Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji

ewa

O jakim stanowisku piszesz @Irena wam nie zabrali premii jak ktoś tutaj pisał, skoro polecasz?

Irena

Polecam. Praca w dogodnych godzinach. Pensja uczciwa. Umowa od pierwszego dnia pracy, warunki przedstawione jasno i konkretnie. Wykwalifikowana kadra szkoleniowa ;)

maciej

Ja pracowałem na stanowisku mobilnego doradcy. Wiadomo własna DG, 2k na rękę podstawy i prowizje nawet nawet. Jak zrobiło się 300 000 obrotu w kredytach firmowych w miesiącu to na 20go następnego miesiąca można było liczyć na przelew rzędu 11 tys. brutto. Odjąć 19% dochodowego i mały ZUS powiedzmy już te 500 zł, to zostawało ok 8400 na rękę :). Procedury się pozmieniały, klientów od groma, ale bank nie wysrał się za przeproszeniem z kasy i nie dawali nawet nieskazitelnym klientom finansowania. Zabrali podstawy, samochody więc trzeba było się ewakuować :)

eliza

Można by to nazwać stanowiskiem wielozadaniowym .Umowa o pracę była .

eliza

Pracowałam w jednym z polskich banków na stanowisku doradca-kasjer ,czyli dwa etaty i niestety zarabiałam niewiele więcej od najniższej krajowej.Owszem w bankowości można b.dobrze zarobić,ale na stanowiskach kierowniczych.Do martyna23 -mówimy o spółce dystrybucyjnej czyli wynajętej przez bank i nie sądzę że oni są dobrze opłacani przez Bank Pocztowy co jednocześnie wiąże się z wynagodzeniami konsultantów.Ale najlepiej jakby wypowiedział się wreszcie ktoś tam pracujący ,ale ciągle jest cisza...

maria

Do pus;takie zarobki w dzisiejszych realiach byłyby jeszcze możliwe do przyjęcia,ale interesuje mnie konkretna odpowiedź kogoś kto tam pracuje lub pracował.Wiem , że zarobki są zróżnicowane ze względu na efektywność sprzedaży,ale może wreszcie ktoś się odezwie i przedstawi nam jakie są tam realne możliwości finansowe ujęte w widełkach.Oczywiście nie spodziewam się kwoty netto powyżej 2000zł,ale byłoby miło.

maria

A ile orientacyjnie da się tam zarobić?

ela

Jak się pracuje?Czy jest nacisk na sprzedaż? Proszę odezwijcie się!

gość

Rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzone bardzo profesjonalnie.Nie ma głupich pytań,Pani jest bardzo sympatyczna i stara się wprowadzić bezstresową atmosferę.

gość

Jeśli chodzi o Łódź , umowę dostałam na pierwszym dniu szkolenia.Wszystkie warunki pracy i płacy były wyjaśnione rzetelnie i uczciwie.

maja

@radko, przecież nawet jeśli jest tak jak piszesz, że nikt nie wie do końca na jakie zarobki można liczyć, to przecież mozna sobie w internecie wyliczyć zatrudnienie, są od tego specjalne strony i wiesz mniej wiecej ila w jakiej firmie i na jakim stanowsiku dostaniesz wynagrodzenia, jak to ma się do reszty pracownikóe itd.

radko

właśnie mi się wydaje, że nikt nie wie do końca na jakie zarobki można liczyć i formę zatrudnienia. mam nadzieje, że to wszystko jest oczywiście uzaleznione od doswiadczenia jakie się posiada oraz od zajmowanego stanowiska, a nie jest tak, że jak przychodzisz do pracy i jesteś nowym pracownikiem to zaczynasz od zera.

flixii

To co powyżej - PRAWDA Ludzie tworzący SD to byli ludzie POLBANKU - śmieciowe towarzystwo. Liczy się lizodupstwo. Zatrudniają na umowach agencyjnych a wymagania jak na etacie ! Wypowiedzenie umowy- bez powodu.

Przytomny katolik

Do Joli: to nie jest część Poczty Polskiej, tylko spółka utworzona przez Bank Pocztowy, który w połowie należy do Poczty, a w połowie do PKO BP SA. Więc Poczta Polska nie zagląda tu , tylko czyta bilanse z których wynika, że zyski są na poziomie 500 tys zł. I dla poczty to wystarczy. A jak tam są traktowani pracownicy ? Sądzę, że to ich w ogóle nie interesuje. Ale jak każdą firmę, tak i SD tworzą ludzie. A prawda jest taka, jak piszą pracownicy powyżej. Niestety, w zarządach są w dużej części ludzie, którzy nie chcą kierować się uczciwością i szacunkiem do pracowników, liczy się dla nich kasa i zysk. Piszę to jako osoba , która pracowała w tej Grupie Kapitałowej, znam prezesów i dyrektorów zarządzających. Już tam nie pracuję, bo nie pasowałem do tej kategorii (nie)etycznej.

łucznik511

jeśli nie wypłacają kasy to sąd gospodarczy i ogłoszenie upadłości z jednoczesnym zabezpieczeniem na majątku osobistym zarządu kasa się szybko znajdzie

nor

anonim - 2011-05-25 21:16:14 czekam na umowę od marca,kasy też nie ma, faktura wystawiona, narazie same koszty, wymagają takich rzeczy jak na umowę o pracęsyf , zwłaszcza w Wawce, nic sie nie trzyma kupy.Tylko lans i robienie balona z ludzi.

anonim

czekam na umowę od marca,kasy też nie ma, faktura wystawiona, narazie same koszty, wymagają takich rzeczy jak na umowę o pracę

anonim

To fakt na umowę czeka się długo, ale tak naprawdę umowa do niczego tu nie jest potrzebna. Pieniądze wypłacane są bez żadnych problemów wystarczy wystawić fakturę.

anonim

Odradzam kontakt z tą firmą. Ja i moi koledzy po przejściu rekrutacji i szkolenia na umowy czekamy od 15.02.,czyli bez mała od 2 m-cy (!!!) i cały czas słyszymy, że umowy i wypłaty wynagrodzeń będą za tydzień. Nie dają umowy, nie płacą, a wymagają przesyłania raportów i wykonania planów sprzedażowych!!!

Zostaw opinię o Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółka dystrybucyjna Banku Pocztowego Sp. z o.o. w organizacji