JT Zakład Budowy Gazociągów

JT Zakład Budowy Gazociągów

Opinie o JT Zakład Budowy Gazociągów

DP

Słyszałem, że znów kilka osób złożyli wypowiedzenie... Dzieje się coś złego czy to tylko zbieg okoliczności?

Jacek
@DP 17.10.2018 17:21

Skąd posiadasz taką informację? Podejrzewam, że nie jesteś pracownikiem tej firmy, ale być może kandydatem. Pracownicy zwalniają się z różnych powodów. Czasami zmieniają plany zawodowe. Powód nie zawsze leży po stronie firmy.

Edyta

@były, obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić niezbędne narzędzia pracy oraz przestrzegać przepisów BHP. Czy zgłaszałeś wszystkie napotkane problemy swojemu przełożonemu? Może przełożeni albo osoba odpowiadająca za stan technicznych tych urządzeń, po prostu o tym nie wiedziały? Może warto było poczekać z ostateczną decyzją o odejściu z firmy JT Zakład Budowy Gazociągów?

były

porażka brak delegacji i tym podobnych dodatków. auta nie nadajace się do jazdy z zabytkiem orłem na czele i pozostały sprzęt pozostawia tagrze wiele do zyczenia po prostu partyzantka J koordynator brak słów wałek goni wałek prezes albo ślepy albo nie chce tego widzieć. jedyne co trzyma ta firmę to atmosfera między pracownikami oczywiście są pewne wyjątki ja (usunięte przez administratora) pana J kierowca Z śmieszne stawki

Edyta

@asd, na forum GoWork.pl nie rozmawiamy o osobistych sprawach pracowników. Rozmawiamy na temat warunków pracy w danej firmie, w tym przypadku JT Zakład Budowy Gazociągów. Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Może myślisz o powrocie do firmy i ciekawi Cię jej aktualna sytuacja?

Jaro

Byłem pracownikiem JT sam sie zwolniłem pracowałem przy odwodnieniach za 16 zł na godzine jest to najgorsza praca wtym fachu ale prosilismy kierownika o powyzke nic nie zrobil w tym kierunku zakład niedba o pracowników mielismy tkz dyżury nocne w samochodach siedzielismy jak szczury zadnych dodatków,diet kompletnie nic gołe 16 zł nipolecam tej firmy ale kto chce zobaczyć prosze bardzo sie zdziwi ta osoba która na rozmowie dostanie złote góry a tak własciwie nic z tego niewyjdzie nie polecam.

asd
@Jaro 25.04.2018 09:00

Kto był Kiero?

Edyta

@Jaro, czy kwota, o której piszesz, to kwota brutto czy netto? Długo pracowałeś w JT Zakład Budowy Gazociągów? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu oraz warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w JT Zakład Budowy Gazociągów.

Edyta

@Stary, czy opóźnienia w wypłatach były duże? Często się zdarzały? Może firma miała po prostu jakieś przejściowe kłopoty? @anonymous, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w JT Zakład Budowy Gazociągów? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? Firma aktualnie poszukuje między innymi kontrolera jakości, specjalisty do spraw harmonogramowania oraz monterów, elektryków, inżynierów budowy. Opis aktualnych ofert znajdziecie tutaj: http://jtsa.pl/o-nas/praca/ Co sądzicie o tych stanowiskach? Będziecie aplikować na któreś z nich?

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące JT Zakład Budowy Gazociągów? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Stary

Pracowalem w jt w biurze i uważałem, ze trafiła mi się super praca. Dopóki nie poszedłem do innej firmy. Wtedy okazało się, że się myliłem. W jt po pierwsze nie płacą na czas. Druga kwestia - kierownik kontroli jakości, który wszystko chce wiedzieć, podsłuchuje, sprawdza ludzi po pracy co robią i zastrasza. Zamiast zająć się pracą i pomóc swoim pracownikom, którzy siedzą po 12 godzin nad protokołami. Gość nie ma wiedzy i gdyby nie jego kolega R to nic by nie było z tych dokumentów. Podlizuje sie pani prokurent i donosi na pracowników. Pani prokurent to staruszka, która zwalnia i zatrudnia ludzi, którymi może manipulować. Nie ma żadnej wiedzy z branży gazowniczej. Duży minus dla pana J koordynatora transportu. Zero klasy. Brak słów. Cały czas śpi w swojej budzie. Jedyne co trzyma tę firmę to miła atmosfera na budowie, inzynierowie budowy i kierownik budowy, który jako jedyny zna się na gazociagach.

anonymous

Pracowałem tam przez rok i cieszę sie że odszedłem w porę. Prezes nie ma pojęcia co tam się dzieje, kierwonictwo i przełożeni nie liczą się z ludźmi, zwłaszcza jeden który zajmuje się maszynami. Kiepskie zarobki i wysyłka na delegację nie wiadomo na jak długi czas. Radzę mijać tę firmę szerokim łukiem.

Mateusz

Witam pracuje tutaj obecnie i powiem że firma ta to jedne dno w biurze pusta lala Karolinka która wogole śie nieznane a co do innych hmmm jeden został brygadzista i sra wyżej niż jego głowa tak samo kierownictwo które wogole się nie zna na pracy tam zwykli pracownicy odgrywają ważne rolę A kierownik jeden z drugim za to otrzymują lepsze pensje

Jerzy

Chyba jednak jest dobrze w firmie ponieważ tak dawno nikt nie pisał a nie pisał gdyż jest bardzo dobrze. Chciałbym tu pracować może coś się dowiem?

Ma

JT Zakład Budowy Gazociągów ma się dobrze, z tego co mi wiadomo to rozwija się w super tempie i nie ma co się dziwić, tak musi już być, bo firma jest supert

ja

firma dziadowska zarobki fatalne w delegacji zeby tyle zarabiac to smiech na sali sama stawka delegacji nie placa masakra dziady i tyle w temacie

sto

Duzo obiecują niestety z tych obietni mało wynika.Po pracy w Jt depresja murowana.To nie chodzi o Prezesa, ktory jest dla wszystkich bardzo zyczliwy, to chodzi o atmosferę w pracy wśród kolegów, którym poprzewracało się w głowach-biuro i pseudo ksiegowosc

ja

a teraz sytuacja z ostatnich dni - przez tą firmę inna (podwykonawca) musiała ogłosić upadłość. Nie zapłacili im, nawet częściowo, za wykonane prace. Przez co mniejsza firma upadła - teraz taka jest wizja działania jt

patryk

Firma stwarza wrażenie fajnej i rodzinnej ALE...pozory mylą. Obecnie firmą rządzi pani prokurent i dyrektor finansowy, którzy dorwali się do żłoba. A prezes hmm nie wiem czy jest tak slepy czy jest mu tak wygodnie ale daje sobie wejśc na głowę przez tych dwoje! Dużo obiecują ale nic nie robią a na koniec jeszcze oszukują na kasę. Szkoda mi prezesa, bo to on na koniec beknie.

Grom

Jak mogę coś doradzić to odradzam tam pracę. Dużo obiecują a później wpadasz w machinę. Za 3-6 miesiecy powiedzą Ci ze niestety kasy nie ma na premie i pracuj bo na twoje miejsce są następni. Nie liczą się z ludźmi i nowa pani pseudo dyrektor nie da ci popracować tylko wepchnie się przed wszystkie twoje sukcesy. Odradzam.

bp

Ambicje mi spać po nocy nie dają:) tak poważnie to wydaje mi się że w moim zasięgu tylko pytanie czy to dobry kierunek, chodzi o warunki pracy atmosferę i wynagrodzenie?

bp

Opinie na temat warunków pracy są różne a jak z zarobkami jakie są stawki przykładowo dla kier. robot bądź budowy?

ja

śmieszą mnie te ostatnie pozytywne wpisy. Czyżby pan Prezes tu zaglądał;)

hehehehe

Widzimy że jest tutaj niestrudzony strażnik dobrego imienia JT.

osa

nie polecam, ciężka praca, niska płaca

aleksy

To dobrze, że tych nieuczciwych wywalają z JT, bo to nie jest miejsce dla takich osób. Napiszcie co się jeszcze zmieniło od kiedy jest nowy prezes.

Mem

Zmiany w firmie są cały czas, wyrzucają ludzi nieuczciwych, co korzystali na nieświadomości nowego prezesa(usunięte przez administratora). Nie jest idealna, ale nie da se w kasze dmuchac. Cieszcie, się, że macie pracę, bo firma była na skraju.

aaa

obniżyli pensje pracownikom fizycznym, zmienili umowy, wysłali na postojowe trwające kilka miesięcy. Biura nie ruszyli (z tego, co wiem), ale w biurze jest obecnie tyle pracowników co fizycznych - a w każdej normalnej firmie z tej branży, umysłowych powinno być kilkukrotnie mniej

ccc

nie polecam tej firmy!!!!!!! masakra, mając pracownika za nic !!!

gość

tylko jak pan (usunięte przez administratora) poszedł na swoje i stał się prezesem tg plus okazał się jeszcze gorszym skąpiradłem ze swoimi stawkami ,płatnościami,i podejściem do ludzi. z czyjegoś łatwo było kręcić lody- nie panie prezes?

ja

ale ważne, że "(usunięte przez administratora) wychodzi na prostą" - tylko obawiam się, że jest nieco pochyła...

ja

jak to ujęłaś "układanki" Panów (usunięte przez administratora)juz nie ma. Temu, kto się nie zgadza z panią Prokurent, szybko się dziękuje. Teraz lepiej z nikim się nie integrować w firmie bo wszystko zostanie doniesione gdzie trzeba (oczywiście w odpowiedniej formie). Nowe osoby są ponad starymi pracownikami (których jest już garstka), poza lepszymi warunkami pracy, robi się wszystko aby udowodnić, że przyjęcie tej osoby było kolejnym sukcesem. Oczywiście do czasu, gdy będzie potrzebny kolejny kozioł ofiarny. Ale wszystko jest ok bo następnego dnia pojawi się osoba na jej miejsce, jeszcze lepsza niż poprzednia

Zostaw opinię o JT Zakład Budowy Gazociągów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JT Zakład Budowy Gazociągów