Santander Bank Polska S.A.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Santander Bank Polska S.A.

Es ist vorbei Nowy wpis

Ten Bank to (usunięte przez administratora) i metr mulu

Ja Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam! Wyzysk, prześladowanie pracownika, ciężka praca za marne pieniądze.

Ciekawy
Kandydat

Jakie są widełki w dziale ryzyka finansowego? Co powiedzieć, warto tam aplikować? Jaka jest kadra mgr? :>

@Ciekawy

Wszystkie najważniejsze informacje są poruszane na rozmowach rekrutacyjnych. O finansach można rozmawiać na zaawansowanych etapach rekrutacji. Menedżerowie są otwarci na drugiego człowieka i wyzwania oraz cechują się dużą kompetencją. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy. Dostępne są w serwisie GoWork i w naszej zakładce Kariera - https://www.santander.pl/kariera

Ciekawy
Kandydat
@Santander Bank Polska S.A.

O finansach to należy wspomnieć w ogłoszeniu - żeby było wiadomo czy warto w ogóle poświęcać czas na te etapy ;)

Anna P. Nowy wpis
Kandydat
@Santander Bank Polska S.A.

Finanse podaje się w ogłoszeniu, czy w ogóle warto fatygować się do składania aplikacji ... ajjj Wasi rekruterzy coś mocno nie na czasie są

Administrator Nowy wpis

W Warszawa Santander Bank Polska S.A. poszukuje osoby na stanowisko Doradca Biznesowy. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Santander Bank Polska S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca Firmy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Nik
Kandydat

Nie polecam aplikowania - oferują na start (i to nie w obsłudze klienta!) umowę na czas określony 12 msc! Potrzebują 12 msc żeby się namyślić czy chcą z tobą pracować!

@Nik

Oferujemy pierwszą umowę na czas określony 12 miesięcy z pominięciem okresu próbnego, z którego część pracodawców korzysta. Ten czas traktujemy jako okres wzajemnego poznania. To jest czas potrzebny zarówno nowemu pracownikowi, jak i pracodawcy. Nowy pracownik ma możliwość korzystania w tym czasie ze szkoleń oraz benefitów. Może lepiej poznać swoje obowiązki, zespół, przełożonych. Zapraszamy do rekrutacji, na rozmowie rekrutacyjnej można dowiedzieć się więcej o pracy w naszym zespole! Warunki zatrudnienia uzgadniane są z każdym kandydatem indywidualnie w trakcie rozmów.

Czy pracownicy w Santander Bank Polska S.A. dogadują się między sobą?

Kwiat Sahary

Różnie z tym bywa

Doradca
Kandydat

Cześć, na jaką podstawę może liczyć pracownik oddziału z małym doświadczeniem ~pół roku? I czy w ogóle może liczyć na odzew jak zaaplikuje?

@Doradca

Więcej szczegółów przekazujemy w trakcie procesu rekrutacyjnego. Wynagrodzenie uzależnione jest od kompetencji i umiejętności kandydata oraz od jego doświadczenia. Zapraszamy do przeglądania ofert pracy i aplikowania na te najbardziej interesujące.

Jacek
Kandydat

Czy ktoś mógłby podzielić się informacjami na temat pracy jako Doradca Klienta Korporacyjnego w Warszawie? Na jakie zarobki można liczyć? Z góry dziękuję

bank
@Jacek

20 tys brutto

Lukas
Klient

Wpłatomat zawiesił się podczas wpłaty 4 000 zł. Po zgłoszeniu reklamacji Bank uzna zwrot w wysokości 2 900 zł. 1 100 wyparowało. Pozostała mi batalia sądowa. Bareja wiecznie żywy. Nie mamy Pana płaszcza... idź Pan do sądu.

aaa
@Lukas

Pisz Pan do KNF...

Jakie są warunki zatrudnienia w Santander Bank Polska S.A.?

Xyz
@Pytanie

Jeżeli chodzi o oddział to podejrzewam że jak większość doradców między 3500-3700 brutto z obietnicą premi. Plany z miesiąca na miesiąc coraz wyższe premia rzadko.

Nowa
@Pytanie

Zależy ile utargujesz. Możesz rzucić 4500 brutto.

Co jaki okres czasu w Santander Bank Polska S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Prac sell
@Pytanie

Niezbyt często a jeśli już to dostaniesz 100-200 złotych brutto, oczywiście jeśli pracujesz lepiej niż inni. Jak będziesz pracował na takim samym poziomie i niczym się nie wyróżnisz to nawet nie startuj.

@Pytanie

Raz do roku kalendarzowego. Obecnie przez "PANDEMIE" bez zmiany stanowiska jest to niemożliwe. A jak już zmieniasz stanowisko na wyższe. (np. w oddziale z większą ilością planów to realnie 200-600 zł brutto.

Ania

Czy okres wdrożenia trwa więcej niż miesiąc ?

DDKK
@Ania

3 miesiące

zainteresowany
Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds obsługi kredytów hipotecznych? Jak dokładnie wygląda praca? Jakie zarobki?

Dori Kaczmarkova
@zainteresowany

SCB Nie posiada kredytów hipotecznych, mylisz nas z SANTANDER BANK POLSKA.

Dori Kaczmarkova
@zainteresowany

sorry mój błąd, nie ogarnęłam że mi google podsuneło SBP a nie consumera. Cofam co napisałam

Martyna

Czy do banku można dostać się na praktyki?

Milkae36

Mi się bardzo podobało w Call Center! Polecam z czystym sumieniem, niestety z powodów prywatnych musiałam zrezygnować z pracy ale planuje wrócić ! FAJNA EKIPA JAK I KIEROWNICTWO:) W żadnej pracy mi się tak nie podobało jak tutaj. Praca na luzie jeśli masz dryg do sprzedaży jest całkiem niezła wypłata "za siedzenie przed komputerem". Na początku trzeba się przyzwyczaić później z przyjemnością się tylko chodzi ;) Minusem może to ze na dwie zmiany ale czas szybko leci idzie się przyzwyczaić; Fakt siedziba jest na 5 pietrze ale do zdrowia można się przejść. Dodatkowo jest karta Multisport, dofinansowanie do posiłków jak i również do okularów, darmowa kawa z automatu ;) Fajne prezenty na święta. POLECAM i strasznie tęsknie za tą praca! :(

Balli
 Rekomendacja
@Milkae36

To miłe co napisałaś, budujace.

ameba

Praca w Santander z początku wydawała się być obiecująca i ciekawa. Jednak jest sporo materiałów do nauki, pełno egzaminów na okresie próbnym. Do nauki jest 10 programów i mnóstwo informacji / notatek. Mają dobry socjal dla pracownika. Godziny pracy to wcale nie jest 6-14,14-22 ale 11-19, 8-16, 9-17. Każde święto pracujące. Obsługa posprzedażowa pracuje 24 h / 7 dni w tygodniu przez 365 dni. Oferują ciekawą premię, ale odejmowane są z niej co chwile błędy popełniane podczas rozmowy.

Anka

Mam kilka pytań dotyczących pracy na stanowisku OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ w Santander: 1. Na czym dokładnie polega obsługa, jak liczna jest grupa działu i w jakich warunkach się pracuje? 2. Jaki jest zakres obowiązków i na co w największym stopniu kładzie się nacisk? 3. Czy pracownik oprócz obsługi posprzedażowej też musi wykonywać połączenia i sprzedawać? 4. Od czego zależy wysokość premii? Jakie wyniki wpływają na jej wysokość i w jaki sposób mierzone są efekty pracy? 5. Jaki system zarządzania mają koordynatorzy, czy nowy pracownik z niewielkim doświadczeniem może liczyć na wsparcie i w przypadku wątpliwości po zapytaniu otrzyma od przełożonego konkretną odpowiedz z wyjaśnieniem? 6. Jak wygląda kwestia szkoleń/ warsztatów? Czy ta praca daje możliwość rozwoju? 7. Jaka atmosfera panuje na dziale, jak układa się współpraca między ludźmi? Czy organizowane są np. wyjścia integracyjne? 8. Czy pracownika CC obowiązuje ścisły dressing code bankowca, który klientów obsługuje bezpośrednio? Będę wdzięczna, jeśli choć na część pytań otrzymam rzetelną odpowiedź.

Jacek

Podzieliłaś się swoimi przemyśleniami na temat zarobków, nie wspomniałaś natomiast nic na temat atmosfery wewnątrz zespołu. Co możesz o niej powiedzieć oraz jakie jest podejście szefostwa do pracowników Santander Bank Polska? Liczę na Twoją odpowiedź.

Agie

Praca w Santander Bank Polska zapowiadala sie obiecujaco , fajna podstawa, zachecajace premie jednak po 2 latach czar prysnal. Plany sprzedazowe coraz wieksze, cisnienie rowniez....a zarobki coraz mniejsze niestety, rozwazam zmiane pracy.

Agata

Planuję złożyć CV do tej firmy. Powiedzcie mi, proszę, jak wyglądają zarobki? Jaki styl sprzedaży obowiązuje? Jak atmosfera? Czy presja jest duża?

Weronika
@Agata

też jestem ciekawa, ktoś, coś?

Atoli
@Agata

W MCK (infolinia, chat, video) zarobki teraz to chyba coś koło niecałych 3 tysiaków brutto na start + do tego premie miesięczne, kwartalne, uznaniowe, roczne itp. Ale presja na sprzedaż jest bardzo duża. Co chwilę wysyłają raporty, który zespół ile sprzedał i nawet jak jesteś na obsłudze to dużo rzeczy kręci się wokół sprzedaży. Czasem można odnieść wrażenie że cała obsługa jest trochę przy okazji bo doradca jest od tego żeby proponować i zbijać obiekcje klienta.

Xxx
@Agata

W santander bank polska: Praca 7 dni w tygodniu. 24 na dobe. Grafik ulozony niedorzecznie. Cisnienie na sprzedaz. Wieczne raporty. Jak zrobisz przerwe 5 minut to wielka burza dlaczego przekrocxyles przerwe o 5 sekund. Niby praca na obsludze a wieczne cisnienie na sprzedaz. Jak jest kolejka na 100 osob bo cos nie dziala to uslysz tylko tekst "moi drodzy 100 osob w kolejce to 100 okazji sprzedazowych" ...

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Bank Polska S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Santander Bank Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Bank Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Bank Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Santander Bank Polska S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Santander Bank Polska S.A., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Santander Bank Polska S.A.