Opinie o JT S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy JT S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w JT S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JT S.A. w Warszawa

lordzik Nowy wpis

nie polecam 4 tyś i po całej Polsce nadgodzin nie płacą ,nadgodziny są w banku nadgodzin ,problemy z ałtami a i brygadzista Tomasz pajac jakich mało

Inia Nowy wpis
@lordzik

Możesz dookreślić z czym konkretnie problemy były? Jakie w zasadzie samochody są oddawane do dyspozycji? Ktoś już o nie nawet pytał a nikt się nie chwali. Jak partner rozliczałby się za paliwo, są karty?

Po tym dłuższym milczeniu nie mam pojęcia czy ludzie nie wiedzą za bardzo jakie narzędzia pracy są udostępniane czy po prostu żadne skoro jednej pani nikt od maja zeszłego roku na to nie odpowiedział? : ) Możecie opowiedzieć o pracy kierownika robót? Wiem, że parę miesięcy temu oferta mi wygasła ale możliwe, że jeszcze będą szukać? w opisie wymagają prawka B ale nie widzę wzmianki o służbówce… Czy samochód jest udostępniany?

Halinka Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w JT S.A. ?

Firma prywatna, krajowa, nie korporacja. Trzeba swoje robić i za to otrzymuje się wynagrodzenie. Kto liczy na schowek dla nierobów to się przeliczy. Atmosfera w pracy bardzo przyjazna którą tworzą ludzie. Polecam.

Grażyna
@pracownik

A ta przyjazna atmosfera to tak w całej firmie? :) Widzę, że szukają kogoś na stanowisko do kadr i płac. Może wiesz coś o pracy w biurze? No i co do tego wynagrodzenia, to kwota adekwatna do pracy? Firma oferuje jakieś benefity? Są jakieś podwyżki przy tej szalejącej inflacji?

Nie polecam
@Grażyna

Oferta pracy na stanowisko kadr i płac pojawia się średnio raz w roku. Wszystko spowodowane (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Jeśli chcesz pracować (usunięte przez administratora), stracić rok i radość z życia - ta oferta jest dla Ciebie. Dłużej nie wytrzymasz. Powodzenia ;)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie JT S.A. na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Agnieszka

Hej, wiecie może czy oferta na stronie firmy na Specjaliste ds. Ofertowania jest jeszcze aktualna? Pracowałam w branży i się zainteresowałam. Jednak żadnych widełek płacowych nie widzę tam. Możecie powiedzieć na jakie kwoty mozna mniej wiecej liczyć?

Figo

Firma z mentalnością niczym zza naszej wschodniej granicy, nie nadążającą i nie rozumiejąca zachodnich standardów. Jest oczywiście grupa, której ta praca odpowiada. W firmie można spotkać sporą kadrę zarządzającą, która w firmie w wielu przypadkach jest od prawie, że samych jej początków, niestety za stanowiskiem nie idą kwalifikacje i kultura, co jest na minus, będąc pod takimi osobami, jednak kurczowo trzymają się firmy, gdzie jak to w młodych firmach tnących koszty szybko wskoczyli na wysokie stanowiska Praca jak każda ma plusy i minusy, jednak szczerze mogę powiedzieć, że nie polecam tej firmy.

@Figo

No to może właśnie dla odmiany te plusy przytoczysz skoro faktycznie je zauważasz? Biorąc pod uwagę fakt, że nie polecasz to raczej będą stabilne pozytywy i fajnie byłoby się dowiedzieć

Fago
@Figo

Czy w trakcie swojej pracy proponowałeś jakieś usprawnienia, proponowałeś zmiany? Czy przełożony dawał Tobie informacje zwrotną co efektów i wyników twojej pracy ? Jakie to zachodnie standardy należałoby wdrożyć ?

Zainteresowana

Witam, ostatnio pojawia się dużo ogłoszeń w różnych miejscach w Polsce na stanowisko inżyniera budowy, proszę o opinie jak wyglada obecnie sytuacja w JT? Starsze opinie jak i ocena ogólna profilu firmy nie zachęca do przesłania CV.

specjalista
@Zainteresowana

Po rozmowie pseudo rekrutacyjnej. Nabierzesz pewności że aplikowanie do tej firmy to błąd. Kpina kompletna. Dzwoni do Ciebie pani z działu kadr i płac. Kompletnie nie mająca pojęcia o pracy na tym stanowisku. Bo pani tylko ogólnie z Tobą rozmawia. I przekaże swoje spostrzeżenia kierownikowi. Który na podstawie jej informacji, decyduje czy warto rozmawiać dalej. Żenada. Pani nie odpowie Ci na żadne merytoryczne a już na pewno na żadne branżowe pytanie. Bo twierdzi że, to nie z nią na ten temat. Pani tylko zada pytanie czy masz doświadczenie jako Inżynier w ich branży. Jeżeli nie masz, nie będzie dalszych rozmów. A już na pewno gdy, powiesz jaka stawka Ciebie interesuje. Mam doświadczenie jako Inżynier budowy w innej firmie. Miałem tam stawkę minimalną - ale czwórka z przodu netto była. Pani prawie zemdlała jak to usłyszała. Tu raczej wciąż szukają tych młodych ale z dużym doświadczeniem. I jeszcze większymi kompleksami i ogromnie niskim poczuciem wartości. Kompletny brak profesjonalizmu.

Jajo

Witam. W tej firmie panuje terror. Na Lwówku, panuje el komendante, Stary trep, co tylko krew psuje ludziom. Z resztą inżynierów nie ma problemu, mówią, sie robi. Ale El komendante, to stary trep, komuch połączony w jednym. Ten czlwoekk nie nadaje się do pracy, która wykonuje.

Zbigniew
@Jajo

to mocne słowo. A poza tym skoro jest inżynierem to i on ma przełożonych, więc w czym problem? Co ten gościu robi, że ma taką ksywkę?

jaro
@Jajo

Śmiechu warta kolejna opinia mówiąca tylko tyle, że ten portal to jeden wielki ściek...niczego sensownego nt JT z tej strony się nie dowiecie.

Alicja
@jaro

A Ty coś wiesz na temat tej firmy i podzieliłbyś się informacjami?

Dzień dobry, co się dzieje w dziale floty. Ponownie pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko flotowaca. Czy aż tak duża rotacja jest na tym stanowisku?

Czy w JT S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

alik

wypłacane są kwartalne premie

@alik

Te premie są jakieś znaczne? Da się wyciągnąć jednorazowo 500 zł?

tak

To premie kwartalne które są wypłacane po rozliczeniu wyznaczonych na dany okres celów premiowych.

Kamila
@tak

A ile wynoszą te premie kwartalne?Podasz jakieś widełki ?

kama

W kwestii zarobków nikt na forum nie poda takiej informacji. Przede wszystkim zależy to od stanowiska i kompetencji ale generalnie jest dobrze!!

@kama

To fajnie! A macie dodatkowo do swoich pensji jakieś dodatki świąteczne czy coś w tym stylu?

Agnieszka

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w JT S.A. ?

Jakie wynagrodzenie firma oferuje na stanowisko asystentki/asystenta?

Mateusz

Czy często w firmie JT S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Kończę budownictwo na PW. Czy ktoś był na stażu w JT? Chciałabym się czegoś nauczyć w praktyce. Szukam czegoś w okolicach Warszawy. Z góry dziękuje za opinie.

Spawacz

Ile na początku dostanie spawacz?

@Spawacz

Z tego co tu piszą to niewiele. Byłeś może na rozmowie rekrutacyjnej, bo skoro się pytałeś o zarobki to pewnie interesowała cię praca. Jak coś wiesz wypłatach to napisz, bo brakuje tu takiego info.

@Dariusz

Wpłaty dobre. Byłem na rozmowie i proponują dobrą stawke.

@Andrzej

dobre to każdemu co innego, trzy tysiace czy raczej szesc?

Max

Jeżeli chodzi o bazę sprzętu w Skwierzynie to są jakieś jaja. Kierownik A.W. Facet oderwany od rzeczywistości. Nie ma pojęcia jak zarządzać podległymi pracownikami. Planowanie pracy po kilkadziesiąt godzin dziennie a raczej nie planowanie tylko robinie na ostatnią chwilę roboty, nakazywanie pracownikom przychodzenie w dzień wolny, wprowadzanie atmosfery zastraszenia i zaszczucia pracownika. Wszystko do zrobienia na wczoraj. Tak się nie da. Szkoda nerwów na tą robotę. Kilka osób już odeszło a kolejne zamierza to zrobić w najbliższym czasie. Co gorsza kierownictwo z biura w Gorzowie słucha Pana A.W. To błąd. Czasem warto wysłuchać drugiej strony bo Pan A.W zawsze się wybieli i winę zwali na pracownika, że to pracownik jest ten zły. Przez jego planowanie roboty zawsze pracownik zbiera opr na danym odcinku. Dość tego. Jak nie nadajesz się pan do kierowania ludźmi to zmień pan robote. Szkoda ludzi. Mało brakowało a doszłoby do poważnego wypadku.

@Max

Wiadomo, że nie każdy nadaje się do kierowania ludźmi, ale czy nie ma szans, żeby się dogadać z szefem? Czasem warto iść na kompromis, żeby praca była znośniejsza. Próbowałeś coś robić w tym kierunku?

Bubr
@Max

To prawda. Mają dziwne podejście do czasu pracy. Uwarzaja ze kupili ludzi na 24 godziny na dobe

Katarzyna
@Bubr

I tak jest w każdym dziale? Jeśli trzeba zostawać czasami dłużej, to chyba dostaje się za to wynagrodzenie, albo można odebrać dzień wolny. Chciałabym jeszcze wiedzieć, jak reagują przełożeni, jeśli się powie, że nie można zostać po godzinach.

BHP

Pojawiły się ogłoszenia o naborze na stanowisko specjalisty BHP. Warto to rozważyć? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Co pracodawca zapewnia podczas pracy w terenie?

@BHP

A pojawiły - w sierpniu. Ciekawa jestem, co rozumiesz przez to ostatnie zdanie. Bo że zapewnia zwrot za noclegi, auto i narzędzia służbowe, to wiadomo z ogłoszenia. Pytasz o strój roboczy?

Jaro

Byłem pracownikiem JT sam sie zwolniłem pracowałem przy odwodnieniach za 16 zł na godzine jest to najgorsza praca wtym fachu ale prosilismy kierownika o powyzke nic nie zrobil w tym kierunku zakład niedba o pracowników mielismy tkz dyżury nocne w samochodach siedzielismy jak szczury zadnych dodatków,diet kompletnie nic gołe 16 zł nipolecam tej firmy ale kto chce zobaczyć prosze bardzo sie zdziwi ta osoba która na rozmowie dostanie złote góry a tak własciwie nic z tego niewyjdzie nie polecam.

asd
@Jaro

Kto był Kiero?

Spawacz
@Jaro

Jeśli byś się uczył to z pewnością zarabiał byś więcej, nikt nie mówił że będzie lekko.

@Spawacz

Czyli, że wysokość wynagrodzenia w JT jest uzależniona od posiadanych umiejętności oraz wiedzy? Czy coś źle zrozumiałam?

Bardzo dobra firma.

Dariusz

Fajnie że dodałeś swoją opinię na temat JT Zakład Budowy Gazociągów, jednak Twój wpis jest bardzo krótki i niewiele mówi. Co możesz napisać na temat wysokości wynagrodzenia w tej firmie? Czy oprócz podstawy są tu też jakieś premie i dodatki?

Zostaw merytoryczną opinię o JT S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w JT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JT S.A.?

JT S.A.
2.1/5 Na podstawie 53 ocen.
  • ul. Płochocińska 111
    03-044 Warszawa