BZ WBK Leasing

Poznań

Opinie o BZ WBK Leasing

Pracownik centrali

plusy: - dobry dojazd komunikacją miejską, - fajni ludzie, - jasne zasady minusy: - brak parkingu, - własna działalność (niższa emerytura)

Iwona

https://leasing24.pl/bz-wbk-leasing/kariera/dlaczego-warto-u-nas-pracowac/dlaczego-warto-u-nas-pracowac.html Na stronie firmy można znaleźć informacje o aktualnie prowadzonej rekrutacji oraz warunków, które firma oferuje jako pracodawca. Jeśli aplikowałeś na któreś ze stanowisk, chętnie usłyszymy jak wyglądają szczegóły zatrudnienia.

olab

Nikt nic nie wie?

lobaso

Ponawiam pytanie powyzsze, pojawilo sie znowu ogloszenie

apec

Napiszcie jakie są warunki zatrudnienia na stanowisku Specjalista ds. Transakcji. Jaka forma współpracy : umowa o prace czy działalność gospodarcza, czy jest ewentualnie możliwość negocjacji warunków.

Maciek

A Witam. Nie dawno weszła na rynek oferta ,, Specjalista ds. Transakcji " . Ktoś może posiada informacje na jakich jest to warunkach, jakie wygrodzenie itd ? I czy w ogóle pchać się w to :)

In your face

Firma-chaos. Tyle moge na jej temat powiedziec. Zle zarzadzanie, niejasny zakres obowiazkow i ciagle wymaganie, bys mimo stanowiska szeregowego pracownika dzialal jak kierownik/dyrektor. Gdyby chociaz placili adekwatnie do swoich wymagan... a z wyplatami i ogolnie pojetymi sprawami kadrowymi tez nie jest za rozowo. Opoznienia w wyplatach, nieodprowadzanie skladek do zus oraz zaniedbania w pozostalych swiadczeniach pracowniczych sa na porzadku dziennym. Byc moze wynika to z faktu ze osoba odpowiedzialna za hr to bardzo bliska znajoma prezesa...

childprodigy

poszukuje i będzie poszukiwać. W przeciągu ostatniego roku zwolniła się duża grupa handlowców i teraz próbują zasypać tą lukę .

childprodigy

Zakładasz działalność gospodarczą i podpisujesz umowę agencyjną z pracodawcą,w której jest zapis o zakazie konkurencji .W szerszym skrócie ,praca polega na wyrabianiu kontaktów z dostawcami w branży rolniczej i finansowaniu inwestycji ich klientów. W momencie kiedy się zorientujesz ,że jesteś dymany przez pracodawcę i będziesz chciał odejść do konkurencji ,pracodawca będzie cię szantażował wspomnianą lojalką za to ,że chcesz zmienić pracę. Kiedyś było fajnie,ale nic nie może przecież wiecznie trwać ...

ex bezetowiec

Mogę wypowiedzieć się jedynie o stanowisku vendorskiego doradcy. Mam mieszane uczucia, z jednej strony teoretycznie przyjazna pracownikowi firma, z drugiej ciągłe wymyślanie nowych rozwiązań mających na celu nadrobienie całych lat nieobecności na rynku współpracy z dostawcami. Wszystko oczywiście Twoimi rękami. Rezultat mizerny w każdym razie. Większość tzw. vendorskich doradców walczy o przetrwanie z miesiąca na miesiąc. Niektórym się udaje i o to chyba tutaj chodzi. BZ zakłada, że jakiejś małej części doradców "siądzie" współpraca z dostawcami i zacznie się regularna współpraca. Nakład pracy nie ma tutaj większego znaczenia, bardziej liczy się fart, lub będąc dokładnym niefart konkurencji, tylko wtedy masz szansę zaistnieć u dostawcy. Praca na własnej działalności. Kiedy jesteś na małym ZUSie, pieniądze są przyzwoite. Prowizje stosunkowo niewielkie. Przeszkadzało mi ogólne kolesiostwo, niestety nierzadkie były sytuacje, w których okazywało się, że ktoś może więcej. Mało motywujące do pracy, ale widać to norma nie tylko w BZ. Bankowi doradcy mają o niebo łatwiejszą pracę, nie dajcie sobie wmówić że "bankowi" też mają ciężką robotę. No pewnie, ogarniać taką liczbę zapytań to jest co robić i zapewniam, że każdy "vendor" by tak chciał. Co to za problem wyrobić sobie relację w oddziałach banku z grupy kapitałowej? Przecież nie przychodzisz jako getin, rajfek czy inny efl. Pozdrawiam wytrwałych vendorów.

xfct

pracowałem nieco więcej niz 1,5 roku jak kazda firma leasingowa dla ludzi , którzy robią biznes mozna wytrzymac jakis rok temu zmienili zasady wynagradzania , co spowodowało lawinowe odejscie najlepszych Doradców Teraz dosć kiepsko placa w porównianiu z innym firmami z branży . Przyszli ludzie z EFL ( Prezes i kilku Managerów ) i próbuja zmienić na lepsze to co kiedys było dobre

marelcia

FIRMA W PORZĄDKU. PRACOWAŁAM PRZEZ 1,5 ROKU, ALE BARDZO MIŁO WSPOMINAM. SZCZERZE POLECAM.

Zostaw opinię o BZ WBK Leasing - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BZ WBK Leasing