytanie

Jakie oferują podstawy wynagrodzenia ? Czy jest to najniższa krajowa ? Są jakie spakiety socjalne ?

Pracownik

Firma i Kierownicy nie dbają o pracowników. Dużo gadania a efektu zero. Oszczędności na wszystkim.pensja zawsze po terminie. Premia zamrożona. Szkoda czasu na pracę w tej firmie.

As
@Pracownik

Nie tylko w tej firmie premia zamrożona. Takie czasy trudne dla każdego. Trochę zrozumienia..każda firma ratuje się jak tylko może.. No i nie oszukujmy się to jest pierwszy miesiąc jak wszystko zaczęło prosperować..musza zrobić rozeznanie. Lepiej pracować w ten sposób, niż jak polowa ludzi z innych firm została bez niczego, bo firmy nie otwierają sklepów.

NoOne
@Pracownik

Nie dbaja ponieważ firma VRG S. A. nie placi im na czas. Kierownik sam musi organizować gotówkę aby zaplacic pracownikom wyplaty a czasem słyszy od RKS ze ma pożyczyć od rodziny aby zrobić przelewy . Kierownik zarabia az 2700 na reke i nie raz ma nizsze premie niz pracownicy. Halo centrala! Może warto nie kasować postow i pokazac swoja prawdziwa twarz? Nie kłamać ze firma jest taka super.

Serio
Pracownik
@NoOne

Hahahaha... Jestem zdumiona tym wpisem. Jak można pisać takie bzdury - wina kierownika, że ma jakieś zaległości i nie może Wam wypłacić wynagrodzenia na czas... VRG wywiązuje się z terminów! Może raz od wielu lat gdzie pracuje zdarzyło się, że przelew był 1 dzień później.. To raczej @Pracowniku nie do centrali te żale

Zuuzza
Pracownik
@Serio

W samo sedno.

Pytanie
 Pytanie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Bytomia
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Orientuję się ktoś jak wygląda sytuacja ze zwrotem wkładu na prowadzenie salonu vrg bytom, zamierzam zrezygnować, a trochę gotówki wplacilam i chciałabym ją odzyskać, ale nikt nie chce podać szczegółów np w jakim czasie po odstąpieniu umowy i czy muszę dalej prowadzić działalność gospodarczą. Może ktoś się już z nimi rozliczal?

Karol363
Pracownik
 Pytanie
@Bytomia

A na ile lat podpisana byla umowa i ile zostalo? Wpłaconej gotowki to nie odzyskasz napewno ale firma i tak powinna poinformowac o tym i udzielic wskazowkek jezeli chcesz zerwac umowe.

Bytomia
Pracownik
@Karol363

A dlaczego mam nie odzyskać, przecież jasno jest napisane, że to w formie kaucji, domyślam się, że pewnie coś potrącą, a umowę mam już na czas nieokreślony.

Nie wierze

RKS dlaczego nie zatrudniacie na kierownikow ludzi młodych do 40roku życia. Dziwicie się że nie ma sprzedaży? Przeważnie stanowiska te zajmują ludzie "starzy" 50lat którzy nie mają zbytniego polotu i świeżego spojrzenia na Firmę. Może najwyższy czs na zmiany!!!!!!! Niektóre salony od początku istnienia nie miały zmian na stanowiskach. Kierownicy są rozleniwieni zajmują dobre posadki i tyle w temacie. Pozwólcie wykazać się młodym!!!!!!!!!!

Krychu
@Nie wierze

Hahaha dobre mi co , to już 40 + nie może być kierownikiem bo jest za stary/stara. Weźcie się lepiej do roboty bo zaraz wszyscy stracą pracę jak nie będą obsługiwać klientów bo mają takie widzi mi się

Pracownik vrg
@Krychu

Pff, brać się do roboty ?Latać, denerwować się, płaszczyć przed ludźmi za te pieniądze ? Oczekują od nas nie wiadomo czego a w zamian co mamy ? Cały (usunięte przez administratora) jeżeli myślą ze ludzie tam będą siedzieć to się grubo mylą...

Sun656
Pracownik
@Nie wierze

W tym konkretnym "przypadku" prawda.. zgadzam się całkowicie

pracownik z 4 letnim stażem

To co się tu dzieje to jest jakaś kpina nasz kierownik się zwalnia wiec kierownik z 2 sklepu w naszym mieście chce przejść na nasz sklep ze swoja ekipa bo tu wyrabiałyśmy sobie lepsze premie a nas chcą przenieść na ten gorzej prosperujący sklep . Człowiek wyrobił jakieś zdanie klientów na temat naszego sklep jest polecany za dobra obsługę i ktoś na swoje widzi misie nas przenosi, oczywiście memy wybór się zwolnić. Porażka nie wspomnie już o ciągle spóźniających się wypłatach niby z winy kierownika ale to VRG nie robi przelewów na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Bytom S.A. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Bytom S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Bytom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Bytom S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Bytom S.A.
Przejdź do nowych opinii