BZ WBK Faktor

Opinie o BZ WBK Faktor

brian

w branży rzeczywiście są znani co raz bardziej. Kolega u nich pracował jakieś 2 lata temu i chyba dalej się trzyma

Aa

bardzo dobra firma, solidny pracodawca. Miła, życzliwa atmosfera. Dobry system premiowania.

wielbicielka Karola;)

Pracowałam tam jakiś czas temu. Wprawdzie nowa osoba w branży faktoringu mogła się tam sporo nauczyć ale odbywało się to w niepotrzebnie stresującej atmosferze spowodowanej złą organizacją firmy, zakłamaniem zarządu, mało kompetentnym kierownictwem. Większości przełożonym nie zależało na dobrej lub chociaż znośnej atmosferze pracy. Liczył się tylko kult profesjonalizmu za wszelką cenę i nakładanie na pracowników takiej ilości odpowiedzialności i obowiązków, że nie byli w stanie ich wykonać przez 9 - 10 godzin w ciągu dnia (wszystkie stanowiska). Aplikowanie do nich tylko na własne ryzyko.

ex pracownik

Tragiczna firma, zmarnowane 2 lata zycia. Nigdy tam nie startujcie do pracy. Warunki pracy i płacy opłakane.

Anonim

Czy są jakieś opinię na temat tego pracodawcy?

Zostaw opinię o BZ WBK Faktor - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BZ WBK Faktor