Opinie o microsoft.pl - Microsoft Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Microsoft Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Microsoft Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Microsoft Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Microsoft ocena użytkownika

mam laptopa ponad 10lat i działał coraz gorzej.to co zrobiła z nim FIRMA MICROSOFT .TO JEST CÓD -dziękuję .miałem opinie wielu informatyków wg .których mój laptop to złom ? a tu szok dla mnie -a dla psełdo informatyków ,nie odbierają telefonów........ dziękuję bardzo za nowy SWIAT - DZIĘKI MIKROSOFT jesteście super.

KandydatzPolski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Witajcie, aplikowalem do Microsoftu, dział supportu, niestety bezskutecznie. Potem z ciekawości zobaczyłem na pewnej platformie społecznościowej na L., kto został zatrudniony na takie stanowisko i doznałem szoku. Były to dość randomowe osoby, bez należytego doświadczenia, o którym była mowa w wymaganiach i w dużej mierze obcokrajowcy, głównie Turcy, co jest dla mnie zagadką. Czy ktoś wie, dlaczego Micorosft w Polsce stawia na zatrudnianie obcokrajowców,a nie Polaków? Pytam szczerze, nie mam nic przeciwko żadnej nacji - uważam, że są bardzo sympatyczni, jestem jak najbardziej za różnorodnością kulturową, ale to co ciekawi mnie, że są to osoby z małym albo bez doświadzenia, więc podejrzewam, ze może być jakiś program stawiający np. na zatrudnianie osób z zagranicy i dla Polaków nie warto tam aplikować? Może ktoś może uchylić rąbka tajemnicy?

ikonka

Sprawdź 6 opinii klientów firmy Microsoft Sp. z o.o. w Warszawa.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Microsoft Sp. z o.o.?

Bill Nowy wpis
@Pytanie

Wydaje mi się, że jest całkiem nieźle.

Julia Nowy wpis
@Bill

O brzmi nawet ok. A napiszesz w sumie czemu? Bo z tego jak to piszesz rewelacji nie ma a szkoda

Kate
Kandydat

Opieka medyczna dla rodzin - czy Mocrosoft ją opłaca?

Stopwar

Microsoft nie wycofał się z Rosji. Bojkotujmy tę korporacje.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Microsoft Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
hakier
Kandydat

Cześć, Support Engineer Cybersecurity - czy chciałby się ktoś podzielić informacjami na ten temat?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Microsoft Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Microsoft ocena użytkownika

Używam laptopa "starego"
@Microsoft ocena użytkownika

Wiem co ta firma potrafi. Super.

Leszek
@Używam laptopa "starego"

Każdego laptopa potrafią tak zmodernizować czy musi być z tych nowszych? Wiesz ile taka usługa kosztuje? Opłaca się to robić?

Fakty ja też tak miałem
Klient
@Microsoft ocena użytkownika

Mój komputer 6lat też miał takie oceny.

ebuebaba
Kandydat

Jakiej wypłaty można się spodziewać na najbardziej typowym stanowisku w MS, czyli Support Escalation Engineer?

kubaaa11
Kandydat

Jak wygląda praca w Microsoft i jakie benefity dostaje nowo zatrudniony pracownik?

Wiecie może, czy w Microsoft Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Marketingu nie polecam

Pracy w ich marketingu nie polecam: małe budżety, słabe kampanie, do tego bardzo dużo pracy. Słaba kasa, bo wszystkich vendorów ( czyli chyba 90% osób zatrudnionych w polskim biurze ) przerzucają do bardzo słabej agencji, która budżety ma bidne. Ludzie z dnia na dzień dowiadują się, że nie są już pracownikami Microsoftu ( mimo, że dalej dla niego pracują ), że nie wolno im wejść do budynku i na Linkedin napisać, że pracują w Microsoft. Ogólnie mega (usunięte przez administratora) i brak szacunku wobec ludzi.

John
Kandydat

czy znacie średnie wynagrodzenie dla inżyniera wsparcia IAAS?

tuta
Kandydat

czesc, jak wyglada remote work? Czy firma zadbala o jakies dofinansowanie do intrnetu albo funduje / dofinansowuje sprzet dla Pracownikow (krzeslo, biurko, lampka?)

nexte
Kandydat

Hejka, byc moze rozpoczne niedlugo wspolprace, kto mi powie na szybko jak wyglada sprawa z telefonami sluzbowymi? Slyszalem ze jest jakis allowance czy cos? W jakiej kwocie? doliczaja do dochodu?

@nexte

Dostajesz na starcie 1500 zł więcej do pensji, żeby sobie kupić telefon, ale że pewnie masz telefon, to sobie bierzesz te 1,5k do kieszeni. Potem dostajesz 120 zł więcej do pensji na opłacanie rachunków za telefon i to jest tak zwany mobile allowance. Nie musisz się z tego w żaden sposób rozliczać.

Jak szefostwo w Microsoft Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Diva

Właśnie zatrudniliście do działu kadr panią Marzenę. Przychodzi ona z hotelu gdzie zostawia po sobie zdemobilizowaną skłóconą rozbitą załogę. Proszę o nie dać się zmylić uprzejmości tej osoby. Wyciąga ona informacje od pracowników po czym nimi manipuluje. Wyrazy współczucia

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Microsoft Sp. z o.o.?

Paweł

Macie w firmie akcje ?

grzesiek

@PaulMotul czyli teraz to takie typowe korpo?

Qwerty

Od około 7 lat dział HR stracił kontrole nad tym kto jest zatrudniany. Wcześniej byli tu zatrudnieni specjaliści którzy wiedzieli kogo zatrudnić i ich słowo było ostateczne. Teraz dział HRu jest tylko narzędziem i dodatkiem do kadry managerskiej. Kolesiostwo pleni się na max. Ciężko na to patrzeć. System motywacyjny i bonusy zależne od działu i coraz częściej system polega na bonusie uznaniowym szefa,a więc jeśli nie masz wazeliny zamiast krwi to zapomnij o $$$. To że firma ma wysokie notowania jako pracodawca roku spowodowane jest przymuszaniem paruset pracowników biura lokalnego do oddania tylko pozytywnych głosów. Wyniki są monitorowane, zero prywatności.

PaulMotul
@Qwerty

NIe znam autora ale napisał prawdę i zna Microsoft Polska A.D. 2020 od środka To była wielka firma dająca niesamowitą energię do pracy i wyzwań dziś jest to skostniały cisciowo ibmowy twór, w którym ręka rękę myje pełen spółdzielni i koterii, Wielki wyścig szczurów i każdy każdego utopiłby w łyżece oliwy - bo bardzie to bolesne niż w wodzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Microsoft Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Microsoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Microsoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microsoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Microsoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Microsoft Sp. z o.o., to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Microsoft Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 54 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Microsoft Sp. z o.o.