Opinie o Ing Bank Śląski S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ing Bank Śląski S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ing Bank Śląski S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ing Bank Śląski S.A. w Katowice

fyton

Hej mam pytanie jak wyglada dzial IT w tym banku bo slyszalem ze corpobeton straszny czy to jest prawda? Jest sens tam w ogole isc? I jak duzo jest pracy na 1 osobe w zespole IT?? Pozdro

Jo
@fyton

Żaden korpobeton, wg mnie bzdura. Oczywiście klimat startupowy to nie jest ale jak dla mnie spoko.

Ile można dostać na stanowisku Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego?

Pracowniczek

Mam pytanie odnośnie oddziału w Krakowie, jak wyglada rekrutacja i jak płaca na stanowisku kasjer? Pozdrawiam

Pola

Doradca ds. Operacyjnych - ktoś, coś więcej na ten temat? Jakie zarobki, wymagania? Czego dokładnie dotyczy praca, z kim ma się kontakt? Jaki to dział/wydział? Pozdrawiam, Pola

Pola
@Pola

Inspektor ds. Operacyjnych*

Wysłałem CV, na odpowiedź czekałem ponad 2 tygodnie, po 2 tygodniach zadzwonili do mnie z HR i umówiłem się na rozmowę telefoniczną. Pytania o moje CV, doświadczenie, co sprawiało trudności itd., miałem dostać informację zwrotną w ciągu tygodnia. Niestety czekałem kolejne 2 tygodnie, zadzowniłem zapytać na jakim to jest etapie i dowiedziałem się, że kierownik prowadzi rozmowy i w następnym tygodniu będzie informacja. Ostatecznie zostałem zaproszony na 2 etap, który odbywał się przez MS Teams na którym menadżer opowiadał o firmie, o tym czym jego dział się zajmuje, zapytał o moje oczekiwania itd. Obie rozmowy przebiegały miło, byłem zadowolony. Kolejny tydzień czekania i później telefon z podziękowaniem i informacją, że zdecydowali się na kandydata z większymi umiejętnościami i doświadczeniem. Cały proces rekrutacji trwał z 1,5 miesiąca.... do tego na rozmowach rekrutacyjnych nikt nie sprawdził moich umiejętności w żaden sposób a później info, że ich nie mam. Nie wiem czy jest sens marnować czas...

o cv, o doświadczenie, typowe pyt rekrutacyjne

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services

@1 Co to za liczba? Czy na początku zatrudnienia w Ing można liczyć na płatne szkolenie przygotowujące do pracy?

kara

Zgadzam sie, fajna atmosfera, chodzę do pracy zadowolona bez spinki. ING to przede wszystkim uczciwość, szacunek dla klienta i do pracownika. Premie kwartalnie, stawka nie najgorsza 3500,- brutto. Pracuje 3 lata. Jestem zadowolona, polecam. Jak czytam te biadolenia, jak to jest źle w banku to śmiać mi się chce. Idzcie po próbować swych sił gdzie indziej, a po roku bedzuecie tęsknić do ING -u :-D

Anty ING
@kara

Ja właśnie "poszukałam szczęścia " gdzieś indziej i NIGDY nie wrócę do tego szamba. Sekta piorąca mózgi swoim pracownikom jaki to ING jest wspaniały. Dramat!!! Wyścig szczurów jest był i będzie jeśli ktoś uważa inaczej to jest podstawiony na tym forum do niwelowania prawdziwych rzetelnych opinii.Wynagrodzenie nieadekwarne do wykonywanych obowiązków. Premia z tego co słyszałam od tego roku jest roczna. Nie polecam!!!

Lejdi
@Anty ING

Na jakim stanowisku pracowalas?

Niutka
@Anty ING

Pracowalam w centrali banku jako specjalista, nie polecam, praca ciężka, wyczerpująca psychicznie. Zarobki za małe do tego co trzeba od siebie dac, z pracy wychodzi się jak z wiezienia na wolnosc. Dużo nowych osób składa wypowiedzenia z uzasadnieniem, ze nie dają rady psychicznie. Ciężka praca za małe pieniadze, bardzo duży nacisk na sprzedaz

@kara

Mogłabyś napisać, jak w tej chwili wygląda sprawa z wynagrodzeniem? Dostałam propozycję przejścia do ING. Czy propozycja 4500 bruto jest realna przy 7 latach w bankowość? Jak to jest faktycznie z tym wyzwaniami i brakiem planów? Jeśli mam propozycję umowy na zastępstwo to potem mogą nie przedłużyć?

Wodorosty
@Kasia

Jakie stanowisko? Jak dla mnie 4500 do dno i wodorosty.

Lolka87
@Kasia

Nie licz na to. Chyba że w jakiś sposób się spodobasz dyrektorowi. Zależy jaki dział. Ksiegowość--> nie mają etatów ponoć.

@Anty ING

w dziale it tez wyscig szczurow czy nie odpowie ktos

UNKI

Jaka to była rola??

Pensja
@Kasia

Jest realna. Na start masz 4000, ja po 1,5 roku dostałam awans i mam 4500. Im dłużej i więcej tym więcej pieniędzy. Dodatkowo są przecież premie, konkursy, dodatki na święta i wakacje itd, paczki. No proszę Was. ING to serio ok pracodawca. Idźcie do innych banków to zobaczycie co to znaczy- przerobiłam kilka i w kilku oddziałach INg pracowałam i jest najlepiej .

Czy w Ing Bank Śląski S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

Kordian
@Anna

Nie.

Pasjonatka

Pracuje w ING prawie 2 lata i jestem zadowolona. Tak czytam te opinie... plany, plany- idąc do pracy do banku nie wiedzieliście ze będą plany? Mam znajome w Santander i Spółdzielczych i tak dopiero macie plany. Ja w pół roku nie mam zrobionego tego co w Santanderze trzeba miesięcznie. Czytam o kolejkach i klientach - i zaś, nie wiedzieliście ze to praca z klientem? Ja jestem bardzo zadowolona. Jestem w niewielkim oddziale i u mnie nie ma mobingu itd, atmosfera jak w rodzinie. Może problem w was jest skoro tak was reszta zespołu nie lubi. Praca w banku to sprzedaż wiec jak można być złym ze się pracuje z klientami? No proszę was.

Anonime
@Pasjonatka

Też jak czytam niektóre opinie to zastanawiam się, gdzie ludzie pracują. Jestem w ING od 4 lat i na prawdę nie ma co narzekać, wiadomo że są dni kiedy mam dosyć (jestem tylko człowiekiem) ale ogólnie według mnie praca w ING jest super :)

askier
@Pasjonatka

Spokojnie pogadamy za rok jak plany wzrosną a pensja ta sama i premia mniejsza. Nie bądź taką cwana i wyszczekana. Wtedy zobaczysz i poczujesz rodzinną atmosferę

Nat
@askier

hmm, jak ktoś lubi i docenia swoją prace to jest cwany i wyszczekany? Uderz w stół a nożyce się odezwą. Pracowałam w ING i złego słowa nie powiem więc pewnie też jestem cwana:P

askier
@Nat

Tyle że już nie pracujesz to po co Twoje zbędne wypociny?? Uderzaj w co chcesz mnie interesują aktualne warunki pracy a nie smuty osoby która nie pracuje w ING

kaaarolajn
@askier

Ja nadal pracuje i nic sie nie zmieniło. ING jest bardzo dobrym miejscem pracy. Oczywiście dla tych którym się chce. Wiadomo, że bank nie jest instytucja charytatywną i nie bedzie płacił komuś kto nic nie robi i ma wieczne pretensje oi narzekania. Pozdrawiam :)

Jan
@kaaarolajn

Dzięki za wpis. Podpowiesz jakie zalety pracy w ING sprawiają, że jest to miejsce, gdzie warto starać się o pracę? Ile jest etapów rekrutacji? Dzięki.

Neutralna

Według mnie wszystko zależy od tego, czego się szuka. Ludzie w pracy są naprawdę w porządku. Trafiłam na fajny zespół, z którym da się wszystko ogarnąć. Tak czytam te komentarze i z częścią się zgadzam, a z częścią nie. Ale to wszystko pewnie zależy od słynnego punktu siedzenia.

Urszula
@Neutralna

Dobra atmosfera w pracy to faktycznie plus, ale chyba dla mnie nie jest on kluczowy. Bardziej skupiam się na kwestiach takich jak rozwój i perspektywy jakie daje pracodawca. Mogłabyś rozwinąć,co takiego można uznać za zalety pracy w ING?

Programista

Jeżeli chodzi o IT to dramat - po przeprowadzce na „większe” piętro siedzimy w kupię że 50 cm za sobą mam czyjś fotel ... ktoś przechodząc za nami każdego tyrpa. Straszny podział zewnętrzni - wewnętrzni. Wewnętrzni siedzą na świetnych miejscach i uważają się (i uważani są) za ekspertów. Zewnętrzny musi tylko - programować. Ktoś kto jest zewnętrzny nie ma prawa na rozwój lub wyjazd za grabice mimo ze lepiej zna język obcy niż pracownik wewnętrzny. Ponadto pracownicy wewnętrzni - się lenią, chodzą na niepotrzebne spotkania i przypisują sobie zasługi pracowników zewnętrznych ... Nie polecam

Słyszał ktoś o rekrutacji w firmie? Podpowiedzcie na co trzeba zwrócić uwagę?

StallmanWasRight

Ciężko się dostać na stanowsko juniorskie związane z administrowaniem linuxem? Na co kładą duży nacisk i jak wygladają widełki wynagrodzenia?

UNKI
@StallmanWasRight

Podpinam sie pod temat jaka atmosfera w zespole linuxowym???? Niech ktos cos napisze!

TypowySeba

Praca na platformie kredytów hipotecznych, ocena zabezpieczeń kredytowych. Negatywna ocena ze względu na gwiazdorzenie "liderów" / "kierowników", którzy robiąc show myślą, że budują w okół siebie autorytet. Praca dla ludzi, którzy lubią korpo-klimaty: spiski, przecieki, efektywność 300%, open-space z pięcoma stacjami radiowymi odpalonymi w tle, jeden wielki chaos. Ja się wyleczyłem z korporacji, ale jak komuś tylko zależy na kasie - śmiało.

@TypowySeba

dlugo tam pracowales i na jakiej pozycji

@TypowySeba

a gdybys mial dokonac wyboru jechac za granice a pracowac w IT w ing co bys wybral

Blue Velvet

Co sądzicie o zmianie struktury organizacyjnej która ma wejść w życie od stycznia?

Obslugaklienta
@Blue Velvet

A jaka struktura ma być?

Kuba

Orientujcie się może jak wygląda kwestia pracy na zastępstwie? Czy podstawy są niższe niż w przypadku pełnoetatowych pracowników i w jakiej mniej więcej wysokości dla stanowiska specjalisty?

Anonime
@Kuba

Podstawa przy umowie na zastępstwo jest taka sama jak przy "normalnej" umowie o pracę ;)

Cześć, chciałabym prosić o kontakt osoby, które doświadczyły (usunięte przez administratora) w ING i są gotowe o tym opowiedzieć. Ja sama jestem po spotkaniu z prawnikiem, mam wyznaczoną ścieżkę działania (zbierania dowodów), jednak większa ilość zgłoszeń pokaże, że ING nie przeciwdziała mobbingowi i nie wspiera jego ofiar

Abs

Niestety, zaznacze ze bylam wyrozniana i nigdy nie mialam upomnien, oceny roczne bez zarzutów, nagrody, wrocilam po urlopie macierzynskim,nowy menager, w swoim planie dzialania mnie nie uwzglednil, pilnowal, przedstawial w zlym swietle i w koncu dopial swego pozbawil mnie pracy, zostalam z malutkimi dziecmi na lodzie, nie licza sie ludzie. Nikogo to nie obchodzi bo wszyscy sie boja zwolnien. Poza tym placowka sliczna, blyszczy sie i jest bardzo nowoczesna, wysoki poziom jakosci. Kadra zarzadzajaca a pracownicy na sali to dwa swiaty, wysluchaja ale traktuja jak fizycznych na produkcji. Nie liczysz sie. Pracy i odpowiedzialnosci tak duzo, ze trudno to pojąć. Liczysz grube kwoty w kazdej walucie i machasz 5 innym klientom ktorzy czekaja na podpisanie kredytu, inwestycji, zalozenie kontabankowych itp. Młyn.

Wojciech
@Abs

Zaraz po urlopie macierzyńskim otrzymałaś informację od nowego managera, że nie widzi Cię w swoim zespole? Jeżeli tak było, to rzeczywiście jest to przykra sytuacja. Próbowałaś może dowiedzieć się jakie argumenty stoją za tym, że według tej osoby nie nadawałaś się do zespołu pracowniczego, który on tworzył?

Uki

To jest temat poważny. Radzę zbierać dowody i nie cackać się, bo to ,,bank" i piękny budynek tylko działać!!!! (usunięte przez administratora) jest trudno udowodnić, ale radzę zbierać dowody - najlepsze to nagrania audio i zeznania świadków. Bez tego nic nie zrobisz.

Patrycja

Praca ok bez szału

Ula
@Patrycja

To odnośnie jakiej pozycji ten komentarz?

Member

Witam prosze o opinie na temat stanowiska Specjalista RHEL - niech sie ktos wypowie jak tam jest. Z gory dziekuje!

Gienek

NIE POLECAM - szkoda czasu. Brałem udział w rekrutacji. Totalne olewanie kandydatów. Kilka dni po zaproszeniu na rozmowę do siedziby firmy, która wcale nie należała do miłych przez osoby je prowadzące zostałem poproszony o zrobienie zadania rekrutacyjnego. Po jego odesłaniu żadnej odpowiedzi ze strony ING. Po kilku tygodniach zdecydowałem przypomnieć o sobie. Dostałem odpowiedź typu kopiuj/wklej, że znaleziono innego kandydata i w dodatku nie ze względu na lepiej wykonane zadanie tylko większe doświadczenie w sekcji finansowej. Nikt nie ustosunkował się do zadania, które dla ING przygotowałem w ramach zadania rekrutacyjnego oraz nie otrzymałem, żadnego feedbacku zwrotnego na jego temat. Brak szacunku ze strony ING do pracy jaką ponieśli kandydaci świetnie pokazuje jaką firma ma podejście do drugiego człowieka. Radzę się szanować i nie wykonywać dla nich żadnych zadań.

ciekawy
@Gienek

Witam, próbowałeś dostać się jako programista na to stanowisko? Jak wyglądała ta rozmowa?

Pasjonatka
@Gienek

Po prostu wybrali lepsza osobę ;) nie rozumiem oburzenia i obrabianie ING za to ze wzięli kogoś innego.

Wojciech
@Pasjonatka

Masz rację, podczas weryfikacji pracodawca wybiera osobę z najlepszymi według niego kompetencjami. Czy Ty także jesteś zatrudniony w ING? Chętnie dowiem się jakie masz zdanie o pracodawcy i czy jesteś zadowolony z zatrudnienia. Takie opinie są bardzo istotne dla osób składających CV.

Artek

Witam, proszę o opinie o centrum korporacyjne w Krakowie. Jak przebiega rekrutacja na Doradce Klienta Korporacyjnego i jakie zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o Ing Bank Śląski S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Ing Bank Śląski S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ing Bank Śląski S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ing Bank Śląski S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 6 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ing Bank Śląski S.A.?

Kandydaci do pracy w Ing Bank Śląski S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ing Bank Śląski S.A.