Bank Pocztowy
counter
2 170 400 5 1
Mateusz672

Nie spotkałem się z tak komunistycznym pseudo bankiem jak ten, oferowane oferty to śmiech i kpina, wymyślone wymagane dokumenty, najwyraźniej brak kalkulatorów, albo po prostu analitycy to ludzie bez szkoły i matury nie potrafiący liczyć, zdecydowanie NIE POLECAM!!!!

Tak17Nie1
Zuza

Czy polecacie pracę w Krakowie lub w okolicy np: Olkusz, bo słyszałam, że tam ludzie odchodzą bardzo szybko.

TakNie5

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Bank Pocztowy?

Iga

Mam podjąć pracę w Banku Pocztowym w Bydgoszczy w księgowości , gdzie mam chodzić na 2 zmiany . Czy ktoś ma jaka opinie o tym banku, to proszę. Druga pracę mam w Banku PKO i nie wiem gdzie iść.

j4
@Iga

Jeśli chodzi oi Bank Pocztowy to uważaj z chodzeniem na 2 zmiany, sto razy się zastanów, mam za mało info, np. nie wiem, czy to będzie to praca na 1/2 etatu. Zostaniesz niewolnikiem Banku pocztowego. Można bez wą[pienia powiedzieć, że: 1/ Będzie Pani musiała bezwzględnie dostosować się tzn. swe godziny pracy do tego, co pasuje pracodawcy. Np. W Szczecinie koleżanka chciała brać tylko 2 -gą zmianę lub tylko 1 zmianę to nie przedłużyli jej umowy, bo powiedzieli, że nie potrzebują osoby na 2-gą zmianę, bo mają już R. Nie przedłużą pani umowy jeśli Pani się nie dostosuje i co bezrobocie??? Bardzo wielu pracodawców (usunięte przez administratora) przy systemie zmianowym, chyba że Pani lubi, żeby Pani wskazali sztywne godziny pracy, w których nie ma chętnych do przychodzenia do pracy 2/ W Banku Pocztowym mogą zmuszać do świadczenia darmowych nadgodzin tzn rzuca tyle roboty, że będzie Pani chodziła codziennie godzinę wcześniej (co najmniej by to wykonać). Za to Pani nie dostanie złamanego grosza. Ja tak miałam , wysłałam do nich pismo z prośbą o polubowne załatwienie sprawy (bez Sądu Pracy, żeby za te godziny zapłacili) i nie zaszczycili mnie odpowiedzią. Wydałam na opinię znajomej adwokat i ona jest zdania, że powinni za te godziny dodatkowe zapłacić. 3/ W Banku Pocztowym może będzie Pani musiała księgować wypłaty 700 pracowników lub więcej, tak jest w Szczecinie, tyle ma 1 księgowa, Reasumując Bank Pocztowy to pracodawca nie zasługujący na zaufanie, lepiej uważać,

@Iga

Ja pracuje w Banku Pocztowym w Bydgoszczy jest super pracuje zdalnie nikt mnie nie sprawdza robię co chce wyjeżdżam s9bie z laptopem do rodziny robię sobie zakupy a kasę zawsze płacą i nie ma nad nami żadnej kontroli

@Pracownik

Każdy laptop i telefon jest inwigilowany poczekaj odezwa się

Jaga
@Pytanie

Żadnych! Wezmą każdego kto tylko przyjdzie i zgodzi się zostać. Większość rezygnuje już po rozmowie. Pracowałam 2 lata. O 2 za dużo

Tak14Nie
Wiesiu
@Pytanie

Warunki? Ale masz poczucie humoru.

Tak7Nie
Wojciech
@Jaga

Zaciekawiłaś mnie swoim wpisem. Wspomniałaś, że "większość rezygnuje już po rozmowie", a to dość szybko. Czego można się dowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej, że kandydaci jednak nie decydują się na podjęcie tej pracy?

Morty
@Wojciech

Może Jadze chodzi o to, że pseudo-dyrektor na rozmowie wstępnej tak zionie alkoholem, że strach zapalić papierosa?

TakNie1
j23
@Jaga

Gdzie Pani pracowała , mam na myśli miasto? W Banku Pocztowym oczywiście.

Anol
@Morty

Łosz kufa . Pracujesz w budce z piwem siedzisz na brudnym fotelu i masz ekstra zioma z którym walisz dynkaa w pracy i po pracy

@Pytanie

Żadnego biora wszystkich a szkolenia brak tzn. Szkolenia sa ale nie uczą niczego

Jeszcze Pracownik Nowy wpis

Tragedia wymagania wieksze niż pensja Dokumenty wymagane z kosmosu, gonienie klienta i telemarketing tragedia. Wieczny mobbing za psie pieniądze czas uciekać nikomu nie polecam

Tak1Nie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bank Pocztowy?

Aha Nowy wpis
@Pytanie

2600brutto młodszy diradca 2800 brutto doradca zwykły Tragedia gorzej niż sprzedawcy w galerii Poszłam na kierownika sklepu i przy pierwszej umowie mam 3800brutto

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ania

Czy bank pocztowy pracuje w weekend?

Doradca
@Ania

Nie, tylko od pon do pt

Becia
Kandydat

Hej wszystkim. Czy moglibyście napisać jak wygląda praca w Krakowie? Widzę, że szukają od dłuższego czasu, ale kiedy czytam komentarze to zastanawiam się czy wysłać tam CV. Z góry dziękuję za pomoc.

TakNie2
Agatka
@Becia

Nie warto, tam bardziej szukają telemarketera za najniższą krajową niż doradcę bankowego. O premiach też zapomnij.

Tak4Nie

Jako kilkuletni już pracownik Banku Pocztowego serdecznie odradzam pracę w tym wsponialym Banku. Z każdym rokiem jest gorsza oferta dla klientów- nie ma czym zachęcić klienta- oferty nawet dla ZOR są drogie, inne Banki mają tańsze kredyty dla szarego klienta niż Bank Pocztowy dla uprzywilejowanych. Praca w Banku Pocztowym polega na 8 godzinnym dzwonieniu i próbie nakłaniania klienta do przyjścia do placówki. Ta sama baza, klienci po 70tce, najczęściej z zajęciami albo tak zakredytowani że na 300 zł nie mają oferty. Z ofertą wstyd wyjść do instytucji bo który policjant czy strażak chce kredyt z 8 %prowizją? Brak nowych klientów, cały czas dzwonisz do tych samych kontaktów, dzisiaj Ty jutro koleżanka z biurka obok...klient w miesiącu jest zasypywany telefonami i jak słyszy słowo Bank Pocztowy to od razu kończy rozmowę....Jeżeli nie będzie dobrej reklamy i oferty to bank nie będzie miał klientów a doradcy obiecywanych premi...Praca za podstawę?...To lepiej zacząć karierę w Lidlu lub Biedronce....

Tak
@Pracownik

I tak zrobiłam odeszłam i podjęłam pracę kierownika w sklepie w galerii handlowej na dzień dobry na umowie 2800zl na rękę plus realna premia która mam za każdą sprzedana rzecz a nie wtedy kiedy zrobię próg

@Tak

Najważniejsze zrobić pierwszy krok i wstawać rano nie myśląc o kolejnych telekonferencjach, tabelkach i tłumaczeniu dlaczego nie ma się spotkań... Pozdrawiam serdecznie

Micky
@Pracownik

Czego oczekiwać od banku, gdzie nie ma dobrej kadry managerskiej? Ostatnio dowiedziałam się, że managerka nią jest, bo jest radną PIS-u. Dyrektor też ma bardzo bankowe wykształcenie......... jest geodetą. Tyle w temacie, wnioski niech każdy wyciągnie jakie chce.

Nikita

Dzień dobry chciałam opisać prace w Banku Pocztowy która zaczęłam w sierpniu 20 19 roku umowe dostałam na rok.Niestety nie udało mi się wytrzymać do końca umowy bo zostałam w bezczelny sposób zwolniona w okresie pandemii w kwietniu z dnia na dzień przez walnieta dyrektorke i regionalna naszego oddzialu.Jest chamska.bezczelna w pandemii koronawirusa kazała nam dzwonić i umawiać spotkania na maksa nie przestrzegała zasad bezpieczeństwa naszego a ten śmieszny Bank dppiero po 2 tygodniach dostalysmy pleksy na stoiska musiałysmy za własne pieniądze kupowac maseczki i rekawiczki,środowiska do dezynfekcji dostałyamy tez późno ,wywalone mają na ludzi którzy w okresie pandemii na nich pracują jeździli z warszawy regionalni po placówkach którzy narażali zdrowie pracowników było ciśnienie telefoniczne sprawdzanie wiedzy pracowników gnebienie.Nie zwazali na nic powinni kare dostać za to co robili i robią. Nasza regionalna powiedziała cytuje koronawirus niech sobie będzie najwyżej zachoruja i tyle ale wyniki ma być. Ja miałam swoje zdanie i umiałam się postawić dlatego wyleciałam ale wcześniej czy później oni też wyleca.Nie polecam nikomu pracy w tym banku a jeszcze jedno każą w godzinach pracy chodzić po instytucjach państwowych z ulotkami i zaproszeniami gowniany bank na maksa za małe pieniądze wymagają bardzo dużo zastanówcie się za nim podejmiecie prace w tym banku Nie ma możliwości zrobienia planu jest to bank dla emerytów którzy wiecznie mają problemy masakra.Dodatkowo jeszcze macie testy non stop za te pieniądze co proponują nie warto przestrzegam wszystkich ja pracowałam w Radomiu żenada masakra i życzę żeby zamknęli to (usunięte przez administratora) .

Tak8Nie1
@Nikita

Prosze o kontakt , szukam niezadowolonych pracowników tego...

@Nikita

Nic się nie zmieniło....niestety...Same zgony, zajęcia i odblokowania dostępu do Pocztowy 24...Jest coraz gorszej

@g34

Żadnej pracownik tego banku nie jest zadowoly

korsarz
Kandydat

Witam, mam do was pytanie ile realnie w dużym mieście( Kraków,Warszawa,Gdańsk) można zarobić jako doradca klienta ?

Korsarz 1
@korsarz

Płaca do 3% za kredyty , nie ma limitu ile zrobisz ale klienta musisz sam znaleźć. Plan w tych miastach to między 100 a 150 k

Bet
@korsarz

Gdynia zaczynasz od 2600brutto na młodszy doradca plus premia na którą teraz nie masz co liczyć bo nie ma wogole ludzi rybek findnsow wisi na włosku

aaa
@Bet

2600 brutto w banku? Przy odpowiedzialności finansowej i przy takim rynku? Niech kadra sama zacznie sprzedawać

Bet
@Korsarz 1

A znaleźć w tych czasach klienta to jak szukać igły w sianie

@korsarz

Możesz zarobić w każdym mieście, czasami nawet łatwiej w mniejszym bo jest niższy plan...Ważne aby mieć dużo klientow,...a o to niestety jest coraz trudniej....zarobki ok 5-6 tys nie są fikcją...

TakNie1
Mateusz672

Tak17Nie1
Mikrus
Klient
@Mateusz672

Pracownicy są okropni, filtruja nawet fb, sprawdzaja rodzine, klijeta. Na decyzję o kredycie czekam już 3 tydzień. Nie polecam

Tak2Nie
Tak
@Mikrus

Potwierdzam tak robiliśmy jestem byłym pracownikiem

Zuza

TakNie5
Grzesiu
@Zuza

W Krakowie osobiście nie polecam. Tamtejsza kadra zarządzająca jest nieprofesjonalna, ale uważają się za ekspertów, ich pomysły budzą zażenowanie i pewnie dlatego większość ludzi odeszła. No chyba, że należysz do PIS-u, wtedy startuj od razu na dyrektora.

Tak13Nie2
Ania
@Zuza

Jako wieloletni i były pracownik odradzam prace w Krk. Większość pracowników sama pouciekała z krakowskich placówek widząc praktyki tam panujące. Stres jest olbrzymi a szacunek dyrektora do podwładnych zerowy.

Tak10Nie
Misia
@Zuza

W Krakowie porażka, nawet dyrektor placówki wolał mikrooddziały poza Krk. Obecnie pełno wakatów, niedoświadczonym oferują najniższą krajową plus premie, która jest mała i ciężko ją wyrobić. Jak na duże miasto to warunki straszne. Nie zarobisz na czynsz i utrzymanie. Stres olbrzymi, dyrektor regionalny to jakieś nieporozumienie, tylko nerwicy się przy nim nabawisz.

Tak11Nie
Milka
@Zuza

Mikro placówki w Krakowie wyglądają ohydnie. Brud, (usunięte przez administratora) ścian nie malowano chyba od lat 70-tych. O toaletach nie wspomnę, bo jak sobie przypomnę mam odruch wymiotny. Fotele doradców nie zmieniane od lat, to cud, że nie wybuchła tam jeszcze żadna epidemia. Zarobki to najniższa krajowa + premia, która starcza tylko na waciki. Jak mieszkasz poza Olkuszem lub Krakowem to wszystkie pieniądze przeznaczysz na dojazd. O tych co rządzą w Krakowie i Olkuszu też lepiej sobie nie przypominać, to istny kabaret.

Tak8Nie
Marta
@Zuza

Po pracy w Krakowie stwierdzam, że szefostwo: - nie ma zdolności interpersonalnych - są nierozwojowi, nielojalni i nieobiektywni - ignorują oczekiwania i propozycję pracowników - szukają parobków, którzy nie będą się odzywać i podważać ich "świętych opinii" Podsumowując, jeśli oglądałeś/aś reklamę popularnego portalu dla szukających pracy, to inspiracją do jej stworzenia było to co dzieję się właśnie tam.

Tak9Nie
j23
@Grzesiu

w SZCZECINIE zapisz się do PIS, do Jagielskiego lat 70, to dostaniesz "pracę" w komisji wyborczej. za 500 zł .jak podaje dziadek. pod warunkiem że będziesz szefem komisji wyborczej praca raz na kilka lat ; tak głupi to nie są żeby samo zapisanie do PIS coś dawało. Oni pracę mają dla swoich rodzin, przyjaciół.AHA masz tańszy bilet do kina bo dziadów tu nic nie kosztuje, załatwili zakup biletu grupowego. Nie reklamuj tu przynależności do PIS. zapisywanie się do tego... odradzam.

Tak1Nie1
Ewa
@Marta

Jesteś pracownikiem Bank Pocztowy? Napisałaś, że pracodawca ignoruje oczekiwania pracowników. Możesz podać jakiś przykład?

Grzegorz
@Ewa

Ja byłem pracownikiem kilka lat temu. Dyrektorzy zwołali kiedyś zebranie i na bardzo wielkiej kartce mieliśmy spisywać co nam nie leży i co chcemy poprawić albo zmienić. Stanowisko w mikrooddziale to po prostu stół usytuowany na środku poczty, obleśne krzesła i stary, zdezelowany laptop oraz szafa na dokumenty. Zero intymności w rozmowach z klientami oraz przypadkowi ludzie, których trzeba lać po łapach kiedy bez pytania biorą Twoje długopisy jak swoje. Żadnych pomieszczeń socjalnych ani szatni, żeby się przebrać. Wszystko zastępuje toaleta z lusterkiem na drucie. Dziewczyny nie miały nawet wieszaka, żeby powiesić płaszcze. Przynajmniej tą ostatnią pozycję można było zrealizować. Dyrektorka czytała na głos wszystko po kolei i na bieżąco wszystkich spławiała. Hasłem przewodnim było "a da się", bo przecież mimo wszystko firma nadal istniała i wszystko jest możliwe w każdych warunkach. Szkoda gadać o czymkolwiek.

Tak7Nie
Marta
@Ewa

przykłady: - "popracuj jeszcze 3 miesiące, nie odchodź, dostaniesz potem podwyżkę", - " to ostatni raz kiedy przenoszę Cię na zastępstwo na inne mikro" - notabene oddalone o kilkadziesiąt km, a zwrotu kosztów nigdy nie otrzymałam, - "twoje uwagi są bardzo cenne, ale na razie JA tu rządzę", - "na razie bank nie ma pieniędzy na remont waszych mikro, może w przyszłości" - tu trzeba dodać, że nad grzejnikami był 30 letni czarny osad, ściany chyba kiedyś były białe, toaleta przypominała Sławojkę, gdzie leciała tylko zimna woda, nie było papieru ani mydła. W oknach nie było żaluzji, więc w lecie, kiedy na zewnątrz było 30 stopni, na mikro panowała temp. z 45 stopni. Wystarczy przykładów droga Ewo??

Tak11Nie
@Zuza

Czy w Krakowie coś się zmieniło na lepsze? Widzę, że dalej szukają pracowników.

@876

Ponoć w Krakowie mają pełna obsadę, jednak mogło coś się zmienić...

Olka
@876

Po pierwszym miesiącu pracy, opowiedziałam mojej babci, która też przez wiele lat pracowała w Banku (ale nie pocztowym), jak wygląda praca w mikrooddziale. Powiedziała, żebym się natychmiast zwolniła bo nawet za komuny tak źle nie było. Przynajmniej wiem już jak wygląda (usunięte przez administratora).

jw
@Olka

Jak PO tam rzadzi to czego ty oczekujesz?

Tak1Nie3
Olka
@jw

Nie obchodzą mnie barwy polityczne, bo wszędzie można spotkać dobrych managerów, ale w Pocztowym jedynym sposobem na zarządzanie jest ..... zamykanie kolejnych placówek. Dzięki temu mogą sobie podnieść skuteczność sprzedaży w tabelkach. Istny cyrk. A PO tam już nie rządzi od dawna, ale ani jednych ani drugich nie zamierzam bronić, wszyscy traktują ten bank jak folwark pańszczyźniany.

FIURY
@Zuza

W Olkuszu zamknęli oddział, podobnie jeden w Krakowie. Nikt nie chciał tam pracować , były ciągłe wakaty, ludzie odchodzili z powodu stresu więc mikrooddziały przynosiły straty. Nic nie straciłaś.

Tak5Nie
Dr Dre
@Zuza

W Krakowie zamknęli kolejny oddział, a mimo to nadal szukają ludzi do pracy. Jednak niewielu chce tam obecnie pracować, najniższa krajowa i warunki pracy + "doświadczona" kadra zarządzająca powodują, że mało kto zostaje tam na dłużej.

@Zuza

Ogólnie ludzie odchodzą co chwilę z oddziałów klientów nie ma a plany trzeba robić

FOX
@Aha

Ten bank jeszcze istnieje? To farsa a nie bank.

Ja
@Aha

Też odeszłam wytrzymałam 2 mce nierowne traktowanie na oddziałach i zero klientów na kredyty... Jak już się pojawi klient to jakieś durne kolejki na kredyty ustalone przez dyrektora... Nie polecam przez 8 h tylko dzwonisz i nic pozatym praca dla nudnych i nieambintych

Miki
@Ja

Kolejki po kredytobiorców? Dobrze zrozumiałem? Dyrektor w Krakowie ma pomysły:))))

Sisi
Klient

Witam, czy u was też tak długo przebiegał okres rekrutacji ? Ile czekaliście na podpisanie umowy ?

@Sisi

U mnie ok 2 tyg w dniu pierwszego dnia pracy

Oszukana

Po kilku latach pracy mam dość, likwidują stanowiska zamykaja placówki ograniczają koszty a prezes pisze w mailu prosbe o wyrozumiałość. Żałosne .

Tak8Nie
@Oszukana

Dziwne bo właśnie dostałam propozycje pracy

@Oszukana

Czy jest tu ktoś kto zaczyna od sierpnia?

Miska

Ja zaczynam.

@Miska

Wiesz coś na temat szkolenia? Ja narazie żadnych szczegółów

Miska
@Aha

Zaczynam w sierpniu. Mam przyjsc na 9 i tam na miejscu bedzie szkolenie z trenerem, ale online.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 218 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Bank Pocztowy?

A. N

Składam bardzo negatywna opinie nie polecam banku pocztowego zablokował mi środki na koncie w maju i do tej pory mi nie odblokował

TakNie2
bn432

Proszę o radę, chciałabym się przenieść ze Szczecina do Krakowa i zatrudnić się tam w placówce Banku Pocztowego jako doradca klienta czy opiekun. WIEM, ze mało płacą ale muszę gdzieś zdobyć doświadczenie zawodowe w banku, Nie zlikwidowałam jeszcze wszystkich spraw w Szczecinie, ale złożyłam ofertę, co myślicie o tym pomyśle?

Ooooooj
@bn432

Wiedząc kto tam jest dyrektorem szczerze odradzam, radziłabym poszukać gdzie indziej. Następuje tam bardzo szybka wymiana pracowników, stres jest olbrzymi, a metody zarządzania z głębokiego PRL-u. Pewnie naobiecywali Ci, że podstawa niska ale premie bardzo wysokie, nie wierz im. Ja uwierzyłam, a podstawa ledwie starczała na wynajęcie pokoju i parówki z kajzerką. Dadzą Ci po 3 miesiącach taki plan sprzedażowy, że będziesz płakać wieczorami. Na jakąkolwiek pomoc nie masz co liczyć, doradcy kłócili się o kredyt na 1000 zł., ponieważ bardzo mało ludzi przychodzi choćby zapytać o pożyczkę, najczęściej chcą zdjąć zajęcia komornicze. Tą decyzją możesz sobie strzelić nie w jedno a obydwa kolana.

Tak5Nie
Monika

Proszę o info czym różni się praca na stanowisku opiekun klienta a czym na stanowisku doradca klienta ???

@Monika

Tym, że jednakowo zostaniesz wykiwana przez Bank Pocztowy, najlepiej poszukaj innego pracodawcy na to szkoda czasu. Ja będę miała z nimi sprawę sądową o nadgodziny przymusowo-bezpłatne, koleżanka też , przeczytaj opinie,, które zostawili inni pracownicy tego, nie warto,

Buru buru
@Monika

Doradca pracuje w placówce a opiekun w mikrooddziale ( to takie miejsce na poczcie gdzie siedzisz na brudnym fotelu, a klienci się na Ciebie gapią). Nie polecam a ni jednego ani drugiego.

k3
@Buru buru

to jest (usunięte przez administratora) ta Poczta i to jest jedna z większych firm państwowych. Zatrudniają was na poziomie budy z piwem u niezbyt dobrego przedsiębiorcy, są Sądy Pracy , można wziąć adwokata z urzędu, zbierzesz poszkodowanych do pozwu zbiorowego pozew masz bezpłatny, idźcie aż do Strassburga, zresztą to .... miało już kupę pozwów i ma w Szczecinie, ogrom pisowej patologii, w normalnym kraju nie do pomyślenia. To jest nie do przyjęcia i nie do pojęcia!!!!!!!!!!!!

Tak1Nie1
k3
@Buru buru

U nas w rejonie to nawet tego doradce w mikrooddziale zlikwidowali,tzn. pracuje na drugim końcu miasta na innej poczcie. Jak klient chce coś załatwić to idzie do Pani, która nic lub mało nie wie, nie każdy jest człowiekiem renesansu za 1000 zł na miesiąc. Gratulacje dla klientów, którzy mają w tym ... konta. Coż oszczędności, góra z czegos musi mieć premie. Szkoda nawet czasu na te opinie, wiadomo,ze dno.

Gość

Pracowałam w centrali w Warszawie, szczerze nie polecam. wydawało by się że starsza kadra (wiekiem) to będzie miło i przyjemnie - nic bardziej mylnego, starsi wiekiem pracownicy na młodszych bardzo naskakuja, są niemili zrzucają całą pracę a później wytykają błędy, gdzie ty pracowałeś ciągle a oni 80% czasu dnia siedzą u kierownika na kawce. Bardzo nieprofesjonalni. Na korytarzach ciągle słychać przekleństwa w zwykłych rozmowach. Praca na przestazalych programach i jeśli tylko zgłosisz usprawnienie to jesteś mieszany z błotem (nie wiem dlaczego)...

@Gość

Szukam kontaktu z byłymi pracownikami, chcę cos zapytać, proszę o kontakt.

Markus

Witam. Chciałbym się podpytać o prace dziale IT zapewne w centrali. Ostatnio Bank szuka parę osób. Warto tam uderzyć? Jak wyglada proces rekrutacyjny? Możliwość rozwoju? Zarobki? Z góry dzieki

j35
@Markus

(usunięte przez administratora), nie idź tam , jak masz uprawnienia do pracy w IT to znajdź pracodawcę a nie (usunięte przez administratora) w którym będziesz robić na cały etat a zapłacą ci za pól., chyba że lubisz procesy przed sądem, sorry za dosadność, SZKODA czasu na ich proces rekrutacyjny.

Minia

Czy ktoś może mi powiedzieć kim jest dyr rynku-placówki, szukają w Lublinie, może się ktoś wypowiedzieć?

Oliwka
@Minia

Dawniej odpowiadał za realizację planów sprzedażowych w mikrooddziałach. Teraz pewnie będzie roznosił karty do głosowania.

Tak2Nie
Minia
@Oliwka

Czyli rozumiem że w Lbn jest kilku takich dyrektorów, którzy mają pod sobą kilka mikrooddzialow, czy coś więcej możesz powiedzieć, jak wygląda ta praca, finansowo jest ok?

brrrr
@Minia

Wystarczy powiedzieć, że szybko się zmieniają. Na poczcie już nawet nie zapamiętują ich imion bo po co? Dodatkowo teraz doszło do roszad na stanowiskach dyrektorskich więc atmosfera jest gęsta. Z(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Pocztowy - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bank Pocztowy