Opinie o Relpol S.A. w Żary

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Relpol S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Relpol S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relpol S.A. w Żary

Pytanko

Polecacie prace

Kamila

Dla zainteresowanych: firma Relpol poszukuje Ustawiacza maszyn: https://www.relpol.pl/Praca. Ja natomiast mam pytanie co do formularza rekrutacyjnego ze strony: Czy ktoś z Was korzystał i faktycznie firma się z Wami kontaktowała?

Tytyrytyt

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) , lecą z ludźmi w jajo , nie dość że na hajs kręcą to jeszcze wymagania mają jakby płacili Bóg wie ile . Zero klimy co to wody to okej dają ale jeżeli na stanowisku jest ponad 45 stopni to nie mozna jej miec przy sobie .. ogólnie szefostwo teraz to tragedia dlatego teraz to nie robota tak jak kiedyś teraz patrzą żeby im było dobrze , nie patrzą na pracownika . Dlatego nie polecam tam pracy sam się zwolniłem bo to sensu nie miało !!

@Tytyrytyt

Z tego co piszesz, nie wygląda to zachęcająco. A czy wspólnie z innymi pracownikami próbowaliście negocjować sprawę klimatyzacji i wody przy takiej temperaturze? Jeśli tak, to jaki to dało efekt? Chętnie dowiem się też, jak wyglądają zarobki w spółce Relpol. Z góry dziękuję za informacje!

@Marta

Klimatyzacji (w tym konkretnym dziale - na innych działach jest) nie ma i nie będzie ze względu na specyficzne maszyny które tam pracują - w systemie 3 zmianowym.

@Obserwator Komentator

Co to za bełkot ? Czy klimatyzacja ma wpływ na pracę "specyficznych" maszyn ? Oczywiście ma, ponieważ gwarancja stabilnej temperatury w hali produkcyjnej ma pozytywny wpływ na pracę maszyn i ludzi oraz wiarygodność wykonywanych pomiarów- każdy średnio rozgarnięty to wie. Inna sprawa to wilgotność powietrza na hali ale to już inny temat.

Men
@Tytyrytyt

Z zewnątrz firma wygląda na nowoczesną. Specjaliści wypowiadają się dość dobrze. Teraz relpol się rozbudowuje....

dora
@Anonim

Tam brak średnio rozgarniętych !!!!

Roma

Pracowałam w Relpolu , w roku 97 , jako monter przekaźników, ostatnie ogniwo przed kontrolą jakości.Pracę wspominam bardzo dobrze, dziewczyny super, zawsze się dogadywałyśmy.Wiadomo że czasami zdarzały się, jakieś sprzeczki, jak to w takim babińcu....Kierownictwo wymagające, rzetelne i sprawiedliwe . Praca bardzo mi się podobała,dostałam dwie umowy pod rząd, pierwsza była na 3 miesiące , 2 dostałam na 5 miesięcy, 3 umowa już miała być na stałe, ale niestety, trafiło na mniejsze zamówienia w firmie i niestety Ci z mniejszym stażem pracy, zostali zwolnieni, i ja się też załapałam. Może gdyby, była 3 umowa na stałe, to pracowałabym w Relpolu, po dziś dzień. Pozdrawiam serdecznie.

praca niby fajna jak to stwierdził kierownik produkcji no fakt tyrania nie ma jak to kierownik powiedział dużymi kluczami nie musisz krecić no za to małymi 150 tys na zmiane maszyny pożal sie "Boze" nowe maszyny chodzą jak 20-letnie szroty, nowa maszyna zatrzymuje się 100 razy na zmiane tj. 8 godzin i podkreślam to jest nowa albo prawie nowa maszyna. A ich te pożal się boże "wynalazki" to tylko udowodnienie tego że panowie którzy kończyli mechanikę i budowę maszyn z wynikem pewnie dostatecznym. A teraz ciekawostka została wstawiona bramka na wykrywanie metali na portierni, chcąc zauważyć że prezes się zmienił i firma ochroniarska z tego co mi wiadomo też się zmieniła. kontrolują wszystkich jakby byli złodziejami. Niestety nie tędy droga panie prezesie czekajmy tyko aż otworzą fabrykę simensa na naszym pograniczu, będziecie płakać i kwiczeć ja teraz w kronopolu.

dora
@pracownik

..to znaczy że od wielu lat nic sie tam nie zmieniło !!!!

Hamilton

Pracuje się dobrze a jeśli są jakieś mankamenty w firmie to wystarczy rozmawiać i poprawić.

Cyklop

Kilka słów o Relpol Polon Zielona Góra. Myślę, że najbardziej się przyda klientom, którzy mają "szczęście" korzystać z ich bramek/detektorów promieniowania. Żadna naprawa nie była wykonana z użyciem nowych części zamiennych (choć fakturowane są nowe). Firma naprawia zużyte części, bądź odkupuje stare urządzenia i traktuje je jako źródło podzespołów. Ale klient tego nie wie i płaci jak za "nówki". Przeglądy bramek to ogólnie fikcja. Żadnych pomiarów, wyniki wpisywane są "od czapy". System zdalnego zarządzania/sterowania bramkami nie działa. Choć klienta się zapewnia, że producent ma cały czas do nich dostęp. Ogólnie firma zarządzana jako folwark prywatny pani prezes. Sama znajomość prawa pracy byłej kadrowej, to za mało by być wiodącym podmiotem na rynku. Pracownicy zestresowani, markujący pracę, choć lizusi są doceniani. Taki PRL w XXI w.

ArturTy
@Cyklop

Jeszcze to przeżywasz? Nie ja Ciebie zwalniałem! Nie pisz bzdur! Masz wiedzę, ale do tej fizycznej pracy się nie nadawałeś!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Relpol S.A.?

Tytrty

Najpierw podfirma czas nie określony, kobiety nawet po 3lata pracuje, później 3 miesiące na firmie , później rok , następnie 5 lat , a po pięciu latach dopiero na stałe czyli gdzieś ponad 10 lat pracuj na umowę na stałe. Dziękuję dobranoc

Julia
@Tytrty

Naprawdę aż 10 lat trzeba czekać na stałą umowę? Czy w Relpol od tak długiego czasu nie zachodzą żadne zmiany w polityce firmy jeżeli chodzi o podejście do pracownika?

@Julia

Z roku na rok jest coraz gorzej !

Siarama

Zarobki najniższa krajowa kobiety po stażu pracy 40 lat nie wyciągają nawet 2300 zł (usunięte przez administratora) i kretacze!!!!! Faceci którzy nic kuwa nie robia mają po 2500 zł za (usunięte przez administratora) siedzenie na (usunięte przez administratora) i opierdalanie się a śmierdzą , brak kultury i higieny osobistej . Kierownictwo ? Ludzie brani z ulicy którzy nic nie pografia !! Żenada . Nie pozdrawiam

BARaBARA

Witam Poświęciłam tej firmie ładnych kilkanaście lat i od ....lat tam już tam nie pracuję . Mogę powiedzieć jedno praca trudna i wymagająca cierpliwości . Warunki pracy =DUŻY hałas i gęste/tłuste powietrze od tej całej chemii używanej w procesie produkcji . ___o palaczach nawet nie wspomnę (najarane wszędzie od toalet aż po szatnie) wolna amerykanka ! Zarobki , jak na firmę znaną w europie=Tragedia - są z Żarach firmy gdzie lepiej płacą i mają lepsze warunkami pracy. Kariera i możliwość rozwoju to FIKCJA ! ___chyba że jest się spokrewnionym z jakimś mistrzem/kierownikiem lub brzydko mówiąc jest się podpierdalaczem i dupolizem ___wtedy owszem można chodzić na 1 zmianę , częściej niż inni dostawać podwyżki ___krótko mówiąc przy korycie lepiej. Od narzędziowni aż po montaż. Pozdrawiam Moje sugestie dla RELPOL SA: Traktować/wynagradzać wszystkich pracowników wg ich możliwości/efektywności/wydajności !!!!!! Lubię atmosferę w RELPOL SA za: Towarzystwo osób (nie wszystkich oczywiście) z którymi pracowałam.

Bro
@BARaBARA

Hałas? -są głośniejsze firmy w ŻARACH,na produkcji nie ma chemii w powietrzu, wentylacja dobrze działa

@Bro

Zapraszam latem na halę przetwórstwa tworzyw i powtórzyć ŻE "na produkcji nie ma chemii w powietrzu, wentylacja dobrze działa" !!!!!!!!

@Obserwator Komentator

@Obserwator Komentator Wiemy już dużo o warunkach pracy na hali Relpol. Bardzo mnie ciekawi, ile wynoszą zarobki w tej firmie? Daj znać.

Locust
@Marta

Zarobki takie, że lepiej nie komentować. Jedna z najgorzej płacących i traktujących pracownika firm w Żarach. (usunięte przez administratora)

Czesław
@Locust

Aż tak źle? Podasz przykłady sytuacji, które mogą świadczyć o tym, że pracownicy rzeczywiście nie są najlepiej traktowani w Relpol? Jakie te zarobki?

Relpol to wiodący producent przekaźników elektromagnetycznych. I z uwagi na swój dynamiczny rozwój chce zatrudnić kilku nowych pracowników do swojego zespołu. Stanowiska, o które możecie się teraz ubiegać, to na przykład: Referent ds. personalnych, Konstruktor czy też Frezer. Firma zachęca do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres: HR@relpol.com.pl lub wypełnienia formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na tej stronie: https://www.relpol.pl/Praca Czy ktoś z Was zaryzykuje i wyśle do nich swoje CV?

@Marta

A czy masz jakies info na temat pracy i zarobków w firmie? Chodzi o stanowisko ref. ds. personalnych

Zawiedziona

Prosiłabym prezesa spółki Relpolu o otwarcie marketu z cenami adekwatnymi do zarobków w tym zakładzie ???? poddamy zaczipowaniu????jako przepustki do tańszych cen ????jest to opinia większości pracowników

Do Marty

W pełni zgadzam się z Cyklopem. Przez wiele lat współpracowałem z Relpolem. Obserwowałem poczynania kierownika ekipy roboczej. Porównanie faktur za wymianę części ze stanem faktycznym wypada "blado". Owszem, części były sprawne, ale do nowości wiele im brakowało. Przeglądy bramek odbywały się na zasadzie przepisania stanów, żadnych kalibracji, prawie żadnego używania źródeł promieniowania. Ot, póki działa to dobrze.

Kamil

Nikt nie mówił ,. że będzie lekko tym bardziej, że każdy wie co będzie robił!

@Cyklop jesteś pracownikiem firmy RELPOL SA i dlatego wiesz w jaki sposób traktuje się klienta, czy może jesteś klientem, który w jakiś sposób dowiedział się o takich działaniach firmy? Jeżeli to drugie, to powiesz nam w jaki sposób doszedłeś do takich wniosków i skąd posiadasz takie informacje?

@Mikawspominasz, że praca na stanowisku regulacji jest bardzo ciężka. Co należy do obowiązków pracowników, którzy tą pracę wykonują? Piszesz też, że praca w innych działach firmy wygląda zupełnie inaczej. Chętnie dowiem się też więcej o pracy na pozostałych stanowiskach. Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do RELPOL SA.

Na stronie internetowej RELPOL SA można znaleźć oferty pracy na liczne stanowiska. Poszukiwany jest m.in. Monter, Operator, Elektrodrążacz, Frezer oraz Tokarz. Co możecie powiedzieć o pracy w poszczególnych działach firmy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które rozważają aplikację. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

maja

Na pewno była tutaj potrzebna osoba niedawno jako Specjalista ds. zarządzania jakością, ale obecnie nie ma już chyba innej rerkutacji z tego co sam tutaj widze na pewno.

nexus

Praca na wydziale montażowym DP1M1 hmm? wspominam dobrze ale trzeba mieć głowę na karku bo często jest praca pod presją czasu i wyników, także trzeba "czuć" wymagania? hmmm niby są (pracowałem jako ustawiacz na tym wydziale) ale zatrudnianie politologa do tego stanowiska gdzie trzeba mieć umiejętności oraz wiedzę techniczną elektronika, pneumatyka i coś tam się jeszcze znajdzie to chyba już o czymś mówi. Nie pracuję już tam, kwestia finansowa i nie ma co się oszukiwać płacą mało! w sumie ciekaw jestem ile teraz dają. Atmosfera pracy? dobrze wspominam praca z babkami była udana :) co do kumpli z wydziału z każdym złapiesz kontakt lecz kwestia jest trochę inna ale ustawiacz ustawiaczowi nie równy i nie chodzi o wiedzę ale na niektóre osoby zwyczajnie trzeba uważać bo nie każdy lubi lizać d*pę!. Czy bym polecił tam pracę? jeżeli masz nóż na gardle lub szukasz doświadczenia to tak w innym wypadku odradzam. Ale kto tam idzie idzie w konkretnym celu jeden osiągnie wiele inny nic, ale to tak wszędzie już jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Relpol S.A. - Żary

• Jak się pracuje w Relpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Relpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Relpol S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Relpol S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relpol S.A.
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • 11 Listopada 37
    68-200 Żary