Bank Pocztowy S.A.

Ostróda

Opinie o Bank Pocztowy S.A.

andzia78

a tam umowa, to drugorzędna sprawa, najważniejsze że jako opiekun klienta się obłowisz na prowizjach jak król. widzę dają szansę wszystkim, a poczatkujących tez chcą na doszkolenia na Młodszego Opiekuna Klienta

Kacha

Witaj, Nie warto wynagrodzenie żenada 1000 zł + prowizja od sprzedazy , wykonanego planu który jest nie do zrobienia :(.Nigdy nie beda mieli dobrych pracowników przy takim systemie motywacyjnym:(

monia

ja zamierzam aplikować do banku pocztowego ,ale nie wiem czy warto

work

Witam! A mogłabys mi powiedziec jakie mniej wiecej sa zarobki w Banku Pocztowym? Netto podstawa + ewentualne premie? i czy plany sa wysokie? Z góry Bardzo Ci dziekuje za odpowiedź!

Praca w banku pozwalała na kontakt z klientem co sprawia mi dodatkową przyjemność. Atmosfera nie do końca miła z powodu jednego pracownika. Jednak każdą sytuację starałam się załagodzić. Ogólnie wypełniałam swoje obowiązki jak należy i podobało mi się to co robiłam.

Zostaw opinię o Bank Pocztowy S.A. - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Pocztowy S.A.