Opinie o Bank Pocztowy w Warszawa

"Poszukujemy ludzi z pasją, zaangażowanych oraz czerpiących satysfakcję z pracy. Dlatego dajemy również szansę osobom bez doświadczenia zwłaszcza w tych obszarach, w których od podstaw poprzez szkolenia wewnętrzne przygotowujemy do realizowania stawianych celów zgodnie z panującymi standardami w Banku. Osoby bez doświadczenia mogą rozpocząć swoją karierę w sieci sprzedaży na stanowisku Młodszego Opiekuna Klienta." Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bank Pocztowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bank Pocztowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Bank Pocztowy w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zuza

Czy polecacie pracę w Krakowie lub w okolicy np: Olkusz, bo słyszałam, że tam ludzie odchodzą bardzo szybko.

Kandydat

Jak wygląda praca w mikroodziale? I jakie są teraz zarobki?

Karmazyn Nowy wpis
Kandydat

Firma krzak .Zapraszają na rozmowę, w której mówią że zdarzają się sytuację że jedziesz 300 km do Gdańska do klientka aby podpisać umowę, jak widać tę opinię są prawdziwe . Powiedziano mi że jak się nic nie dzieje w oddziale to mam wyjść na przystanek z ulotkami u ludzi naganiać .Pochwalono się że zatrudnili kogoś z niepełnosprawnościa i dowiedzi się i tym przypadnie i zwolnili tą osobę za to że się nie przyznała.To się przecież do sądu nadaje ! Odnawiają zatrudnienia z orzeczeniem , kadry się nie znają że wystarczy zaświadczenie od lekarza .

Iwona Nowy wpis
@Karmazyn

Ale może nie chcieli takiej osoby zatrudniać? Tu chodzi o zwykły fakt, że ktoś ich okłamał o czymś podczas zatrudnienia

Kandydat

Jak wygląda praca w mikroodziale? I jakie są teraz zarobki?

***** ***
@Osoba

Zarobki to na początek najniższa krajowa (młodszy doradca klienta), możesz wynegocjować wyższe stanowisko, np: starszy doradca zarabia aż 300 zł więcej, ale plany ma dwukrotnie wyższe. Bank cierpi na poważne braki profesjonalnej kadry managerskiej, dlatego zamykane są kolejne placówki, a pracownicy szybko odchodzą. To przekłada się na stałą, wysoką rekrutacje oraz słabe wyszkolenie doradców (przykład: doradcy nie wiedzieli czy konta są płatne oraz nie znali różnicy między oprocentowaniem a prowizją:)).

Izabela
@***** ***

myslisz ze jak ktos skonczyl studia na zarzadzaniu i ma jakies doswiadczenie ma szanse na zajecie wlasnie takiego stanowiska kierowniczego, skoro są takie braki ?

***** ***
@Izabela

Nie. Po pierwsze wyższe stanowiska zarezerwowane są dla działaczy PIS-u, Solidarnej Polski i ich krewnych, którzy nie mają żadnego doświadczenia w bankowości, przychodzą do "pracy" na kilka godzin co kilka dni. Po drugie nawet jak dostaniesz jakieś niższe stanowisko to i tak będą na Ciebie zrzucać swoją robotę i w końcu sama odejdziesz.

Agata
@***** ***

A jak widzisz tę sytuację w momencie gdyby rząd się zmienił?

Iwona Nowy wpis
@***** ***

To przykre, że tak wygląda praca tutaj i do tego jeszcze ta polityka, a to zwalanie pracy na niżesz stanowiska to tyczy się jedynie tych na samej górze, czy kierownicy średniego szczebla też?

Doris Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Kandydat

Cześć. W jakich godzinach pracują pracownicy administracji banku?

Kandydat

Jak wygląda teraz praca w mikroodziale i jak z zarobkami?

Grażyna
@Osoba

Dowiedziałeś się coś więcej? też szukam jakiś rzetelnych informacji...ciekawa jestem jaka jest oferowana umowa na start oraz ilu etapowa jest rekrutacja. Ktoś coś?

logo firmy Key Account Manager - Serwis Pracy
GoWork.pl
(488 opinii)
logo firmy KUCHARZ
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(54 opinii)
logo firmy Kasjer
JET Sp. z o.o.
(57 opinii)
logo firmy Serwisant lokali komercyjnych - złota rączka
Disegna Sp. z o.o.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Czy jest możliwość pracy w Bank Pocztowy na część etatu?

Zuza

Grzesiu
@Zuza

W Krakowie osobiście nie polecam. Tamtejsza kadra zarządzająca jest nieprofesjonalna, ale uważają się za ekspertów, ich pomysły budzą zażenowanie i pewnie dlatego większość ludzi odeszła. No chyba, że należysz do PIS-u, wtedy startuj od razu na dyrektora.

@Zuza

Jako wieloletni i były pracownik odradzam prace w Krk. Większość pracowników sama pouciekała z krakowskich placówek widząc praktyki tam panujące. Stres jest olbrzymi a szacunek dyrektora do podwładnych zerowy.

Misia
@Zuza

W Krakowie porażka, nawet dyrektor placówki wolał mikrooddziały poza Krk. Obecnie pełno wakatów, niedoświadczonym oferują najniższą krajową plus premie, która jest mała i ciężko ją wyrobić. Jak na duże miasto to warunki straszne. Nie zarobisz na czynsz i utrzymanie. Stres olbrzymi, dyrektor regionalny to jakieś nieporozumienie, tylko nerwicy się przy nim nabawisz.

Milka
@Zuza

Mikro placówki w Krakowie wyglądają ohydnie. Brud, (usunięte przez administratora) ścian nie malowano chyba od lat 70-tych. O toaletach nie wspomnę, bo jak sobie przypomnę mam odruch wymiotny. Fotele doradców nie zmieniane od lat, to cud, że nie wybuchła tam jeszcze żadna epidemia. Zarobki to najniższa krajowa + premia, która starcza tylko na waciki. Jak mieszkasz poza Olkuszem lub Krakowem to wszystkie pieniądze przeznaczysz na dojazd. O tych co rządzą w Krakowie i Olkuszu też lepiej sobie nie przypominać, to istny kabaret.

Marta
@Zuza

Po pracy w Krakowie stwierdzam, że szefostwo: - nie ma zdolności interpersonalnych - są nierozwojowi, nielojalni i nieobiektywni - ignorują oczekiwania i propozycję pracowników - szukają parobków, którzy nie będą się odzywać i podważać ich "świętych opinii" Podsumowując, jeśli oglądałeś/aś reklamę popularnego portalu dla szukających pracy, to inspiracją do jej stworzenia było to co dzieję się właśnie tam.

j23
@Grzesiu

w SZCZECINIE zapisz się do PIS, do Jagielskiego lat 70, to dostaniesz "pracę" w komisji wyborczej. za 500 zł .jak podaje dziadek. pod warunkiem że będziesz szefem komisji wyborczej praca raz na kilka lat ; tak głupi to nie są żeby samo zapisanie do PIS coś dawało. Oni pracę mają dla swoich rodzin, przyjaciół.AHA masz tańszy bilet do kina bo dziadów tu nic nie kosztuje, załatwili zakup biletu grupowego. Nie reklamuj tu przynależności do PIS. zapisywanie się do tego... odradzam.

Ewa
@Marta

Jesteś pracownikiem Bank Pocztowy? Napisałaś, że pracodawca ignoruje oczekiwania pracowników. Możesz podać jakiś przykład?

Grzegorz
@Ewa

Ja byłem pracownikiem kilka lat temu. Dyrektorzy zwołali kiedyś zebranie i na bardzo wielkiej kartce mieliśmy spisywać co nam nie leży i co chcemy poprawić albo zmienić. Stanowisko w mikrooddziale to po prostu stół usytuowany na środku poczty, obleśne krzesła i stary, zdezelowany laptop oraz szafa na dokumenty. Zero intymności w rozmowach z klientami oraz przypadkowi ludzie, których trzeba lać po łapach kiedy bez pytania biorą Twoje długopisy jak swoje. Żadnych pomieszczeń socjalnych ani szatni, żeby się przebrać. Wszystko zastępuje toaleta z lusterkiem na drucie. Dziewczyny nie miały nawet wieszaka, żeby powiesić płaszcze. Przynajmniej tą ostatnią pozycję można było zrealizować. Dyrektorka czytała na głos wszystko po kolei i na bieżąco wszystkich spławiała. Hasłem przewodnim było "a da się", bo przecież mimo wszystko firma nadal istniała i wszystko jest możliwe w każdych warunkach. Szkoda gadać o czymkolwiek.

Marta
@Ewa

przykłady: - "popracuj jeszcze 3 miesiące, nie odchodź, dostaniesz potem podwyżkę", - " to ostatni raz kiedy przenoszę Cię na zastępstwo na inne mikro" - notabene oddalone o kilkadziesiąt km, a zwrotu kosztów nigdy nie otrzymałam, - "twoje uwagi są bardzo cenne, ale na razie JA tu rządzę", - "na razie bank nie ma pieniędzy na remont waszych mikro, może w przyszłości" - tu trzeba dodać, że nad grzejnikami był 30 letni czarny osad, ściany chyba kiedyś były białe, toaleta przypominała Sławojkę, gdzie leciała tylko zimna woda, nie było papieru ani mydła. W oknach nie było żaluzji, więc w lecie, kiedy na zewnątrz było 30 stopni, na mikro panowała temp. z 45 stopni. Wystarczy przykładów droga Ewo??

@Zuza

Czy w Krakowie coś się zmieniło na lepsze? Widzę, że dalej szukają pracowników.

@876

Ponoć w Krakowie mają pełna obsadę, jednak mogło coś się zmienić...

Olka
@876

Po pierwszym miesiącu pracy, opowiedziałam mojej babci, która też przez wiele lat pracowała w Banku (ale nie pocztowym), jak wygląda praca w mikrooddziale. Powiedziała, żebym się natychmiast zwolniła bo nawet za komuny tak źle nie było. Przynajmniej wiem już jak wygląda (usunięte przez administratora).

jw
@Olka

Jak PO tam rzadzi to czego ty oczekujesz?

Olka
@jw

Nie obchodzą mnie barwy polityczne, bo wszędzie można spotkać dobrych managerów, ale w Pocztowym jedynym sposobem na zarządzanie jest ..... zamykanie kolejnych placówek. Dzięki temu mogą sobie podnieść skuteczność sprzedaży w tabelkach. Istny cyrk. A PO tam już nie rządzi od dawna, ale ani jednych ani drugich nie zamierzam bronić, wszyscy traktują ten bank jak folwark pańszczyźniany.

FIURY
@Zuza

W Olkuszu zamknęli oddział, podobnie jeden w Krakowie. Nikt nie chciał tam pracować , były ciągłe wakaty, ludzie odchodzili z powodu stresu więc mikrooddziały przynosiły straty. Nic nie straciłaś.

Dr Dre
@Zuza

W Krakowie zamknęli kolejny oddział, a mimo to nadal szukają ludzi do pracy. Jednak niewielu chce tam obecnie pracować, najniższa krajowa i warunki pracy + "doświadczona" kadra zarządzająca powodują, że mało kto zostaje tam na dłużej.

Aha
@Zuza

Ogólnie ludzie odchodzą co chwilę z oddziałów klientów nie ma a plany trzeba robić

FOX
@Aha

Ten bank jeszcze istnieje? To farsa a nie bank.

Ja
@Aha

Też odeszłam wytrzymałam 2 mce nierowne traktowanie na oddziałach i zero klientów na kredyty... Jak już się pojawi klient to jakieś durne kolejki na kredyty ustalone przez dyrektora... Nie polecam przez 8 h tylko dzwonisz i nic pozatym praca dla nudnych i nieambintych

Miki
@Ja

Kolejki po kredytobiorców? Dobrze zrozumiałem? Dyrektor w Krakowie ma pomysły:))))

Nikodemka
@Zuza

Panuje bardzo zła atmosfera, jest duże ciśnienie. O pewnych praktykach zarządzających lepiej nie pisać, ważne tylko żeby to nie oni podpisywali się na niektórych dokumentach, a jak coś wyjdzie na światło dzienne "udają głupa" i musisz liczyć na siebie. Pewnie dlatego nie cieszą się szacunkiem swoich podwładnych, jednak plecy na górze są i choć zamykane są kolejne placówki, wyników brak, a ludzie odchodzą to ich trzymają. Placówka w Olkuszu jest już zamknięta, w Krakowie też zresztą likwidują kolejne mikrooddziały. Podstawa równa się najniższej krajowej, a nawet jeśli awansujesz o kilka szczebli, różnica wynosi kilkadziesiąt, kilkaset złotych. Ciężko wskazać rzecz, która miałaby zatrzymać Cię w tym banku. Duża część przychodzi na kilka tygodni, a nawet dni i odchodzi gdzie indziej.

Basia
@Nikodemka

Dziwi mnie, że przez tyle lat nie wpadła tam kontrola, która zrobiłaby z tym porządek. Nawet na twarzach pośredników kredytowych pojawia się uśmiech, kiedy słyszą o placówce w Krakowie. Gorszej opinii już nie można mieć, przykro patrzeć jak ten Bank się stoczył przez ostatnie lata. Faktycznie dziwne jest to co piszesz, że zwalniają dyrektorów, managerów, a tych kilkoro z "namaszczeniem" zostawiają, przenosząc na coraz to inne stanowiska.

Ąę
@Nikodemka

Jak się to czyta aż żal patrzeć co się stało z tym bankiem wciągu kilku ostatnich lat.

fredi
@Zuza

W Krakowie znów szukają:)), powinni mieć motto: dzień bez wakatu dniem straconym. Bardzo dużo to mówi o tym banku, że nawet w czasie pandemii ludzie nie chcą tam pracować.

Olgierd
@fredi

Zwolnienia, zwolnienia, zwolnienia. Ale spokojnie, pracę straci "tylko" ok. 20% wszystkich pracowników. Lojalnych działaczy partyjnych napewno zostawią, reszta na bezrobocie.

Zosia
@Zuza

W Krakowie tak profesjonalnie zarządzają, że z 5 placówek pozostały tylko 2. Brawo dla dyrektorów i managerów, w takim tempie jeszcze dwa lata i bank pocztowy zwinie się całkowicie z Krakowa.

Znachor
@Zosia

Tak dla uściślenia to było 6 placówek:), a system ich niszczenia był bardzo prosty. Mikroddziały całkiem nieźle sobie radziły, miały stałych klientów, wyrabiały cele. Problem był z placówką główną, która miała poważne problemy z realizacją planów. Początkiem upadku mikrooddziałów w Krakowie było ich podporządkowanie właśnie pod placówkę:). Następnym krokiem było pozbywanie się pracowników tych mikro, przejmowaniem ich baz danych. Mikro zostały "zarżnięte", dzięki temu plany sprzedażowe zostały drastycznie obniżone, a placówka była w stanie je wykonać, pytanie tylko jak długo? Od siebie dodam, że nie spotkałem się z firmą, która tak bardzo nie szanuje pracowników.

Róża
@Zuza

Nie ma słów wystarczająco obrzydliwych żeby określić pracę w Banku Pocztowym w Krakowie. Brak jakichkolwiek standardów i kultury.

Ilona
@Róża

Nie przesadzajcie z tymi obrzydliwymi słowami. Po prostu smutek i tyle. Chciałam aplikować do pracy ale podziękuje.

Bartosz
Kandydat

Cześć, mam pytanie odnośnie aktualnych zarobków w Banku Pocztowym, myślałem o podjęciu pracy w Warszawie lub Gdańsku - na ile można liczyć na dzień dobry?

Linux
@Bartosz

Obecnie mniej niż w Mc Donaldzie nakładając frytki. Ciśnienie jest ogromne, wielu pracowników samo pouciekało. Szukają kolejnych naiwnych.

@Bartosz

4.000 brutto

w
Klient
@Ania

gdzie?

Ilona
@w

Też się chętnie dowiem, to chyba na stanowisku jakiegoś Kierownika bo wątpię żeby do obsługi... ale może się mile zaskoczę :)

Lolek
Kandydat

Jak jest w zespole zajmującym się AML? Jak atmosfera i zarobki?

Jaki jest styl zarządzania w Bank Pocztowy?

krey
@Pytanie

zasada 3Z: Zatrudnij, Zarżnij, Zwolnij.

Czy w Bank Pocztowy są szkolenia zewnętrzne?

ONX
@Pytanie

Zapomnij, obecnie są tylko cięcia kosztów i zwalnianie pracowników. Kolejne placówki są zamykane, chyba nigdy nie było tak źle jak teraz.

W BP brak jakichkolwiek szkoleń

Jaka jest kultura pracy w Bank Pocztowy? Obowiązuje typowy dress code?

Aureliana
@Pytanie

Kultura pracy jest bardzo prosta: podkradać klientów koleżance/koledze z oddziału, a kiedy ci się skończą, no cóż, bierzemy telefon i dzwonimy po innych miastach, województwach. Następnie dostajesz od "dyrektora" samochód, jedziesz kilkaset kilometrów żeby klient na kolanie podpisał wszystkie dokumenty, robisz zdjęcia telefonem i wysyłasz do oddziału. Kredyt uruchomiony. Następnego dnia jest afera bo zapuściłaś/eś się na obce terytorium. Dyrektor oczywiście udaje, że o niczym nie wiedział, nawet o tym, że sam tankował Ci auto i dawał polecenie, aby zdążyć przed zamknięciem placówki, bo nie będzie wracał do domu komunikacją. Musisz napisać 100 maili z tłumaczeniami i przeprosinami. Po kwartale wpada kontrola i pyta:" jak wnioskodawca podpisał kartę deklaracji?". Dziwnym zbiegiem okoliczności "dyrektor", notabene z dużego miasta na południu kraju, zapadł się pod ziemię. I tak od lat można obserwować jak kolejni młodzi adepci bankowości są zwalniani albo sami odchodzą. Dla ciekawskich dodam tylko, że kadra menadżerska ma się w tym "banku" bardzo dobrze. Co do dress code, patrząc jak ubierają się managerowie, stwierdzam, że podstawowym ubiorem są przyciasne spodnie i koszula w kratę, kolory dowolne.

Gfd
@Aureliana

Dobrze napisane. Dyrektorów nie obchodzi jak zrobisz kredyt, ma być i tyle. Potem klient nie spłaca, a problemy ma doradca. Dyrekcja cieszy się z wysokich premii, ma po dziurki w nosie przestrzeganie zasad. Taki przykład: przychodził do banku facet, który zbierał butelki. Jednocześnie miał niewielki zasiłek na konto. Doradca klienta nie miał planu, wpisał fikcyjny dochód i wypłacił ponad 40 000 zł. Oczywiście pochwała od dyrektora, który o wszystkim wiedział i podawał doradcę jako przykład do naśladowania. A teraz dziwią się, że bank ma problemy finansowe i kolejny plan naprawczy. Dla uczciwych ludzi nie ma tam miejsca.

Pracownik.
@Aureliana

Zgadza się, nowy pracownik nie ma racji bytu, chodzi tylko o to by przyniósł bazę klientów (rodzina znajomi). Ja mam do czynienia z kulką 2 starych pracowników i dyrektor. Nie ma szans na zrobienie planu, bo klienta trzeba oddać staremu pracownikowi...

Askier

Akcjonariusze czyli PP i PKO BP może czas zamknąć ten cyrk, portfel sprzedać chętnemu a PP niech się skupi na tym co ją jeszcze ratuje czyli przesyłkach choć i tu jest już lata świetlne za i postem? Żadnych pozytywnych wpisów, nadbudowa dyyrektorów i managerów którzy nic nie robią poza zgarnianiem niemałej pensji i klienci 70plus przekredytowani i niezadowoleni z warunków i produktów bankowych.. Po co na Poczcie funkcjonuje coś co nie jest nikomu do niczego potrzebne?

Asia

Pracowalam jako doradca klienta niecały rok i stanowczo odradzam! Szkolenia były bardzo słabe. Właściwie sama musialam do wszystkiego dochodzić,znikoma pomoc od osób dłuższych stażem. Ciągle dzwonienie do klientów gdzie 3/4 była zadłużona a reszta miala 70+. Telekonferencje i wieczne wysłuchiwanie tego samego i strasznie zwolnieniem. Śmieszne pieniędza a stres ogromny.

Pomocna
@Asia

Dopiero co zaczęłam prace i już wiem ze zaczynam szukać kolejnej . Płaca 3 tys brutto , osoby pracujące najczęściej niedoświadczone jako handlowcy , często zawistne . Widać ogromna konkurencje i brak życzliwości . Na rozmowie oczywiście obietnice piękne natomiast w oddziale okazuje się ze plany nie są realizowane . Ciągła obsługa dziadków , częste awantury , często śmierdzi . Ludzie pracujący stażem najdłużej pół roku , zdemotywowani . Nie zwalniają nikogo bo jest ciągły brak pracowników . Oferta nienajgorszy natomiast bik ściągany od początku historii . Ogolnie nie polecam .

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Bank Pocztowy?

Jaga
@Pytanie

Żadnych! Wezmą każdego kto tylko przyjdzie i zgodzi się zostać. Większość rezygnuje już po rozmowie. Pracowałam 2 lata. O 2 za dużo

Wiesiu
@Pytanie

Warunki? Ale masz poczucie humoru.

Wojciech
@Jaga

Zaciekawiłaś mnie swoim wpisem. Wspomniałaś, że "większość rezygnuje już po rozmowie", a to dość szybko. Czego można się dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej, że kandydaci jednak nie decydują się na podjęcie tej pracy?

Morty
@Wojciech

Może Jadze chodzi o to, że pseudo-dyrektor na rozmowie wstępnej tak zionie alkoholem, że strach zapalić papierosa?

j23
@Jaga

Gdzie Pani pracowała , mam na myśli miasto? W Banku Pocztowym oczywiście.

Anol
@Morty

Łosz kufa . Pracujesz w budce z piwem siedzisz na brudnym fotelu i masz ekstra zioma z którym walisz dynkaa w pracy i po pracy

@Pytanie

Żadnego biora wszystkich a szkolenia brak tzn. Szkolenia sa ale nie uczą niczego

Eloelo
@Pytanie

Twarda (usunięte przez administratora) do słuchania wymagań z kosmosu i dwie ręce

Nikita

Dzień dobry chciałam opisać prace w Banku Pocztowy która zaczęłam w sierpniu 20 19 roku umowe dostałam na rok.Niestety nie udało mi się wytrzymać do końca umowy bo zostałam w bezczelny sposób zwolniona w okresie pandemii w kwietniu z dnia na dzień przez walnieta dyrektorke i regionalna naszego oddzialu.Jest chamska.bezczelna w pandemii koronawirusa kazała nam dzwonić i umawiać spotkania na maksa nie przestrzegała zasad bezpieczeństwa naszego a ten śmieszny Bank dppiero po 2 tygodniach dostalysmy pleksy na stoiska musiałysmy za własne pieniądze kupowac maseczki i rekawiczki,środowiska do dezynfekcji dostałyamy tez późno ,wywalone mają na ludzi którzy w okresie pandemii na nich pracują jeździli z warszawy regionalni po placówkach którzy narażali zdrowie pracowników było ciśnienie telefoniczne sprawdzanie wiedzy pracowników gnebienie.Nie zwazali na nic powinni kare dostać za to co robili i robią. Nasza regionalna powiedziała cytuje koronawirus niech sobie będzie najwyżej zachoruja i tyle ale wyniki ma być. Ja miałam swoje zdanie i umiałam się postawić dlatego wyleciałam ale wcześniej czy później oni też wyleca.Nie polecam nikomu pracy w tym banku a jeszcze jedno każą w godzinach pracy chodzić po instytucjach państwowych z ulotkami i zaproszeniami gowniany bank na maksa za małe pieniądze wymagają bardzo dużo zastanówcie się za nim podejmiecie prace w tym banku Nie ma możliwości zrobienia planu jest to bank dla emerytów którzy wiecznie mają problemy masakra.Dodatkowo jeszcze macie testy non stop za te pieniądze co proponują nie warto przestrzegam wszystkich ja pracowałam w Radomiu żenada masakra i życzę żeby zamknęli to (usunięte przez administratora) .

g34
@Nikita

Prosze o kontakt , szukam niezadowolonych pracowników tego...

@Nikita

Nic się nie zmieniło....niestety...Same zgony, zajęcia i odblokowania dostępu do Pocztowy 24...Jest coraz gorszej

@g34

Żadnej pracownik tego banku nie jest zadowoly

Pati
@Pracownik

Ja byłam :)

Karol

Jest coś co wam przeszkadza w firmie ?

Dr Dre
@Karol

- bardzo nieprofesjonalna kadra zarządzająca, cześć z nich to radni, rodzina posłów partii Populizm i Socjalizm, którzy znaleźli się w Banku nie po to aby wnieść coś nowego, a jedynie żeby wynagrodzenie co miesiąc wpływało na konto, - częste przenosiny z jednej placówki do innej, ponieważ kolejny pracownik się zwolnił, a mikro musi być otwarte, - wynagrodzenie byłoby bardzo dobre, ale w 1998r., - złe szkolenie dla nowozatrudnionych, którymi potem i tak nie ma się kto zająć, - laptopy i komórki kupują chyba w lombardzie:), - wyposażenie mikro też zostawia wiele do życzenia, - złe traktowanie pracowników, - ciągłe zmiany planów sprzedażowych, ważonych itp., - wmawianie, że pracownicy banku i poczty bardzo się lubią:)))))))

Iga

Mam podjąć pracę w Banku Pocztowym w Bydgoszczy w księgowości , gdzie mam chodzić na 2 zmiany . Czy ktoś ma jaka opinie o tym banku, to proszę. Druga pracę mam w Banku PKO i nie wiem gdzie iść.

j4
@Iga

Jeśli chodzi oi Bank Pocztowy to uważaj z chodzeniem na 2 zmiany, sto razy się zastanów, mam za mało info, np. nie wiem, czy to będzie to praca na 1/2 etatu. Zostaniesz niewolnikiem Banku pocztowego. Można bez wą[pienia powiedzieć, że: 1/ Będzie Pani musiała bezwzględnie dostosować się tzn. swe godziny pracy do tego, co pasuje pracodawcy. Np. W Szczecinie koleżanka chciała brać tylko 2 -gą zmianę lub tylko 1 zmianę to nie przedłużyli jej umowy, bo powiedzieli, że nie potrzebują osoby na 2-gą zmianę, bo mają już R. Nie przedłużą pani umowy jeśli Pani się nie dostosuje i co bezrobocie??? Bardzo wielu pracodawców (usunięte przez administratora) przy systemie zmianowym, chyba że Pani lubi, żeby Pani wskazali sztywne godziny pracy, w których nie ma chętnych do przychodzenia do pracy 2/ W Banku Pocztowym mogą zmuszać do świadczenia darmowych nadgodzin tzn rzuca tyle roboty, że będzie Pani chodziła codziennie godzinę wcześniej (co najmniej by to wykonać). Za to Pani nie dostanie złamanego grosza. Ja tak miałam , wysłałam do nich pismo z prośbą o polubowne załatwienie sprawy (bez Sądu Pracy, żeby za te godziny zapłacili) i nie zaszczycili mnie odpowiedzią. Wydałam na opinię znajomej adwokat i ona jest zdania, że powinni za te godziny dodatkowe zapłacić. 3/ W Banku Pocztowym może będzie Pani musiała księgować wypłaty 700 pracowników lub więcej, tak jest w Szczecinie, tyle ma 1 księgowa, Reasumując Bank Pocztowy to pracodawca nie zasługujący na zaufanie, lepiej uważać,

@Iga

Ja pracuje w Banku Pocztowym w Bydgoszczy jest super pracuje zdalnie nikt mnie nie sprawdza robię co chce wyjeżdżam s9bie z laptopem do rodziny robię sobie zakupy a kasę zawsze płacą i nie ma nad nami żadnej kontroli

@Pracownik

Każdy laptop i telefon jest inwigilowany poczekaj odezwa się

Jeszcze Pracownik

Tragedia wymagania wieksze niż pensja Dokumenty wymagane z kosmosu, gonienie klienta i telemarketing tragedia. Wieczny mobbing za psie pieniądze czas uciekać nikomu nie polecam

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bank Pocztowy?

Aha
@Pytanie

2600brutto młodszy diradca 2800 brutto doradca zwykły Tragedia gorzej niż sprzedawcy w galerii Poszłam na kierownika sklepu i przy pierwszej umowie mam 3800brutto

Ania

Czy bank pocztowy pracuje w weekend?

Doradca
@Ania

Nie, tylko od pon do pt

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Pocztowy - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bank Pocztowy?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Pocztowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Pocztowy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Bank Pocztowy?

Liczba opinii klientów firmy Bank Pocztowy, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Pocztowy?

Kandydaci do pracy w Bank Pocztowy napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bank Pocztowy