Opinie o Santander Bank Polska S.A. w Ostrów Wielkopolski

counter
3 7 47 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Santander Bank Polska S.A.?

Ania Nowy wpis

Czy okres wdrożenia trwa więcej niż miesiąc ?

Anka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Nazwa działu: Call center

Mam kilka pytań dotyczących pracy na stanowisku OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ w Santander: 1. Na czym dokładnie polega obsługa, jak liczna jest grupa działu i w jakich warunkach się pracuje? 2. Jaki jest zakres obowiązków i na co w największym stopniu kładzie się nacisk? 3. Czy pracownik oprócz obsługi posprzedażowej też musi wykonywać połączenia i sprzedawać? 4. Od czego zależy wysokość premii? Jakie wyniki wpływają na jej wysokość i w jaki sposób mierzone są efekty pracy? 5. Jaki system zarządzania mają koordynatorzy, czy nowy pracownik z niewielkim doświadczeniem może liczyć na wsparcie i w przypadku wątpliwości po zapytaniu otrzyma od przełożonego konkretną odpowiedz z wyjaśnieniem? 6. Jak wygląda kwestia szkoleń/ warsztatów? Czy ta praca daje możliwość rozwoju? 7. Jaka atmosfera panuje na dziale, jak układa się współpraca między ludźmi? Czy organizowane są np. wyjścia integracyjne? 8. Czy pracownika CC obowiązuje ścisły dressing code bankowca, który klientów obsługuje bezpośrednio? Będę wdzięczna, jeśli choć na część pytań otrzymam rzetelną odpowiedź.

Jacek Nowy wpis

Podzieliłaś się swoimi przemyśleniami na temat zarobków, nie wspomniałaś natomiast nic na temat atmosfery wewnątrz zespołu. Co możesz o niej powiedzieć oraz jakie jest podejście szefostwa do pracowników Santander Bank Polska? Liczę na Twoją odpowiedź.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agie
Nazwa działu: Handlowy

Praca w Santander Bank Polska zapowiadala sie obiecujaco , fajna podstawa, zachecajace premie jednak po 2 latach czar prysnal. Plany sprzedazowe coraz wieksze, cisnienie rowniez....a zarobki coraz mniejsze niestety, rozwazam zmiane pracy.

Agata

Planuję złożyć CV do tej firmy. Powiedzcie mi, proszę, jak wyglądają zarobki? Jaki styl sprzedaży obowiązuje? Jak atmosfera? Czy presja jest duża?

Weronika
@Agata

też jestem ciekawa, ktoś, coś?

Atoli
@Agata

W MCK (infolinia, chat, video) zarobki teraz to chyba coś koło niecałych 3 tysiaków brutto na start + do tego premie miesięczne, kwartalne, uznaniowe, roczne itp. Ale presja na sprzedaż jest bardzo duża. Co chwilę wysyłają raporty, który zespół ile sprzedał i nawet jak jesteś na obsłudze to dużo rzeczy kręci się wokół sprzedaży. Czasem można odnieść wrażenie że cała obsługa jest trochę przy okazji bo doradca jest od tego żeby proponować i zbijać obiekcje klienta.

Xxx
@Agata

W santander bank polska: Praca 7 dni w tygodniu. 24 na dobe. Grafik ulozony niedorzecznie. Cisnienie na sprzedaz. Wieczne raporty. Jak zrobisz przerwe 5 minut to wielka burza dlaczego przekrocxyles przerwe o 5 sekund. Niby praca na obsludze a wieczne cisnienie na sprzedaz. Jak jest kolejka na 100 osob bo cos nie dziala to uslysz tylko tekst "moi drodzy 100 osob w kolejce to 100 okazji sprzedazowych" ...

Doradca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Doradca Nowy wpis17.01.2020 17:43 Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień. Witam, Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku doradca klienta w placówce? Jakie zarobki tj ile podstawy na dzień dobry i ewentualnie w jakich przedziałach premia? Czy duże ciśnienie na wynik? No i pytanie z innej beczki jeśli chodzi o zaświadczenie o niekaralności to czy jest wymagane? Jakiś czas temu straciłem prawko i nie wiem czy to w tym banku mnie dyskwalifikuje? Obecnie pracuję w banku konkurencji i o tej sytuacji poinformowałem przełożonych ale nikomu to nie przeszkadzało, ale przeprowadzam się do mniejszej miejscowości gdzie nie ma mojego banku, a Santander prowadzi rekrutację. Tylko właśnie nie wiem jak to jest z tym zaświadczeniem o niekaralności. Bardzo proszę o odpowiedź osób, które mają wiedzę na ten temat a nie domysły.

TakNie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Santander Bank Polska S.A.?

Pracownica CC SCB ostrow
@Pytanie

1 umowa 3 msc okres próbny. 2 umowa 12 msc. 3 umowa 1.5 roku. 3 umowa na stałe.

T

Witam, zamierzam aplikować do CC Santandera, proszę o informację do jakiego działu lepiej, sprzedaży czy dział posprzedażowy? Gdzie lepsza podstawa? W którym dziale lepsze warunki, więcej obowiązków? Pozdrawiam

@T

Postawiłeś już konkretne pytania, na które musi odpowiedzieć dobrze poinformowana osoba. Widziałam jednak ogłoszenie, dotyczące Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Posprzedażowej i muszę powiedzieć, że Santander Bank Polska oferuje super warunki, bo chociażby: umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, gwarantowane wynagrodzenie podstawowe oraz premie rozliczane w trybie comiesięcznym, możliwość rozwoju, udział w różnorodnych szkoleniach, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do karty Multisport, prywatną opiekę medyczną LuxMed oraz imprezy integracyjne, świadczenia świąteczne. A powiedz, ku któremu stanowisku bardziej byś się skłaniał?

Mała
@Marzena

Do kogo mam się zwrócić, że to nie jest forum Santander Bank Polska tylko Santander Consumer Banku? Bo nawet administrator Marzena myli banki , mówi o stanowisku Młodszy Specjalista które oferuje Santander Consumer Bank a nie Santander Bank Polska, proszę o sprostowanie.

Pracownica CC SCB ostrow
@Marzena

Praca w SCB na CC również posiada takie same atuty, plus możliwość wyrobienia premii wypłacanej zawsze w terminie. Pracuje w dziale sprzedaży, również polecam podjęcie pracy właśnie w tej części CC.

Niebedeubezpieczycielem

Czy celowym zagraniem firmy jest mówienie na rozmowie tylko o infolinii przychodzącej, a po podpisaniu umowy okazuje sie, że mamy być docelowo agentami ubezpieczeniowymi? Ja się na agenta nie zgadzalem. Poza tym nie będę zakładać żadnej działalności gospodarczej. Co za chłam.

Tak1Nie1
@Niebedeubezpieczycielem

Pracuje tu ok 7 miesiecy nikt z pracownikow nie zakłada żadnej działalnosci gospodarczej czemu wprowadzasz ludzi w błąd.?Ubezpieczenie proponujesz przy wnioskach ratalnych i to tyle ...a żeby to robić musisz zostac przeszkolony i służy to tylko do celow wewnętrznych.

Tak2Nie1
@Monika

W takim razie napisz proszę, na jakich warunkach obecnie przebiega współpraca pomiędzy Santander Bank Call Center, a pracownikiem. Czy można liczyć na podpisanie z firmą umowy o pracę na czas nieokreślony? Stabilność zatrudnienia jest dla wielu osób jednym z najważniejszych czynników. Będą wdzięczne za informacje, jakie są realia w tym miejscu.

@Marzena

Pierwsza umowa na okres 3 miesięczny próbny, kolejną podpisałam na rok.No a kolejne zgodnie z kodeksem.Pracują osoby, które posiadają umowę na czas nieokreślony.

Tak1Nie2
Atoli
@Monika

Serio? A słyszałaś o czymś takim jak ubezpieczenie NNW, do mieszkania, do karty płatniczej? To jak najbardziej doradcy proponują mimo iż nie są już z tego tak rozliczani jak kiedyś. Ale fakt że działalności do tego mieć nie trzeba.

kkkk
Nazwa działu: Finanse
@Monika

Buhahaha. Szkolenie elernigowe i po łebkach. Przestań z tym koroporacyjnym bełkotem!

Tak2Nie

@Atoli

Tylko ze ktoś tu się pomylił bo ja dodawałam swoje wypowiedzi do pracy w Santander Consumer Banku w Ostrowie Wlkp. na ul. Krotoszyńskiej a widze ze nagle administrator zmienił na Santander Bank Polska.

@Marzena

Pani Marzeno zaszla pomyłka Santander Bank Call Center to był Santander Consumer Bank i wcześniejsze komentarze były do contact center z Krotoszyńskiej z Ostrowa Wlkp ktoś z administratorów wrzucił te komentarze do Santander Bank Polska to wprowadza w błąd...z tego co się orientuje Santander Bank Polska nie posiada cc w Ostrowie Wlkp

Pit
Nazwa działu: Call center

Ja tam pracowalem i powiem tak. Firma jest nie doinwestowana. Twoja rola jest odbieranie teleonow i pomoc klientowi ktory ma problemy ze splata kredytu, ktory nie moze sie zalogowac, ktory pyta sie o srodki na koncie etc. Dla mnie firma jest mega niedoinwestowana, np ludzie dzwonili bo nie mogli sie zalogowac a my sami mielismy problem z systemem by im pomoc i czasem dzwonili do nas podobnie i najgorzej bylo jak znowu klient sie do Ciebie dodzownil a ty nie umiales mu pomoc. Hajs dostaniecie najnizsza krajowa, jest multisport i prywatna opieka zdrowotna jak ktos chce.

ZainteresowANA

Orientuje się ktoś czy potrzebują do pracy ? Nie ma ogłoszenia na olx :( A bardzo chce się tam wybrać! Może ktoś mi podpowie czy w najbliższym czasie będzie jakaś rekrutacja ?

Weronika
@ZainteresowANA

wisi teraz ogłoszenie, sama będę składała cv

Anna

A jakie są zmiany? Czy również jest możliwość pracy w wymiarze mniejszym niż 160h?

@Anna

Tak, jest możliwość pracy w niższym wymiarze godzin.

Byebye

Hej, powiedzcie mi czy to call center to tylko praca na infolinii przychodzącej czy wychodzącej też ?? ????

Zestresowana
@Byebye

jak masz obsluge posprzedazowa to infolinia przychodzaca

Tralal
@Zestresowana

Na poczatku masz tylko przychodzace, ale jak wbijesz na sprzedaż to dzwonisz sama i proponujesz klientom produkty.

@Tralal

Rozumiem, że jesteś zatrudniony w Santander Bank Call Center. Wobec tego mam pytanie, czy jest możliwość dostosowania grafiku pracy do innych aktywności, np. zajęć na uczelni? Wiele osób chce łączyć pracę z funkcjonowaniem w innych obszarach i elastyczne godziny pracy są dla nich atutem. Zainteresowani użytkownicy będą wdzięczni za informację, jakie są możliwości w tej firmie.

Zestresowana

kto zaczyna od 26.11? ;) a jak z autobusem pracowniczym? skąd odjeżdża, o której i czy jest jakoś oznaczony?

Tralal
@Zestresowana

Autobus chyba jedzie spod lidla albo dworca Nie mam pewnosci, ale dzwon pytac

Hhhh

Mam pytanie o pracownika posprzedazowego,jak jest faktycznie z premia? I czy latwo ja wyrobic?,takie nietypowe pyt czy jest mikrofala i czjanik????

TakNie1

@Hhhh

Cześć premie są co miesiąc jeśli chodzi o wysokość to na początku nie spodziewaj się kokosów ale jak bedziesz robić kilka produktow to całkiem fajna kasa.czajnik jest mikrofala tez nawet blender ????jest kawomat , kanapkomat kiedy zaczynasz?

ON

Co prawda juz nie pracuje w CC w Ostrowie( sytuacja prywatna), ale z czystym sumieniem mogę polecić każdemu to miejsce. Fajna atmosfera, szkolenie na początku gdzie wszystkiego się dowiedziałem. Zarobki jak na takie stanowisko są całkiem dobre :) Oprócz tego jest darmowa kawa, dofinansowanie jedzenia w kantynie i wiele innych korzyści. Mam nadzieję, że w przyszłości powrócę do tej pracy :D

Tak4Nie

ONA

Gdzie lepiej iść do sprzedaży czy do obsługi posprzedażowej?

TakNie

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Santander Bank Call Center? Napisz o tym!

Milkae36

Mi się bardzo podobało w Call Center! Polecam z czystym sumieniem, niestety z powodów prywatnych musiałam zrezygnować z pracy ale planuje wrócić ! FAJNA EKIPA JAK I KIEROWNICTWO:) W żadnej pracy mi się tak nie podobało jak tutaj. Praca na luzie jeśli masz dryg do sprzedaży jest całkiem niezła wypłata "za siedzenie przed komputerem". Na początku trzeba się przyzwyczaić później z przyjemnością się tylko chodzi ;) Minusem może to ze na dwie zmiany ale czas szybko leci idzie się przyzwyczaić; Fakt siedziba jest na 5 pietrze ale do zdrowia można się przejść. Dodatkowo jest karta Multisport, dofinansowanie do posiłków jak i również do okularów, darmowa kawa z automatu ;) Fajne prezenty na święta. POLECAM i strasznie tęsknie za tą praca! :(

Gosia

Cześć, wysłałam CV do call center Santandera w Ostrowie i szukam opinii o tym miejscu.Ktoś, coś? bo cisz tu i nie wiem jaka kasa, atmosfera i generalnie czy warto? Ktoś może się wypowiedzieć?

Grusia
@Gosia

Zależy na co się nastawiasz.Kokosów nie zarobisz,jak w call center,ale są premie i niezły sicjal,także w ogólnym rozrachunku nie jest zle.Są organizowane różne szkolenia,wiec nawet bez doświadczenia można sie tam szybko odnaleźć.Klimat tez spoko,ludzie kontaktowi.Jak cie zaproszą, to idz na rozmowę,nic nie tracisz a zobaczysz co i jak.

Gosia
@Grusia

Dzięki :)

Krzychu
@Gosia

Pracuję kilka miesięcy na sprzedaży.Wcześniej nie miałem okazjì pracować w call center więc nie mogę porównywać ale jestem zadowolony.Praca nie jest łatwa telefon za telefonem ale w końcu to call center:) jak masz problemy z obsługą to są treningi i szkolenia.Jak masz dryg do sprzedaży to możesz sobie wyrobić fajną premie, podstawa mogłaby być wyższa ale ja pracuje na 3/4 etatu. Pracują tam zarówno młode jak i starsze osoby- można znaleźć towarzystwo. Minusem jest brak windy, palacze muszą sie troche powspinać po schodach.

Tak5Nie

Oli
@Krzychu

Mają Multisporta?

Krzychu
@Oli

Multisport jest dodatkowo refundacja okularów, dofinansowanie do posiłków, i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałem :)

Zostaw opinię o Santander Bank Polska S.A. - Ostrów Wielkopolski

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad