RELPOL SA

Żary

Opinie o RELPOL SA

Marta

@Mikawspominasz, że praca na stanowisku regulacji jest bardzo ciężka. Co należy do obowiązków pracowników, którzy tą pracę wykonują? Piszesz też, że praca w innych działach firmy wygląda zupełnie inaczej. Chętnie dowiem się też więcej o pracy na pozostałych stanowiskach. Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do RELPOL SA.

Mika

Nie polecam pracy na stanowisku regulacji, praca żmudna ,wysiadają oczy, kręgosłup i siada na łeb przez normy i ponaglenia. Inne stanowiska babki chwalą. Pracowałam tam z kuzynką . Ona wysiadła psychicznie po m-cu ,ja po roku.. Na początku obie trzęsłyśmy się jak galareta, ponoć wszystkie dziewczyny tak mają na regulacji.Płacz , nerwy itd .BARDZO DUŻA rotacja. Zatrudniają non stop i zwalniają podobnie. Tak było w Mirostowicach,a w Żarach nie wiem.

Marta

Na stronie internetowej RELPOL SA można znaleźć oferty pracy na liczne stanowiska. Poszukiwany jest m.in. Monter, Operator, Elektrodrążacz, Frezer oraz Tokarz. Co możecie powiedzieć o pracy w poszczególnych działach firmy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które rozważają aplikację. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

maja

Na pewno była tutaj potrzebna osoba niedawno jako Specjalista ds. zarządzania jakością, ale obecnie nie ma już chyba innej rerkutacji z tego co sam tutaj widze na pewno.

nexus

Praca na wydziale montażowym DP1M1 hmm? wspominam dobrze ale trzeba mieć głowę na karku bo często jest praca pod presją czasu i wyników, także trzeba "czuć" wymagania? hmmm niby są (pracowałem jako ustawiacz na tym wydziale) ale zatrudnianie politologa do tego stanowiska gdzie trzeba mieć umiejętności oraz wiedzę techniczną elektronika, pneumatyka i coś tam się jeszcze znajdzie to chyba już o czymś mówi. Nie pracuję już tam, kwestia finansowa i nie ma co się oszukiwać płacą mało! w sumie ciekaw jestem ile teraz dają. Atmosfera pracy? dobrze wspominam praca z babkami była udana :) co do kumpli z wydziału z każdym złapiesz kontakt lecz kwestia jest trochę inna ale ustawiacz ustawiaczowi nie równy i nie chodzi o wiedzę ale na niektóre osoby zwyczajnie trzeba uważać bo nie każdy lubi lizać d*pę!. Czy bym polecił tam pracę? jeżeli masz nóż na gardle lub szukasz doświadczenia to tak w innym wypadku odradzam. Ale kto tam idzie idzie w konkretnym celu jeden osiągnie wiele inny nic, ale to tak wszędzie już jest.

Zostaw opinię o RELPOL SA - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RELPOL SA