Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

@wojtek

Bank godny polecenia, łatwa aplikacja w użyciu, konta dostosowane do klientów, zawsze super oferty

A jak jest z dress codem? Dostaje się od pracodawcy czy we własnym zakresie?

Kropek
@Kandydat

Tak, dostaje się od pracodawcy listę dopuszczalnych strojów. Dobrze, że chociaż trochę poluźnili i nie trzeba dusić się w garniturach pod krawatem..

@Kropek

Ale dostaje się wytyczne odnośnie strojów jakie należy kupić czy już gotowe stroje od pracodawcy?

Dyrektor
@Kandydat

Niestety wprowadzono Cię w błąd. W większości oddziałów musisz chodzić w klasycznym stroju biznesowym ograniczonym przez wspólne elementy. Ty kupujesz, Ty czyścisz. Zero wsparcie z strony banku.

Nikola

Na jaką podstawę brutto może liczyć aplikujący doradca Firm w mieście ok. 50.000 tys mieszkańców?

Nikola

No to fatalnie. Toż to o 2000 brutto mniej od średniej krajowej... Jakaś tragedia

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kandydat

14.02.2024 11:02

Kandydat ikona wywiad

Pracowałam na stanowisku Doradca Bankowy. Moja praca polegała na codziennym obsługiwaniu klientów kasowych, sprzedaży kredytów i inwestycji, zakładaniu kont.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Kandydat ikona wywiad

Tak, miałam możliwość pracy zdalnej.

Kandydat ikona wywiad

Powodem rezygnacji z pracy był brak szacunku przełożonej wobec mnie. Częste uwagi na temat mojego wyglądu i mojej pracy, które w 90% były bezpodstawne.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Kandydat ikona wywiad

W czasie mojego zatrudnienia zarabiałam 3200 zł.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Kandydat ikona wywiad

Pracowałam zaledwie 9 miesięcy.

Kandydat ikona wywiad

Mogę wymienić takie pozytywy jak kontakt z ludźmi, doradzanie w kwestiach inwestycyjnych.

Kandydat ikona wywiad

Brak szacunku przełożonego, ubliżanie. Takie komentarze - dotyczące wyglądu - w miejscu pracy nie powinny mieć miejsca.

Kandydat ikona wywiad

Nie było możliwości rozwoju na stanowisku, na jakim zostałam zatrudniona.

Kandydat ikona wywiad

Nie było szkoleń, nic mi o nich nie wiadomo.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Kandydat ikona wywiad

Wynikało to z niewiedzy przełożonych. Osobiście byłam zainteresowana szkoleniami, ponieważ mogłyby mi pomóc się rozwijać.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Kandydat ikona wywiad

Pracownicy tego samego szczebla byli bardzo zżyci ze sobą, więc mogę ocenić te relacje pozytywnie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Kandydat ikona wywiad

Atmosfera była zła. Każdy się bał bezpośredniej przełożonej, a o moich relacjach z nią napisałam już wyżej.

Kandydat ikona wywiad

Wywiązał się, nie mogę mieć co do tego żadnych uwag.

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

Sylwia

Czy w banku jest konkretny dzień wypłaty wynagrodzenia dla całej Polski czy każdy oddział ma inną datę ??

Michal

W Krk podstawa dla doradcy w oddziale 7500 brutto plus premie, zle nie jest ale starzy robia za najnizsza krajowa 4300 i to jest slabe Robota jak robota glownie cieciowka ale trzeba dzwonic i obslugiwac dziadkow… :/

Małgorzata
@Michal

O, a za co doradca może otrzymać premię? Jakie warunki należy spełnić, aby mieć szansę na dodatkowe pieniądze? :-) I w jakiej wysokości ta premia?

Szalona

Czy coś słychać o podwyżkach ?

Xyz

Mają być inflacyjne dla wszystkich i uznaniowe, ale nie wiadomo kiedy. Mówiło się o I kwartale, związki coś negocjowały. Ale teraz jak przyjdzie nowy prezes rozmowy mogą zacząć się od nowa i pewnie się przedłóży w czasie .

Nowa

Czy polecacie zapisać się do związków zawodowych? Jak tak do, które polecacie? Jestem nowa w temacie. Dziękuję za odpowiedź.

Imko
@Nowa

Tylko konfederacja, stare związki nie dość że od lat nic nie robiły to jeszcze odnoszę wrażenie że szczują niezdecydowanych przeciwko konfederacji co już o nich wystarczająco świadczy - organizacje które powinny współpracować i jedna z nich działa przeciw drugiej czyli na korzyść pracodawcy

pp
@Imko

ZZ w PKO to jakoś za specjalnie żadne nie działają. Nie widać, nie słychać. Nie zachęcają do zapisania się, brak spotkań i informacji. Czas się poprawić, zrobić coś dla pracowników.

doradca_kp

którego w tym miesiącu wpłynie wynagrodzenie?

yy

Co myślicie o notatkach na ubezpieczenia- na KP, które miały trafiać do osoby ją sporządzającej i być bazą produktową. A tak nie jest. Trafiają do doradcy który akurat jest dopisany do klienta, mogą być modyfikowane przez innych itp. Czy to jest fair? Może by tak troszkę pomyśleć o KP.

ek

heheh pamiętaj, że pracujemy na wynik, a nie na Twoją wypłatę. Dobry wynik firmy to wyplata wyższej dywidendy. Zerknij na wpisy Pana Pawła. Podziękowaniem za pracę, której skutkiem jest "kolejny nowy klient" otrzymasz w formie: terminowej wyplaty na koniec miesiąca, brak pracy w weeknedy, cenne wsparcie przelozonego, zero bariery w relacji przełożony = pracownik, imprezy integracyjne, mozliwosci korzystania z karty LUXMED, mozliwosci korzystania z karty Multisport (koszt wyzszy niż w innych firmach), punkty MyBenefit (300-600), mozliwosci wysluchania licznych przemowień Prezesow i Członków Zarządu, którzy widzą Twoją pracę (zwlaszcza w przelewach na swoich kontach), wsparcie Pań z HR, które nie plotkują i nie udostępniają Twoich DANYCH OSOBOM NIEUPOWAŻNIONYM, możliwość udziału w webinarach i licznych szkoleniach, możliwość pracy zdalnej (jeśli masz szczęście to nie na swój koszt). Podsumowując premia za klienta Ci nie potrzebna, wystarczy <3

@yy

no właśnie za to jestem wściekła … przecież była akcja na te notatki i obietnica sprzedaży na nich po roku… a połowa kliento uciekła bo kolega ma na nich sprzedaż!

Ulka
@doradca_kp

Jestem kandydatką i trochę się niepokoję czytając, bo połowy nie rozumiem. Czy chodzi o to, że część z Was musi wpisywać dane klientów we wspólny system i inni "podbierają" wpisanych klientów, pracując z nimi, w ten sposób ten, kto zaczął pracę z klientem, traci premie? To niesprawiedliwe. Czy nie powinien być klient mówiąc technicznie "znaczony"?

@Ulka

Jeśli chcesz być traktowana sprawiedliwie to aplikuj do innej firmy. PKO potrzebuje tylko Twoich "pieniążków " i zasięgu kontaktów, zazwyczaj bez względu na cenę. Często sprzecznie z prawem.

@Ulka

nie, tu chodzi o to że każdy wpis w tzw okazje sprzedażowe (notatka) z datą przyszłą jest sporządzona bo włożyłam w to dużo pracy, telefon kontaktowy z klientem, ustalenie daty końca obecnej polisy, zapewnienie o współpracy i zachęcenie do odwiedzenia banku, potem natomiast widzę że notatka jest sporządzona przeze mnie i powinna mi być przydzielona jako okazja sprzedażowa bo takie były zapewnienia a kto inny z niej skorzystał i na gotowe zadzwonił i ma punkty a ja zostaje z niczym mimo że zajęło mi to mnóstwo czasu

@doradca_kp

Dlatego najlepiej oprócz notatki, wpisać kontakt na dany czas- następny i kolejny rok i td.... Jak nie teraz to za rok oc będzie korzystne;) trzeba dbać o swok go klienta i "znaczyć" go w kalendarzu

Paweł Kociński

PKO Bank Polski po raz piąty z rzędu zdobył certyfikat Top Employer 2024 i znalazł się w wyjątkowym gronie 2300 najlepszych pracodawców ze 122 krajów z całego świata. Z roku na rok zwiększa liczbę punktów przyznawanych w poszczególnych kategoriach, co świadczy o podnoszeniu standardów w obszarze doświadczeń pracowników. PKO Bank Polski zmienia swoje środowisko pracy odświeżając i promując wartości towarzyszące pracownikom w codziennej pracy, stawiając na rozwój, wzmocnienie partnerskich relacji, a także sprawczość i odpowiedzialność w działaniu.

ek
@Paweł Kociński

Panie Pawle, proszę o komentarz dotyczący toczących się spraw o (usunięte przez administratora) w grupie PKO oraz metody zwalczania tego zjawiska w oraganizacji. Informacja o przyznanej nagrodzie przytacza wspomnienie np dot. grupy (usunięte przez administratora) "Koncern XXX zapłaci 2 miliardy 800 milionów dolarów kary za fałszowanie wyników testów emisji spalin w Stanach Zjednoczonych..." . Kwestię doświadczeń pracowników proszę rozważać w kontekście rotacji w zatrudniuniu pracowników, a także przebywających na długotrwałym L4 z powodu chorób psychicznych w tym Depresji. Jedena z Pań Dyrektor po degradacji stanowiskowej przeszła na długoterminowe L4 => cytując: "... wolę chodowlę (usunięte przez administratora) założyć, niż pracować za mniejsze pieniądze. Pociągne chorobę psychiczną...." Taaak tacy przelozeni to skarb. Wnoszę o przyznanie kolejnej wyższej nagrody.

Paweł Kociński

PKO Bank Polski wypłaci 1,6 mld zł zaliczki na poczet dywidendy za 2023 rok, co daje 1,28 zł brutto na akcję - podała spółka w komunikacie. Dniem ustalenia uprawnionych do udziału w zaliczce na poczet dywidendy będzie 25 stycznia 2024 r., a dniem wypłaty zaliczki 1 lutego 2024. Wypłata zaliczki nastąpi pod warunkiem uzyskania zgody Rady Nadzorczej Banku.

Julka

Dyrektor oddziału, człowiek który przyjeżdża kiedy chce i tak samo opuszcza miejsce pracy. Gdy w niej jest siedzi w gabinecie wpatrzony w monitoring. Zero pomocy. Zarządzanie = mail z tabelkami. Pomocy... co zrobić... plecki są.

Czy ktoś z Was, orientuje się czy jak już kiedyś pracowałam w PKO BP mogę ponownie aplikować? I jakie są szanse, jeżeli są?

Askier
@Kandydat

Zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować Na kasjera czy do call center biorą jak leci. reszta nie bo te miejsca są zabukowane pod znajomych króliczka.Oczywiscie nie piszą tu o specjalistycznych stanowiskach stricte informatycznych

Ile wynosi podstawa wynagrodzenia u was na stanowisku doradca Aurum ?

PracownikPKO

To dlatego że była nagroda. Różnicę dostaniesz po rozliczeniu pit

Ek

Patrącili Ci zaliczkę na podatek i ZUS tytułem nagrody. Żadnego zwrotu różnicy nie będzie. Potrącili z wypłaty, abyś myslal, że nagroda wyższa.

Ek

Nie dziwi mnie wogole. W grupie PKO świadomość pracowników w temacie działania w internecie nie istnieje. (usunięte przez administratora)Także tak, wracając => brak wiedzy na temat funkcjonowania komputera oraz urządzeń peryferyjnych, brak umiejętności obslugi Windows + pakietu Microsoft, zero wiedzy na temat działania w internecie, brak umiejętności budowania bezpiecznych haseł, ogólnie wyliczać można bez końca. Pracownicy wyższego szczebla uważają, że nie są informatykami więc nie muszą posiadać takiej wiedzy. Mam nadzieję, że nigdy nie wprowadza wyłącznie elektronicznego obrotu pieniądza. Ten co pracował w banku wie dlaczego. Płakać chce się na myśl, że ktoś robi zgłoszenie do działu IT , bo bezprzewodowej myszki nie potrafi podłączyć lub klawiatury numerycznej. Mając powyższe na uwadze należy pamiętać, że statystyki tego zjawiska wskazują, że najczęściej atakującym jest "znajomy". Proponuję by Zarząd przyznał się i udostępnił dane na temat rotacji pracowników w dziale IT. Oni wiedzą kto zainfekował i dlaczego. Prawfopidobnie przygarnęli / wykorzystali pracę pracownika IT i nie zaplacili , także w naturze nic nie ginie. Moja praca w grupie PKO to już tylko przykre wspomnienia. Mam nadzieję, że niedługo nowo powołany Zarząd podejmie wlasciwe kroki.

Paweł Kociński

PKO Bank Polski finansuje branżę medyczną.

@Paweł Kociński

Zamiast finansować branże medyczna, która zajmie się chorobami cywilizacyjnymi, to może zajmiecie się przyczynami tych chorób u swoich pracowników. Praca powyżej 8h w wymuszonej pozycji ciala oraz brak wynagrodzenia za nadgodziny, brak możliwości odbioru nadgodzin bez " komentarzy przlozonego", j. Angielski po godzinach pracy w wymuszonej pozycji przed monitorem, praca z dużą ilością danych wrażliwych i gotowość do natychmiastowej odpowiedzi (oczywiście bezblednej, gdyż w przeciwym wypadku zwyzywaja Cię), grozenie ponoszeniem odpowiedzialności grupowej za pomyłki finansowe ( głównie wynikające z natłoku obowiązków => błąd wynikający z czynnika ludzkiego), wyjścia do toalety tylko na 1 bo 2 za długo trwa => za to pełna zgoda dla palaczy na przerwę na dymka 8x po 15 min, itp..... oooo tak, takie środowisko sprzyja choroba serca ( stres) , kręgosłupa ( brak ruch), choroby gastrologiczne( brak możliwości pożywienia sie w spokoju), choroby psychiczne tj. Depresja, zabizona samoocena ( nadużycie stanowiskowe kierownikow). Tak, kierunki działania PKO są fascynujące. Wspierajmy branże medyczna, gdyż chorych będzie przybywać. Ciekawe dla czego...

@PKO BP

PKO BP S.A.to że trafiłam do tego banku uważam za najlepsze co mogło się wydarzyć .Pan Przemek z rekrutacji mimo tego że nie posiadałam żadnego doświadczenia w bankowości dał mi szansę w dalszym procesie rekrutacji ☺️ Pracuje w PKO BP pół roku i jestem już po pierwszym awansie. Życzę aby każdy kto składa aplikacje trafiał na tak życzliwe osoby jak ja. Pensja wypłacana regularnie, respektowane prawo do urlopów, wolne soboty i niedziele, brak nocnych zmian, bardzo bogaty pakiet premiowy dla skutecznych i ambitnych, pełne ubezpieczenie moje jak również możliwość ubezpieczenia najbliższych, pomoc kadry menedżerskiej oraz wsparcie zaplecza technicznego i merytorycznego. Co najważniejsze etyka obowiązująca w banku sprawia, że stres praktycznie nie istnieje w relacjach podwładny - przełożony bo zawsze gdy cokolwiek potrzeba to tak samo jak dyrektor jak i kierownik pomogą, wyjaśnia pokierują ☺️

@@PKO BP

Etyka obiawiazuja w całej grupie PKO jest dalece wątpliwa. Analiza wynagrodzeń przeprowadzona jednej ze spółek wykazała zanizanie wynagrodzen pracowników. Okazało się, że otrzymali awans stanowiskowy bez podwyższenia wynagrodzenia. Po analizie wyrównano poziom płacy jednak zapomniano wypłacić wyrównania za miesiące,gdy (za decyzja niezwykłego przełożonego, który nie buduje żadnej bariery w kontakcie)nie było przyznane. Taka etyka, że az niezgodna z obowiązującym regulaminem.

Ek

Aaaa zna Pan prawdę o prawdzie??? Prawda, też Prawda i g.....o prawda. Proszę o komentarz dot zanizenia wynagrodzie pracowników w grupie PKO, wyzywania przez zarząd pracowników niższego szczebla, braku nadania uprawnień do zadań wynikających ze stanowiska, a następnie obniżanie z tego powodu premii, wysłanie pracownika do pracy zdalnej mając świadomość, że owy pracownik wynajmuje kawalerkę z osobą nie posiadająca uprawnień do bazy danych, wysyłanie do pracy zdanej bez internetu, nadanie uprawnień do systemów przypisując login innego pracownika, zakładanie kamer w toaletach damskich , a męskich nie ( rozumiem, że to w wyniku rownouprawnienia i braku dyskryminacji) itp... zabawy końca nie widać. Życzę Panu prawdy w życiu na cały nadchodzący rok.

(usunięte przez administratora) oglądam oferty pracy. Jest oferta na doradcę klienta(mowa o Zabrzu). Ale jest informacja o umowie na zastępstwo. Czyli nie ma na co liczyć że przedłuża umowę? Nie posiadam doświadczenia w pracy w bankowości. Jest szansa ze w ogóle wezmą mnie? Jak wyglada rekrutacja??

Stara

Masz szansę i wcale nie dlatego, że biorą jak leci. Umowa zastępstwo często kończy się tym że pracownik zostaje ponieważ jest dużo ciąż ale i niestety przypadków zdrowotnych (ciężkich). Ja Ci radzę złóż dokumenty na rekrutację. Spróbuj. To nic nie kosztuje. Pozdrawiam

Justyna

Pracuję na KP czyli najgorzej jak da się trafić. Dwie najgorsze rzeczy w tej pracy to robienie planów i liczenie się na koniec .Kto pracuje to wie jak to jest stresujące . Co do planów to co kwartał jest gorzej ,zmniejszają liczbę punktów jak tylko się da by nie zrobić planu i nie wypłacić premii.W mojej placówce ciśnienie jest ogromne jak to w sprzedaży. Pracowałam w kilku innych branżach sprzedażowych i nie różni się to za wiele. Ot męczenie klientów by wzięli kredyt ,nieustanna obdzwonka by przyszli. Norma . Raz lepiej a raz gorzej. Niestety myślę ciągle o punktach i o tym skąd je brać plus wysłuchaje codziennie narzekania kierownictwa czemu ich nie ma albo kto jest umówiony bądź czemu bez ubezpieczenia. To jest nieustająca walka by wycisnąć coś z każdego klienta. Stres jest mega . Czasami żałuję ,że nie mam tak wywalone jak co niektórzy. Są osoby co tych planów nie robią i są wzywani na dywanik i czasami po nich to spływa. Szczególnie mężczyźni jakoś tak się nie dają. Jednak jest ich mało a tak same kobiety. Ciekawe co? I tutaj niby atmosfera spoko ,ale do czasu gdy ktoś komuś kogoś nie podkradnie, bądź kilka dziewczyn uważa ,że ma prawo do jednego klienta. Wtedy to atmosfera siada. No i to co powinno być najłatwiejsze czyli kasa ,ale jeśli ciągle myślisz o punktach to łatwo się pomylić gdy na okrągło robisz wpłaty i wypłaty . Wpadasz w rutynę i nagle: brakuje Ci 2 pięćsetek... Były podwyżki ,ale teraz gdy minimalna poszła w górę to wielkiej różnicy nie ma, a jaka odpowiedzialność za kasę...Ile kasy przez nasze ręce przechodzą dziennie ....jakie ciśnienie na sprzedaż (a nie zawsze uda się zrobić premie ,jak masz słaby kwartał ). Co więcej obsługujemy spadkobrania, kupno obligacji itd. Sprawa potrafi i kilka dni zająć .Oczywiście za takie trudne sprawy punktów jest 0 a ile roboty . Zapraszam osoby,które wymyśliły system punktacji niech zrobią spadkobranie z kilkunastu osób to pogadamy. Gdy zależy Ci na punktach i trafisz na taką sprawę to jest jak wyrok . Dlatego rozglądam się powoli za inną pracą. Łatwo nie jest w mojej lokalizacji ,ale co zrobić . Czy polecam? To jest ten typ pracy ,że gdy ogrania Ciebie desperacja i nic innego nie masz to praca jest ok. Jednak nie masz zadowolenia z tej pracy. Dziewczyny niektóre wiele lat pracują ,ale codziennie wzdychają jak idą do tej pracy.Widać ,że się nie chce ,ale trzeba . Taka wegetacja . Wystarczyłoby mniejsze plany ,bo tak się składa ,że mam porównania z innymi bankami. Ja czasami w jednej transakcji więcej przyjme kasy niż w niektórych placówkach jest ich limit na cały oddział. Tutaj jest zwyczajnie za dużo tematów by dodawać do tego sprzedaż. Koleżanka ,która odeszła do konkurencji bardziej dzwoni i zaprasza na kredyt i tylko to ją interesuje: kredyty. Nie musi sprzedawać obligacji ,wypłacać kasy po śmierci ,zakładać kont mieszkaniowych, przyjmować takiej ilości kasy .... Jak ktoś lubi liczyć kasę ,ma żelazna psychiką ,mega dobrą sprzedaż plus fart i wszelka krytyka po nim spływa .Dodatkowo lubi męczyć się z dokumentami spadkowymi ....To jest to praca dla niego/niej .Lekko powyzej minimalnej .

Oj tam , oj tam ;)
@Justyna

Zgadzam się w 100 % z Twoją wypowiedzią. Jak u mnie w oddziale zaczęliśmy narzekać np. na sprawy spadkowe , że tył roboty i nic z tego nie ma , oj przepraszam jest opr. bo zawsze coś znajdą, że to i tamto nie wykreślone a spadkobiercy zawsze chcą to wszystko załatwić w jeden dzień. Dyrekcja powtarza , że spadki są dobre bo to potencjał na inwestycje , konta a w przyszłości kto wie pożyczki itp. więc nie narzekać tylko robić. No i co ?(usunięte przez administratora)

@Justyna

Justyna, zabierz swoich klientów w idz do konkurencji. W PKO luzie kasy nie trzymają bo Warszwa aż huczy od tej lipy.(usunięte przez administratora) Ciekawe dlaczego pracownicy swoja kasę u konkurencji trzymają XD a później dziwią się, że ugody z frankowiczem zawrzeć nie mogą XD

Askier
@Justyna

Ładnie opisane realia pracy na kasie ale obawiam się że gdzie indziej jest to samo a tam gdzie lepiej płacili to właśnie zwalniają w ramach zwolnien grupowych jak w ing.. Dobra praca w banku już dawno skończyła się i brutalnie sugeruję naukę i przebranzowiienie jeśli jesteś młodą osobą a chcesz pracować w mniejszym stresie i za lepszą kasę. Niestety ta branża dla pracownika na obsłudze czy tzw zapleczowce zwija się..

Krysia prawie emerytka
@Askier

O jakich Ty zwolnieniach grupowych piszesz, było podsumowanie rozmów ze związkami i na ten rok nie ma przewidzianych zwolnień grupowych

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 902.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 735, z czego 78 to opinie pozytywne, 261 to opinie negatywne, a 396 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 622 ocen.

PKO Bank Polski