Opinie o Biżubazaar Abado Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biżubazaar Abado Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Biżubazaar Abado Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biżubazaar Abado Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Jak szefostwo w Biżubazaar Abado Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Byly Nowy wpis

Fatalnie traktują pracowników, nie polecam.

Były pracownik Nowy wpis

Radzę omijać szerokim łukiem.

Magdalena Nowy wpis

Potwierdzi ktoś czy firma faktycznie nie działa? Bo widziałam coś o ich zawieszeniu i zastanawiam się z jakiego powodu mogło do niego dojść... Ktoś wie czy istnieje szansa na to, że wrócą jeszcze do działalności?

Patryk

(usunięte przez administratora) Odnośnie samej pracy, to skłamałbym, że było źle. Zajmowałem się tym co umiem, starałem się wszystko robić dla dobra firma. I też trochę nowych rzeczy się nauczyłem. (nauczyłem się też, żeby wierzyć w opinie, które przed podjęciem pracy przeczytałem i poniekąd olałem). Ekipa była fajna i zgrana. Każdy był dobry w swojej działce i razem mogliśmy dużo zrobić. Gdyby nie te nagłe zwolnienia. Niedługo po mnie, wszyscy zostali zwolnieni z dnia na dzień. Tak samo było z programistą, z którym dużo współpracowałem - z dnia na dzień zwolniony oraz groźby, że nie zapłacą. (usunięte przez administratora)

@Patryk

No to już teraz nie mamy żadnych wątpliwości ,że to pan jest tym prześladującym nas hejterem (usunięte przez administratora)

Ex Pracownik

Całkowicie zgadzam się z KAŻDYM komentarzem zamieszczonym poniżej. Nie wiem czy można jeszcze cokolwiek tu dodać, ale spróbuję. Naprawdę nie polecam NIKOMU marnowania tam swojego czasu - nawet na rozmowę kwalifikacyjną,(usunięte przez administratora) W firmie panuje ogromna rotacja. (usunięte przez administratora) Właściciele mają ogromne aspiracje - sami mianują się Polskim Cartierem i Tiffany i chcą podbić rynek biżuterii w Polsce, ale po pierwsze ich projekty niczym się nie wyróżniają,(usunięte przez administratora) a do tego nie mają poczucia estetyki, które nierozerwalnie łączy się z tego typu biznesem. Coś by chcieli, ale nie wiedzą co i jak. Chaos. Jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do pracy w profesjonalnym środowisku, gdzie działa się wedle ustalonego planu i szanuje się swój czas to może przeżyć szok życia, bo to jak funkcjonuje firma jest tego całkowitym zaprzeczeniem. Najprostsze rzeczy ustala się tygodniami, a potem ich realizacja albo trwa wieki, albo w ogóle nie dochodzi do skutku, bo osoby, które tam są najzwyczajniej nie znają się na rzeczy. Wszystkie osoby, które przewinęły się przez tę firmę, a były profesjonalistami, już tam dawno nie pracuj(usunięte przez administratora)

Temida
@Ex Pracownik

Jak mogłeś(usunięte przez administratora) zrobić nam takie świństwo ? Żal Ci raju utraconego ? Jeżeli ktoś czytający ten paszkwil tego(usunięte przez administratora), chciałby się dowiedzieć jak jest naprawdę to jest tak : pracujemy w samym centrum Warszawy,w pięknym miejscu gdzie lodówka jest pełna żywności i napojów ,biuro i toalety są czyste i pachnące z najlepszymi kosmetykami do powszechnego użytku,komputery są najnowszej generacji i do tego pracujemy swobodnym czasie pracy bez kontroli ,oceniani tylko na podstawie wyników.Jest to moje powiem , nasze ,wymarzone miejsce pracy,i takie działanie nam go nie obrzydzi. Wyraźnie do nas nie pasowałeś (usunięte przez administratora) ,dlatego musiałeś odejść. Jeżeli masz jeszcze w sobie trochę przyzwoitości to przeproś i zapomnij o nas ,bo my chcemy o tobie zapomnieć,myśląc ,że to był tylko koszmarny sen. Wstydź się(usunięte przez administratora)Tego to się po tobie nie spodziewałam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Biżubazaar Abado Sp. z o.o. sp.k.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Zostaw merytoryczną opinię o Biżubazaar Abado Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Biżubazaar Abado Sp. z o.o. sp.k.
  • Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33
    00-379 Warszawa

Biżubazaar Abado Sp. z o.o. sp.k.