Salon Firmowy „Vistula S.A”

Kraków

Opinie o Salon Firmowy „Vistula S.A”

Ryszard

witam odwiedziłem sklep Vistula w M1 i muszę państwu powiedzieć że jeszcze się nie spotkałem z taką bez szczelną obsługa jednego z pracowników Vistuli pracownica ewidentnie była nietrzeźwa najpierw próbowała mnie poderwać przy mojej żonie kiedy zwróciłem jej uwagę była opryskliwa i nie zachowywała się jak by była w pracy ta PANI miała ciemne włosy zaczesane w tył i dość mocny makijaż wzrost około 160 cm imię Renata tak przynajmniej mi się przedstawiła.. odwiedzałem wasz sklep przy każdej możliwej okazji a po tym incydencie moja osoba już na pewno nie postawi nogi w tym sklepie za takie traktowanie klienta..dopóki personel waszego sklepu w M1 się nie zmieni...z Poważaniem Pan Ryszard.

Renata
@Ryszard 03.06.2017 20:57

Witam Panie Damianie, nie udało się Panu zaszkodzić mi w pracy tak jak Pan obiecywał, jeśli nie będzie sprostowania co do mojej osoby sprawa zostanie zgłoszona na policję o zniesławienie. Z poważaniem Renata.

...

Nie szanuje się pracownika,jak ktoś jest dobry to nie może się wybić i ma pracować na leserów,na mamusie co przychodzą sobie odpocząć do pracy.

pol

większość osób zna ich z koszul, ale to sa również grnitury, płaszcze koszule , buty, spodnie i marynarki, wiec w sumie można u nich wszystko zakupić z tego co widze.

ewa

Ta firma jest śmieszna, zwłaszcza dział księgowości gdzie pracują dwie [usunięte przez moderatora] na stanowisku kierowniczek. Ogrom pracy za marne 1700 zł , wieczne żaluzje, problem z urlopem po prostu robotów szukają. Atmosfera grobowa więc lepiej się zastanówcie zanim tam pójdziecie

Praca beznadziejna, nie szanuja pracownikow, wynagrodzenie mniejsze niz w masarni,szukaja wszedzie problemow, o awansie można zapomniec, chyba, ze masz znajomosci to i z warzywniaka awansujesz na stanowisko kierownicze.Beznadzieja, beznadzieja i jeszcze raz beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Salon Firmowy „Vistula S.A” - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Firmowy „Vistula S.A”