Biuro Informacji Kredytowej

Opinie o Biuro Informacji Kredytowej

Kamar

Konsultant: jakie zarobki netto (na rękę) Jaka umowa i na jak dlugo? Jakie godziny pracy, co sądzisz o pracy i firmie

Alicja

@Matka polka piszesz, że Biuro Informacji Kredytowej nie dba o swojego pracownika. Co przez to rozumiesz, dlaczego tak uważasz? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? @Zgrzyt dziękujemy za Twoją opinię. A warunki na jakim stanowisku opisujesz? Pamiętajmy, że takie rzeczy jak atmosfera, warunki mogą nieco się od siebie różnić w zależności od obejmowanego stanowiska.

Zgrzyt

Firma z ogromnym przerostem zatrudnienia. Jeżelii zatrudniają to z polecenia albo jelenia do roboty za innych ktorym sie nie chce. Spokojnie można zwolnić 50% stanu. Ale pewnie polecą ci bez znajomości. Na minus Polityka kadrowa okropna tzn jej brak. Jeżeli nie wywalczyło się czegos na początku to juz koniec. H-ry myślą jakby ci zabrać. Nie licz na awans i podwyżkę. Nie podoba się to wypad. Ciężko się pracowalo po presją wyimaginowanych ograniczeń. W tej korpo najlepiej nie mieć dzieci. Być rozwiedzionym. Obóz pracy przymusowej. Tak Cię traktuje część dyrektorów którym sie wydaje ze są nadludźmi właścicielami twojej osoby. Ludźmi Lepszej kategorii. Na plus Reszta jak w wiekszosci korpo. Pakiety socjalne. Premie które nie wiadomo od czego zależą. Opieka medyczna. Urlopy- można sie dogadać.

Matka polka

2700 praca tymczasowa. Wymagania ogromne. Nie ma szans na etat. Czujesz jak pracownik 2 kategorii. Ogromny stres. Stali pracownicy odchodzą. Nie dbaja o dobrego pracownika tylko o wskaźniki w tabelkach.

Kamar
@Matka polka 27.03.2017 13:53

2700 netto?

naks

lutka, zależy jaki masz system pracy. Słyszałem, że można od 2 to 3 tysięcy otrzymać. Ale słyszałem, że rekrutacja ma 2 etapy.

Jeżeli pracowałeś w firmie Biuro Informacji Kredytowej to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw opinię o Biuro Informacji Kredytowej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Informacji Kredytowej