Opinie o Relpol S.A. w Żary

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Relpol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Relpol S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relpol S.A. w Żary

Rudy

Zakłat Relpol najgorszy zakład w Żarach wynagrodzenie dopłacają do najniższej krajowej (usunięte przez administratora).Traktowanie kobiet szkoda gadać,premie dla wybranych,kierownik szkoda gadać. A najgorsze to jak z dnia na dzień zwalniają ludzi osoba którym kończy się umowa kierownik zbywa do ostatniego dnia.Nie polecam !!!!

@Yyyyy

Proszę mi to wyjaśnić. Dlaczego ktoś z innego stanowiska dostaje premie za prace innej osoby? na jakiej zasadzie się to dzieje? I jeśli faktycznie tak jest to nie można z tym do kogoś podejść? Nie ma więcej przełożonych?

Oliwia

Firma na poziomie i bardzo dobre warunki, miła atmosfera i kierownictwo na wysokim poziomie. Ludzie kompetentni, duże możliwości rozwoju, dla chcącego.

Czemu w ten sposób zostało sformułowane zapytanie? Co do dobrego samopoczucia to macie tu normalnie pakiet medyczny i tym podobne? ta możliwość rozwoju mnie przede wszystkim interesuje, w jakim to kontekście mogło być? Chodzi o awanse?

Dlaczego jesteśmy oszukiwani jak chodzi o podwyżki mamy mniej niż najmniejsza krajowa i mamy doplacane do najmniejszej. Dlaczego obiecane 300zl co kwartał jest dane 200zl z groszami. To jest wielkie (usunięte przez administratora) Oczekują coraz więcej od pracownika a nic od siebie nie dają.zyje jak dziad. Będą się ludzie zwalniać. Też się zwolnię już niedługo.

Emila

Skoro już piszesz o odchodzeniu to w zasadzie ile trwa obecnie okres wypowiedzenia? I czy jakkolwiek warunki się zmieniają w trakcie pracy gdy ktoś na niego przechodzi? Względem tego ciekawią mnie także ewentualne powroty, czy ludzie wracają? A jeśli tak to na jakich zasadach, jest wtedy to co się wcześniej wypracowalo?

Witam. w jaki sposób określa się ostateczna wysokość podstawy u specjalistów ds. kadr i płac? Widzę po ogłoszeniu, że wskazano w nim widełki od 5 400 do 6 200 zł. jeśli ogólnie wymaga się 2 lat doświadczenia to ile trzeba mieć żeby dostać powyżej 6 000 zł?

Cześć, ja wiem ze w tej ofercie dla specjalisty ds. bezpieczeństwa o administracji systemami IT ze strony firmowej jest napisane, że oferują „rynkowe wynagrodzenie”, ale jednak wolałbym mieć jasność. Jest tu może ktoś kto na dzień dzisiejszy zna bieżące stawki? Może po świętach będę aplikował, chce jednak wiedzieć na co się nastawiać

M

Nie polecam pracy w Relpolu. Praca ciężka, wypłata to najniższa krajowa do tego jedna trzecia załogi to obcokrajowcy(domyślcie się skąd), z którymi nie można się porozumieć bo nie znają polskiego.

@anak Nowy wpis
@M

Droga M jeżeli uważasz że praca w Relpolu jest ciężka to zapraszam do huty tam jak podzwigasz sobie ciężkie szyby to zatęsknisz za Relpolem

Oliwia

Rudy

Yyyyy
@Rudy

Zgadzam się w 100% brak szacunku do kobiet ,płacą minimalna kobiety (usunięte przez administratora) a premie dostają za ich ciężką pracę ustawiacze.Jeśli chodzi o kierownictwo wolę się nie wypowiadać możecie się tylko domyślić co o nich sądzę.

@Yyyyy

Dora

Czy dział IT dalej się rozwija? Jeszcze z parę miesięcy wcześniej odnosili się we wpisach do oferty ze strony a gdy teraz na nią spoglądam, to wciąż widnieje na niej oferta. o warunkach wcześniej pisali, że są spoko. Czy zarobki także? ile mogą wynieść i czy są zależne od przydzielanych zadań?

Kropecxka
@Dora

Proszę pani powiem pani jedno z własnego doświadczenia jedyne co zozwija się w tym zakładzie to brak szacunku do pracownika,mnie w dniu dzisiejszym potraktowano jak (usunięte przez administratora) a wie Pani dlaczego ? Nie to Pani odpowiem, za bardzo się starałam i dawałam sobie radę wszędzie gdzie mnie Dali ,skończyła mi się kolejna umowa i kiedy powinnam przejsc na umowę na czas nieokreślony co się stało? Przekazano mi że zakład ma kryzys . Wie Pani co w Relpolu się rozwija ?(usunięte przez administratora) i nie odpowiedni ludzie na kierowniczych stanowiskach!!!!

Magdalena
@Kropecxka

Mi również podziękowano po 5 latach No cóż mogę powiedzieć, poczułam się tak jak bym dostała w twarz..Może kondycja zakładu nie jest najlepsza ale nie można tak traktować człowieka podobno dobrego pracownika.

@Magdalena

Szkoda że tak traktują ludzi i te premie jak można tylko wybranym dawać

Co sądzisz o atmosferze w firmie Relpol S.A.? Ile można tam zarobić?

Pracownik kobieta

Dopłacają do najmniejszej krajowej premie dają tylko wybranym wszystko w tajemnicy. Nic więcej nie ma. Nędza.

Alex
@Pracownik kobieta

Czy te wspomniane premie są uznaniowe, skoro takie ich warunki przyznawania podajesz? Pytanie tylko o którym stanowisku jest tu mowa? jakie zasady premiowania mają w dziale IT? widziałam opinie od czteroletniego pracownika, tam ile średni staż wyniesie?

Relpol S.A. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Product Manager. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Pracuję od wielu lat i nie zgadzam się w wieloma zamieszczonymi tu negatywnymi wpisami. Od czasu zmiany Zarządu firma zmieniła podejście do pracownika.Na zmiany trzeba czasu, ale wg mojej opini zmienia się na lepsze. Co widać i czuć wewnątrz organizacji. Pozdrawiam.

Pracownik kobieta

Gdzie jest tak lepiej na którym dziale. Podejście do płacy nie zmieniła. Jaki czas rachunki nie poczekają.

Socjal na każdym stanowisku jest identyczny? Upewniam się, bo ktoś pytał teraz niedawno o ustawiacza a mnie praca jako szlifierz by interesowała. Na stronie jest oferta i właśnie krótkie odniesienie do tego socjalu. Czy jest on stale powiększany? Bo teraz się na niego składa? I czy widełki placowe dla szlifierza są możliwe do podania?

YYYYY

Nie wiem o co chodzi z tymi zapachami, o których ktoś pisał jeszcze niedawno na forum ale jaka przy tym występuje atmosfera w biurze na dziale IT? Jest oferta dla admina na stronie firmowej. Specjalizacja do bezpieczeństwo oraz systemy, w których mam już doświadczenie. ta odporność na stres, która została wpisana mnie zaciekawiła, to tylko tak profilaktycznie? :D dacie znać jak rozmowa wygląda i jacy są ludzie na dziale?

Pracownik Relpol S.A.
@YYYYY

Cześć, Pracuję od ponad 4 lat w administracji i nie zauważyłem, aby w biurze IT panowało napięcie. Raz jest więcej pracy, a są takie dni, że jest czas, aby zająć się sprawami mniej ważnymi. Kierownika też mają spoko jak wynika z moich obserwacji.

Emila

Dlaczego jesteśmy oszukiwani jak chodzi o podwyżki mamy mniej niż najmniejsza krajowa i mamy doplacane do najmniejszej. Dlaczego obiecane 300zl co kwartał jest dane 200zl z groszami. (usunięte przez administratora) Oczekują coraz więcej od pracownika a nic od siebie nie dają.zyje jak dziad. Będą się ludzie zwalniać. Też się zwolnię już niedługo.

Lidia

A tego to nie wiem nie widziałam ale skoro tak twierdzisz to znasz konkretnie specyfikę pracy mistrza tu w firmie? Napiszesz coś więcej o zakresie obowiązków i wynagrodzeniu za ich wypełnienie? Można dostać się przez awans?

Prezka

Ten zakład to jedno wielkie nieporozumienie. Śmiechu warte jest to że ktokolwiek jeszcze chce tam pracować za takie ochłapy. Zwalniają ludzi mimo że jest i tak spory brak w nich a potem w ukryciu kombinują jak podtrzymać firmę.

@Prezka

Nie zgadzam się z opinią

@Prezka

Firma jest notowana na GPW. I z jej raportów można uzyskać bardzo dużo wiarygodnych informacji. Nic nie wskazuje na to, że wpis jest prawdziwy, a wiele wskazuje na to, że ktoś chce firmie zaszkodzić lub ma osobisty problem.

Nie jest prawdziwa

Trzeba szukać informacji z wiarygodnych i obiektywnych źródeł. Zawsze się znajdą tacy, co lubią pisać nieprawdziwe rzeczy i najczęściej mają problem z całym otoczeniem.

Mistrz na pewnym wydziale Dariusz B to najgorszt człowiek jakiego kiedykolwiek poznałam. (usunięte przez administratora)ludzi i jest dla nich nie uprzejmy. Już nie wspomnę o tym że brak w nim jakiejkolwiek organizacji. Jest niekomepetentny. Jak nie polubi jakieś osoby to zaraz znajduje okazję żeby ją zwolnić. Ten człowiek to jedno wielkie nieporozumienie , (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) i porażka e jednym!!!!

To raczej nie jest właściwe miejsce do zgłaszania tego typu zarzutów. Jeżeli taka osoba tam pracuje i faktycznie tak się zachowuje, to należy to zgłosić bezpośrednio do firmy, do compliance i każdy pracownik firmy wie, że można to zrobić na kilka sposobów. Zajmą się tematem, sprawę dokładnie zbadają i zadziałają. Znając co nieco firmę i zasady w niej obowiązujące, wiem, że osoba niekompetentna, nieuprzejma i niezorganizowana nie zagrzałaby miejsca na tym stanowisku.

Lidia

Tak "niefortunnie" ocenzurowało, że idzie odczuć, że jednak chyba tu płacą? ;p Z czym wobec Ciebie tego słowa nie dotrzymali i to całe bankructwo ma się brać z tego, że ogólnie firma ma już problemy z kondycją finansową? Co się dzieje

Mika

Nie polecam pracy na stanowisku regulacji, praca żmudna ,wysiadają oczy, kręgosłup i siada na łeb przez normy i ponaglenia. Inne stanowiska babki chwalą. Pracowałam tam z kuzynką . Ona wysiadła psychicznie po m-cu ,ja po roku.. Na początku obie trzęsłyśmy się jak galareta, ponoć wszystkie dziewczyny tak mają na regulacji.Płacz , nerwy itd .BARDZO DUŻA rotacja. Zatrudniają non stop i zwalniają podobnie. Tak było w Mirostowicach,a w Żarach nie wiem.

dora
@Mika

jeszcze gorzej ...

dora
@Mika

tak samo -i jeszcze gorzej !!!

Kamila
@dora

Cześć @dora, mogłabyś opisać Twój typowy dzień pracy na stanowisku Regulacji w Relpolu? Wspomniała o tym @Mika, ale kompletnie nie mam pojęcia co się robi na takim stanowisku.

Lidia

A może nieco więcej empatii? Zobacz który to był rok, może wtedy w tej okolicy o prace było trudno? Kasa jak wiadomo z drzewa się nie bierze, swoją drogą wiadomo ile aktualnie tu oferują?

Czy w Relpol S.A. zatrudniani są obcokrajowcy?

KROPKA

Tak

Qruwoq

Nie ma na obecną chwilę gorzej płacącej firmy tego formatu w Żarach. Zarobki zatrzymały się tam na takim poziomie, że cudem jest to, że w ogóle ktoś jeszcze tam pracuje. Nie wiem co wmawiają tym ludziom, ale kroją grube pieniądze, a ludzie pracują tam za ochłapy.

Zostaw merytoryczną opinię o Relpol S.A. - Żary

• Jak się pracuje w Relpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Relpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Relpol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Relpol S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relpol S.A.
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • 11 Listopada 37
    68-200 Żary