ING Bank Śląski

Katowice

ING Bank Śląski

Opinie o ING Bank Śląski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiki

Może musieliście odpracować jakiś dzień i dlatego mieliście nadgodziny?

zwolnienia grupowe

na dzien dobry musisz zaplacic za parking w centrali w katowicach 125 zl za wiate lub 175zl za garaz, bo w pormieniu 1km nie ma miejsca przed 8 ma rano ile to skali roku? w kij kasy! benefitow nie ma zadnych poza opieka medyczna najtansza karta medicover do 4 specjalistow tylko. co do reszty, to babnk przedstawia, ze sa to benefity, ale to propaganda. otwarli sobie sklpeik z ubezpieczeniami i wciskaja pracownikom, ze te ubezpieczenie na zycie u nich najtaniej sie kupi. a ze pracown icy siedza za darmo po godzinach do wieczora, to nie maja kiedy sprzdwzic oferty, wiec kupuja. ma zadanych beenfitow, wzyttsko be kupic, BIURO NA CHORZOWSKIEJ I SOKOLSKIEJ TO JAKAS DZIADOWNIA., ludzie poupychani na open space do granic mozliwosci. kontrola wszechobecna. ludzie boja sie isc do wc, kazdy cie kontroluje,. prace zaczynasz o tej godzienie i konczysz, gdy ci szef pozwoli, nie ma zadnej elastycznosci, a co najgorsze teraz trwaja ZWOL NIENIA GRUPOWE. OD 2016 roku wyrzucili juz ponad 300 osob. noa formula stazy z lwem to pic na wode, sami mowia, ze przyjmuja ochlapy, bo nikt tam nie chce isc.,

Adam
@Kate1973 08.08.2017 02:00

Potwierdzam fakt darmowych nadgodzin. To jest wielka patologia w ING.

Bóg

Skąd się wzięło zło na świecie? Od dawna szukał umysł ludzki klucza do rozwiązania tej lak blisko człowieka dotykającej zagadki. Poganie przypuszczali w tym celu wieczne istnienie źródła złego, istnienie pierwiastka czyli istoty niestworzonej, równej Istocie dobrej, walczącej przeciwko pierwiastkowi dobremu. Chrystianizm usunął ten niedorzeczny i przez sam zdrowy rozum dawno już i powszechnie za fałszywy uznany sposób tłumaczenia. Orzekł on, że zło bynajmniej nie może być uważane za jakikolwiek pierwiastek kosmiczny, lecz wyłącznie do dziedziny etycznej należy: bez decyzji wolnej woli stworzenia nie byłoby zło powstało, ona jest za nie odpowiedzialną. Należy więc według tej nauki cofnąć się w myśli w świat nadzmysłowy, duchowy, w świat aniołów przez Boga stworzonych. Część tych aniołów zbuntowała się przeciwko Bogu, ściągając przez to winę i karę na siebie. Anioł upadły zbliżył się następnie w postaci węża jako kusiciel do pierwszych ludzi, ażeby ich za sobą do upadku pociągnąć. Mógł człowiek pokusie się oprzeć i powinien był tu uczynić; ulegając jej, zawinił i z własnej winy wtrącił siebie i cały rodzaj ludzki w grzech i jego następstwa, do których głównie należy pożądliwość; ona pociąga człowieka do opierania się prawu Bożemu, nią anioł upadły nadal się posługuje, aby wolę człowieka do grzechu skłaniać. Taki jest więc według nauki chrystianizmu początek wszystkiego złego w poszczególnym człowieku i w całym rodzaju ludzkim. Wskutek pożądliwości, która jako następstwo grzechu pierworodnego zagnieździła się w człowieku, wola ludzka od dzieciństwa skłania się ku złemu; pokusa szatańska posługuje się tym środkiem na to, aby zło w człowieku odniosło zwycięstwo. Człowiek sam siebie nie stworzył, nie stworzyli go rodzice, nie stworzyli nauczyciele i nauczycielki, a jednak dusza, umysł, serce dziecięce są tak podatnym materiałem, że ojciec, matka, nauczyciele, nauczycielki, piastunki i wszyscy ci, co się do dzieci zbliżają, mają względem nich twórczą niejako władzę. Jak glina, gdy jeszcze wilgotna, wrażliwą jest na każde choćby mimowolne dotknięcie, tak dziecko jest wrażliwe na wszystko, co pod zmysły jego podpada. Wszystko, co dziecko widzi, co słyszy, na nim piętno swoje wyciska z siłą pierwszych wrażeń i nadaje kierunek jego myślom, uczuciom i woli. Nic jego uwagi nie uchodzi. Ono widzi, czym się ludzie cieszą, a czym się martwią, co sobie ludzie cenią, a czym pomiatają, na co chętnie grosz łożą, na co go żałują, co kogo gniewa, co śmiech wywołuje; widzi, jak się każdy względem każdego zachowuje, co czyni i mówi w oczy, a co za plecami; i według tego wszystkiego rozwijają się jego pojęcia, kształtują jego zasady; urabia się tedy bezwyznaniowiec i kosmopolita, albo chrześcijanin i Polak. Najświętsza Maryo Panno, Matko Syna Bożego, Pani nieba i ziemi, Królowo Aniołów i wszystkich Świętych! z pobożną pociechą serca mojego dziekuję Bogu za to, że Ciebie jednę z wszystkich Adama córek obrał za Matkę Zbawicielowi naszemu; że Cię od pierworodnego w Poczęciu i od wszelkiego w całem Twem życiu grzechu uwolnił; że Cię łask Swoich i zasług Twoich pełną z duszą i z ciałem zaraz po śmierci wziął do nieba, i że Cię tam nad wszelkie święte dusze i Anioły niebieskie wyniósł, a przyzwoitą Matce Bozkiej chwałą, uwielbić raczył. Wiedząc zaś, o Najświętsza i najchwalebniejsza Panno Maryo! o zupełnej przemożności Twojej u Najmilszego Syna Twego, a Boga naszego, i o Twojej nieporównanej ku nam ludziom dobroci, przez którą stajesz się ucieczką grzesznym, ufnością pokutującym, pocieszycielką utrapionym, opiekunką, konającym i Matką wszelkiej litości wszystkim, a przeto największą, w Tobie po Bogu nadzieję mając: upadłszy przed Tobą w duchu, pokornem sercem wszystkie Ci dni życia mojego na usługi oddaję i wpraszam się w świętą Opiekę Twoję. Ciebie obieram sobie za Panią dziedziczną i wieczną; Ciebie upraszam sobie na całe życie moje za Patronkę wszystkich spraw, mów i myśli moich na sądzie Bozkim. Ciebie każdego czasu, osobliwie ostatniego momentu śmierci mojej, pragnę mieć opiekunkę i Obronicielkę moją. Ach, Panno święta, przyjmij odemnie to moje oświadczenie, a teraz i zawsze i przy zgonie pokaż mi sIę Matką miłosierdzia i dobrodziejką moją. Ja też wzajemnie odtąd i póki mi zdowie; pamięć i rozum służą, póki językiem, sercem i innemi zmysłami władać mogę, nie przestanę Cię wielbi i wzywać, serdecznie upraszając: wyjednaj mi, Matko Bozka, u Syna Twego łaski do odpokutowania za przeszłe grzechy i do ustrzeżenia się wszystkich innych na zawsze. Uproś mi pomoc ku prowadzeniu najpobożniejszego życia i ku wytrwaniu w dobrem aż do końca. Uproś godne i wczesne do śmierci przygotowanie przez spowiedź należytą, przez Najśw. Komunią i ostatnie Olejem św. namaszczenie. A gdy mnie już ogarną boleści śmiertelne, gdy Cię już zdrętwiały językiem nie będę mógł (a) wzywać, wspomnij litościwie na teraźniejszą prośbę moję, którą do Ciebi pokornie zanoszę, rzucając się duchem i ciałem do stóp Twoich: przybądź wtenczas na ratunek grzesznej duszy moje

Paweł

Jakie są widełki na stanowisko doradca klienta korporacyjnego poza Wawa?

Henryk

Czy dobrze się pracuje? Czy jest bardzo nerwowo?

Jak wygląda praca w ING Bank Śląski? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Bożenka

Wiele lat byłam pracownikiem ING Banku, sieci detalicznej. Praca jak w każdym banku tj liczy się tylko sprzedaż, bez znaczenia jest co wiesz, jak to robisz, masz mieć i wtedy jest przez jeden dzień pięknie. Jak w każdej korpo sprzedażowej nie ma znaczenia, że tydzień temu odniosłeś fantastyczny sukces sprzedażowy, a firmie oddałeś parę ładnych lat życia, liczy się tu i teraz - czyli typowy wyścig szczurów więc jeśli macie duży dystans do pracy i kochacie wyścig szczurów to gorąco polecam, będziecie czuć się fantastycznie. Oczywiście funkcjonuje ideologia dopisana do bytu w firmie tj. jak wspaniałą jest to instytucja i jakimi etycznymi normami się kieruje, że uczciwość i zdrowy rozsądek, i że wy jesteście fantastyczni i firma was niezwykle ceni ( głównie słownie). Poza tym dowiecie się, że" macie dostarczone najlepsze narzędzia do realizacji wyznaczonych celów" tj mają najlepsze produkty na rynku:/. Niestety duża część pracowników oddziałów nie jest w stanie tego weryfikować bo skończyła turystykę bądź dietetykę w wyższej szkole lansu i balansu, i nie ma wiedzy ekonomicznej, a często brakuje im chęci do samodzielnego poszukiwania informacji ( poza tym wiedza w sprzedaży nie pomaga :). Jest jeszcze tajna broń szefa tj do oddziałów, dla "wątpiącyh" docierają "wewnętrzni trenerzy "od wszystkiego czyli od niczego, ich głównym zadaniem jest wsparcie pompowania sprzedaży. Co oni potrafią opowiadać... oj! No, ale jak napisałam oni znają się na wszystkim... Podsumowując - z całym przekonaniem mogę polecić pracę w ING Banku ( nie miejcie złudzeń w innych bankach "na froncie" jest tak samo) osobom które kochają rywalizację, są niezwykle zdeterminowane w działaniu, za wszelką cenę chcą osiągnąć cel. Jeśli jesteś wyjątkowo kreatywny i wykombinujesz sobie mocno niestandardowy sposób realizacji jakiegoś zadania (na granicy albo trochę poza zasadami etycznymi firmy, ale nic ci się nie wysypie to szef nie będzie wnikał, a ty będziesz królem tego balu,( np jest jakaś akcja miesiąca i niemal wszyscy w Polsce mają czegoś tam 3 , 4 albo 5, a jakaś jednostka ma 108 to nie budzi wątpliwości to oznacza że się da , a jak? A co to kogo obchodzi? Wszyscy mają mieć 112:) chyba, że coś się wysypie np reklamacja naprowadzi na faktyczną praktykę no to wtedy może być trochę cieplej, ale póki nie ma dymu...). Na pewno dobrze poczują się tu osoby, które kochają gonić za ma za marchewką wiecznie wiszącą na kiju ( roczne premie, - konstrukcja zmniejszająca prawdopodobieństwo ich wypłaty w porównaniu do poprzedniego systemu, zawsze tak robili - ile razy szeregowy pracownik miał szanse aby dorobić premią to zmieniali system na aby to prawdopodobieństwo zmniejszyć :)) Bardzo popularne są awanse za którymi pieniądz nie idzie... poziome takie:), ja tak serio! Od niedawna wynagrodzenie doradcy rozpoczyna się od 4000,00 brutto, negocjujcie ile się da po na kolejną podwyżkę można długo czekać. To, o czym pisałam dotyczy tzw frontu (to nie tylko oddziały) natomiast centrala to już inny świat... Wszystkim zainteresowanym życzę spektakularnej sprzedaży i satysfakcji, powodzenia.

NadalWing
@Bożenka 11.01.2018 18:31

Bożenko...szacun :) trudno coś dodać chociaż... dużo wnosi też czynnik ludzki czyli bezpośredni przełożony, albo pomoże albo Cię wykończy.

Zainteresowana

Sporo dobrego o firmie słyszałam, ale podpowiedzcie jak atmosfera? Warto aplikować?

Gutis

Otrzymałem propozycję udziału w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Inspektora ds. Operacyjnych. Czy ktoś może dokładnie powiedzieć na czym polega praca na tym stanowisku i czy warto się w to w ogóle angażować? Pozdrawiam.

Adam

Nie polecam pracy w pionie IT, monitoring na każdym kroku, brakuje tylko kamer w toaletach.

Spec

Minimalna od wrzesnia to 4tys brutto wiec mysle ze warto. + dla nowych program wdrożeniowy 3 miesieczny. Plus premie roczne.

Waldek59

Bankowość ING jest niebezpieczna. Dzisiaj wpłaciłem we wpłatomacie w Sosnowcu przy ul. Gospodarczej 32 kwotę 3700 zł, a na koncie mam 20 gr Czekaj teraz tydzień na zgłoszoną natychmiast reklamację, a pieniądze na pilne przelewy strzep sobie z ............. (usunięte przez administratora) !!! Nową stronę tworzą oczywiście jacyś nieudacznicy, więc pora poszukać czegoś bardziej zaawansowanego i przejrzystego, bez debilnych, nikomu niepotrzebnych wykresów itd Na dodatek jakiś mało rozwinięty informatyk pomieszał moich odbiorców z konta prywatnego i firmowego. Mam więc niezły (usunięte przez administratora).

Jabłoń

Niedawno zarząd ING BANKU podniósł stawkę minimalna do 4000 zł brutto. Praca jak każda inna - musisz wykonywać swoje obowiązki i czasami dać coś ekstra od siebie, np. pracę w nadgodzinach (dodatkowo płatna lub do wybrania), dodatkowe zadania od przełożonego, itp. Każdy wydział / zespół ma innego przełożonego, dlatego wymagania mogą się wszędzie różnic.

"Witam, dostałem zaroszenie na rozmowę na stanowisko "Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw" i jest oferta na zasadzie działalości, ktos może wiecej napisać jak w ING sie pracuje ta takich warunkach? Macie jakieś doświadczenie w tym? " PODBIJAM, KTOŚ COŚ WIE NA TEN TEMAT?

Chris

Witam! Mam pytanie dotyczące pracy w ING Banku. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki zatrudnienia i zarobki na stanowisko doradcy klienta detalicznego oraz mobilnego doradcy bankowego? Prosiłbym o rzetelne i nie-EMOcjonalne odpowiedzi. Z góry dziękuję!

nick

Szczerze? Jest coraz gorzej. ...

gvj

@ polak - masz bardzo, bardzo dużo racji. Wchodzimy na fora jak sami czwgoś poszukujemy, a nie pomyslimy, że nasza opinia (bez względu jaka by była) jest wazna dla kogoś innego. Nie wiem czy to do konca chodzi o mentalność, choć może i tak. Nie wiem.

polak

dlaczego dziwicie się że tutaj same pytania a niewiele odpowiedzi? a kto z was po zakupie np. pralki czy komputera wchodzi po np. 3/6/12 miesiącach i dzieli się swoją opinią na jego temat? tacy już jesteśmy - jak my potrzebujemy pomocy, to błagamy i szukamy na formach, ale jak nam się powiedzie, to nie łazimy po stronach typu gowork czy innych, tylko np. po face czy sklepikach. to przecież normalne. sam szukam pracy i punktu odniesienia, ale do tej pory, a przepracowałem już 17lat mając 36 przeżyte, nigdy nie wchodziłem na fora tego typu i nie dzieliłem się opinią nt. moich pracodawców - ot cała koncepcja stron tego typu! to działa bardziej jak gorzkie żale - tj. jak mnie wywalili czy nie przyjęli to napiszę że jest do kitu, ale na jakieś pochwały zdecyduje się kilka procent ludzi

Kandydat

kara

Zgadzam sie, fajna atmosfera, chodzę do pracy zadowolona bez spinki. ING to przede wszystkim uczciwość, szacunek dla klienta i do pracownika. Premie kwartalnie, stawka nie najgorsza 3500,- brutto. Pracuje 3 lata. Jestem zadowolona, polecam. Jak czytam te biadolenia, jak to jest źle w banku to śmiać mi się chce. Idzcie po próbować swych sił gdzie indziej, a po roku bedzuecie tęsknić do ING -u :-D

Lejdi
@Anty ING 30.06.2017 21:48

Na jakim stanowisku pracowalas?

ujdzie

Jak słyszę od znajomych z innych banków co się dzieje u nich to nie ma porównania. Oczywiście wszystko zależy od dyrektora na jakiego się trafi. Ja mam szczęście co do tej kwestii ;) Do pracy chodzę bez stresu, z przyjemnością, żadnego mobbingu, porannych spotkań typu co mam zamiar dziś sprzedać. Atmosfera jest ok. ING ma swoje zasady którymi się kieruje i to jest ważniejsze niż nieuczciwa sprzedaż. Praca dobra dla ludzi potrzebujących stabilizacji. Ciężko wybić się z szeregowego pracownika gdzieś wyżej. Zarobki - po czterech latach pracy podstawa 2500 netto, z premiami w tym roku ciężej, wielu pracowników przestało na nie już liczyć.

agamar1988

nitka87, aplikowałaś na stanowisko doradcy ds. kredytów hipotecznych? jak wrażenia, zastanawiam się nad zmiana pracodawcy i między innymi ing biorę pod uwagę. Porszę o kontakt.

Robert

Witam, Mnie bardziej interesują doświadczenia ludzi pracujących w działach IT (od junior/senior supportu IT po specjalistów i managerów). Wkrótce mam rozmowę rekrutacyjną. Jestem ciekaw opinii osób pracujących dla ING w obszarze IT. Pozdrawiam.

konrad

A czy jeśli jestem klientem i studiuje jeszcze to polecacie mi zakładac u nich konto, mają jakieś fajne oferty? Bo już zarabiam i chciałbym, żeby kasa na moje konto już wpywała, ale też nie chce mieć opłat za dużych no i możliwość wypłacania w każdym bankomacie.. a to chyba tylko dl afirm jest ten bank?

Zdzichu
@konrad 19.03.2015 13:16

Nie wiem co studiujesz i jakim cudem zdałeś maturę, skoro nie potrafisz samodzielnie sprawdzić oferty banku.

rytro

wiecie, każda firma ma swoje plusy i minusy, chyba jeszcze nie znalazła sie taka na rynku która byłaby w 100% na plus, tak myślę, ale czytając tutaj co piszecie, przekonaliście mnie do składania aplikacji do ING. Doświadczenie mam jako doradca w innym banku, dość spore, więc mam nadzjeę że mnie przyjmą

rita

Szczerze polecam pracę w ING. Pracowalam w kilku bankach, gdzie naprawdę panuje ohromny mobbing, nieuczciwa sprzedaz, o kadrze zarzadzajacej nie wspomnę. W ING pracują ludzie na poziomie, liczy się człowiek, ścieżka kariery jest jasna i przrjrzysta dla wszystkich. Uczciwosc, długofalowe relacje z klientem. To jest motto Ing. Reszta banków to dziadostwo. Nie bede wymieniac nazw ale wiem co mówię. NIE RUSZAM SIĘ Z ING. Lubie tę pracę :)

aga

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w ING Banku Śląskim. Po pierwsze nie którzy z was mylą pracę w banku z pacą w ING Życie a uwierzcie mi te dwie firmy nie mają ze sobą nic wspólnego oprócz nazwy. Więc ofert sprzedaży ubezpieczeń za prowizje albo przedstawiceil bankowy sprzedajacy konta na działalności to nie praca w banku Ja pracuje w banku od 8 lat na stanowisku strszego doradcy klienta detalicznego. Praca na umowę o pracę. Stała pensja + co kwartał premia uzależniona od sprzedaży twojej i twoich wspólpracowników. Minimalna praca w banku na stanowisku kasjero-dysponent czyli dla takiej osoby bez doświadczenia na początku to 2500 brutto. Ja po tylu latach zarabiam oczywiście wiecej ale też róznie to bywa, podwyżki przedewszystkim zależą od tego czy przełożony o nie zawalczy dla ciebie są też takie regulaminowe prawie co roku ale to jakieś grosze np 100zł. Nikt nigdy nie kazał mi nic wciskać jak to pisały osoby powyżej, oczywiście to wszytsko zalezy jaki poziom prezentuje twój bezposredni przełożony ale w ING na pewno nie jest to powszechną zasadą. Wiadomo że są plany wymagania, ze trzeba sprzedawać bo przecież na tym polega ta praca nikt nie bedzie nikomu płacił za klikanie na klawiaturze ale podstawową zasadą u mnie jest że wszystko ma być sprzedane rzetelnie, klient ma być świadomy tego co kupił i nic za wszelką cene. Ja szczerze polecam tą pracę choć jak w każdej czasem mam dni w których mam dość ale dobrze tam gdzie nas nie ma naprawde znam wiele osób które pracują w innych bankach i stwierdzam ze nigdzie się stąd nie ruszam. Jest socjal, dofinansowania wypoczynków, kasa na święta, paczki na świeta, kasa na wypoczynek, ubezpieczenia grupowe, pracowniczy program emerytalny, pożyczki i zapomogi z socjala, medicover i karty na siłownie niestety płatne. Wiadomo że to wszystko moze nie są jakieś kokosy i może są banki gdzie zarabia się wiecej ale dolczając do tego te wszystkie socjale + premie naprawde nie jest źle a przynajmniej nikt mnie nie poniża a atmosfera w pracy świetna. Więc jeśli ktoś zastanawia się czy iść na rozmowe to zapraszam. Oczywiście są w banku rózne komórki. Ja wypowiadam sie na temat oddziału detalicznego oczywiście korporoacje i inne satnowiska w centrali to zupełnie innna bajka.

dba

Cześć, Ile zarabiają dba oracla w Katowicach? Dzięki za info

dba
@dba 05.10.2014 00:50

do 9 tys brutto na umowie o prace.

Zostaw opinię o ING Bank Śląski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Bank Śląski