Opinie o Bank Pocztowy S.A. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bank Pocztowy S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bank Pocztowy S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Pocztowy S.A. w Bydgoszcz

Adrian

W internecie znalazłem informację o tym, że Bank Pocztowy w miejscowości Bydgoszcz ma aktywnych kilka ofert, w których poszukuje pracowników na wolne stanowiska. Oferty można znaleźć pod tym linkiem https://www.pocztowy.pl/kariera Któraś z obecnych tu osób pracowała może w tym miejscu? Ciekawi mnie, jak ocenicie ilość obowiązków, które spływają na zatrudnionego pracownika? Proszę, aby ktoś wyraził swoje zdanie na ten temat.

talka07

Niedługo mam rozmowę w Banku Polskim w Bydgoszczy na st. Konsultant Telefoniczny Infolinii Przychodzącej. Czego można się spodziewać na rozmowie i czy ktoś poleca to miejsce?

Cezary

Podpowiedzcie czy bank prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć i ile dostaje się kasy na początek?

lukasz2000

Do Fornierka. Jeśli chcesz pracować w korporacji dającej możliwości rozwoju i zarobić fajne pieniądze to tak. Warto. Jestem pracownikiem banku Pocztowego od 1 lipca 2014 z umowa o pracę do 3 stycznia. własnie otrzymałem propozycje dalszej pracy ze zmiana stanowiska na poziom wyżej. Jeśli nie masz wyników to żadna korporacja sie nie patyczkuje. Atmosfera w baku jest fajna, dyrektorzy dbają o ludzi, pomagają jeśli tylko ty wykazujesz odrobinę zaangażowania. Nie słuchaj tego co piszą ci powyżej. Lenistwa nikt nie toleruje. Pytanie a pensja? Tak na chwilę obecna podstawa to najniższa krajowa ale od marca będzie wartościowanie stanowisk i podstawa uzależniona od stanowiska. Ale to nic bo pieniadze zarabiasz na sprzedazy bo to jest praca w sprzedaży. Moja średnia prowizja za sama sprzedaż bez wielkich wysiłków i nie wiem jeszcze czego to 3500 netto plus podstawa. Pracuje na małem placówce w małej miejscowości. Polecam bo to dobra i spokojna firma. I nie układy tutaj są ważne tylko doswiadczenie i wiedza.

f
@lukasz2000

spokojna praca na spokojnej wsi

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bank Pocztowy S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Paulina

@Tadek, dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie. Jeżeli jednak w najbliższym czasie zmieniłoby się coś w kwestii pracy w firmie Bank Pocztowy to proszę podziel się z nami tą informacją. Czy ktoś z Was posiada jeszcze doświadczenia związane z pracą w firmie Bank Pocztowy? Jeżeli tak to zachęcam do wypowiedzi na forum na ten temat. Każda uzasadniona opinia jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Filip

Zastanawiam się jaka jest przyczyna , że przestaliście pisać.

Paulina

@Tadek, zapewne jesteś już po rekrutacji o ile zdecydowałeś się na aplikowanie do Bank Pocztowy. Możesz w związku z tym podzielić się swoją opinią dotyczącą jej przebiegu oraz poziomu merytorycznego? Jeżeli zostałeś pracownikiem tej firmy, to proszę Cię również o napisanie kilku słów o warunkach zatrudnienia, które są podstawą Twojej współpracy z tym pracodawcą.

Tadek
@Paulina

Bardzo bym chciał napisać co i jak, ale do dzisiaj nie dostałem żadnej informacji. Moja aplikacja w ogóle nie została otwarta!

Tadek

Witam serdecznie, Praca IT, Młodszy Informatyk, czego mogę się spodziewać? Czy jest ktoś w stanie podać zarobki?

Paulina

@Js, jeżeli występuje jakaś istotna kwestia dotycząca Bank Pocztowy, ważna dla osób chcących się zatrudnić w tym miejscu, to proszę Cię o zamieszczenie jej na tym forum. Ważne, aby użytkownicy mogli zapoznawać się nieprzerwanie z punktem widzenia osób aktualnie pracujących u tego pracodawcy przed decyzją o aplikowaniu do niego.

Paulina

@Js, mógłbyś dokładniej przedstawić to, co miałeś na myśli w swoim wpisie? Chodzi Ci o jakieś normy? Rozwinięcie przez Ciebie tej kwestii posłuży tym użytkownikom, którzy poszukują informacji dotyczących warunków pracy w Bank Pocztowy S.A. przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do tej firmy.

@Paulina

A co ja mam ułatwiać innym skoro sam się nacialem niech idą ludzie pracować sami się przekonają co to za miód i orzeszki

poles

To z takimi kwalifikacjami w Banku Pocztowym możesz liczyć nawet na najniższą krajową. A jak zrobisz 99% planu to zostaniesz wyzwany od najgorszych.

@poles

:) właśnie tak jest :) są urzędy które nic nie robią zero null a ty zrobisz 99 wyzwą od najgorszych :)

@Js

Potwierdzam są urzędy że mają zero ty masz 99% wyzwą od najgorszych jakbyś miał robić na te urzędy co mają zero

Paulina

@EWELINA, często tak jest, że benefity w firmach są częściowo finansowane przez pracodawcę. Kwestia benefitów jest interesująca i ważna jednocześnie. Jak poza tym możesz ocenić swoją współpracę z Bank Pocztowy S.A. Jakim w Twojej ocenia pracodawcą jest ta firma?

Paulina

@DevOPS :), rozumiem, że jesteś lub byłeś pracownikiem Banku Pocztowego S.A. i z Twojego wpisu wynika, że nie byłeś do końca zadowolony z tego pracodawcy. Mógłbyś swój post rozwinąć? Będzie na pewno wzięty pod uwagę przez osoby, które zastanawiają się nad złożeniem swojego CV do firmy.

zainteresowany

@Maniek na jakie zarobki można liczyć w IT w Bydgoszczy w POcztowym? np na wspomnianym stanowisku VMWare LInux Administrator?

DevOPS :)
@zainteresowany

@zainteresowany wszystko zalezy od doswiaczenia.... ale daj sobie spokoj z pocztowym, od kuchni wyglada to fatalnie

Paulina

Czy ktoś z Was pracował w Banku Pocztowym S.A. jako specjalista ds. BHP? W ogłoszeniu jest informacja, że osoba na tym stanowisku musi być gotowa do podróży służbowych. Czy często się one odbywają? W opisie nie znalazły się jednak warunki zatrudnienia? Może niektórym z Was są one znane?

KoVal

jest oferta jako specjalista-kasjer, czy coś może ktoś wie na ten temat?

Witam, zostałam zaproszona na rozmowę w bydgoszczy z rozmowy telefonicznej warunki płacowe 2150 plus premia 200 zl brutto ,max moge zarobic 2350 ....to jak ze sprzedaza, wczesniej pracowalam w banku i mialam minimalna plus premie ze 3-4 do reki wpadala jak sie zrobi plan i troch wiecej...a tu co sa jakies plany? i cokolwiek zrobie 2350 ?????

Kandydat IT

@Paulina Żenada ta rekrutacja 3 gejów na przeciwko Ciebie siada i ironicznym stylem starają się zdyskredytować człowieka!

Paulina

@Ewelina, a jak przebiegła sama rozmowa kwalifikacyjna?

Ewelina

Cześć, dzisiaj zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko Konsultanta Infolinii Przychodzącej oto co oferuja: -umowa o pracę system czasu pracy równoważny stawkę godzinową 13 zł brutto 3/4 etatu z możliwością dopełnienia pakiet szkoleń produktowych oraz w zakresie technik rozmowy z klientem zdobycie dużego doświadczenia w zakresie obsługi klienta możliwość awansu i rozwoju przyjazną atmosferę czy ktoś mógłby napisać jak to wygląda w rzeczywistośći?

Malina
@Ewelina

Cześć Ewelina! Pracuję w rekrutacji w Banku. Styl opisu tej oferty nie wygląda na nasz + nasze stanowisko nazywa się "Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta". Proszę Cię o kontakt na m.niesluchowska@pocztowy.pl z prośbą o podanie danych osoby z którą rozmawiałaś i z którą jesteś umówiona na spotkanie. pozdrawiam serdecznie, Malina

była pracownica
@Ewelina

pracowałam tam przez dwa miesiące...mobbing to najwłaściwsze słowo

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Pocztowy S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bank Pocztowy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Pocztowy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Pocztowy S.A.?

Bank Pocztowy S.A.