Opinie o Bank Pocztowy S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Pocztowy S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bank Pocztowy S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Pocztowy S.A. w Bydgoszcz

Smutna prawda o Banku Pocztowym jest taka, że to tonący okręt, odchodzący w niebyt relikt przeszłości. Atmosfera pracy z reguły w większości wydziałów banku jest dobra, z wyjątkami, zależy gdzie kto trafi. DZIAŁ IT - dobre stosunki między pracownikami, zarobki tragiczne, ilość obowiązków - przeogromna. Taki nakład pracy rozdzielany jest w normalnych firmach między 3-4 razy tyle ludzi. Wypowiedzenia się sypią, ludzie z doświadczeniem idą pracować do normalnych firm za normalne pieniądze i w normalnych warunkach. Sens zatrudnienia w IT w BP istnieje TYLKO w 2 przypadkach: -zaraz po technikum lub studiach aby jakieś tam doświadczenie zebrać i się zawinąć po roku, może półtora z jedną pozycją w CV więcej (chociaż lepszy już będzie jakiś Atos czy inne Sii), drugi przypadek - gdy życie przyciśnie i nie ma się za bardzo wyboru, dla przeczekania.

Ciekawy

Hej, aktualnie szukają na stanowisko Administrator usług IT(Administrator IT). Ile na ręke na UoP można dostać na tym stanowisku?

Magda Nowy wpis

Czy ktoś powie jak się teraz pracuje na infolinii w Bydgoszczy?

Czy w Bank Pocztowy S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Negatyw

Widząc po nieustannych ofertach pojawiających się co chwilę - można stwierdzić że coś jest nie tak... Oby w końcu ktoś z tym zrobił porządek.

Tak Nowy wpis
@Negatyw

Zgadza się, spełniasz wymagania zawarte w ogłoszeniu i cisza od roku, trochę to dziwne. Brak szacunku do kandydata, wypada odpowiedzieć na złożone cv. Wysylasz cv 3x i cisza

Ciekawy Nowy wpis

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bank Pocztowy S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
...

Konsultanci do wymiany. Oczywiście nie wszyscy ale rozmowa z pewną Panią konsultant straszna, nie uprzejma, nie miła. Nie rozumie słów i próśb jakie klient prosi aby mu pomóc. Nie potrafiła zrozumieć , że klient ma lat 70 i nie rozumie wszystkiego i prosi o pomoc i nie jest wstanie zrobić pewnych rzeczy i spraw. Inni konsultanci nie robili problemów, mili, sympatyczni ale ostatnia Pani TRAGEDIA!!!! Mam nadzieję , że to przeczyta, nie będę z kultury podawała jej danych. Ale niech jak będzie miała lat 70 proszę aby sama Pani sobie usiadła i załatwiała sama i jesteśmy ciekawi czy będzie Pani taka ogarnięta i obyta we wszystkim.

Jak długo trwa proces awansu w Bank Pocztowy S.A.?

Szymko

Witajcie. Jak wygląda praca na stanowisku analityka kredytowego klientów indywidualnych?

Niki

Zastanawiam się jak w firmie wyglądają benefity? Integracje? Czy pracownicy mogą liczyć na premie świąteczne, prezenty?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bank Pocztowy S.A.?

zobaczymy

Zaaplikowałam na ogłoszenie na stanowisko inspektora ds. obsługi korespondencji - oddzwonili tego samego dnia. Ktoś pracował, ktoś miał już rozmowę o pracę na to stanowisko, jakie wynagrodzenie oferują? Proszę o info :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bank Pocztowy S.A.?

Obecny

Laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy oddziałowy do dyspozycji oddziału

AS
@Obecny

Czemu tyle ofert pracy w BP na stanowisku doradcy klienta w całym krwju? Bank płaci minimalną krajową i plany są nierealne? O co tu chodzi? Czy też już wiadomo że przejmie moloch pko bp i ludzie się zawijają?

Paweł Ko

Zapraszam pracowników Banku Pocztowego na grupę Facebook PKO Bank Polski: Dzień dobry kariero! W komentarzu do zdjęcia w tle jest link, który prowadzi do ofert pracy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bank PKO BP potrzebuję bardzo dużo wykwalifikowanych pracowników. https://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/kariera/ https://www.facebook.com/groups/dziendobrykariero/?ref=share Pozdrawiam

chlebek bananowy

W ogłoszeniu jest zaznaczona możliwość pracy zdalnej. Jak w rzeczywistości to wygląda? (o ile to nie jest tylko zabieg kosmetyczny w ogłoszeniu, żeby przyciągnąć większą ilość kandydatów).

Kornel

Jak wygląda rekrutacja na infolinię przychodzącą? Jakie są zarobki? Czy ciężko jest dostać pracę konsultanta? Dziękuję za informację.

Magdalena
@Kornel

Składałeś już CV? Może już się odezwali? Daj znać czy udało Ci się dostać tę pracę i jak wygląda rekrutacja?

Joanna

Proszę mi powiedzieć jak dodzwonić się do BP w Bydgoszczy w internecie 15 nr tel od miesiąca wszyscy konsultanci są zajęci

Bartosz

Dajcie mi proszę numer do ksiegowosci. Potrzeba mi PIT 11 a w necie znaleze numerytorycznej niemożliwe.

Kamila
@Bartosz

Ciekawa jestem czy już sobie kontakt ogarnąłeś? Bo jak na necie z tym trudno to może lepiej do placówki bezpośrednio podskoczyć?

@Kamila

Hej Szybciej poszło z profilem zaufanym, e pit i gotowe. Pozdrawiam :)

mard

Jak tutaj wyglądają teraz zarobki? parę lat temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej to proponowali mi praktycznie prawie najniższą krajową. Chodzi mi o dział IT . Programowanie / sieci itp. Powie mi ktoś szczerze ile ktoś zarabia tutaj po pierwszym roku jak się stara? Albo po 3 miesiącach?

Krychu
@mard

Fajni ludzie, wypłata dramat jak na ilość obowiązków.

@Krychu

Hej Miałbyś jakiś kontakt do kadr bądź księgowości? Potrzeba mi wyciągnąć od nich PIT 11. Pracowałem w 2019 . Z góry dzięki

A więc tak..podczas rozmów o pracę nie było ani słowa ,że od maja zwolnienia i restrukturyzacja ..o tym dowiadujesz się pierwszego dnia pracy. Szok. Chociaż trzykrotnie wspominałam ,że interesuje mnie praca stabilna - czułam się oszukana . Sprawa druga podczas szkolenia Trenerki Sandra ,Dominika super naprawdę natomiast ich kierowniczka Asia to jakaś pomyłka .Myślę ,że Naczelnik z jej szkolenia też nic by nie wyniósł ,żadnej merytoryki a foch na cały świat,że dzieci musiała zostawić w domu i przyjechać z pracy zdalnej do oddziału szkolić . Ogólnie bardzo złośliwa . Odsłuchy hmm..podczas 5 dni miałam tylko godzinę odsłuchu u innego konsultanta a schodziliśy na nie codziennie .Raz problemy techniczne ,raz nie było dla mnie konsultanta ..jakby nic nie było przygotowane pod szkolenia . Ludzie tam pracujący na sali naprawdę super,sympatyczni ,otwarci ..Ja zrezygnowałam ,to praca nie dla mnie .Natomiast mam nadzieję ,że czyta to również Kierownictwo . Pani Asia D. Kierowniczka jak dla mnie największa pomyłka jaka w tej firmie spotkałam w tym krótkim czasie ..Sandro i Dominiko jesteście najlepszą wizytówką tej firmy na pierwszym szkoleniowym froncie i życzę Wam by ktoś Was docenił i pchnął na miejsce ludzi którzy zupełnie się do swojej pracy nie nadają !

Bartosz

Mam prośbę. Czy miałaby Pani jakiś kontakt do księgowości bądź kadr? Jestem byłym pracownikiem. Pracowałem w 2019 roku i pogubilem wszystko co ulatwiloby mi kontakt. Potrzebuję Pit 11 a znaleźć coś w necie(numery tel), graniczy z cudem. Z góry dzięki.

Liberi

Czy w Banku Pocztowym jest tzw. lojalka? Co jeśli Doradca odejdzie sam czy sami go zwolnią?

Jerzy
@Liberi

Lojalka to jest chyba tylko za drogie szkolenia. Przy odejściu trzeba oddać kasę jeśli się nie dotrzyma warunków umowy. Ze zwolnieniem to sam nie wiem, bo raczej nie pozbywają się pracownika którego wyszkoli na swój koszt, nie?

były
@Jerzy

Z tym to różnie bywa.

Kamila
@były

Różnie tzn? Wiesz o jakimś przykładzie?

Ktos

Nic do banku nie mam tylko do praciwnika a w szczegolnosci do pani Doroty K z bydgiszczy wyzwiska i obelgi z jej ust tak tegi nie zostawię kto zna pania Dorote prosze o kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Pocztowy S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bank Pocztowy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Pocztowy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Pocztowy S.A.?

Bank Pocztowy S.A.