Opinie o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ING BANK ŚLĄSKI S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING BANK ŚLĄSKI S.A. w Warszawa Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego 10

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

kandydat Nowy wpis

Fatalne doświadczenie. Widoczny brak zainteresowania kandydatem i tym, co ma do powiedzenia, przerywanie, atmosfera przypominająca przesłuchanie. Zero feedbacku pomimo obietnic. Nie polecam kandydować, zmarnowany czas.

Jaki jest okres rozliczeniowy w ING BANK ŚLĄSKI S.A.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Milena Nowy wpis

Wrażenia fatalne, aplikowałam na kilka stanowisk odpowiadających mojemu doświadczeniu i dostaje same zwrotki, że nie są zainteresowani. Odrzucenie chyba za zbyt ładną twarz haha. Nie polecam.

Doradca Klienta

Oszuści!!!! Oprócz mnie na "rozmowie" było jeszcze ok.20 osób. Zamiast rozmowy kwalifikacyjnej odbyła się prezentacja, siedzielismy wszyscy w jednej sali. Kto był dalej zainteresowany pracą opartą o wynagrodzenie prowizyjne mogł zostać na daljesz części.Po I cześci zostały 3 osoby. Aplikowalam na zupełnie inne stanowisko, w ogłoszeniu nie było mowy, o założeniu własnej dziełalności!!! Uważajcie!!!Aha i po rozmowie kazali mi roznosić CV po oddziałach jeżeli tam chciałabym pracować :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Compliance

Cześć. Zastanawiam się nad aplikowaniem do zespołu compliance czy może się ktoś podzielić opinią o tej jednostce ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Jakie zarobki na KYC Specialist?

Gęgul

Ekspert - Wyceny i Monitorowanie Rynku Nieruchomości - Warszawa - na jakie zarobki można liczyć?

Nikita

Czemu jest non stop rekrutacja do Riska? Ludzie odchodzą, bo zła płaca, beznadziejna osoba przełożona czy co się dzieje? :)

Miś uszatek
@Nikita

Ludzie w Ryzyku są super, menadżerowie również. Wynagrodzenia wydają się też uczciwe. Dlaczego tak dużo rekrutacji do Ryzyka? Bo usprawniane są tutaj procesy i jest to także odpowiedź na rosnące wymagania wobec tej części banku.

Dariusz
@Miś uszatek

Może czepiam się słów, ale zależy mi na dobrym zrozumieniu sytuacji przed podjęciem decyzji o aplikowaniu. Wynagrodzenia wydają się uczciwe. Co masz konkretnie na myśli? Ile płacą i czy odpowiada to ilości pracy?

AN

Praca jak praca ja uważam że pracować trzeba wszędzie sumiennie i uczciwie,tak też przez całe 30lat robiłam,to nie podlega moim zdaniem dyskusji. Po to idzie się do pracy by pracować. Ale też za pracę powinno być docenienie pracownika i zapłata.W ING BŚ co do płacy choć zarabiałam przez cały czas mało to nie mam zastrzeżeń, nie jestem pazerna.Najgorsza jest tam atmosfera.Z pewnością jest to różnie to oczywiście zależy od zwierzchników.Tam gdzie ja pracowałam aż w 4 różnych miejscach panował nepotyzm i kumoterstwo jak masz plecy to nie musisz się wykazywać możesz się oficjalnie obijać i dostajesz podwyżki i awanse.Nie ma żadnego znaczenia ocena co roczna a nawet co półroczna pracownika.Te oceny są bardzo stresujące przełożeni kładą ogromny nacisk wciskając pracownikom że od nich wszystko zależy. Pracownik przezywa stresuje się na marne.Jak potrafisz umiesz się podlizywać słodzić być fałszywym i dwulicowym bez skrupułów bez honoru i serca to praca tam jest dobra.Dostajesz pensję na czas masz świadczenia dopłatę do wypoczynku i inne. Praca tam byłaby naprawdę dobra gdyby nie okrutni bezwzględni przełożeni.Wprowadzają między ludzi niezgodę wyścig szczurów.Dla każdego zwierzchnika nie liczy się praca pracownika tylko to jak mu słodzi jak mu się podlizuje.Jak mam ocenić pracodawcę który po ponad 30 latach nienagannej pracy wyrzucił mnie bez najmniejszej winy z mojej strony.Jestem w wieku gdzie nikt nie przyjmie mnie do pracy,nie należy mi się emerytura, nie mam za co żyć. Choć zarabiałam naprawdę grosze w porównaniu z innymi pracownikami,czy musieli tak ze mną postąpić.Co ja mam teraz zrobić? Tak postępuje dobry pracodawca, który zbiera nagrody i wyróżnienia.Jeszcze ponad 7 lat do emerytury jak nie przyjdzie śmierć jak najszybciej to boję się jak będę żyła. Boję się nędzy i bezdomności. To jest taki właśnie pracodawca,oceńcie sami.

Mm
@AN

Kij ma dwa końce - ty myslisze, ze, robisz dobrze, ale pewnie efekt byl innych. Znam takich...

Ala
@AN

Pracowałam w ING 17 lat. I w ciagu 17 min zostałam zwolniona....

Komputer
@Ala

Nie rozumiem, chciałaś, żeby to trwało dłużej niż 17 minut?

Djsjs

To pewnie dostałaś odprawę

am
@Mm

I co przez 30 lat źle robiła i teraz oprzytomnieli i ją zwolnili?

Zuzanna

Kochani, jest nabór na "staże z lwem". Mnie interesuje Obszar Detaliczny, w związku z tym mam pytanie, ile wynosi stażowe na umowie zlecenie? (Nie każdy siedzi u rodziców, a to jest Warszawa). Jaka jest szansa na propozycję pracy na stałe po takim stażu?

Aleksa
@Zuzanna

Odbywam teraz staż w Warszawie. Od stycznia 2023 r. była podwyżka. Dają na rękę 25.80 zł brutto na godz.

Sabina

To zależy w HR może to być nawet 5 - 10 lat, albo nigdy. Nie jest to uzależnione od Twojej wiedzy czy umiejętności bardziej od tego czy szefowa HR Cię lubi czy nie!

Magdalena
@Sabina

Może po prostu chodzi o dobry kontakt z innymi osobami, niezależnie od szczebla, to chyba ważne w tej branży?

PomaranczowaaaaIzaaaa

Nie znam nikogo kto awansował a pracowałam w 4 oddziałach ing. Wiecznie umowy na zastępstwo - miałam 3 takie, jak jedna osoba wróciła to zastępowałam druga i tak 4 lata. Maja mega problem z umowami. Teraz pracuje w innym banku i po roku dostałam awans na starszego specjalistę i podwyżkę 1000 pln. W ing nieosiągalne

Artur
@PomaranczowaaaaIzaaaa

Ale za czasów, jak pracowałaś, to były jakieś kryteria, które trzeba było spełnić, by awansować, czy to było zależne tylko od przełożonych? Bo jakoś nie wierzę, że nigdy nikt awansu nie dostał. Wszyscy wyżej trzymali swoje stanowiska ciągle?

polpot
@PomaranczowaaaaIzaaaa

jeśli po 4 latach dostałaś 1000 zł więcej to zarabiasz tak samo mało jak wcześniej uwzględniając inflację. Zmieniłaś tylko Pana na którego robisz. A wszystko co osiągniesz to wiek emerytalny…

TGV

Jakie zarobki na stanowisku Senior financial crime compliance specjalist?

Ola

Jak warunki pracy w AML? Czy ludzie są mili, pomocni ? Zastanawiam się nad przejściem, ale słyszałam , ze w ING jest spychologia, brak współpracy itp.

Iwona
@Ola

To chyba słabe zdanie o nich w Twojej okolicy panuje, bo gdzie tak słyszałaś? To były jakieś wiarygodne źródła?

Jakie wynagrodzenie na start proponują na ITP - International Talent Programme?

@123

Też bym się chciał dowiedzieć bo interesują się tą rekrutacją. Podobno dają stabilną umowę o pracę i liczne benefity. Ale o zarobkach w ogłoszeniu nie wspomnieli. Jakbyś się coś dowiedział to napisz, ok?

Bart

Bylem klientem banku ING 10lat. Mieszkam na stale za granica. Bank skasowal mi konto ze wszystkimi oszczednosciami pod pozorem nieuzupelnienia danych osobowych. Podobno informacje o likwidacji mojego konta ze wszystkimi pieniedzmi wyslali listem zwyklym, ktorego nigdy nie dostalem. Zamiescili rowniez 2 wiadomosci na koncie internetowym bankowym abym uzupelnil dane ale nic nie pisali o likwidacji konta. Logowalem sie na to konto rzadko bo to bylo oszczednosciowe i nie mialem sposobnosci przeczytac wiadomosci. Osoba, ktora miala upowaznienie do konta stracila je z chwila jego likwidacji. Nie moge przyjechac do Polski z powodu restrykcji covidowych a mialem bardzo wazne platnosci do wykonania. Nie moge wybrac pieniedzy ani przelac na inne konto nie bedac w kraju. Zlozylem skarge w ING ale nikt sie do mnie nie odezwal. Na infolinii obwiniaja mnie za usuniecie konta i nie moga mi pomoc. Nie zycze nikomu tego co mnie spotkalo i takiego traktowania klienta. PozdrawiamBart

Krzystof
@Bart

Zgłozś (usunięte przez administratora) do prokuratury , nadzoru finasowego, rzecznika praw konsumenta napisz do mnie może doprowadzimy do pozwu zbiorowego. (usunięte przez administratora) współpracują z kaczmarskim inkaso stalkerami, szantażystami bez skrupółów. Jeśli czujesz się (usunięte przez administratora) napisz e-mail k.kosak@onet.eu Połączmy siły przeciwko cwaniactwu i przewadze prawnej. Może w Polsce liczy się uczciwość. Zapisy o dostosowaniu warunków ugody do możliwaści dłużnika -śmiech przez łzy fikcja na potrzeby nadzoru finasowego. Wspópraca z kaczmarskim inkaso w celu wułudzenia jak największej kasy. Kto (usunięte przez administratora) niech płaci bez pisemnej ugody i harmonogramu spłat jego dług nie wygaśnie. Zadbają o to ING i kaczmarski. Co kplka miesięcy będą podwyższać raty zasyraszając skierowaniem sprawy do komornika. Zrobią to itak

Niedoszły klient

W dniu wczorajszym poszedłem do Banku ING żeby wziąć pożyczkę i nie obsłużono mnie z powodu braku maseczki, której nie mogę nosić z powodów medycznych na co mam dokument. Ekspedientki chciały zobaczyć lekarskie zaświadczenie choć nie mają do tego prawa. Niestety Policja też mnie zignorowała więc nie chcę mieć nic wspólnego ani z jednymi ani z drugimi.

Jacek

Zwracam się z prośbą czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat pracy jako Doradca klienta bankowości korporacyjnej oraz Młodszy Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego? Na jakie zarobki można liczyć w przypadku tych dwóch stanowisk? Dziękuję

@Jacek

Z tego co wiem to 7-8k brutto doradca korpo.

Amelia

Czy ktoś się orientuje na jakim poziomie są zarobki w Międzynarodowym Programie Talentów – Ścieżka HR?

Zainteresowana
@Amelia

Czy ktoś ma informacje na ten temat? Amelia a może sama je zdobyłaś?

Camilla
@Zainteresowana

Wypowiem się o koleżance (centrala warszawa), program jak program czegoś sie nauczysz, zalezy jak trafisz, na jakich przełożonych. Na początek nie jest to zły wybór. Moja kolezanka odeszła, bo jednak i rozwój i pieniadze według niej nie były wystarczające. Dostała prace poza PL. po bodajże poczatku programu i w sumie mniej niż roku pracy w ING. Bank ceduje czesc pracy w ramach grupy do PL - tzw centra usług, nazywa sie to ING Tech. Chyba mieli problemy w ramach grupy ING i to sie niestety ciagnie i odbija troche na PL. Tak jak duzo ludzi pisało jak chcesz sie wybić poza ING Tech i te nowe spolki to jest trudno, sa układy, od kilkunastu lat ci sami ludzie na wyższych stanowiskach, podobnie zarzad. Nie znaczy to oczywiście, ze to źle i ze wszyscy nie maja kompetencji do zajmowanych stanowisk. Trzeba spróbować i samemu sie przekonać. Zawsze mozna zrezygnować zwłaszcza jak sie ma 20 kilka lat.

Malwa
@Camilla

Strasznie pomieszany ten komentarz. ING Tech i ING Bank to osobne spółki. Jak się to ma do tego programu, który jest w banku...

AML

Jakie są zarobki w AML? Np junior, mid, senior etc

Zostaw merytoryczną opinię o ING BANK ŚLĄSKI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ING BANK ŚLĄSKI S.A.?

Kandydaci do pracy w ING BANK ŚLĄSKI S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.
2.2/5 Na podstawie 92 ocen.

ING BANK ŚLĄSKI S.A.