Opinie o Ing Bank Śląski S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ing Bank Śląski S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ing Bank Śląski S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ing Bank Śląski S.A. w Katowice

zainteresowany

ile można zarobić jako menadżer ds. kredytów firmowych i jak tam z klimatem pracy?

@zainteresowany

Pewnie z 15-20 brutto...Jako menadżer super Klimat. Super zespoły pracowników...

Zainteresowany pracą

Czy w ING są organizowane jakieś durne zbiórki pieniężne z prywatnych wypłat pracowników np. na urodziny/rocznicy pracy/śluby dzieci/imieniny męża? Nie ukrywam że to dla mnie ważne przy wyborze firmy, jak i pewnie dla 50% osób, które nie chcą uczestniczyć w durnych zbiórkach a mimo to krzywo się uśmiechają przy takich okazjach i nie odważą się mówić o tym głośno udając, że wszystko jest ok i chcą to robić.

@Zainteresowany pracą

Zależy w którym oddziale ale w większości tak.

Zbiorka
@Zainteresowany pracą

Najlepsze są zbiorki w dzień kobiet żeby kupić mężczyznom ciasto żeby ich ugościć. Obowiązkowe bo managerka tak wymyśli

Rysiek
@Zainteresowany pracą

Nikt nie każe ci się dokładać. To sprawy ludzkie, zespołowe. Komuś w oddziale np. urodzi się dziecko to ktoś (np. kolega/koleżanka) organizuje zbiórkę na prezent. Jeżeli cię to denerwuje to się nie musisz dokładać, nikt nie będzie miał ci tego za złe.

monia

Serwis ALEO należący do ING upublicznia dane osobowe osób zakłądających jednoosobową dzialalność, w tym mój PRYWATNY adres mailowy i telefon. Przez nich odbieram telefony od różnego rodzaju świrów. A co ciekawe na Aleo ING ma błędny numer telefonu więc swojego numeru nie podają a innych osób numery publikują. Jeszcze raz niech jakiś handlowiec do mnie zadzwoni!

Nicramus
@monia

Dane są i tak ogólnoostępne w CEiDG

baca.

Firma zatrudnia na okres próbny, przedłuża na kolejny okres po czym zwalnia. Dotyczy to przede wszystkim programistów, analityków i administratorów. W ten sposób nie chce wiązać się z pracownikami poprzez umowę o pracę oraz zatrudniać pracowników na B2B poprzez firmy pośredniczące. Na wszelki wypadek dadzą ci do poprawy zadanie które jest otwarte przez ponad półtora roku nad którym nie pochylił się nikt ze stałych pracowników. W razie czego zawsze mogą powiedzieć, że czegoś tam nie potrafisz zrobić więc się nie nadajesz. Jeżeli ktoś chce po pół roku czy po roku wylecieć i musi podjąć natychmiast pracę, to proszę bardzo. Ludzie jak ludzie. Dobrze się z nimi pracuje. Jednak to jest korporacja a o zatrudnieniu decydują wskaźniki i HR. Oni określają ile osób zwolnić a ile na ich miejsce przyjąć nowych. Nie miejcie złudzeń, że tu jest inaczej. Mydlenie oczu, Poza tym zatrudniając się w ING nie możesz prowadzić działalności gospodarczej. Jeżeli wcześniej pracowałeś jako frilanser to musisz zamknąć działalność.

Wysłałem CV, na odpowiedź czekałem ponad 2 tygodnie, po 2 tygodniach zadzwonili do mnie z HR i umówiłem się na rozmowę telefoniczną. Pytania o moje CV, doświadczenie, co sprawiało trudności itd., miałem dostać informację zwrotną w ciągu tygodnia. Niestety czekałem kolejne 2 tygodnie, zadzowniłem zapytać na jakim to jest etapie i dowiedziałem się, że kierownik prowadzi rozmowy i w następnym tygodniu będzie informacja. Ostatecznie zostałem zaproszony na 2 etap, który odbywał się przez MS Teams na którym menadżer opowiadał o firmie, o tym czym jego dział się zajmuje, zapytał o moje oczekiwania itd. Obie rozmowy przebiegały miło, byłem zadowolony. Kolejny tydzień czekania i później telefon z podziękowaniem i informacją, że zdecydowali się na kandydata z większymi umiejętnościami i doświadczeniem. Cały proces rekrutacji trwał z 1,5 miesiąca.... do tego na rozmowach rekrutacyjnych nikt nie sprawdził moich umiejętności w żaden sposób a później info, że ich nie mam. Nie wiem czy jest sens marnować czas...

o cv, o doświadczenie, typowe pyt rekrutacyjne

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
nienowa

Pracowalam w ING osiem lat- nie zmieniłabym na pewno na inny bank ze wzglegu na podejscie do pracownikow. Jest bardzo przyjacielski kontakt z dyrektorami. Oczywisicie trzeba realizowac plany sprzedazowe, ale wszystko do zrobienia- wystarczy troche checi i zaangazowania. Podwyzki raz w roku- dla tych ktorym sie chce pracowac oczywiscie, dla pozostalych- inflacyjne. Jak zaczynalam prace moje wynagrodzenie bylo smieszne- 2800 brutto. Na przestrzeni pieciu lat sie podwoiło. Zrezygnowałam ponieważ zabrakło mi rozwoju- stanal w miejscu. stanowiska menadzerskie niemal nie do osiagniecia.

Przyszły pracownik

Cześć. Czy jest sens składać swoje CV przez pracuj.pl? Od tygodnia nikt nie otworzył mojej aplikacji. W BNP na przykład otwierają na bieżąco. I tak się zastanawiam, czy w ING zamieszczają oferty pracy tylko pro forma i może lepiej złożyć swoje CV przez stronę, albo osobiście. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Aga
@Przyszły pracownik

Moją otworzyli po dwóch dniach

ojeju
@Przyszły pracownik

Powiedz mi, nie czujesz jakiegoś dyskomfortu wysyłając CV gdzie popadnie? Już pomijam to, że proszenie się o pracę jest uwłaczające. Ale nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu ćwoków to czyta i jaki mają ubaw z tego, że skończyłeś taką czy inną szkołę czy studia, jaki kurs zrobiłeś i ogólnie ile na to wszystko zmarnowałeś lat i pieniędzy. A teraz jesteś w punkcie ZERO i musisz prosić się o pracę bo pewnie w kieszeni pusto.

@Przyszły pracownik

Ja składała przez pracuj.pl Ogólnie rekrutacja długo trwała, ale przeszło wszystko pozytywnie

Nie polecam tego banku. Trzeba uważać i dobrze przeczytać umowy. Stosują różne kruczki i sztuczki.

Enaa

Czy pracuje ktoś na stanowisku Ops Engineer "Najlepiej Gdańsk" i mógłby podzielić się opinią na temat pracy na tym stanowisku i zarobków. Jest bardzo dużo ogłoszeń na to stanowisko w wielu lokalizacjach co nie wróży nic dobrego.

Asdy

Na jakie zarobki może liczyć asystentka dyrektora?

NICK

brak informacji zwrotnej na stanowisko HR-owe świadczy tylko o jednym - brak jakichkolwiek zasad rekrutacji. Nie warto aplikować, ponieważ pomimo zapewnień o informacji do MIESIĄCA ( swoją drogą, kto by tyle czekał!) w dalszym ciągu nie dostałam informacji, a ING nadal szuka... cóż trudno się dziwić, że wyrzucają pieniądze w błoto na rekrutacje, które prowadzi nieudolny HR. Podczas rozmowy, rekruterka zapytała mnie o oczekiwania finansowe, dlaczego chcę zmienić pracę i kiedy mogę zacząc - ot jak odbywa się rekrutacja w tej firmie! Żenada! Nigdy więcej nie wyślę tam aplikacji. Kilka lat temu wysłałam tam swoje CV po raz pierwszy i żałuję, że nie ostatni - wtedy Pan z HR zamiast zadzwonić o umówionej porze, zadzwonił godzinę później mając przy tym pretensje, że nie mogę rozmawiać. Taki candidate experience ma ING. NIE POLECAM!

Pracownica
@NICK

Tak wyglada pierwszy z kilku etapów rekrutacji, dopytują o oszczekiwanie finansowe, możliwy termin rozpoczęcia pracy - czyli zbierają dodatkowe informacje do złożonego CV, następnie przekazują CV menadżerowi danego działu, a menadżer po zapoznaniu się ze złożonymi CV i informacjami kontaktuje się tylko z wybranymi, najlepszymi kandydatami, o czym jest się poinformowanym na początku rozmowy z rekrutem, wiec proszę nie pleść głupstw, a pogodzić się z tym że byli lepsi ;)

hihi
@NICK

Tak to działa. Kandydat A wysyła CV do firmy X, kandydat B do firmy Y, a C fo firmy Z. Żaden nie otrzymuje odpowiedzi. Następnym razem kiedy A wyślę CV do firmy Y, B do Z a C do X, być może zostaną już zaproszeni. Ale ich pewność siebie będzie mniejsza i oczekiwania również. Na końcu wszyscy dostaną prace ale z 12 tys zrobi się 4 tys. Brutto :-)

odp
@Pracownica

Czy wiesz,że w zachodniej Europie za ten szyderczy usmieszek na koncu mogłabyś pakować juz swoje kartony i szukać nowego zajecia,zeby spłacić swój kredyt na 30 lat?

Kandydatka

Na jakie wynagrodzenie może liczyć Content Manager w Katowicach?

Ciekawski

Ile zarabia młodszy specjalista contact centre na dzień dobry?

Informator
@Ciekawski

Bankowość codzienna Katowice 4500 brutto. Pewnie zalezy to od różnych czynników. Nie wiem jakie są widełki.

Illia

Jestem klientem banku i byłem bardzo nieprzyjemne zaskoczony, kiedy mojej zonie nie otworzyli konta przez te, ze ona jest ukrainką. A z tego tylko początek, nadal oni mogą robić wszystko, co chcą z twoim kontem, jak oni uważają, co mogą dzielić ludzi na godnych i nie godnych. To może zaczepić nie tylko obcokrajowców.

Zuzanna
@Illia

Przykro mi. Czy Twoja Żona była pytana o dokumenty potwierdzające legalność pobytu w Polsce? Czytałam, że banki chcą takich informacji.

Myś
@Illia

To z pewnością nie jest kwestia podziału na godnych i nie godnych.

Czy w Ing Bank Śląski S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jeżeli chcesz uczyć się regułek na pamięć i sztywnych wyramowań (standardów) obsługi klienta, które co chwile są modyfikowane i tworzone do kolejnych produktów (inne do inwestycyjnych, inne do kredytowych itd) to zapraszam. :)

ROZCZAROWANY

Drogie ING, naprawcie swoje sesje wysyłki przelewów ponieważ kolejny raz przez Państwa opóźnioną wysyłkę przelewu straciłem mnóstwo pieniędzy. Mianowicie przez Państwa płatność zaksięgowała mi się po raz kolejny o jeden dzień później przez co straciłem premię nie raz ze względu na wyrobienie targetu ze sprzedaży za dany miesiąc. Nie polecam nikomu polegać na przelewach ING. NIE POZDRAWIAM TĄ NIE PROFESJONALNĄ FIRMĘ !

Jacek

Zwracam się z prośbą czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat pracy jako Doradca klienta bankowości korporacyjnej oraz Młodszy Doradca Analityk Klienta Korporacyjnego? Na jakie zarobki można liczyć w przypadku tych dwóch stanowisk? Dziękuję

zainteresowana

Czy ktoś może się wypowiedzieć na jaką stawkę można liczyć na stanowisku Specjalista ds. rozliczeń rynku finansowego i kapitałowego i co możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Alise 12$

Witam, Jaka jest stawka msc specjalisty są operacji? CentralA Katowice

Jeżeli jakiś student zamierza rekrutować do ING do centrali do Katowic to odradzam!! (usunięte przez administratora) wygląda to tak, że na rozmowie wszystko super fajnie, opowiadają jak to dużo się u nich nauczysz i jaka jest super miła atmosfera.(usunięte przez administratora)Po rozmowie masz duże nadzieje, wysyłają ci zadanie do zrobienia, napisać jakiś program. Wysyłasz zrobione zadanie napisany kod do programu ZA DARMO i potem cisza, jakby internet im odcieło(usunięte przez administratora)Wykorzystują młodych, robią sztuczne rekrutacje, byle żeby WYŁUDZIĆ KOD ZA DARMO OD STUDENTA.

BrakRozwoju

Praca w oddziale w Warszawie. Nie polecam. Brak perspektyw. Klient zawsze ważniejszy od pracownika. Jak jest kolejka to wielka łaska, ze mozna iść zjeść albo do toalety co jest prawem pracownika :) Cieszę się ze znalazłem pracę w innej firmie w której pracownika traktuje się z szacunkiem a przełozeni mają wiekszą wiedzę od podległych pracowników :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ing Bank Śląski S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Ing Bank Śląski S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ing Bank Śląski S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ing Bank Śląski S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ing Bank Śląski S.A.?

Kandydaci do pracy w Ing Bank Śląski S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ing Bank Śląski S.A.