Opinie o vistula.pl - VRG S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Salon Firmowy „Vistula S.A”. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Salon Firmowy „Vistula S.A” o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Firmowy „Vistula S.A” w Kraków Szpitalna 3

Praca Nowy wpis

Ilenobecnie na rękę dostaje sprzedawca w warszawie

Obiektywna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Oj dzieje się dzieje. Nowy Prezes myśli, że jak wyśle na salony ,, tajemniczego klienta” to nagle wszyscy zastosują, według wytycznych Strategię Zawsze, tylko po co? Jeżeli nigdy tego się nie stosowało bo kierownicy nie przeszkoleni nie egzekwują tych testów które robicie. Według mojej opinii najpierw kierownicy powinni przejść wielo etapowe szkolenie, następnie można wprowadzić testy dla sprzedawców. I taki kierownik po takim szkoleniu, powinien wszystkie błędy u swoich sprzedawców eliminować, Kierownicy w Vistuli są już tak zdegustowani tak niskimi zarobkami, że ja u nich nie widzę chęci pracy, wszyscy narzekają, słuchać się tego nie da. Jeżeli za mało zarabiasz to się zwolnij jeden z drugim, przyjdzie nowa krew to może plany zaczną się robić . Vistula Marka Premium!

Jaki jest wkład kierownictwa Salon Firmowy „Vistula S.A” w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mariola Nowy wpis

Takiej dziadowskiej firmy to ze świecą szukać jeżeli chodzi o zarobki to totalne dna najniższa krajowa na święta żadnych dodatków gratuluje prezesom wiedzą jak obniżyć akcje firmy i sprzedać za bezcen.Nie polecam zatrudniania się w tej firmie szkoda czasu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Salon Firmowy „Vistula S.A”? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowe newsy, VISTULA marka PREMIUM, jak to usłyszałam to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Powiem tyle, Vistula mentalnie zatrzymała się w latach (usunięte przez administratora), gdzie pracownik to zło które nic nie znaczy. Kadra menadżerska bez żadnej wiedzy, w sumie po co jeżeli oni nie mogą nic zrobić, chodzą jak zahipnotyzowani. Dział VM dramat, tylu ich tam jest a wszyscy do niczego. Vistula nigdy nie wybije się tak jak Giacomo Contii, bo tam stawiają na zarobki na motywację sprzedawców. Firma młodsza od V a idzie jak burza w sprzedaży garniturów, dlaczego? Bo mają dokładnie sprecyzowany cel. Vistula natomiast się miota, ciągłe zmiany żadnych konkretów, (usunięte przez administratora) z LPP się nie sprawdził. Marży mi się kolekcją z pięknych włoskich tkanin zaprojektowana na miarę prestiżowej firmy, Prezesa który liczy się z pracownikami, tego sobie życzę w NowymRoku

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Salon Firmowy „Vistula S.A”?

Waldi

Jak tylko wyrazisz chęć , to jesteś zatrudniony. Z topowej firmy spadła na samo dno i pewnie długo się nie podniesie . Ludzie z LPP powolutku ja dobijają. Nie polecam, wymagań bardzo dużo za minimalna.

L

Z tej strony pracownik z firmy na L . Jak to się tak na prawdę stało, że Pan M.W odszedł z Vistuli i przeszedł do L ? Co było tego powodem i czy na prawdę tak uratował/podniósł sprzedaż ? To samo pytanie jeśli chodzi o innych „dyrektorów” którzy do nas przeszli? Czy na prawdę są takimi wybawicielami na których się kreują?

Biuro byly pracownik

W biurze też (usunięte przez administratora) - pracują tam betony, te same od wielu lat. Rotacja ogromna, mimo że nie ma tu opinii o biurze to wszyscy doskonale wiedzą żeby firme omijać szerokim łukiem. To co najlepsze to ucieczka nim staniesz sie bezwolnym trybikiem w maszynie. Druga opcja ze dołaczysz do „nietykalnych” nie wchodzi w gre - układy, układziki reka reke myje

@Biuro byly pracownik

Słabo to brzmi. Ale w sumie jakoś ci co są w tej grupce nietykalnych jakoś musieli się do niej dostać. Czyli jest sposób, ale Ty go nie znasz? Jak długo tu właściwie pracowałeś w tej atmosferze?

Były
@Anna

Heh no jakoś musieli - nie czytasz o co chodzi czy raczej jesteś z tej grupy - wnioskuję, że tak bo najlepszą obroną jest atak i taka właśnie postawa jest dla nich znamienna. To tajemnica poliszynela „jak” oraz wspólne haki na siebie. Jak „nietykalni” nie trafia to w takim razie powiem dosadniej „układ zamknięty” Ps jak tam kadra „średniego szczebla” macie jeszcze kim pomiatać? Heh wszyscy uciekli, a nowych jakoś też nie można utrzymać

Biuro krakôw
@Biuro byly pracownik

I tak firma kiedys z tradycjami zostala bez pracownikow ktorzy maja pasje i znajasie na swojej prscy. I dopiero wtedy jedne betony zwolnione - ale duuuzo za pozno, inne betony dalej siedza i grzeja stolki natomiast czesc dworu poszla za swoim betonem ktory ma swietny PR i nic poza tym i “wspomagaja” teraz marke na L. Czuc juz koniec klasyki w polskim wydaniu

Wystarczajaco
@Anna

Jak tam świta MW? Poszly betony za swoja gwiazda grzac sie w swoim blasku

Czy firma Salon Firmowy „Vistula S.A” udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Człowieku, ta firma z wielką łaską "udziela" wypłaty, premie to dla nich jakiś zabobon, a Ty się pytasz o pożyczki :) ze wsparcia to oferują niepowtarzalną możliwość narobienia się za marne grosze i poczucia niesłychanej dumy z tego, że co prawda na wszytko ci brakuje, ale za to jesteś częścią wspaniałej firmy z tradycjami

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Salon Firmowy „Vistula S.A”?

jania

Też jestem ciekawa zarobków zaczynając od sprzedawcy kończąc na kierowniku salonu

Ryszard

witam odwiedziłem sklep Vistula w M1 i muszę państwu powiedzieć że jeszcze się nie spotkałem z taką bez szczelną obsługa jednego z pracowników Vistuli pracownica ewidentnie była nietrzeźwa najpierw próbowała mnie poderwać przy mojej żonie kiedy zwróciłem jej uwagę była opryskliwa i nie zachowywała się jak by była w pracy ta PANI miała ciemne włosy zaczesane w tył i dość mocny makijaż wzrost około 160 cm imię Renata tak przynajmniej mi się przedstawiła.. odwiedzałem wasz sklep przy każdej możliwej okazji a po tym incydencie moja osoba już na pewno nie postawi nogi w tym sklepie za takie traktowanie klienta..dopóki personel waszego sklepu w M1 się nie zmieni...z Poważaniem Pan Ryszard.

Renata
@Ryszard

Witam Panie Damianie, nie udało się Panu zaszkodzić mi w pracy tak jak Pan obiecywał, jeśli nie będzie sprostowania co do mojej osoby sprawa zostanie zgłoszona na policję o zniesławienie. Z poważaniem Renata.

@Ryszard

Witam Obsługa w Vistuli ,M1 jest najgorsza,kogo Oni tam zatrudniają???????Same prostaczki.....

klient
@anonymous

Obsługa w M1-Kraków-to jakaś porażka......Kogo Oni tam zatrudniają....??Była kiedyś tam bardzo miła,grzeczna,elegancka dziewczyna,czarne, długie włosy.....ale ją wygryzły.Ja już tam nie chodzę jak nie ma tej sympatycznej Pani.

Mirek

Pan Ryszard to typowy Pan Janusz

...

Nie szanuje się pracownika,jak ktoś jest dobry to nie może się wybić i ma pracować na leserów,na mamusie co przychodzą sobie odpocząć do pracy.

pol

większość osób zna ich z koszul, ale to sa również grnitury, płaszcze koszule , buty, spodnie i marynarki, wiec w sumie można u nich wszystko zakupić z tego co widze.

ewa

Ta firma jest śmieszna, zwłaszcza dział księgowości gdzie pracują dwie [usunięte przez moderatora] na stanowisku kierowniczek. Ogrom pracy za marne 1700 zł , wieczne żaluzje, problem z urlopem po prostu robotów szukają. Atmosfera grobowa więc lepiej się zastanówcie zanim tam pójdziecie

Praca beznadziejna, nie szanuja pracownikow, wynagrodzenie mniejsze niz w masarni,szukaja wszedzie problemow, o awansie można zapomniec, chyba, ze masz znajomosci to i z warzywniaka awansujesz na stanowisko kierownicze.Beznadzieja, beznadzieja i jeszcze raz beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Firmowy „Vistula S.A” - Kraków

• Jak się pracuje w Salon Firmowy „Vistula S.A”?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Firmowy „Vistula S.A” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Firmowy „Vistula S.A”?

Salon Firmowy „Vistula S.A”